Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#341 20.04.2014 23:36:07

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

Záleží na vkusu každého soudruha,ale souhlas s tim ze je lepsi se zdekovat a pak se treba na pripadnou pokutu slozit s tim ze to vlastne vyjde nejlevneji s jednim pruserem..
Pokud to beres do slova ze kazdy sam za sebe,zvlast pokud vezmes nekoho na vyjizdku a pak ho tam nechas taj je mi te lito. Jsm ale presvedceny ze vis o cem mluvim a melu jen sracky..
Pro toho kkta co psal vys a nevim jak se jmenuje: LES JE PRO VSECHNY vyk! 

 offline 

 

#342 20.04.2014 23:37:35

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Do lesa NE!


Tak hoši, to chcete říct, že by jste se zdejchli jak pára nad hrncem?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#343 20.04.2014 23:41:44

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Do lesa NE!


jees:

Proto je normální nejezdit tam, kam někdo chodí na špacír ano 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#344 21.04.2014 00:21:44

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Do lesa NE!


nikdo tu nepsal o nechání na holičkách... kluci se jen v tom zmatku rozdělili, při tomhle je to docela normálka... jinak souhlasím s Mikim, pokud jsi ve skupině, a někdo tě nahání, je lepší se po domluvě organizovaně rozdělit s domluveným místem srazu... v dnešní době není problém dát echo, každej u sebe stejně taháte mobily.. proč jim usnadňovat práci... proč mají honit skupinu, která se vždycky pohybuje pomaleji než jednotlivec, když můžou honit všemi směry víc lidí.... a věřím že k tomu stejně prostředky nemají...


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#345 21.04.2014 05:18:32

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

Tak jsem asi blázen nooo  ugh2  ugh2  ugh2 Ale co se pamatuju něco podobného jsem zažil třikrát.Dvakrát pčr a jednou páni se zelenou kartou.Poslední sranda byla ůplně stejná.Oprava,pět motorek a najednou dva policajti.Nikdo si jich moc nevšímal přišly a s pozdravem se ptaly jestly jsme někde nepotkaly dvě ukradená kola poblíž to bylo vše nic víc vše v pohodě.Druhá sranda je už dost dlouho ale pamatuju si to dobře protože jsem měl nahnáno.Na cestě nás stavěly nějací dva zelení tak jsme je oběly a jely dál jenže já vzal ve výjezdu pařez a skutálel se jim přímo pod nohy.Kluci někde nahoře a já se zbíral.Oni přiběhly a začaly si honit tryka ukazovat papíry a řvát že půjdu s nima a tak.Jenže kamarádi se na mne nevybodly a vrátily se najednou nás bylo pět na dva a oni jak beránci že je nahoře hon a že tam hlídaj  máme to obět jinudy a pápá  a1  a1 
Neplatí to vždy  a1  ale co píše zobák310 je zrovna ten případ co bych počkal na místě s kamarádem  smile Ono víc hlav víc ví pokud nejseš sám líp najdete výmluvu a hlavně jak začneš ujíždět tak jsi podezřelej že si něco provedl.

Editoval babaexc (21.04.2014 05:26:17)

 

#346 21.04.2014 06:36:40

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Do lesa NE!


babaexc:

to vidím stejně  ano  já většinou jedu s klukama s kterýma si mám co říct i mimo enduro (jsme kámoši), tak by mi bylo jo trapně někde zdrhnout a nechat je ve štychu  heh11 

Mikiho názor mi je úplně jasný............

 offline 

 

#347 21.04.2014 07:58:10

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Do lesa NE!


Teď na mím posledním tréniku (špatně skočenej dvoják - 4x zlomenina kotníku) nemít dobré kamarády tak jsem se ani nedostal z Lubaně ( Polsko ) do 40 km vzdálené nemocnice odkud mě doktor poslal na operaci do další. Odvoz mojeho auta s vlekem a motorkama zpět domů také provedli oni.
Tímto bych rád ještě jednou poděkoval ano  ano 

 offline 

 

#348 21.04.2014 08:15:29

Re: Do lesa NE!


slugger: pokud to jde, je to samozřejmě ideál

 offline 

 

#349 21.04.2014 08:40:25

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


Tak ted sem tady ta nejvetsi svine a11 jak sem psal byl to skrat vidim poldy tak sem vzal do zajeci.priste si dobre rozmyslim co sem mam napsat


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#350 21.04.2014 09:17:35

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Do lesa NE!


Zobák310:

Co blbneš nikdo ti nenadává jen se to řeší příště to doladíte  a1 Sám si psal že pokud by jste neujížděly tak to bude v poho.Řekneš že kámoš potřebuje naladit mašinu a nechcete dělat randál u baráku nebo podobnou blbost a bude  a1  a1 Věřim že ani pokuta by nebyla.

 

#351 21.04.2014 09:23:08

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


ja uz zadny priste nechci ale asi nas to jeste potka.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#352 21.04.2014 09:47:40

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


sem myslel že jsem to napsal srozumitelně... smile ....:

... pokud jsou na obzoru poldové platí pravidlo upozornit ostatní , pomoct co to jde a nenechat se chytit ... každý sámza sebe - je pak menší šance že chytí všechny atd... to je u nás daný, už předem a každý o tom ví ... že si pak cinknem a pomůžem si dál je automat, nikoho na holičkách nenecháváme
... když mě chytěj tak ostatní neznám nic nevím , nepamatuju si...
... diskutovat o čemkoli s poldama se nevyplácí a nakonec nerad diskutuju s kýmkoli kdo chce se mnou a já ne s ním

... jakákoli jiná situace znamená "všichni spolu" ... ať jde o cokoli ... ale to jsem i psal v prvním příspěvku ...( oplackovaný zelený atd ... tihle "ostatní" totiž nemají statut veřejného činitele ale drzosti o to víc )
... kolik nás vyjede tolik nás i přijede

... skládání se na pokutu??? hmmm.... pokud se dotyčný nechá chytit nebo manévruje aby pomohl ostatním, snížil pokutu a podobně je to automat ... ost. je to každýho štěstí a um.... to by sme se pak v rámci offmota mohli skládat na všechny flastry obecně

 offline 

 

#353 21.04.2014 10:34:29

Tendr
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 22
Založená vlákna
Věk: 30
0 0

Re: Do lesa NE!


Mě jednou ve vojenským újezdu Hradiště v Doupovských horách odešla svíce, bylo to asi 20km od domova. Byl jsem z toho docela nešťastnej, neb náhradní jsem neměl. Vím, to je moje blbost, ale stalo se, vozim jí s sebou většinou, no tentokrát jsem jí neměl z nedbalosti. Tak co teď, byl jsem sám. Vytlačil jsem krosku z lesa na cestu a po pár minutách tlačení ku domovu jsem zaslechl motor. Zvuk se blížil... Doufal jsem, že to není vojenská policie. Po pár chvílích se ze zatáčky vyřítil černej Cherokee. Za volantem chlápek 40+ let, zastavil u mě a ptá se co se stalo. Vysvětluju mu, že mi odešla svíce a že nemám náhradní, tak že tlačim domu. On, k mému překvapení, s úsměvem na rtu zahlásil, že by mi pomohl, ale že jeho Chero je diesel (což jsem samozřejmě věděl už když přijížděl)... Co ale následovalo bylo jak ze snu.. Pověděl mi, že deset, patnáct minut za ním jede jeho žena s Golfem Country a že na ní se mnou počká, že by svíčku mohla mít... Uběhlo asi 5 minut a opravdu přijel Golf Country. Vystoupila mladá slečna (spíš bych řekl milenka než žena smile), vysvětlil jí situaci a dotyčná po chvilce štrachání v autě vytáhla náhradní svíčku! Poměřil jsem délku závitu a i když byla kratší než ta moje, namontoval jsem jí, dvakrát skočil na kick a moje RMko chytlo! Byl jsem šťastnej jak blecha, tisíckrát jsem poděkoval a vyrazil k domovu. Oni si asi jeli užívat naplánovaných hrátek v přírodě. Ještě dlouho jsem na to vzpomínal, takovýho štěstí v neštěstí pohromadě. 10km daleko v opuštěnym voj. prostoru, kde jsem nenarazil na auto za dobu co jsem tam jezdil, jsem v den kdy mi odešla svíce potkal dobrý lidi, co měli u sebe svíčku která pasovala do mojí krosky.. Člověk by řekl neskutečný, ale je to pravda. Nechť jim to život vrátí na dětech smile) PS: Bez svíčky už nikam nejezdim...

 offline 

 

#354 21.04.2014 11:01:14

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


Tendr:

to je dobry  ano 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#355 21.04.2014 11:18:07

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: Do lesa NE!


Tendr:

No např. na WRku vyměnit svíčku, tak to je potřeba skoro 1/4 motorky rozdělat a ještě během toho zjistit, že nemám spousty dalších potřebných nástrojů :-D

 offline 

 

#356 30.04.2014 17:56:57

Re: Do lesa NE!


https://www.youtube.com/watch?v=xr64Mo9p9xI
tohle sem ted nasel na netu.. nevim ale jestli se nestalo neco pred tim co neni videt a typek z aute jen tak vybehl tak bych asi jen tak neujizdel bejt tam on sam...
dneska mne zastavily naci chlapci s vlcakem byla to docela ''sranda'' ... bylo to na polni ceste ktera je ovsem vedena jako nornmalni komunikace jelikoz vede k nake vodarne ci co a do nakeho chatove oblasti.. to znamena muze tam jet kdo chce kdy chce, pritom ja mam motorku osvetlenou a legalne prihlasenou... stejne sem tam dnes narazil na dva chlapky s vlcakem kteri mi zaterasili cestu smile jel sem v klidu a uz jen z principu ze jsou tam chatky a ja tama musim casto projizdet si tam nedelam zle smile kdyz je vidim tak zpomalim odhadem na 20-30? proste na exc 300 za dva na co nejnizsi otacky smile a jedu pri krajnici co nejdal od nich... kdyz jsou cca 10m predemnou tak ten druhy skoci predemne a stojej si jak pani prez cestu.. ma jakeho si vlcaka sice na voditku ale popusteneho ke mne kterej na mne dost nemile steka ani ne dva metry od nohy smile panove mi zacli hend docela agresivne nadavat co tady chci ze by mi meli dat zprez hubu a vsem mne podobnejm atd.., kdyz prej nase policie nic nedela .. jidny mam takove jedince na haku pac na takovyhle idioty narazim casto.. co mne znervoznovalo byl ten pes.. byl fakt blizko a chlapek ho mel takhle evidente schvalne... tak mu rikam ze tohle je normal komunikace jestli si muze dat pryc toho psa ze se psu od mala bojim a taove keci.. nic prisly jen dalsi nadavky tak startuju ze se otocim a kaslu na ne, nacez ten druhy pristoupil ze predu a chytl mne za riditko.. to ve mne uz fakt hrklo (co si vubec lidi dneska dovolej?).. jezdim jen z ledvinkou ale dnes sem mel na vidly fofr paskama pridelanou takovou kratsi macetu na prosekani stare zarostle cesty to je fuk... ve zmatku sem po ni sahl jen ji vytahl .. chlapek co drzel riditka uskocil ale ten druhej s tim psem uz odemneme mohl stat tak maximalne metr a nak to neresil.. takmu rikam jestli ceka az mu toho psa preseknu nebo mi uz racej uhout?(to sem uz sahal po stojanu a daval ho dolu) najednou z nich byli nejlepsi kamaradi  ano  zacl mi vysvetlovat jak snama (asi mysleli enduristy) maji desne problemy a spatne zkusenosti... ze jedou mu prej toho jesho hafana nakej motorkar malem na tehle ceste prejel (nema ho mit i ze zakona na voditku? vim ze v lese to je povinnost tohle bylo jen mezi loukama nebo polema) a takove keci.. neco dal zvatlali.. tak startuju panove bez kecu uhybaji a ja jedu vklidu dal... prijde mi to tady u nas jako na divokym zapade, neozbrojenej samotnej clovek je hend na rane a aby se kolikrat bal o kejhak.. pac narazi na nakem odlehlejsim miste na nake blby a je to hned... kdyz ctu jakou maji myslivci incidenty treba jen mezi sebou tak bych se na nakeho takoveho byl tu macetu vubece vytahnout ze mne na miste zastreli...po tyhle zkusenosti ji tam asi necham.. a na vetsi skupinky lidi si dam aci vetsi pozor  ano to jen moje dnesni zkusenost smile nastesi nejezdim sam tak casto ale obcas preci jen..

Editoval allmotors (30.04.2014 17:57:36)

 offline 

 

#357 30.04.2014 20:49:14

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: Do lesa NE!


Má i druhý video kde vysvětluje důvod.. Jak jel uličkou na tu stezku kde se pak otáčel, tak to tam postavil lehce na zadní a to se nelíbilo tomu chlápkovi, kterej když ho pak viděl jet zpátky po něm vystartoval


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#358 30.04.2014 21:38:06

Lipsak
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 44
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki KX250f 2013
Věk: 23
Tel: 158
0 0

Re: Do lesa NE!


Lidi si dovolej strasny veci, hodte si video na 0m30s,to zazit tak asi sedim za ublizeni na zdravi   a11  https://www.youtube.com/watch?v=wJzr4mblN80

 offline 

 

#359 30.04.2014 22:32:00

Lipsak
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 44
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki KX250f 2013
Věk: 23
Tel: 158
0 0

Re: Do lesa NE!


xfany:
Jak mu zahodili tu kameru u toho rybnika big_smile Dedkove si dovolujou fakt hodne,jasny napadeni,to by mi i pripadne stalo za tu pokutu,ze jsem jel tam kde jsem nemel jen abych je udal....big_smile

 offline 

 

#360 01.05.2014 01:59:59

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Do lesa NE!


No co prostě se stane "kratší mačeta" jak o ní psal allmotors nedílnou součástí našich strojů  a1  a1  a1 Proti palici a dalším zbraním přiměřená obrana  usch  usch A pokud to půjde ještě dál tak bude jezdít doprovod BMW nebo Dněpr s lodičkou a kulometem  a2  a2  a2 



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2978_bmw.jpg

Editoval babaexc (01.05.2014 02:21:37)

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů