Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Čištění bot

#61 17.07.2017 10:43:57

Re: Čištění bot


jopr napsal(a):

To je sice hezký,  že botu vysušíte a nesmrdí,  ale jak řešíte tu špínu co je v té vložce. Když budete jezdit za deště,  projedete pár blátivých louží, nebo ve vedrech se práší a potí se nohy v botě, tak to musíte mít , jako prase.Neříkejte, že to nějak nečistíte, já boty peru v pračce.

No, konecne postreh z praxe ano  ano 
Kup si alpiny a1 , boticky po kazdy jizde vytahnes, povesis za poutko na hrebik a uschnou samy, podle potreby das do pracky nebo proplachnes pod tekouci vodou a skelet vyplachnes hadici = hotovo za chvilicku ano 

 offline 

 

#62 17.07.2017 12:26:56

Re: Čištění bot


Tank: Fando,  To jsem dělal i tu vapku, jak tu psal Hanz ale prostě to neumyješ na 100% a strávíš tím nějaký čas, já je střikam vapkou z venku (když jsou špinavé) a po určitém čase to hodím do pračky co mám v garáži a myslím,  že to je nejjednodušší, pak prostříkám silkalem.
Janek: Tak botička je určitě nej řešení  ano , ale řeší se tu boty bez botičky.
Dík za postřehy  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#63 17.07.2017 17:08:48

radekbobber
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 27
Založená vlákna
Místo: Pardubice
Motorka: FE 450
Věk: veterán
0 0

Re: Čištění bot


Já tedy pokud už se to tu "trumfuje"
Jak přijedu vezmu moto vapkou a stejně tak boty na noze jak je  mám. Čas od času i vnitřek hadicí a tekutým gelem(na tělo a1 )
Mam G12  a jiný už nekoupím. (bez botičky)

 offline 

 

#64 11.11.2020 21:10:29

BourakBob
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Motorka: Yamaha Yz 125 2004
Věk: 27
0 0

Re: Čištění bot


Přišel čas na zazimování motokrosových bot. Nikdy jsem boty neumyl tak aby byly opravdu čisté a vždy na nich zůstalo nějaké bláto. Manželka mi půjčila univerzální čistič od Eurony, který je prý skvělý na vše. Vzhledem k tomu, že jsem vyzkoušel různé čističe určené přímo k čištění obuvi a nikdy se mi nepodařilo dosáhnout kýženého výsledku byl jsem velmi nedůvěřivý. No a tak jako velký skeptik jsem zkusil ten "skvělý" přípravek od Eurony. A ejhle ze "skvělého" se stal opravdu !!!SKVĚLÝ!!! Takový výsledek jsem opravdu nečekal. Boty jsem nastříkal nechal jsem působit přípravek cca 5-10min a poté jsem se pustil do čištění pouze hadrem. No a na fotkách vidíte výsledek. Nejen že univerzál od Eurony opravdu funguje ale navíc oproti speciálním přípravkům na čištění motokrosových bot je opravdu levný. Kdyby jste měl někdo taky zájem o přípravky od Eurony tak neváhejte kontaktovat mojí manželku Veroniku Frejlichovou na FB.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6088_img_0417.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6088_img_0422.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6088_img_0423.jpg

 offline 

 

#65 12.11.2020 06:36:13

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Čištění bot


Taky je myju něčí takovým a možná ze to je úplně to samé. Problém ze mama sidi s bílou kůži a ta je peklo vydrbat ji aby byla čistá. Já bych uvítal něco jako se interiér všemožně na netu jak se pak na oblečení a moto nelepi bordel a jde to snadno jen oplachnout.
Nezkoušel někdo třeba ten Dirt Stop ?


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#66 12.11.2020 11:12:54

Re: Čištění bot


pozor na to WD40, na plasty funguje skvěle, ale po delší době užívání naruší tu "kůži" na nártu, ta změkne a začne se z loupat barva. Je pak náchylná na zničení

 offline 

 

#67 14.11.2020 11:48:05

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Čištění bot


wáca: Stop Dirt napíš Landal Josip alebo Fezoj


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů