Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#641 07.01.2015 17:01:00

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany napsal(a):

ZbyneKTM napsal(a):

Dotaz pro "zamykače":

Jaky ma smysl zamykat vlakna s videama, ktere jsou snad z 99procent uploudnuty na YT a tudiz jiz jednou poskytnuty ve verejne-soukromem prostoru?

Jaky ma smysl zamykat galerie s fotkama? Paklize mam obavu o svoje soukromi a bezpecnost, tak tam dam "nezavadne" fotky a ostatni poslu vyvolenym mejlem nebo si s tim dam tu praci a zacernim si ksicht lihovkou a1 

Pokud se zamkne cely forum, kdo a jak by rozhodoval o zpristupneni jednotlivych uzivatelu? Majitel, admin, vyvoleni, sluzebne starsi, pocet prispevku, losovani, forum???


Chapu, ze na offmotu je velka koncentrace lidi s obecne neuznavanou zalibou a mozna nekdo by toho mohl zneuzit, ale zas tak paranoidne bych to asi nevidel.


Omlouvam se starostovi predem i zadem, tento prispevek nema s vylepsenim webu nic spolecneho a30 , jen me to jako bezneho uzivatele zajima smile 

Smysl to ma takovej, ze na yutubu nikdo nevi kde jezdis....jen se domniva,(obhajis) kdyz to bude ve verejnym vlaknu tak tam debatis a hned si spojis kde to je plus si domlouvas jezdeni na ten a ten den atd. 

Fotky to same.....ano muzu je zamknout na rajce jako to mam...ale ta diskuze a vkladani fotek k diskuzi s kamosema a vznikle situaci atd to postrada ze?

Nidko, jak jsem vycetl nechce zamcene forum jako Alkatraz.....

E: Youtube si zamknout muzes taky ruznym spusobem

Pokud nejsu ocas a nenapisu ze vyjizdka zacina v 10hod u Tonika Vomacky na ulici Masarykova 15, Rymavska sobota, tak na prvni dve odpovedi muzu jen zkopirovat:  zas tak paranoidne bych to asi nevidel.
U treti mas pravdu, uz  jsem to taky vycetl.

Ano, diskuze bez fotek a videi by postradaly velkou cast sebe sama, ale pokud si to pak neumime obhajit, tak se asi nesmime fotit a natacet sad ...pripadne to potom sdilet na netu neutral 

Editoval ZbyneKTM (07.01.2015 17:03:11)


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#642 07.01.2015 17:22:29

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vláďa napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

Vláďa napsal(a):

Nedávno twinkam poptával stojánek (http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=11992), tak mě napadlo, jestli by inzerce s poptávkou nemohla být odemčená pro příspěvky/nabídky?
Jinak žádné invektivy nemám, asi jsem divnej  sad 

Vláďo, poptávka je odemčená a zamčena nikdy nebyla. Byla by to samozřejmě blbost.

Mně se to také zdá jako blbost, ale když se na citovaný inzerát podíváš, tak tam možnost odpovědět není. Asi to měl twinkam dát do "Poptávky" a ne do "Nosiče, stojany, kufry".

přesně tak. Stačí správně zařadit.
Je to opravený.  key   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#643 07.01.2015 18:07:59

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany:

ok.

Jen drobnost, tvoje cestina me ani tak nevadi, chapu ze kazdej je nejakej, ale jmeno me prosim nekurvi a30  big_smile  big_smile 

Editoval ZbyneKTM (07.01.2015 18:08:41)


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#644 07.01.2015 18:44:47

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

přesně tak. Stačí správně zařadit.
Je to opravený.  key   cool   ano 

No vidíš, škoda že ti nejde dát  ano   big_smile  Jinak - twinkam tam píše, že už má vyřešeno a inzerát se může smazat. Já ten odkaz dal jen jako příklad.

 offline 

 

#645 07.01.2015 20:47:19

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn: lol  lol jasně že ano !!! razdvatři hotovo!!!  ale to by se muselo zprůhlednit hospodaření a to se právě nechce !! že ?? to je totiž alfaomega všeho tady .... strach a peníze dělaj z lidí .... a ..... no domysli si to zbytek ti dojde taky.

 offline 

 

#646 07.01.2015 22:57:23

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Janek:

kdyby si náhodou potkal "majitele videa" tak ho poplácej po rameni - zvyšuje level jak po technické stránce, tak po obsahové  a1  ano 


MikiberG:

doufám, že to je to poslední o co tady jde, respektive o prachy, ale pokud se jednou ukáže, že si měl pravdu, tak..................

 offline 

 

#647 07.01.2015 23:22:28

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ono to je placený ze státních peněz ? Radůzi prosim tě udělej svůj účet transparentní, chci vidět kolik jsi utratil dneska za oběd. Škoda, že se to nedaří takhle i v těch vyšších sférách...

 offline 

 

#648 07.01.2015 23:29:35

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany:

ne

 offline 

 

#649 07.01.2015 23:31:02

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany:

A který máš na mysli ? Arogance máš na rozdávaní

 offline 

 

#650 07.01.2015 23:42:38

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


 lol To by odpovídalo

 offline 

 

#651 08.01.2015 00:05:30

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson:
co s tebou  lol  zkusím ve styla alá Radůz  ".... á, pán je jelimán, áno ..." odpovídající video kanál zatím nemám ale polepším se  wink 

 offline 

 

#652 08.01.2015 00:20:11

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Ty to tu bereš jako investor a hodláš sem nasypat spoustu peněz. Mít ty zdroje a chtít to tady koupit, tak taky chci vědět jestli je to potápějcí loď nebo blue chips. Radůzi jsme plus nebo mínus?


Odpovídající video kanál je tady

http://www.youtube.com/watch?v=Mk5S11hza1k

 offline 

 

#653 08.01.2015 07:41:14

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG napsal(a):

Jarynn: lol  lol jasně že ano !!! razdvatři hotovo!!!  ale to by se muselo zprůhlednit hospodaření a to se právě nechce !! že ?? to je totiž alfaomega všeho tady .... strach a peníze dělaj z lidí .... a ..... no domysli si to zbytek ti dojde taky.

Já jsem asi v jistém smyslu naivka , ale prostě se mi nechce věřit že zakopaný pes je tu..

 offline 

 

#654 08.01.2015 10:23:54

Stefa99
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 127
Založená vlákna
Motorka: CR500
Věk: 30
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jarynn:

Povaha česká. Can't win.

 offline 

 

#655 08.01.2015 10:51:49

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jak to tady čtu, jsem závistivý, ziskuchtivý, sebestředný, lakomý na sdělenou informaci, lenošný a křivý se strachem, abych náhodou nepotkal zrcadlo. Žiju a provozuju vše ze státních peněz a z masakrálních výdělků stránek na úkor uživatelů. Neodpovídám na hromady dotazů okamžitě a jasně, vyhýbám se kdečemu, jsem tajuplný. Hmmm, to jde. Zkráceně dacan.
Tak všem, kdo mi tuhle souhrnnou informaci poskytli děkuji, ušetřil jsem za drahou seanci u psychiatra a vím, na čem jsem.
Nebudu ale brečet, s dovolením veřejným se nesesypu ani jiným způsobem nebudu trudomyslný.

Vše veřejně, bez SZ ani jiných podobných kliček.

Je teď vše tak, jak si hrstka přála?
Další nějaké "neosobní" korektní žádosti/otázky?
S ohledem na výše popsaný stav mé osobnosti přistupujte po jednom, děkuji.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#656 08.01.2015 11:43:35

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:
... no shrnul si to hezky a k věci něco máš?
... třeba něco s čím by jsme ti mohli pomoct ?? nemyslím tvou trudomyslnost ani jiný manio... něco , prostě faktický reálný záležitosti... máš něco ?

 offline 

 

#657 08.01.2015 12:32:40

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Mám, mám i lidi, se kterýma to řeším, až bude hotový celek k posuzování, bude nasazen na zkušební adresu, kde teprve od té chvíle budu řešit faktické připomínky k nabídnutému. Tam dostanete prostor.
Prostředí nabízí hodně, je nutná selekce, co aktivovat, co ne, co připlácnout apod.

Když budu potřebovat pomoc tady mezi uživateli, obrátím se na vás.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#658 08.01.2015 12:47:02

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany:

Snad. Čas ukáže...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#659 08.01.2015 13:20:04

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

Jak to tady čtu, jsem závistivý, ziskuchtivý, sebestředný, lakomý na sdělenou informaci, lenošný a křivý se strachem, abych náhodou nepotkal zrcadlo. Žiju a provozuju vše ze státních peněz a z masakrálních výdělků stránek na úkor uživatelů. Neodpovídám na hromady dotazů okamžitě a jasně, vyhýbám se kdečemu, jsem tajuplný. Hmmm, to jde. Zkráceně dacan.
Tak všem, kdo mi tuhle souhrnnou informaci poskytli děkuji, ušetřil jsem za drahou seanci u psychiatra a vím, na čem jsem.
Nebudu ale brečet, s dovolením veřejným se nesesypu ani jiným způsobem nebudu trudomyslný.

Vše veřejně, bez SZ ani jiných podobných kliček.

Je teď vše tak, jak si hrstka přála?
Další nějaké "neosobní" korektní žádosti/otázky?
S ohledem na výše popsaný stav mé osobnosti přistupujte po jednom, děkuji.

ach jo, ty už taky trpíš domýšlivostí ?  kua, dyť ty jsi v osobním setkání úplně jiný člověk než se tady prezentuješ sad  padlo tady plno konkrétních dotazů/nápadů a bez odezvy - nepočítám Robinsonovy přitroublé dotazy - a výsledek je, že si hraješ na uraženého sad 
vždyť to má všechno být HLAVNĚ zábava a k tomu trochu práce smile  tak proč to stavět do roviny "jste tady zadarmo, tak držte hubu nebo jděte" popřípadě "stejně tady prudí jen hrstka"....je fakt škoda, že to všechno schováváš za stejné repliky "pracujeme na tom", " je to obtížné", "nemám čas odpovídat na hlouposti"  sad 
sám vidíš, že tady některé věci volají opravdu po změně pravidel, viz. http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=12000
fakt škoda Rade...............tohle forum si určitě zaslouží být ještě lepší ano 

 
a1 
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/41702_100001405173607_113749_n.jpg

Editoval Strejda-GC (08.01.2015 13:20:45)

 offline 

 

#660 08.01.2015 13:39:13

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany napsal(a):

RadoTP napsal(a):

Ano, čistě z technického hlediska to takhle je. Offmoto je pár poskládaných zdrojových kódů a ta pravá hodnota spočívá ve jménu "offmota" a návštěvnosti (cca 500 unikátních návštěvníků denně). Udělat podobné fórum zvládne dnes každej druhej, ale dostat na něj aktivní uživatele a dát tomu "nějakej život", to není jen otázka náhody a samo to jen tak nepřijde.

Jo hodnotu tvoří návštěvnost, ale to neznamená, že by měl majitel slepě poslouchat jen ty nejukřičenější návštěvníky ... Pak by totiž vytvořil web na míru jen pro určitý jednotky/desítky uživatelů a co ti ostatní stovky, kterým vyhovuje současný stav?

Ale neříkám, že je tohle nějaká univerzální pravda, je to jen můj osobní názor.

Vsiml jsi si ze tu nediskutuje na celem foru 500 lidi? Je me jasny ze je potreba mit vysokou navstevnost.....ale celkem me urazi tvuj diktat ze by mel nikdo slepe poslouchat hrstku lidi. Kolik lidi se tu vyjadrilo vcetne tebe? Vsichni jen koukaj a sledujou a bavi se......nic jim nehrozi....neres vznikle problemy nic maj tzv v pici.

Tak já tu ale nediktuji, že by měl někdo slepě poslouchat hrstku lidí... Jen jsem chtěl říct, že pokud je tu nějaká skupina lidí, která tvoří např. 5% návštěvnosti a 15% všech příspěvků, tak že by jejich připomínky měl brát majitel s nadhledem, i když ti kritizující patří mezi nejaktivnější členy... Někteří zaměstnanci taky kolikrát "kříčí", že ředitel je neschopnej jouda a že oni tvoří tu hodnotu a bez nich by šla celá firma do háje... A v dost případech to tak není a nemají pravdu. No a u webu je to podobný.

Neber si to nijak osobně, ale jestli tě to uráží, tak s tím asi nic moc nenadělám. Prostě já si tohle myslím a sám to takhle na svém webu dělám a funguje mi to.

Editoval RadoTP (08.01.2015 13:40:57)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů