Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#621 07.01.2015 12:23:57

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87: takze to co jsem psal na zacatku - sprava vlakna zakladatelem... hotovo dvacet vyreseno...

Xfany: Nebreciiiim, jen se na to koukam "zvenku"...  ale dik   cool 

 offline 

 

#622 07.01.2015 12:30:27

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jestli za tím vším není háček v tom, že každý majitel servru chce, aby to co na něm má, bylo hojně navštěvováno, aby prostě byl server vytěžován, pak může být lukrativní pro reklamy nebo pro další stránky , které chtějí být na něm a plynou z toho prostředky smile 
tudíž, když Raduz udělá OFFMOTO pouze pro registrované, z 500 přístupů bude najednou 100, protože ti neregistrovaní co tady chodí čumět se prostě neregnou a už nebudou hojně navštěvovány stránky a server nebude vykazovat tak zajimavá čísla  smile 


jinak, kdo není schopen poslat 50kč na chod stránek, je žídák, protože jestli má doma motorku, tak musí mít i na provoz motorky, který je přece mnohonásobně vyšší smile 

Raduz:
je ti jasné, že stále svým vyhýbavým jednáním/postupem si střílíš vlastní goly ? já tu pořád čtu, že informace o foru jen pro někoho a situace ohledně fora je taková nebo pořád se něco dělá a nic vlastně nejde vidět heh11 
já jsem ADMINEM  jednoho hudebního fora, které je v rámci autorských práv hudebních nosičů normálně uzavřeno, jsou tam prostě jen registrovaní lidé, kteří za směšný poplatek "mají co chtějí" (forum + 1TB uložiště pro všechny) a pokud chce z nich kdokoliv vědět o stránkách, tak jim předložím vše - od plateb až po co se děje v "kuchyni"  smile 
taky tam občas bojujem, taky dochází k výměně názorů, ale vždycky se na všem dohodnem a jede se dál ano 

jak už tu někdo psal, díky OFFMOTO jsem se dostal s motorkou na super místa a poznal výborné kluky, takže potenciál tady je ohromný, ale je třeba se nebát diskuzí, mít jasnou vizi, OPRAVDU naslouchat lidem a nenechat si plakat na rameno od buzniček co dostaly hodně negativních palců  lol 

 offline 

 

#623 07.01.2015 12:39:34

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC napsal(a):

a nenechat si plakat na rameno od buzniček co dostaly hodně negativních palců  lol 

Občas jsem přemýšlel, že bych na hlaváku v Praze zdravil Němce...Možná by to vydělalo víc, než normální práce, když cikáni berou za nicnedělání při troše snahy "průměrný plat". Nakonec jsem to kvůli zcela heterosexuální orientaci sám sobě odmítnul.

Pro jednoho neexistuju, pro jeho partu taky, ale při každé možné příležitosti si mě berou do huby big_smile To je ten "rozumný střední věk". Víc komplexů a mindráků, než puberťáci.

 offline 

 

#624 07.01.2015 12:48:51

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87:

zdravím tě Jirko a jsem rád, že dokážeš číst mezi řádky a provedl si přiznání ano 

jinak, mám tady dát zase odkaz, jak si se loučil s offmotem a že tady nepáchneš ? a už si zase zpátky se svým stejným kolovrátkem "Ani poradne enduro nejezdim a nikdy nebudu. Jednak na to nemam koule a druhak ani motorku, ale me to tak i vyhovuje"
těším se dál na tvou  hysterii, tvůj věrný fanoušek Strejda ano 

http://www.theawl.com/wp-content/uploads/2011/05/Screen-shot-2011-05-03-at-3.07.25-PM.jpg

 offline 

 

#625 07.01.2015 12:53:18

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Tak jak to bude s tema poplatkama? Jestli to  urychli vyreseni problemu tak  by to mohlo jit fofrem ne? Neverim ze s tim tady bude mit nekdo prumerne inteligentni problem. a14 

 offline 

 

#626 07.01.2015 12:55:41

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC napsal(a):

jirka87:

zdravím tě Jirko a jsem rád, že dokážeš číst mezi řádky a provedl si přiznání ano 

jinak, mám tady dát zase odkaz, jak si se loučil s offmotem a že tady nepáchneš ? a už si zase zpátky se svým stejným kolovrátkem "Ani poradne enduro nejezdim a nikdy nebudu. Jednak na to nemam koule a druhak ani motorku, ale me to tak i vyhovuje"
těším se dál na tvou  hysterii, tvůj věrný fanoušek Strejda ano 

http://www.theawl.com/wp-content/upload … .25-PM.jpg

 lol   ano 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#627 07.01.2015 12:56:02

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


V klidu Strécu. Je to tak. Tak proč někomu budu tvrdit, že jezdím bomby ? big_smile

Kup si alespoň buben, ať fandíš nahlas smile Beru zpět buben je složitej big_smile Ozembouch stačí smile

Ser už na to. Plevel. Oboustranně.

 offline 

 

#628 07.01.2015 13:15:12

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC napsal(a):

jestli za tím vším není háček v tom, že každý majitel servru chce, aby to co na něm má, bylo hojně navštěvováno, aby prostě byl server vytěžován, pak může být lukrativní pro reklamy nebo pro další stránky , které chtějí být na něm a plynou z toho prostředky smile 
tudíž, když Raduz udělá OFFMOTO pouze pro registrované, z 500 přístupů bude najednou 100, protože ti neregistrovaní co tady chodí čumět se prostě neregnou a už nebudou hojně navštěvovány stránky a server nebude vykazovat tak zajimavá čísla  smile 


jinak, kdo není schopen poslat 50kč na chod stránek, je žídák, protože jestli má doma motorku, tak musí mít i na provoz motorky, který je přece mnohonásobně vyšší smile 

Raduz:
je ti jasné, že stále svým vyhýbavým jednáním/postupem si střílíš vlastní goly ? já tu pořád čtu, že informace o foru jen pro někoho a situace ohledně fora je taková nebo pořád se něco dělá a nic vlastně nejde vidět heh11 
já jsem ADMINEM  jednoho hudebního fora, které je v rámci autorských práv hudebních nosičů normálně uzavřeno, jsou tam prostě jen registrovaní lidé, kteří za směšný poplatek "mají co chtějí" (forum + 1TB uložiště pro všechny) a pokud chce z nich kdokoliv vědět o stránkách, tak jim předložím vše - od plateb až po co se děje v "kuchyni"  smile 
taky tam občas bojujem, taky dochází k výměně názorů, ale vždycky se na všem dohodnem a jede se dál ano 

jak už tu někdo psal, díky OFFMOTO jsem se dostal s motorkou na super místa a poznal výborné kluky, takže potenciál tady je ohromný, ale je třeba se nebát diskuzí, mít jasnou vizi, OPRAVDU naslouchat lidem a nenechat si plakat na rameno od buzniček co dostaly hodně negativních palců  lol 

Jsem odhalen
http://www.youtube.com/watch?v=6CGyASDjE-U


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#629 07.01.2015 13:28:13

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Strejda-GC napsal(a):

jirka87:

zdravím tě Jirko a jsem rád, že dokážeš číst mezi řádky a provedl si přiznání ano 

jinak, mám tady dát zase odkaz, jak si se loučil s offmotem a že tady nepáchneš ? a už si zase zpátky se svým stejným kolovrátkem "Ani poradne enduro nejezdim a nikdy nebudu. Jednak na to nemam koule a druhak ani motorku, ale me to tak i vyhovuje"
těším se dál na tvou  hysterii, tvůj věrný fanoušek Strejda ano 

http://www.theawl.com/wp-content/upload … .25-PM.jpg

Tohle bude asi jeden z příspěvků díky nimž se části lidí nechce přispět do diskuze ani přispět finančně, protože valná část obsahu je poslední dobou pouze napadání a zesměšňování někoho, kdo mi nesedí. Pak si člověk řekne proč dávat peníze na to, aby "plodní jedinci" měli platformu kde se budou v době mezi ježděním na motu realizovat navážením se do někoho jiného?

Jinak pokud se příspěvku týká, proč ne, pokud bude fórum k něčemu. Ohledně zamykání vláken, ať se zamkne kdo chce s kým chce a můžou tam provádět co jim libo, pokud to nebude ke škodě jiných

Editoval jees (07.01.2015 13:31:07)

 offline 

 

#630 07.01.2015 13:51:22

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jees napsal(a):

Tohle bude asi jeden z příspěvků díky nimž se části lidí nechce přispět do diskuze ani přispět finančně, protože valná část obsahu je poslední dobou pouze napadání a zesměšňování někoho, kdo mi nesedí. Pak si člověk řekne proč dávat peníze na to, aby "plodní jedinci" měli platformu kde se budou v době mezi ježděním na motu realizovat navážením se do někoho jiného?

Protože tady byli už od zrodu (a je jedno, že je jich pár), tak mají právo to tady ovládat, protože se mezi sebou potkávají a dávají sem videa. Vytváří přidanou hodnotu offmota (beru v potaz, že někdo skutečně ano ano ), ale ve finále ty videa chtějí stejně blokovat aby byli chráněni před "útoky ekoteroristů", kterými jsou teď snadno dohledatelní. Tak mi ten argument připadá.

Přitom je to tak, jak někdo psal jen "osobní problém". Nic jiného. Chtějí mít radost z toho, že ten, koho nemají rádi ten obsah neuvidí. Prozradím toto - mě vaše plky fakt nezajímají a asi nejsem sám. Tak nevím proč bych měl zuřivě onanovat nad vašimi smajlíky a debatami o tom, do jaké tůně jste utopili motorku.

To máte jen vy dojem, že jste tak moc sledovaní.

Ale třeba se pletu a fakt tady někdo zjišťuje kudy kdo jezdí a klade fotopasti atd...Nevím.

A kašlu na to, stejně se to nikam nehejbe a je to jen napadání. Rozumnou diskuzi nenapadenou někým/něčím jsem tady delší čas neviděl.

 offline 

 

#631 07.01.2015 13:54:05

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87 napsal(a):

jees napsal(a):

Tohle bude asi jeden z příspěvků díky nimž se části lidí nechce přispět do diskuze ani přispět finančně, protože valná část obsahu je poslední dobou pouze napadání a zesměšňování někoho, kdo mi nesedí. Pak si člověk řekne proč dávat peníze na to, aby "plodní jedinci" měli platformu kde se budou v době mezi ježděním na motu realizovat navážením se do někoho jiného?

Protože tady byli už od zrodu (a je jedno, že je jich pár), tak mají právo to tady ovládat, protože se mezi sebou potkávají a dávají sem videa. Vytváří přidanou hodnotu offmota (beru v potaz, že někdo skutečně ano ano ), ale ve finále ty videa chtějí stejně blokovat aby byli chráněni před "útoky ekoteroristů", kterými jsou teď snadno dohledatelní. Tak mi ten argument připadá.

Přitom je to tak, jak někdo psal jen "osobní problém". Nic jiného. Chtějí mít radost z toho, že ten, koho nemají rádi ten obsah neuvidí. Prozradím toto - mě vaše plky fakt nezajímají a asi nejsem sám. Tak nevím proč bych měl zuřivě onanovat nad vašimi smajlíky a debatami o tom, do jaké tůně jste utopili motorku.

To máte jen vy dojem, že jste tak moc sledovaní.

Ale třeba se pletu a fakt tady někdo zjišťuje kudy kdo jezdí a klade fotopasti atd...Nevím.

A kašlu na to, stejně se to nikam nehejbe a je to jen napadání. Rozumnou diskuzi nenapadenou někým/něčím jsem tady delší čas neviděl.

Tak se seber a běž jinam,když se ti to nelíbí.když se ti nelíbí diskuze zde,tak zkus jinde..


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#632 07.01.2015 13:56:27

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Proc ? Je tady obsahle Honda vlakno a tam je vsechno OK. Ja jsem nikdy nerekl ze je to tady na hovno a neda se tady fungovat.

Od toho vecneho stezovani jsou zde jini. Ty jsi koukam taky moc hezky infikovanej tou spravnou partou ano

 offline 

 

#633 07.01.2015 14:13:02

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


A dost.

běžte s tím osobním hovnem jinam.
Tohle je vlákno o rozkvětu stránek.

Další reakce s podtextem budou "odměněny".


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#634 07.01.2015 14:33:13

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Nedávno twinkam poptával stojánek (http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=11992), tak mě napadlo, jestli by inzerce s poptávkou nemohla být odemčená pro příspěvky/nabídky?
Jinak žádné invektivy nemám, asi jsem divnej  sad 

 offline 

 

#635 07.01.2015 14:40:12

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Vláďa napsal(a):

Nedávno twinkam poptával stojánek (http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=11992), tak mě napadlo, jestli by inzerce s poptávkou nemohla být odemčená pro příspěvky/nabídky?
Jinak žádné invektivy nemám, asi jsem divnej  sad 

Vláďo, poptávka je odemčená a zamčena nikdy nebyla. Byla by to samozřejmě blbost.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#636 07.01.2015 15:05:06

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

kua proč neodpoviš na můj dotaz normálně a zase tam plácneš chujovinu "jsem odhalen" a video pro děcka  nee1 
a těch dotazů tady padlo více a reakce stejně dětinská


jees :
máš pravdu, já to taky nerad vidím /čtu, ale je to čistě mé fanouškovstvi vůči Jirkovi a citace jeho vyjádření  ano 

 offline 

 

#637 07.01.2015 15:10:04

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Dane, odpovím jednoduše.

Máme něco rozpracované, dostaneš prostor to hodnotit, až přijde ta chvíle.

Na tohle už prostě odpovídat po 160té nebudu - odpověděl jsem, hledej a čekej.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#638 07.01.2015 15:16:40

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:

moje hodnocení bude neobjektivní, protože já pro OFFMOTO žiju, takže budu spokojen se vším co bude fungovat  smile 
jenom už po 160 opakuji, že nefunguje komunikace mezi tebou a námi  sad 
a přitom poslední příspěvky Mikiho a Janka jsou nadstandardně konstruktivní ano 

 offline 

 

#639 07.01.2015 15:33:36

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Dotaz pro "zamykače":

Jaky ma smysl zamykat vlakna s videama, ktere jsou snad z 99procent uploudnuty na YT a tudiz jiz jednou poskytnuty ve verejne-soukromem prostoru?

Jaky ma smysl zamykat galerie s fotkama? Paklize mam obavu o svoje soukromi a bezpecnost, tak tam dam "nezavadne" fotky a ostatni poslu vyvolenym mejlem nebo si s tim dam tu praci a zacernim si ksicht lihovkou a1 

Pokud se zamkne cely forum, kdo a jak by rozhodoval o zpristupneni jednotlivych uzivatelu? Majitel, admin, vyvoleni, sluzebne starsi, pocet prispevku, losovani, forum???


Chapu, ze na offmotu je velka koncentrace lidi s obecne neuznavanou zalibou a mozna nekdo by toho mohl zneuzit, ale zas tak paranoidne bych to asi nevidel.


Omlouvam se starostovi predem i zadem, tento prispevek nema s vylepsenim webu nic spolecneho a30 , jen me to jako bezneho uzivatele zajima smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#640 07.01.2015 15:47:35

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

Vláďa napsal(a):

Nedávno twinkam poptával stojánek (http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=11992), tak mě napadlo, jestli by inzerce s poptávkou nemohla být odemčená pro příspěvky/nabídky?
Jinak žádné invektivy nemám, asi jsem divnej  sad 

Vláďo, poptávka je odemčená a zamčena nikdy nebyla. Byla by to samozřejmě blbost.

Mně se to také zdá jako blbost, ale když se na citovaný inzerát podíváš, tak tam možnost odpovědět není. Asi to měl twinkam dát do "Poptávky" a ne do "Nosiče, stojany, kufry".

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů