Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Změny a vylepšení webu, příspěvky

#581 06.01.2015 14:29:46

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


RadoTP napsal(a):

Převést témata by určitě šlo všechna i vč. příspěvků. Až by to bylo před spuštěním, mohl bych s tím pomoct (převod naprogramovat).

Super, to je fajn. cool   ano 
Tím má odpověď i Stréc.  wink 

V první fázi ladíme "kostru" a funkcionalitu, pak přijde ladění a podsunutí jako Betaverze veřejnosti, další ladění + design+ řešení záležitostí vyplynoucí z důležitých dotazů či poukázání na disfunkci něčeho, něco chybějícího apod., pak ostrý přechod.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#582 06.01.2015 14:46:50

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mkrata :  ano  Podněty jsou určitě dobrá věc, pokud jsou podnětné a posunují něco vpřed.

Chápu i výhrady některých lidí. Změny klidně, proč ne, pokud to někam posunou. To už je ale na zvážení jiných lidí.

Co se nechápu je ustavičné rýpání některých lidí ať už do jiných, nebo do systému fungování a jsou i tací, kteří to dohnali tak daleko, že si v průběhu času i protiřečí, ani o tom neví.

Ať si každý domyslí sám... A pokud je někdo opravdu zcela a naprosto nespokojen, tak dle svých slov, která často užívá může přece "snadno" spustit podobný projekt. Udělat si jej k obrazu svému a uvidí se...To je přece ta možnost volby a svoboda každého, když už teda dojde míra nespokojenosti k nasranosti.

 offline 

 

#583 06.01.2015 14:47:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mkrata:

Díky. A to není poprvé, co pomohl. Za což mu patří nemalý dík.

Uvidíme.

Ono ten autobus za dobu své jízdy potřebuje generálku nebo hold do šrotu a koupit novej. Na generálku je pozdě a na novej není, tak vyvíjíme z nějakého základu svůj vlastní.
Kdyby pasažéři jen remcali, tak by to jelo v původním duchu, kdy každá úprava přinesla radost.
Jenže už neremcaj, ale tak trochu někteří píchaj do zad a to už příjemný není a člověk pak ztrácí tu radost. A to mi vadí.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#584 06.01.2015 15:34:50

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Nečetl jsem to celý, ale proč z toho chcete dělat uzavřený fórum? Přijde mi to jakoby jste bojovali aby to bylo z "venku" naprosto nepřístupný a když by se sem někdo dostal tak ať jsou ještě jednotlivé topicy taky nedostupné... roll  Pokud chcete tlachat ve skupině 5ti lidí, tak snad jsou jiné možnosti než veřejné fórum. To má být právě o tom, že případný dotaz atp. si může přečíst a případně odpovědět každý.
Hádat se kdo má víc nebo míň palečků .....  roll 

Mě se fórum líbí nemám nic proti jednoduchosti. Takové standardní operace jako vložit video či obrázek zvládá víc nepotřebuji. Z hlediska správy a administrace do toho samozřejmě nevidím..... ale z pohledu uživatele nemám téměř nic proti. Jediný co mi vadí je celkem omezená kapacita soukromých zpráv.

 offline 

 

#585 06.01.2015 15:49:05

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany : Kdybych pro tebe neexistoval, nepadaly by tady bezduvodne narazky :-) Kdyby me rozhodilo tohle, tak bych se z tech podstatnych veci musel davno zabit. Ano, pravda je, ze jsem sopel, co sem privandroval o x let pozdeji, nez to "tvrde jadro" tady vcetne tebe. No a ?

Ani poradne enduro nejezdim a nikdy nebudu. Jednak na to nemam koule a druhak ani motorku, ale me to tak i vyhovuje. Rad se "mrdam" loukama a lesama a nemam potrebu se brodit po kolena potokem. Ten, kdo to dela ma u me kazdopadne obdiv. Ty videa jsou fajn, hezky se na to diva a jezdit tenhle level chce zkratka sve.

Co se tyce palcu - kdybych pro tebe neexistoval, nepribylo by mi v ten jeden den nekdy pred ctvrt rokem behem pul hodiny 11 negativu. Nemusim ani hadat kdo a jak.

Jedna vec je "nadelit" pravem v momente, kdy se nekdo na neco pta a ja mu zaplevelim vlakno necim zcela jinym nez odpovedi.

Druha vec je, kdyz nekomu nadelim za to, ze mi nesedl a sere me.

Protoze mezitim co ja jsem dal pokoj, neresim te a vim, ze uz davno nema smysl se prit (ani to nejde s nekym, kdo mi nadava za 1000+ prispevku za 2 roky a pritom z tvych 7000+ je k necemu jen par-jinak samy smajlik, nebo "ja prasknu" apod...plevel), ty si neodpustis pokazde komentar k jakemukoliv memu prispevku ackoliv se te vubec netyka, nema s tebou nic spolecneho.

Ode me konec. Zvlaste pak v tomto vlakne, kde to vubec nepatri.

 offline 

 

#586 06.01.2015 15:52:08

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Fanouš, sdělil jsi nám svůj postoj k věci i k lidem.
Ne všichni to ale vidí stejně.  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#587 06.01.2015 15:53:53

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Xfany : Jo mas pravdu. Jde mi o ne v momente, kdy jsem ziskaval rady ve vlakne Suchmana "XR 600 bible" a jinych souvisejicich...Pak i par rad dal v momente, kdy uz nikoho nebavilo odpovidat na veci, ktere se zde daly vyhledat (jak psal Janek) a nebyl problem, nevim jak, mel jsem neco kolem 10 plus palcu.

Pak jsem se zamichal do "držkové" někde u tebe ve vlákně, jeden den přibyly 3 mínus ráno a odpoledne během půl hodiny tuším 10 kousků po 1 příspěvku, který ani hodnotit nijak nešel big_smile

Je to vtipné, jak ti může někdo takhle ležet v žaludku, že urguješ své kamarády - najděte jeho příspěvky a upalcujte ho k smrti big_smile

A pokud ti nedochází, že se tím ztrapňuješ jen ty sám...

Nad mladého vola jako jsem já by se měl takový zkušený pán jako ty povznést...Nech mě žít, já tvou společnost vyhledávat nehodlám, to mi věř. Koupil jsem uloženku a té se budu věnovat především. Věřím tomu, že až to nahodím do správného vlákna, tak jako tak se neobejde bez tvého jízlivého komentáře - protože pro tebe neexistuju přece.

 offline 

 

#588 06.01.2015 15:57:39

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Xfany : Ja Fando nemluvil o tvych videich smile Boze ty jsi ale maly narcis. Ja mluvil treba o EnduroKex apod...

 offline 

 

#589 06.01.2015 16:05:55

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Bože já jsem debil.

A víš co ? Že máš teď to výročí 7700 příspěvků (jo, tady je EDIT Fando, napsal jsem tam omylem palců..Bože já jsem debil), tak ti dovolím mi jich nadělit, kolik zvládneš na důkaz toho, že si tady můžeš dělat fakt co chceš a že mě to nezraňuje big_smile

Pac a pusu

Editoval jirka87 (06.01.2015 16:06:27)

 offline 

 

#590 06.01.2015 16:06:19

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


xfany napsal(a):

Nic nechapes, je to proste dane tim ze nevis o cem je tu rec. O palecky jde jen jirkovi87.

Názory máš jak politik, něco tu nadhodíš, ale v jádru věci ti jde o něco naprosto jiného. Vložil jsi sem pravidla nějakého fóra, které je neveřejné. Máš pocit, že jsem ve svém předchozím příspěvku mluvil o něčem jiném ? Takhle navenek to spíš vypadá, jak když si musíš najít nějaký důvod proč šít do admina. Což mimochodem bylo jedno z těch pravidel fóra tebou zastupovanými. Kaže vodu pije víno ?

 offline 

 

#591 06.01.2015 16:21:28

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Jo zrovna si jí pročítám, ale to asi nebude ten odkaz co jsi sem dal. Od tebe jsem tu na posledních pár stránkách našel jen odkaz na pravidla LC8 fóra.

Když nechceš, nechtěj, ale pak se nediv. Pokud nedokážeš udržet rozumnnou diskuzi. A tak nějak jednosměrně to asi nemá cenu, to pak nějak ztrácí tu formu diskuze.

Taky se měj hezky smile 

 offline 

 

#592 06.01.2015 17:36:45

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

MikiberG:

Palce ale neslouží k vámi popsanému účelu.
Slouží k posouzení odpovědi, zda

napomohla k řešení  ano 
byla urážející, vedla úplně do kopru ne 

Já je použil v regulích tohoto sloganu ....
... a to že ty palce ztrácejí smysl je jen pouze proto, že je umazáváš a ovlivnuješ jejich průběh  ne 

 offline 

 

#593 06.01.2015 17:41:59

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


mkrata napsal(a):

Tak jak to tady čtu, tak pasažéři (členové) nastoupili do autobusu (offmoto) a teď se jim nelíbí jak jede, kdo ho řídí, že nemá vyhřívaný sedačky a hajzl, apod.. Pánové nechci šťourat, ale nikdo vám nebrání z toho autobusu vystoupit. Mezi posledními příspěvky je jediný člen, který chce a hlavně dovede pomoct (RadoTP). Nezlobte se na mě, ale tenhle web máte zadarmo, žádné členské příspěvky neexistují. Pokud máte čas a chuť, nic vám nebrání si zřídit vlastní web a diskuzní fórum. Uvidíte, co je za tím práce (vlastní zkušenost).

Tím tady neříkám, že je vše v pořádku (veřejná fotogalerie, urážení se, komentáře, které nesouvisí s tématem, apod..), ale pořád by to mělo být ve formě - já navrhuji a děkuji pokud bude provedeno

Máš naprostou pravdu ... dojde času a bude jinak ... o tom se tu nikdo nepře.
Zdravá kritika může pomoct nalézt chorobu kterou lze léčit ... nepodaří se ... pak následuje co ty píšeš...
Tobě se to dobře plká na cizí účet , že ?  wink  Ono tebe odchod trápit nebude ... Raduz už na to kouká jinak a přemýšlí co dál , nebo váží slova  wink  .. ono totiž kritika je to nejprospěšnější co ti může někdo dát ze svého času (je na tobě jak s tou info naložíš) ... někdo chytrý napsal něco ve smyslu "chválí-li tě někdo medvědí službu ti dělá " ...

 offline 

 

#594 06.01.2015 17:43:47

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r napsal(a):

mkrata:

Díky. A to není poprvé, co pomohl. Za což mu patří nemalý dík.

Uvidíme.

Ono ten autobus za dobu své jízdy potřebuje generálku nebo hold do šrotu a koupit novej. Na generálku je pozdě a na novej není, tak vyvíjíme z nějakého základu svůj vlastní.
Kdyby pasažéři jen remcali, tak by to jelo v původním duchu, kdy každá úprava přinesla radost.
Jenže už neremcaj, ale tak trochu někteří píchaj do zad a to už příjemný není a člověk pak ztrácí tu radost. A to mi vadí.

Pokud tě někdo píchá do zad neotáčej se k němu ale nastav tvář a vyříkej /vyřeš problém  ano 

 offline 

 

#595 06.01.2015 17:50:59

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

MikiberG:

Palce ale neslouží k vámi popsanému účelu.
Slouží k posouzení odpovědi, zda

napomohla k řešení  ano 
byla urážející, vedla úplně do kopru ne 

Já je použil v regulích tohoto sloganu ....
... a to že ty palce ztrácejí smysl je jen pouze proto, že je umazáváš a ovlivnuješ jejich průběh  ne 

Záleží na úhlu pohledu.
Pokud je to, jak píšeš, tak je to v pořádku.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#596 06.01.2015 17:52:34

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


MikiberG napsal(a):

Pokud tě někdo píchá do zad neotáčej se k němu ale nastav tvář a vyříkej /vyřeš problém  ano 

Na tom už pracuju.  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#597 06.01.2015 18:20:03

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson napsal(a):

Nečetl jsem to celý, ale proč z toho chcete dělat uzavřený fórum? Přijde mi to jakoby jste bojovali aby to bylo z "venku" naprosto nepřístupný a když by se sem někdo dostal tak ať jsou ještě jednotlivé topicy taky nedostupné... roll  Pokud chcete tlachat ve skupině 5ti lidí, tak snad jsou jiné možnosti než veřejné fórum. To má být právě o tom, že případný dotaz atp. si může přečíst a případně odpovědět každý.
Hádat se kdo má víc nebo míň palečků .....  roll 

Mě se fórum líbí nemám nic proti jednoduchosti. Takové standardní operace jako vložit video či obrázek zvládá víc nepotřebuji. Z hlediska správy a administrace do toho samozřejmě nevidím..... ale z pohledu uživatele nemám téměř nic proti. Jediný co mi vadí je celkem omezená kapacita soukromých zpráv.

Nejde o to z toho udělat uzavřený forum ale uzavřít si část fora a fotky kvůli bezpečnosti a nebo soukromí atd.... to chápeš, proč není dobrý aby bylo všechno vidět... ne ?

 offline 

 

#598 06.01.2015 18:22:18

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Raduz TT600r:
Já vím že je to v pořádku tak proč do toho zasahuješ a degraduješ to?

 offline 

 

#599 06.01.2015 18:45:23

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Já myslel, že palce jsou hodnocení "profilu" uživatele. Kdyby měly hodnotit příspěvek, tak by měly být ke každemu příspěvku zvlašť od nuly. Je teda pravda že jsem si jich všimnul až hodně dlouho po registraci na foru. A jejich smysl bych viděl spíš v inzertní části fóra, kde by třeba mohli suplovat hodnocení spolehlivosti uživatele podobně jako na aukru.

MikiberG: Mám takový pocit, že pokud dáš fotku k sobě do fotogalerie bez toho aby jsi dal na ní odkaz do fora tak se k ní nepřihlášený uživatel nedostane (nějakým krkolomným způsobem by to třeba šlo, ale pokud si nepřihlášený uživatel rozklikne tvoji fotogalerii nedostane se tam). Stejně mám pocit pokud nechci aby to někdo viděl tak to na fórum nedávám.
Dobře, s tím se dá třeba souhlasit aby nebyly fotky vložený do fóra vidět veřejně. Spousta fór s tím takto pracuje. Ale také spousta jich funguje způsobem jako zde. Ono také tento způsob přitáhne mnohem více registrovaných uživatelů pokud nebudou fotky vidět veřejně. Zaleží na tom jestli ta "spousta" pasivních registrovaných členů fóra k něčemu bude.

 offline 

 

#600 06.01.2015 18:56:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Změny a vylepšení webu, příspěvky


Robinsson: ty máš v profilu 88 fotek všechny jsou vidět

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů