Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#421 28.07.2014 20:42:47

MartinXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 283
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 0

Re: Do lesa NE!


jirka87:
přesně, u nás to tak na jaře a v zimě vypadá uplně stejně

 offline 

 

#422 28.07.2014 20:45:12

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Do lesa NE!


jirka87 napsal(a):

Lečo : Tak jestli je to na pokutu, tak ať se staví i sem..tady je to nejinak v mnoha místech

a jak byste to drevo chtely tahat z lesa???vrtulnikem????(nic to nemeni na tom ze me taky stve ze nemuzem legalne do lesa ale toto je vykrik do tmy malych deti....

 offline 

 

#423 28.07.2014 21:19:15

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Do lesa NE!


Filip - SANDOKAAN:
to co je na foto u článku je prostě prasárna. Tak ať si tam pro to těžkou technikou jedou za sucha nebo mrazu, ne za mokra - jak tomu zcela evidentně bylo. Skoro metr hluboké koleje jsou zcela jistě na pokutu a omluvit se nedají.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#424 28.07.2014 21:30:10

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Do lesa NE!


Filip - SANDOKAAN:
tady jde o princip... Částka pokuty je v tomhle případě směšná a je to spíš takové bububu... jedná se o CHKO a ne o obyčejný les... kdyby nehrozila pokuta, tak se na nějaký rovnání terénu po sobě z vysoka vyserou... ano, dříví se z lesa musí dostat, ale když snad vidíš že je všude kupa sraček, taky si tu káru nenaložíš vrchovatou dříví i kdyby ti to povoz v utáhnul..
Něco podobného jsem potkal na podzim uprostřed Jizerek.. foto na odkazu
https://www.facebook.com/photo.php?fbid … 3fbc4d25a6


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#425 28.07.2014 21:32:46

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Do lesa NE!


S.h.I.t. napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:
to co je na foto u článku je prostě prasárna. Tak ať si tam pro to těžkou technikou jedou za sucha nebo mrazu, ne za mokra - jak tomu zcela evidentně bylo. Skoro metr hluboké koleje jsou zcela jistě na pokutu a omluvit se nedají.

ale hovno...za sucha???? jako v zime natezit a v lete tahat ven??? i kdyz je zamrzle tak se stejne boří a kolik dni bylo tento rok zamrzla zem hloubej nez 15cm???? zase budme lidi ....oni taky musej makat.... myslim ze toto se tu resi jen proto ze jsme vsichni ukrivdeni ze nemuzem do lesa..... ale to nemeni nic na tom ze kdyz se vzdykcy tahalo drevo třísky lítaly....at ted nebo driv

 offline 

 

#426 28.07.2014 21:35:24

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Do lesa NE!


mimojine sem to ani necetl a koukal sem jen na fotky.... to ze je to v chko bych to ukoncil takto na jejich miste bych si dal majzla co tam delam ale vsude jinde jako tezar bych se CHOVAL STEJNE....asi sem prase

 offline 

 

#427 28.07.2014 23:25:06

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Do lesa NE!


oni to těžaři většinou mají v podmínce práce, že po ukončení prací musí srovnat vyvážecí a přibližovací linky a od revírníků (resp. LČR) za to dostávají pojeb. Když si po sobě neuklidí, nevykáže jim faktury. Aspoň tak by to mělo fungovat. V mojem okolí to docela funguje, dokonce narážím uprostřed lesa aj na hromady makadamu v podmáčených místech a tak. V lese se maká pátky svátky, pochopím když je někde něco rozflákané když se tam maká, ale nesmí to tak zůstat. Přece jenom spustit štít a projet cestu sem tam není až takový problém... asi tři měsíce zpátky se mi stalo že jsem jel asi týden po sobě po jedné lesní cestě. Poprvé byla rozrýpaná a o týden pozdějc byla krásně srovnaná jak dálnice v Maďarsku. Ale pod uschlou krustou byly pořád kaluže bahna  big_smile  prostě jedu jedu a najednou zápich jako prase. To už je pak lepší jet v prasárně, tam aspoň vidíš o co se můžeš přerazit


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#428 29.07.2014 07:40:39

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Do lesa NE!


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

ale hovno...za sucha???? jako v zime natezit a v lete tahat ven??? i kdyz je zamrzle tak se stejne boří a kolik dni bylo tento rok zamrzla zem hloubej nez 15cm???? zase budme lidi ....oni taky musej makat.... myslim ze toto se tu resi jen proto ze jsme vsichni ukrivdeni ze nemuzem do lesa..... ale to nemeni nic na tom ze kdyz se vzdykcy tahalo drevo třísky lítaly....at ted nebo driv

mě je jedno jestli tam můžu nebo ne... mě sere jak to tam po těch lemplech vypadá. Orvaný stromy okolo cesty, cestra rozjebaná, metr hluboký koleje, bordel všude kolem, bordel na cestě kam s tím vyjedou...
Kruci ať si to po sobě uklidí. Makat se sice musí, ale neměla by po tom zůstat spoušť. Tohle fakt normální není.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#429 29.07.2014 07:57:43

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


S.h.I.t. napsal(a):

Mě je jedno jestli tam můžu nebo ne... mě sere jak to tam po těch lemplech vypadá. Orvaný stromy okolo cesty, cestra rozjebaná, metr hluboký koleje, bordel všude kolem, bordel na cestě kam s tím vyjedou...Kruci ať si to po sobě uklidí. Makat se sice musí, ale neměla by po tom zůstat spoušť. Tohle fakt normální není.

ano  Protože světe div se, já tam nejezdím jen na motorce, ale třeba i na kole a nebo taky se psem pěšky, že...

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

jako tezar bych se CHOVAL STEJNE....asi sem prase

- tak asi trochu jo...Sorry, ale nabehnul sis sám...

 offline 

 

#430 29.07.2014 11:07:20

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Do lesa NE!


No pánové já jezdím na moto po lese od útlého mládí. Tehdy dělal můj strýc těžaře a mi jsme každé prázdniny byli v lese s ním. Tehdy to káceli chlapi pilou, koně to zmanipulovali k hranici linky a největší tehdejší stroj LKT 81 to stáhl po lince na skládku kde se po spevněné vozovce dostala Tatra. Většina věcí se dělala ručně a v malém. Dnes jsou stroje větší několikanásobně než člověk a jedou i do malého porostu jen aby byla co nejdříve vytěžená hmota a měli za to love. Divím se lesákům že to trpí, ale mají z toho samozřejmě také finance. Většinu hajných a polesných znám osobně a každý je jiný. Nemají rádi že jím lítáme po lese, ale pokud se to nepřehání je to v klidu. Nejvíc jim vadí hluk, ale na nějaké koleje a rozjetou zeminu jsem nadávky neslyšel. Většinou prudí když se do nich někdo z přivandrovalců z města obuje že s tím nic nedělají ( z toho mají nervy že je někdo buzeruje ). Je to jen o přístupu lidí a o domluvě, ale to že se lesy rabují víme všichni jen s tím nic neuděláme protože je na to ospravedlnění proč se tak děje. Nejlepší je to nechat tak a reagovat jen v případě že se někdo ozve. Do té doby bude křehká pohoda. Toď můj názor.

 offline 

 

#431 29.07.2014 11:20:45

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Je fakt, že jak jde o prachy..

Pokrok v rámci používaných strojů a technologie je pochopitelný. kdo by se dnes chtěl tahat s koněm atd..Sednu do harvestoru, zajedu kam je třeba, tam to zplundruju a hotovka. Však ono se to časem spraví samo.

Jako jasně, něco málo po sobě uklidí, ale jsou to rychlé přesuny a rychlý zisk. Jak jinak.

My to vidíme hodně okatě třeba právě v tom lese, ale věřte, že je to tak v každém odvětví. Dnes platí - čím více to odrbeš a rychleji přineseš výsledek, tím jsi lepší. A ti nejlepší se logicky rozmáhají a podle nich to pak vypadá.

Ale pan Cvek ze mě nikdy nebude, ikdyž mi to vadí. Nebo chci být Cvek ale naopak ?

Mě zase sere naše starostka. Hází prachy oknem, usmívá se kráva jedna a všichni jí to baští a jsou rádi, že se ve městě něco děje. To si nevyberete.

Editoval jirka87 (29.07.2014 11:26:02)

 offline 

 

#432 29.07.2014 11:31:53

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Do lesa NE!


jirka87 napsal(a):

Je fakt, že jak jde o prachy..

Pokrok v rámci používaných strojů a technologie je pochopitelný. kdo by se dnes chtěl tahat s koněm atd..Sednu do harvestoru, zajedu kam je třeba, tam to zplundruju a hotovka. Však ono se to časem spraví samo.

Jako jasně, něco málo po sobě uklidí, ale jsou to rychlé přesuny a rychlý zisk. Jak jinak.

My to vidíme hodně okatě třeba právě v tom lese, ale věřte, že je to tak v každém odvětví. Dnes platí - čím více to odrbeš a rychleji přineseš výsledek, tím jsi lepší. A ti nejlepší se logicky rozmáhají a podle nich to pak vypadá.

Ale pan Cvek ze mě nikdy nebude, ikdyž mi to vadí. Nebo chci být Cvek ale naopak ?

Mě zase sere naše starostka. Hází prachy oknem, usmívá se kráva jedna a všichni jí to baští a jsou rádi, že se ve městě něco děje. To si nevyberete.

Cveka mi nepřipomínej  lol  naštěstí dal pokoj co to tady vymlátili po tom tornádu. Asi tam do teď sbírá a zachraňuje broučky a mouchy atd. Musel mít infarkt po tom co to tam viděl.  lol  lol  lol 

 offline 

 

#433 29.07.2014 11:34:12

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Takového pacienta máme za souseda ve vedlejším vchodě. Nedokážete si představit jaké obstrukce může jeden morálně pokřivený a duševně nezdravý splihlý penis udělat 43 dalším rodinám...

mazec...  mad 

 offline 

 

#434 29.07.2014 11:39:58

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Do lesa NE!


jirka87 napsal(a):

Takového pacienta máme za souseda ve vedlejším vchodě. Nedokážete si představit jaké obstrukce může jeden morálně pokřivený a duševně nezdravý splihlý penis udělat 43 dalším rodinám...

mazec...  mad 

Vole.. usch Teď jsem se málem zadusil svacinou...To je hláška jako neskutečná... ano 


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#435 29.07.2014 12:05:42

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Do lesa NE!


Mel i nejake aferky s uplatkama apod. (byl tak trosku verejne cinnej-ne ve statni sprave). Vydiral lidi co meli hospody, diskoteky apod...Delal totiz v OSA (Ochranný svaz autorský) - taky pekni kriminalnici ne

 offline 

 

#436 28.08.2014 21:01:43

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Do lesa NE!


Tak jsem zjistil že u nás polesí investovalo 800 000.- do fotopastí. Ty sračky jsou snad všude  a31  a31  jsem zvědavý kdy se něco projeví, už jsem si párkrát kolem nich vyjel  ou1  jsou natočený do různých směrů, tak aby se zorné úhly překrývali, jediné co nás napadlo je sundat je puškou z patřičné vzdálenosti  lol 

 offline 

 

#437 28.08.2014 21:05:54

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Do lesa NE!


carbous:

To jako kvůli motorkám jo? Tomu se mi nechce nějak moc věřit  hmm 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#438 28.08.2014 21:11:51

milanride
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 516
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC TPI
Věk: 26
1 0

Re: Do lesa NE!


Taky si myslim, že pujde spíš o zvěř nebo dřevo big_smile

 offline 

 

#439 28.08.2014 21:14:17

gal0s
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 157
Založená vlákna
Motorka: čína 125ccm
Věk: málo
0 0

Re: Do lesa NE!


peTTR:

Možná kvuli kradení dřeva... a na ty motorky se to hodí taky

 offline 

 

#440 28.08.2014 21:20:47

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Do lesa NE!


Je to hlavně kvůli čorkám dřeva, ale kdo ví co s tím vykouzlí. Motorkáři tady taky nemají na růžích ustláno.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů