Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#561 19.11.2014 11:45:58

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Do lesa NE!


Já myslím nebýt té kamery na budově, jen trochu lépe ho schodit nebylo co řešit. Takhle aspoň vidíme realitu dnešní doby. Podle mě zákrok nebyl v pořádku, jednou je na to ten policista školen. Dále je na soudu co s viníkem udělá. Je to jen věc úhlu pohledu a názoru, ale já myslím že nikdo z nás nemůže říct co by udělal v dané situaci. Je fakt že ujíždět v Praglu je asi dost na ostří nože. Já třeba nevím mezi vesnicema kdyby mě chtěli zastavit na EXC, které mimochodem je OK mám tp mám stk mám pojistku, ale. Nevizím spz a nemám blinkry. Sic jediné prohřešení, ale... prostě nevím co bych dělal. V Praze asi zastavil, ale co bych tam já dělal že  a11 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#562 19.11.2014 12:06:45

EL.BEER
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: EXC 450
0 0

Re: Do lesa NE!


FoXR:na tomhle příkladu je vidět, že člověk si nemůže bejt nikdy jistej jak moc velkej magor ho honí. A když už do toho člověk jde, tak aspoň trochu promyslet aby to vyšlo a jestli to stojí za to:). Jo ta kamera to je velká smůla pro ty policajty.


Když to nejde silou, tak to jde ještě větší silou.

 offline 

 

#563 19.11.2014 12:16:15

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Re: Do lesa NE!


EL.BEER: já bych asi přisraně zastavil, jenže otázka je kdy zastavíš. může ti to dojít až když už to pos... a pak když chceš zastavit tak jde o to zda je možnost. Nevím prostě, ale snažím se být 100% legální, nehulím trávu, nechlastám před jízdou a stejně nevvím co bych dělal 100%. A když ti pak hrkne do žil adrenalin  oko1 


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#564 19.11.2014 16:57:44

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


To je prdel ... "kamera je smůla pro policajty" ... to sem ještě neslyšel .... polda je zákon , všechno co dělá dělá podle zákona , nemá možnost se vychýlit, co dělá mimo zákon z něj okamžitě dělá pachatele tzn ... ozbrojeného hajzla s pravomocí a pocitem moci ....

Normálně to byl pokus o vraždu , jen to ten polda asi (z vědomí) neřek nahlas a nelze to nějak v zásadě prokázat.... nic jinýho než úmysl to právě podle videa není ... soudí ho za nedbalost protože to je na tuti prokazatelný....

Koho zajímají poldovy nervy? Jsou dobře placený , nepředřou se, školený, cvičený , odpočatý ....

Tohle je profi zákrok ... kurva na to jsou potřeba nervy a všiměte si jak jsou i poldové okolo profesionální , s nikým se nedohadujou , nepřesvědčujou , jen uklidňujou, jednaj asertivně a konaj podle zákona ...  stačí poslouchat a myslet .
http://www.zvraceny.cz/video/68122-pric … ka-vs-pcr/
... za to by měli dostat odměnu , .... a ty demnti okolo co si do huby nevidí a hned večer v hospodě nadávaj že PČR je nedůsledná , nerozhodná , neschopná obhájit zákon atd .... že ta nána si tam dělala čurinu ze zákona a pldů už nikdo nevidí.

 offline 

 

#565 19.11.2014 17:15:43

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Do lesa NE!


No, já to nebudu nijak roztáčet, ale když mě pokojně a slušně vyzve policista, abych vytáhl svou posranou prdel z toho vraku, ve kterým jezdím, tak asi nebudu dělat potíže a prostě vylezu, bo si jsem přece vědom, že i oni nejsou bezzubí a asi ví, proč to po mě chtějí, že jo. Řekla si o to, dostala co věděla, že přijde - byla upozorněna v jazyce, ve kterém mluvila plynně.
Naopak obvinění těch dvou expertů hodnotím kladně, protože sražení toho mladíka, si myslím, bylo dost přes "čáru".


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#566 19.11.2014 17:16:32

EL.BEER
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Motorka: EXC 450
0 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG: " polda je zákon , všechno co dělá dělá podle zákona"   smile . Bylo by to hezký kdyby to platilo.  Zajímalo by mě kolik procent zákroků policajtů by splnilo to "všechno dělá podle zákona". Já spíš zažil jen pokusy policajtů o manipulaci a jejich využívání neznalosti lidí co můžou a co ne.


Když to nejde silou, tak to jde ještě větší silou.

 offline 

 

#567 19.11.2014 17:28:45

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


EL.BEER: no jo to je taky pravda ... buď smůla a nebo magnetismus ...  já zažil oboje ale převážně to dobrý , je pravda že se snažím z nich nedělat blbce a vím že oni ví.

 offline 

 

#568 19.11.2014 18:01:23

Full Throttle
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: KTM 500 EXC-F
1 0

Re: Do lesa NE!


offroaderTE napsal(a):

Full Throttle:

no tak to je nadějný, uvidíme jak to skončí...Rath je taky venku z basy a někde potichu uklizenej a už se o něm nemluví  a11 

Snad se to nezakope pod stůl a vyvodí se z toho důsledky ,který dají spravedlnosti aspoň trochu za dostiučinění  ano A kauzu Rath ani nebudu komentovat a31 

Editoval Full Throttle (19.11.2014 18:05:16)

 offline 

 

#569 19.11.2014 23:29:31

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

K te Vasi debate pouze jednu vec:

Dobre placenej je pouze polda, kterej tam pracuje cca 30let, ale ten uz davno sedi nekde v kanclu nebo na dispecinku anebo ten, kterej leze svymu nadrizenymu do prdele.

Jinak vsichni ostatni delaji za tabulkovy platy a to neni veru zadna hitparada.


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#570 20.11.2014 07:46:08

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG: tem smejdum co srazili kluka preju, aby z toho udelali exemplarni pripad...
Zrovna jsem sem chtel hodit ten zakrok proti babe - byl naprosto adekvatni a profi... navic byli jeste dost trpelivy a dlouho vysvetlovali... pak zbytek naprosto ok...

Proste kdyz mi polda rekne, ze je to uzavrene a ja nemam vyjednane s uradem povoleni, tak si proste zaparkuju strep bokem a dojdu pesky kua... jinak se muze stat co se stalo...a je to v poradku... Ohanet se petici, pravy a ustavou to by jim vsem slo, svoje povinnosti  uz ne...

At tak, ci tak, procento kretenu je vsude stejny... casto se ovsem houfuji big_smile

Editoval Honzan (20.11.2014 07:47:16)

 offline 

 

#571 20.11.2014 08:46:36

MaxTTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 Racing
Věk: 35
2 1

Re: Do lesa NE!

 offline 

 

#572 20.11.2014 09:30:27

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


ZbyneKTM:
ale neblázni , dobře placený jsou všichni , že jsou nenažraný nebo nespokojený je druhá věc ... k týhle práci je nikdo nenutí a pokud si věří můžou se ohánět jinde a vydělat si neomezeně k svým schopnostem ..... a jsme právě u toho zase takový supermani to nejsou ale dost si o sobě myslí.

 offline 

 

#573 20.11.2014 20:47:10

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

Neblaznim smile 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#574 20.11.2014 21:29:31

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Do lesa NE!


xfany:

Vsak uz jsem to psal, tabulkovy platy.


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#575 20.11.2014 22:25:41

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


ZbyneKTM: tvl ... tak se nestyď a napiš to sem do který třídy je zařazenej řadovej pochůzkář co mu ještě nezaschnul služebák  , jak to sem napsal Fanda + příplatky, osobní ohodnocení a tak  lol ...  Pak pro porovnání nějakej střed , dopravka , celník, obvod s 6-7 let praxe , zase nezapomeň příplatky odměny .... prostě std aby si lidi nemyslely jak si tam rejou v rytě   a1 

 offline 

 

#576 20.11.2014 22:36:14

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Do lesa NE!


xfany:

A ja ti porad odpovidam a tys na to pridal i peknou tabulku ano  Nevim kolik bere major franta vomacka ani zasahujici policajt z videa ani jakejkoliv jinej konktretni policajt.
Vim ze pokud pujdes delat bachare, tak delas 12hodinovy smeny v urcitych cyklech a je uplne jedno, jestli je patek svatek noc den vikend utery. Za tohle mas priplatek cca pul nadrze benzinu bezneho rodinneho auta oproti tem, kteri tohle nedelaji a chodi na 8,5hod denne po-pa.
Takze pokud dame modelovy priklad 30leteho kluka s maturitou bez vojny, tak ses na 13000+ta pul nadrz. To je fajn na uziveni rodiny plus nejaka ta hypoteka atd... Samozrejme existuje i osobni ohodnoceni, ale tady jde ve vetsine pripadu pouze o vysledky analniho skialpinismu a tudiz bych to neradil mezi narokove slozky platu.

Pokud je problem ze jsem uvedl priklad z jineho ministerstva, tak se omlouvam ale myslim ze ten rozdil nebude tak zasadni.


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#577 20.11.2014 22:44:48

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

Ja se vetsinou nestydim a na internetu uz vubec ne smile .

Na polovinu dotazu ti odpovedel Fanda tou tabulkou a na druhou ja viz. vyse.


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#578 20.11.2014 22:48:48

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Do lesa NE!


xfany napsal(a):

A jeeeee, odpoved jak vino Zbyndo lol 

1. platová třída: základní vzdělání 2. platová třída: základní vzdělání 3. platová třída: střední vzdělání 4. platová třída: střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání 5. platová třída: střední vzdělání s výučním listem 6. platová třída: střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem 7. platová třída: střední vzdělání s maturitou 8. platová třída: střední vzdělání s maturitou 9. platová třída: vyšší odborné vzdělání nebo střední s maturitou 10. platová třída: vysokoškolské (bakalářské) vzdělání nebo vyšší odborné 11. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání nebo bakalářské 12. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání nebo bakalářské 13. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání 14. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání 15. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání 16. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání

Sluzby nocni..... sluzby svatek.....sluzby vikend......rizikove prispevky.....prispevky na kde co doprava mhd atd.

Ptal jsem se kolik berou, vis to?

Koukni se do služebního zákona , ono je to trochu jinak

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … ulka_2.jpg

Koukni se do služebního zákona , ono je to trochu jinak

Editoval Fireman (20.11.2014 22:49:37)


Co shoří neshnije

 offline 

 

#579 20.11.2014 23:01:52

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Do lesa NE!


Kazdopadne tady nechci rozpoutat bourlivou debatu o nicem, policajti jsou taky jen lidi(nekteri nee a22  a31 ) a nekteri lidi dokazou veci ojebavat a nekteri ne a je jedno jestli jsou zamestnani v soukromem, statnim ci jakemkoliv jinem sektoru.

Fizlu se nezastavam, jejich praci ani jejich penize bych nechtel. a30 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#580 20.11.2014 23:42:18

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Do lesa NE!


xfany napsal(a):

Fireman napsal(a):

xfany napsal(a):

A jeeeee, odpoved jak vino Zbyndo lol 

1. platová třída: základní vzdělání 2. platová třída: základní vzdělání 3. platová třída: střední vzdělání 4. platová třída: střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání 5. platová třída: střední vzdělání s výučním listem 6. platová třída: střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem 7. platová třída: střední vzdělání s maturitou 8. platová třída: střední vzdělání s maturitou 9. platová třída: vyšší odborné vzdělání nebo střední s maturitou 10. platová třída: vysokoškolské (bakalářské) vzdělání nebo vyšší odborné 11. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání nebo bakalářské 12. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání nebo bakalářské 13. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání 14. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání 15. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání 16. platová třída: vysokoškolské (magisterské) vzdělání

Sluzby nocni..... sluzby svatek.....sluzby vikend......rizikove prispevky.....prispevky na kde co doprava mhd atd.

Ptal jsem se kolik berou, vis to?

Koukni se do služebního zákona , ono je to trochu jinak

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … ulka_2.jpg

Koukni se do služebního zákona , ono je to trochu jinak

Proto se ptaqm zcela jasne lol 
A Ty  odpovis jak holka......tesim se az se tu naneco budes ptat na svou moto a reknou ti jukni se do manualu a neotravuj lol

Jestli muzes dotoho vnest trochu svetla budem radi ano  


http://flek.cz/clanky/dalsi-tipy-a-info … amestnancu

tabulka 2.

Nemusíš se hned cítit dotčeně. No to co vidim nahoře nezní jako otázka , ale jako fakt. Ale rád ti odpovím. Koukáš na zákon o státních zaměstnacích. To se nás ale netýká. Píši nás, protože hasiči a policie má stejný zákon a to 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Soboty, neděle, svátky se neproplácí + 150 h přesčasů zadarmo státu (přispěvky kde na co mhd atd. - scifi  lol )


Co shoří neshnije

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů