Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#601 06.01.2015 19:08:28

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG: Když se odhlásíš, tak se do profilu nedostaneš. Tak teď nějak nechápu za co lobuješ za uzamčený fotky v profilu i před registrovanými ? To snad nemá žadný forum. K čemu by to pak bylo?

 offline 

 

#602 06.01.2015 19:15:24

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson:
přihlásit se může kdokoli ihned a čumí kam chce, třeba pro to
nebo třeba že nechci všechny sdílet atd ...

co je na tom divnýho ?

 offline 

 

#603 06.01.2015 19:31:45

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Asi to vidím jinak. Fórum by mělo ze své podstaty být veřejně dostupné. Toto mi přijde, takový hraní si na vlastním písečku. Pokud si chceš dělat hromádky tak něco takového vymyslel Mark Zuckerberg. Říkám je to jen můj názor. Je pravda, že třeba takový trend na motorkarich.cz už začal a komplet profil dá udělat neveřejným a nemají k němu přístup ani registrovaní uživatelé.

 offline 

 

#604 06.01.2015 20:59:04

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson:
...to co děláme mírně řečeno není společensky uznaná zábava a z toho můžou pramenit různý kontrareakce ...

v tom co je forum a že musí být veřejné mám jiný názor
... příkladně to co jsem psal před rokem mi může způsobit problém a chci to zamknout nebo odstranit , třeba i celé vlákno které jsem založil ....
zvlášť když to co sem píšeme je náš projev a soukromí v tom pravým slova smyslu ... a ze zákona si nemůže nikdo dělat nárok ani omezovat svobodnou vůli na zobrazení a uchování příspěvků (starších i nových) ... je to žalovatelný , trestný a vymahatelný !!! (a cifry to můžou být dneska už zajímavý smile )

Třeba jak tu někdo žádal o smazání celýho svýho profiu vč. příspěvků (protože to nejde zamknout)  a nebylo mu vyhověno je protizákonné, byla porušena jeho svoboda a z jeho duševním vlastnictvím je nakládáno proti jeho vůli!!!
Tohle je jen úložiště informací ne majetek souboru příspěvků.

A ty řeči o starým autobusu který nevydělává a sotva jede ... už 100x zde bylo napsáno ... ztransparentnit, vyčíslit , zpoplatnit pro reg. i s výhodama ... v podstatě by si "reglí" koupili nový bus podle jejich představ a někdo by ho za jejich peníze celoročně spravoval, modernizoval ... klidně najatý externista .... a místo toho kecy , kecy , kecy ....
... takže,.. že by lidi byly neochotný a nechtěli si zaplatit nebo nechtěli pomoct jsou zase kecy z hajzlu pořád dokola.... (už tu byli sbírky a úspěšný , tím je dokázáno že lidi tu uměj)

... je tu jeden majitel co chce aby mu do řízení nikdo nekecal , neviděl mu pod ruce a nikdo nevěděl kam a jakým způsobem to dál pojede ... mlha , mlha , mlha

 offline 

 

#605 06.01.2015 21:39:59

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG:

Možnost smazat svoje starý přispěvky máš.... Pokud by jsi chtěl zrušit profil tak problém je pokud ti je někdo ocituje tvoje příspěvky Co s tím ? To zase admin proti vůli bude mazat cizí přispěvky. A ten by mohl tvrdit, že je to omezování jeho svobody se vyjádřit. S tím mazáním profilů VĚTŠINOU přijde někdo, kdo sám sebe znemožní a chce smazat stopy. Pokud někdo napíše ožralej snůšku blbostí, tak by měl za to nést následky, i když je ta možnost smazání vlastních příspěvků.

Já třeba za fórum platit nechci, není to můj zdroj peněz jako u tebe. Tudíž toleruji reklamy a jsem rád, že jsem rád. Většina diskuzních fór žije z reklam. Jedno fórum, kde jsme sdíleli školní materiály atp. tedy hodně neveřejné fórum bez reklam, tak tam jsme se jako uživatelé složili na jeho provoz. Vybraly se nějaké peníze vystači to na pár roků dopředu a žije to jen z uživatelů.

 offline 

 

#606 06.01.2015 21:45:55

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Janek:

 ano 

 offline 

 

#607 06.01.2015 21:50:31

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


jirka87:

tobe tolik vadily palecky???? nadel mi jich 50  tongue a stejne me to bude jedno....fanou s je dobrej kluk...občas si rypne...ido mě.... a co????aspoň je sranda....ale nikdy by me nenapadlo jit brečet nekomu na rameno....za druhé sem si myslel ze si prepises apon nick když si to tu vzdaval a zacnes znovu alepe

fanousi něco bych tinapsal.......ale ty bys me zase uzemnil atakradsi sem zticha usch  a nevim jestli toteda patri sem do vlakna

 offline 

 

#608 06.01.2015 22:01:31

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson:
... nepochopils to , je rok 2015 a lze odmazat i to co tě někdo odcituje ... ale to jen proto že do toho nevidíš tak si to neumíš představit

... proč by si někoho chtěl trestat ? dělá ti to dobře? ... proč by měl někdo nést následky za psané slovo ? proč chceš aby zůstal viset na pranýři a na věky zesměšněn ? .... bóóže ... mysli torochu je tu demokracie , moderní společnost , lidi chtějí mít rozum , chovat se jako dospělí , odpouštět , poučit se, měnit názory, atd ... proč se chovat jako v jeskyni na místě které by mělo přinášet zábavu ??
... existují lidi co si tu namleli držku ale klidně to unesou a omluvili se ... ostatní to přijali a jede se dál , ale jsou i takové povahy které tohle nesnesou a může to vést i k vážnějším věcem, proč jim dělat zlo ???!!!!

Nechceš platit za zábavu ... bavit zadarmo ?? ok .. ale jen do míry která ti je zpřístupněna a s funkcemi které jsou volné.... proč by si chtěl profitovat na druhém?  Někoho to stojí peníze i když tu jede ta debilní reklama ... a tobě to je volný ?? Mě ne... já přispěju klidně .
Nemám žádnou vazbu na zdroje z offmota ... to si mě s někým pleteš.

 offline 

 

#609 06.01.2015 22:45:34

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG:
Tak určitě to lze, ale z mý strany s tím nasre... víc lidí než jen toho jednoho který křičí, že chce všechno co napsal smazat, protože je nový den je novým člověkem je rok 2015 přece. Vem si do kšeftu cikána co má plný trestný rejstřík. Ne?...neumíš odpouštět...

Jak si řekl je to místo zábavy. Vystupuješ zde pod nickem, tak nevidím problém v tom proč by mi neměla paní v sámošce prodat rohlíky, když jsem se teď tady tak ošklivě vylil.

Nechci internet by měl být zdrojem informací a zdarma.... Jsou jiný zábavy za které rád zaplatím, ale zrovna psaní písmenek mezi to nepatří.
Zdroje offmota jak řekl Janek jsou lidé tady...... Dál bych to nerozpitvával.

btw. odpověď, že jsem nic nepochopil jsem čekal dříve  smile 

Editoval Robinsson (06.01.2015 22:46:21)

 offline 

 

#610 06.01.2015 23:11:52

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


o své pocity se musím podělit lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol 

 offline 

 

#611 06.01.2015 23:34:31

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Filip : palce jsem ziskal dle meho nazoru ciste pro zabavu par lidi z toho duvodu,ze jsem rypl a tohle mel byt asi zpusob,jak mi ukazat,ze me nemaj radi. To nema s podstatou daneho prispevku nic moc spolecneho,kazdy obcas nekomu slapne na kuri oko. Ted to sere pes,pokud to tak v ocich dotycnych ma byt,tak at.

Novy nick? Na co prosimte? Raduz me nesmazal,co tim sledoval nevim,asi doufal,ze mi tim nereagovanim da facku v tom ohledu,ze kecat do veci po kterych mi nic neni se nevyplaci a uspel. Takze ja si budu hledet sveho,rad sem zajdu kouknout,ale budu se venovat vyhradne tomu,co se mi vali v garazi. Zmenit si nick by byla uz totalni ubohost a nemam tu potrebu.

To,ze me treba ty konkretne v jinem vlakne kandidujes na druhy rocnik "Sallyho 5dni co otraslo offmotem" mi sice prijde smesne,ale nemam potrebu te paleckovat,ikdybych mohl.proc taky. Ja z toho neomdlim. Za prve jsem NIKDY nikomu netvrdil,jaky jsem pilot a pak. . Ja bych tam zdechl asi i s motorkou. Tohle je pro me jezdeni uplne mimo muj level a nemam problem to rict.a co? Nehlede na fakt,ze ikdybych byl ztelesneni Jarvise,tak jak asi chapes,je tam i lidsky faktor a strkat ruku do otevrene huby krokodyla muze jen magor. Ja nemam potrebu se videt s nekym s kym si vubec nesedime a je to rozhodne oboustranne.

Jinak co se tyce chodu stranek,asi by fakt bylo dobry,at tady ma ta ci ona skupina sve privatni uzamcene vlakno a je klid. Inzeraty jsou kapitola sama pro sebe. Janek rikal,ze dobra nabidka je pryc hned. To nejde poprit. Transalpa jsem inzeroval na jedne strance a treti den jsem to uz mazal,byl nalozeny na voziku a jel pryc.

Tady bych ale inzerat uz z principu asi nedaval. Ja konkretne jsem chuj,ktery letos opravil,zaservisoval 3motorky,faktury,fotky,stare diky,vse bylo. Motorky rychle pryc. . Tady by to byla debata na 8 stran.

Vsechno ma sve specifikum. Takze ja uz neresim a hledim si hlavne sveho,co budu vedet o tech starych ludrach,co mam rad,to poradim,do dalsiho se michat nehodlam,nikam to nikdy nevedlo.

 offline 

 

#612 06.01.2015 23:47:20

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG napsal(a):

Třeba jak tu někdo žádal o smazání celýho svýho profiu vč. příspěvků (protože to nejde zamknout)  a nebylo mu vyhověno je protizákonné, byla porušena jeho svoboda a z jeho duševním vlastnictvím je nakládáno proti jeho vůli!!!
Tohle je jen úložiště informací ne majetek souboru příspěvků.

To se stalo kdy? Prosím konkrétně, díky.

MikiberG napsal(a):

... je tu jeden majitel co chce aby mu do řízení nikdo nekecal , neviděl mu pod ruce a nikdo nevěděl kam a jakým způsobem to dál pojede ... mlha , mlha , mlha

To není pravda - bavili jsme se o konkrétních číslech a vizi.
Jen to není na psaní, jak jsi se sám přesvědčil  cool 
A že na tohle téma nediskutuju s kdekým, je pochopitelné.

Robinsson napsal(a):

MikiberG:
Možnost smazat svoje starý přispěvky máš.... Pokud by jsi chtěl zrušit profil tak problém je pokud ti je někdo ocituje tvoje příspěvky Co s tím ? To zase admin proti vůli bude mazat cizí přispěvky. A ten by mohl tvrdit, že je to omezování jeho svobody se vyjádřit. S tím mazáním profilů VĚTŠINOU přijde někdo, kdo sám sebe znemožní a chce smazat stopy. Pokud někdo napíše ožralej snůšku blbostí, tak by měl za to nést následky, i když je ta možnost smazání vlastních příspěvků.

Přesně tak to je.
Stačí nebýt shnilej.
Jestli tě někdo citoval, byla to jeho "krádež duševního vlastnictví"  hmm


Chlapi, to, co řešíte je stejně v závěru o postoji a vizi admina, tj., jak chce, aby to fungovalo. Na tom se pak staví dál.
Vše má své + i -.
Nechte nám čas a pak to hodnoťte ve chvíli, kdy na to dostanete prostor. Dostanete ho.
Díky.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#613 07.01.2015 00:15:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Po přečtení vašich příspěvků jsem zase o něco plnší inspirace.
Díky  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#614 07.01.2015 02:08:15

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson napsal(a):

Nečetl jsem to celý, ale proč z toho chcete dělat uzavřený fórum? Přijde mi to jakoby jste bojovali aby to bylo z "venku" naprosto nepřístupný a když by se sem někdo dostal tak ať jsou ještě jednotlivé topicy taky nedostupné... roll  Pokud chcete tlachat ve skupině 5ti lidí, tak snad jsou jiné možnosti než veřejné fórum. To má být právě o tom, že případný dotaz atp. si může přečíst a případně odpovědět každý.
Hádat se kdo má víc nebo míň palečků .....  roll 

Mě se fórum líbí nemám nic proti jednoduchosti. Takové standardní operace jako vložit video či obrázek zvládá víc nepotřebuji. Z hlediska správy a administrace do toho samozřejmě nevidím..... ale z pohledu uživatele nemám téměř nic proti. Jediný co mi vadí je celkem omezená kapacita soukromých zpráv.

Nejde o to z toho udělat uzavřený forum ale uzavřít si část fora a fotky kvůli bezpečnosti a nebo soukromí atd.... to chápeš, proč není dobrý aby bylo všechno vidět... ne ?

A co třeba foto/videogalerie udělat veřejný/sokromý a tu soukromou zpřístupnit jenom vybraným uživatelům,popř. na žádost uživatele ( po zvážení ano/ne ).

A ještě ke vzhledu/uspořádání/struktuře či jak to nazvat-dám malý scchema zjednodušený

sekce SERVIS :: TUNING rozdělit podle značek

např KTM
       SUZUKI
       YAMAHA
atd. a po kliknutí na značku se zobrazí podmenu   
       2 takt
       4 takt
po kliknutí na příslušnou volbu se zobrazí
      motor
      převodovka
      podvozek+kola+rám
      elektro
      ostatní

Nebo jednodušší verze

značky moto
podmenu  ke každé značce 2 takt,4 takt
a pak už jenom témata dle zadání uživatelů
něco podobnýho jak tady,viz.
http://www.liaz.cz/forum/index.php?sid= … 79433fa6a5samozřejmě se zachováním tohoto/nového vzhledu.

Nevím na kolik jsou moje návrhy realizovatelné nebo ne,neznám možnosti webu.

Jinak trošku objasním moji přítomnost na těchto stránkách,i když je to mimo mísu.

Před registrací jsem to zde nějakou chvíli sledoval,pak se regnul s tím,že bych časem pořídil nějakou moto,ale vzhledem k dlouhodobým zdravotním problémům ( ze kterých vyplývají dalčí důvody ),které se po nějaké době po registraci potvrdili jako neřešitelné jsem musel od plánu na motku ustoupit a už je s největší pravděpodobností nebudu moci nikdy zrealizovat.
Na videa/fotky se rád dívám,i když je nekomentuji,neznamená,že se mi nelíbí,rád sleduji dění,neznamená to,že to vše někde jinde prezentuji/sdílím a pod.
Více podrobností sem psát veřejně nebudu,kdo bude mít zájem tak více po sz.

P.S.  V žádném případě si nestěžuji.

A konec OT

E: odkaz

Editoval MotoDriver (07.01.2015 04:27:18)


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#615 07.01.2015 10:56:31

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Janek napsal(a):

Napiš si Rado tp ať ti vysvětlí, co je to vlasně z technickýho termínu offmoto.com ... co zjistíš? ... něco ve smyslu, že je to nějaký zřejmě číselný kód (nerozumím tomu) ... podstatný je, že je to nic, mrtvo, neživo, nějaký rámec, kostra .... a to je slavný offmoto .... a bez lidí to bude stále jen něco neživýho.

Ano, čistě z technického hlediska to takhle je. Offmoto je pár poskládaných zdrojových kódů a ta pravá hodnota spočívá ve jménu "offmota" a návštěvnosti (cca 500 unikátních návštěvníků denně). Udělat podobné fórum zvládne dnes každej druhej, ale dostat na něj aktivní uživatele a dát tomu "nějakej život", to není jen otázka náhody a samo to jen tak nepřijde.

Jo hodnotu tvoří návštěvnost, ale to neznamená, že by měl majitel slepě poslouchat jen ty nejukřičenější návštěvníky ... Pak by totiž vytvořil web na míru jen pro určitý jednotky/desítky uživatelů a co ti ostatní stovky, kterým vyhovuje současný stav?

Ale neříkám, že je tohle nějaká univerzální pravda, je to jen můj osobní názor.

 offline 

 

#616 07.01.2015 11:11:22

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany napsal(a):

Kolik lidi se tu vyjadrilo vcetne tebe? Vsichni jen koukaj a sledujou a bavi se......nic jim nehrozi....neres vznikle problemy nic maj tzv v pici.

Všiml. A všiml sis i ty?
Z toho mohou být 2 otázky:

1. Zajímá ostatní vůbec téma nebo se jen baví/čtou?
2. Když je to zajímá a neřeší to, jsou opravdu natolik nespokojení nebo je někdo odradil přístupem a pojetím odpovědí, že mlčí?

Fando, netvrdím, že to, co píšeš je úplně z cesty, ale kolikrát jsou to základy diskuse jako takové a to všichni ví.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#617 07.01.2015 11:28:24

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Já to chápu, ale proč tomu říkáš risk? Co riskují?
Že by napsali něco, co se jinému nelíbí a "umlátil" by ho někdo argumenty, že je vlastně jiný názor úplně z cesty?
Tak to myslíš?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#618 07.01.2015 11:50:56

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


hele a co predat spravu vlakna zakladateli tematu? Bud ma pupinky z kazde prdele a bude si to cistit a nebo se proste pobavi...  pripadne po nejake dobe offtopicy proste zrusi apod...? Aspon bude obratem jasnej charakter cloveka, adminum ubyde prace... wink

Nechapu co tady furt vsichni resite za "problemy" - kurna mate casu nazbyt.  tongue  Vetsina techto sracek je vicemene osobni...  blee1  a to ze se leckdo nezapoji do debaty - je tu dost kyblu fekalii od kazdyho z nas, nedivim se, ze to cast lidi, co by mozna napsali, odradi...mnoho psu zajicova smrt...

Jedinej problem z myho pohledu je to, ze sem lezou smiraci - to bych resil asi samospravou daneho tematu - tzn. moznost zamykani pro neregistrovane a pripadne pokud bude potreba tak zakladatelem odemknuti tematu pro daneho registrovaneho cloveka po pozadavku... I kdyz me osobne to dost odradi - bude to opruz neco hledat a sledovat a vlastne na to nemam cas, a navic se leckam nepodivam...  lol 

 offline 

 

#619 07.01.2015 11:59:07

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany napsal(a):

Pred rokem ci pul....nevim....jsi psal...vymazte fotky zredukujte temata a inzeraty....prechazime na nove rozhrani.....a propo bude tam ta moznost ta ta..... da se o tom diskutovat a reknete si, je to tak?

Ano, je to tak. Ve vlastním zájmu "ochrany sama sebe"
Je s tím nějaký problém?
Nesouhlasíš s tím bo co?
Tebe a do něčeho motat?  okok 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#620 07.01.2015 12:07:34

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Honzan napsal(a):

I kdyz me osobne to dost odradi - bude to opruz neco hledat a sledovat a vlastne na to nemam cas, a navic se leckam nepodivam...  lol 

Já to pochopil tak, že by si někteří chtěli primárně zamknout JEN vlákna, kde se řeší vyjížďky a vše okolo.

Rady, servis, inzerce a obecný pokec o hovně by byl přístupný volně i neregistrovanému. Jako to už je jedno. Zpřístupnit celý obsah jen registrovanému je blbost, protože se tady člověk zaregistruje, potvrdí třeba nějaký automatický mail, jednou se přihlásí a tím to hasne. Mrtvé duše akorát z toho.

To obecné bych nechal volně, ale je to možná jen můj názor.

Zakladatel vlákna ať si zamkne co chce...Když si někdo založí vlákno - "Nemůžu spát bez toho aniž bych se v noci projel nahatý po lese", tak ať si to klidně zamkne..Co je mi do toho....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů