Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Do lesa NE!

#321 20.04.2014 18:45:52

bagr12
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 126
Založená vlákna
Místo: BK a okolí
Motorka: Husaberg FE 650
Tel: DualSIM
0 0

Re: Do lesa NE!


Ja jel takhle na Jawe 350  v obci a v protismeru policajti.Co myslite ze udelali?
Normalne to strhli do meho pruhu a brzdil i vocima a zastavil asi metr a pul pred jejich naraznikem (podotykam ze ja jel stale rovne ve svem pruhu)
Sem si taky malem kaknul
Nevim jestli na toto maji pravo.
Je to teda uz davno,v dobach kdy policajti resili i technicke veci (vzali mi OTP za sjetou predni gumu + 200Kč pokutu a pak jsem nusel na fizlarne jet ukazat novou gumu)
Ale uz to byla PLOCIE ,nebylo to za totace.



Janek napsal(a):

Zobák310 napsal(a):

Souhra blbych nahod.byli vsude ja sem vlit do baziny a tam si pro me v klidu dosli 2 stacily ujet

Jednou jsem jim ujel tak tak a1 , těžký pád na zarostlý lesní cestě a než jsem se posbíral, .... byly docela drsný ..... předním blatníkem auta mě chtěli srazit ne , adrenaln jak kráva gp , byla to ale MP.
Napiš, ať si počtem ano , evidentně tě to moc nerozhodilo big_smile , krásná fotka ano 

 offline 

 

#322 20.04.2014 18:53:48

bagr12
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 126
Založená vlákna
Místo: BK a okolí
Motorka: Husaberg FE 650
Tel: DualSIM
0 0

Re: Do lesa NE!


Ja bydlim v CHKO.
Dnes jsme s dcerou vyrazili na kolach do nedalekeho byvaleho lomu,ktery nyni slouzi k patecnimu opekani burtu,prespani pod sirakem apod.

Nestacil jsem se divit,kdyz jsem nasel ohniste s ohorelymi zbytky kabelu asi 8 cm tlusteho,vsude okolo bordel,rozbite flasky a pod.
Mi rekni , ktery prase kvuli medi pali takovy kabel na miste,kde si lidi pecou parky,chodi s  detmi ,psy atd.?
Ted se to bude celou sobotu uklizet.

Ja myslim ze enduro v lesich neni zas takovy problem,jak se z toho dela.


fufuto napsal(a):

Se nestačím divit vy nazýváte ježdění po  skupinách např 8 lidí po lese   sportem ?  to si už snad děláte srandu ?   pak tady někdo vytvoří video které to má obhajovat
no nevím .  uvědomujete si vůbec, že do lesa si může  jít někdo  odpočinout  pro  trochu pohody a  klidu ?
Ničte přírodu jak chcete je jisté že vám v tom nikdo nezabrání ale prosím nenazývejte to sportem.

 offline 

 

#323 20.04.2014 19:32:27

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


fufuto:
... seď doma a ni si neprdni mohl by si mě tím naštvat ... hlavně to nenazývej relaxem protože to já nechápu  ne 

 offline 

 

#324 20.04.2014 19:37:24

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Do lesa NE!


Skupinu 5ti a více lidí, kteří se na jednom fleku mrdaj hodinu bo víc, to taky moc dobře nechápu. Jednou jsme jezdili tří v lese, v celkem zajímavém prostředí - podobný lomu, a to co jsme tam za hodinu napáchali, z toho mě šel mráz po zádech. Zastavil tam nějakej cyklista, že se tam jezdí motokros  usch  Vícekrát už jsem tohle nepraktikoval. Projet, zkusit trasu jednou či dvakrát, a jet pryč. A jezdím sám, nebo ve dvou. Po té šaškárně ve třech jsem se za 14 dní dozvěděl, že už to tam bachujou fízlové. Takže asi tak. Ať si jezdí každej jak chce, ale ať taky počítá s tím, že to je vidět, a že odezva bude rychlá. Na jednu stranu mě štve, že není pořádně s kým jet, na stranu druhou je to možná asi dobře.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#325 20.04.2014 20:46:19

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


tak od zacatku,vyjeli sme od myho pribytku ve 4rech,jeli sme nasi klasickou trasu zacatky hlavne polni lesni cesty na rozehrati po cca 10 minutak sme dorazili na k prvnimu bodu v lese kde sou vyjezdy tam si obvikle kazdej da 2 az 3 rundy a pokracujem.jeden z nas ale resil nejaky defekt na moto tak sme se tam zdrzeli dyl cca 15 min. najednou se tam objevili poldove takze mi tri sme vzali do zajeci on jak resil moto tam zustal.byl to proste skrat vidim poldy v lese tak jedu.po nejakym case sme zastavily na nedaleky louca a dalsi poldove tak zase pry v vese sme se pak nedobrovolne rozdelily jak kazdej zmatkoval a jel jinou cestou.ja vlit do baziny a zustal tam dokud me dalsi hlidka nenasla.choval sem se v poho a ni mi to oplatily,byli vazne v pohode a zacali mi vysvetlovat o co jde.nedalko od naseho bodu kde sme se pohybovali byl pozar o kterym sme nevedeli a ty poldove se nas jen chteli zeptat jestli sme tam neho nevideli jenze jak sme zacali ujizdet byli z nas razem hlavni podezreli.kdybysme neujeli dostali bysme blokovou pokutu 500-1000 za jezdeni v lesnim porostu.zaznam z GoPro nas z pozaru sprostil ted se ale uvidi jak to bude pokracovat s nasim jezdenim.ale jak rikam policie fakt v poho hodku sem byl na sluzebne tak ze ve finale ne nic moc si s toho nedelam. takze pozar v lese a defekt na moto jinak by to dopadlo skvele lol 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#326 20.04.2014 20:51:16

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Do lesa NE!


 ano já to tušil, že kdyby to bylo vážný, tak by jsi jednal trochu jinak a nedával jsem tu fotku  usch 


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#327 20.04.2014 20:55:59

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


ne vazne chvilema mi cvakalo ale jinak byla sranda  lol  ano 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#328 20.04.2014 20:56:06

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Do lesa NE!


Tak to je super že to dopadlo takhle dobře, celkem čumím že pánové policisti byli v pohodě  a2 Třeba si narazil na typ hodný policajt  usch Zajímalo by mně jestli by to bylo takhle i u nás, nebo je to krajem..


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#329 20.04.2014 21:00:33

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


nasli me asi 150 metru od D1 byli to kluci z nehodovky kteri byli do patrani po nas privolani


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#330 20.04.2014 21:10:09

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


 smile 
...  tak ze strany policie není důvod ke stresu a čím vyrovnaněji budou působit tím spíš se jim vysypeš...
... požár může být fligna nebo dobrá záminka jak z tebe vyrazit obhajobu "menším" průšvihem...
... pokud si nedostal blokovku a vše jim "řádně vysvětlil" tak další postup je věcí správního řízení ... doufej že další lidičky v řetězci budou v pohodě tak jako poldové kteří jen dokumentují a zjišťují
... rozhodně tam o něco šlo, nikdy nevěř poldovi ať povídá co chce ... on tam není proto aby ti pomáhal ale pomáhá sobě a tomu komu chce

... přeju ti aby se to vyřešilo pokud možno bez problémů  ano 

 offline 

 

#331 20.04.2014 21:17:24

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

pozar nebyl vymysl na ty louce jak sme si vsimly ty druhy hlidky co se pak za nama rozjela pred nima jeli 2 hasicsky auta a lesa se valil dym!


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#332 20.04.2014 21:21:51

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


Zobák310: aspoň to  ano 

 offline 

 

#333 20.04.2014 21:26:39

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Do lesa NE!


MikiberG:

skoda byla vycislena na 250 litru.proto sem psal ze zaznam z kamery nas toho pozaru zbavil.jeste ze ty kamery vozime  lol 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#334 20.04.2014 21:35:20

Re: Do lesa NE!


fufuto: s tím souhlasím a do lesa, pokud se dá nějak objet, nejezdím. Dnes už moc jiných možností než procházka v lese není, leda tak farmářovo pole, cyklostezka nebo satelitní městečko a když tam pak nějakej pošuk jezdí sem-tam dokola a nemá to konce, nejradši bych ho z motorky skopnul. Řekl bych ale, že čtyřkolky si neberou servítky vůbec, a jsou ještě horší, asi proto, že to je módní kategorie.

Jezdit ano, ale ne tak, aby člověk nasí*al ostatní lidi, protože nikdo sám taky nechce být nasí*anej zálibama jiných

 offline 

 

#335 20.04.2014 21:45:03

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Do lesa NE!


 lol  lol  lol jees, fufuto, ano nejste u Rychlých šípů ?

Editoval tank (20.04.2014 21:45:18)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#336 20.04.2014 21:46:52

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Do lesa NE!


tank napsal(a):

 lol  lol  lol jees, fufuto, ano nejste u Rychlých šípů ?

big_smile Mirek Dušín hadra

 offline 

 

#337 20.04.2014 21:55:21

Re: Do lesa NE!


tank: věř, že já u nich určitě nejsem, ani nevím, jak se všichni jmenovali

 offline 

 

#338 20.04.2014 22:24:37

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Do lesa NE!


Zobák310 napsal(a):

tak od zacatku,vyjeli sme od myho pribytku ve 4rech,jeli sme nasi klasickou trasu zacatky hlavne polni lesni cesty na rozehrati po cca 10 minutak sme dorazili na k prvnimu bodu v lese kde sou vyjezdy tam si obvikle kazdej da 2 az 3 rundy a pokracujem.jeden z nas ale resil nejaky defekt na moto tak sme se tam zdrzeli dyl cca 15 min. najednou se tam objevili poldove takze mi tri sme vzali do zajeci on jak resil moto tam zustal.byl to proste skrat vidim poldy v lese tak jedu.po nejakym case sme zastavily na nedaleky louca a dalsi poldove tak zase pry v vese sme se pak nedobrovolne rozdelily jak kazdej zmatkoval a jel jinou cestou.ja vlit do baziny a zustal tam dokud me dalsi hlidka nenasla.choval sem se v poho a ni mi to oplatily,byli vazne v pohode a zacali mi vysvetlovat o co jde.nedalko od naseho bodu kde sme se pohybovali byl pozar o kterym sme nevedeli a ty poldove se nas jen chteli zeptat jestli sme tam neho nevideli jenze jak sme zacali ujizdet byli z nas razem hlavni podezreli.kdybysme neujeli dostali bysme blokovou pokutu 500-1000 za jezdeni v lesnim porostu.zaznam z GoPro nas z pozaru sprostil ted se ale uvidi jak to bude pokracovat s nasim jezdenim.ale jak rikam policie fakt v poho hodku sem byl na sluzebne tak ze ve finale ne nic moc si s toho nedelam. takze pozar v lese a defekt na moto jinak by to dopadlo skvele lol 

Zobák310:
ČEČE přece tam nemůžete nechat kámoše kterej má problém a ujet to mi někdo udělat tak s nim už nikam nejedu a je ůplně jedno co se na vás žene jestli policajti nebo banda trempů. a21  a21 Jednou jedete spolu a basta  a2 

 

#339 20.04.2014 22:36:37

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Do lesa NE!


babaexc:
 ano   spolu chyceni - spolu pověšeni a2 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#340 20.04.2014 22:38:59

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Do lesa NE!


babaexc napsal(a):

Zobák310:
ČEČE přece tam nemůžete nechat kámoše kterej má problém a ujet to mi někdo udělat tak s nim už nikam nejedu a je ůplně jedno co se na vás žene jestli policajti nebo banda trempů. a21  a21 Jednou jedete spolu a basta  a2 

Nebuď blázen co chceš komu pomáhat proti poldům ?? Se necháš skásnout ze solidarity? To co povídáš platí vždy ale s výjimkou poldů - to si jede každý na svoje triko.

... nebo mi teda vysvětli to na co já jsem nepřišel

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů