Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zadní tlumič na RM

#1 13.04.2011 23:10:42

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Zadní tlumič na RM


zdravím
chtěl bych se zeptat jak vyndám nejlépe tlumič jestli musím sundavat airbox nebo to jde nějak když rozeberu kyvku.
bez nějaké další demontáže se mi nedaří vyndat schází mi tak blbý půl centimetr abych se dostal na ty ložiska a nemusel tlumič vůbec vyndavat ale bohužel ...

 offline 

 

#2 14.04.2011 06:40:26

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Zadní tlumič na RM


beachbitch:

Já jsem ho vyndal tak že jsem vyndal kyvku..Prvně jsem sundal přepákování,shodil řetěz a pak jen vyndal ten šroub co drží kyvku a trochu s kyvkou couvnul do zadu a vyndal tlumič spodem..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#3 14.04.2011 17:51:47

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Zadní tlumič na RM


Většinou je potřeba, alespoň povolit spodní šrouby podsedláku a přírubu sání, sundat sedačku i výfukovou koncovku a vyklopit podsedlák nahoru. Já už to ale raději celý sundavám, pač to pak nepřekáží.


Dej koním pít...

 offline 

 

#4 14.04.2011 18:01:36

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Zadní tlumič na RM


Semis:

jojo  sundal jse mplasty sedlo a myslel že to nejako někudy prostrčím ale schazi jak řikam pul centimetru ale holt to rozeberu celé aspon vím jetli neni třeba ještě něco vyměnit ..

Olej v tlumiči ese dá také nějak vyměnit nebo to se nerozebírá . koukal jsem že je ttam ventilek dá se tedy tlumič dofouknout ? nebo je to jen nejaký odvzdušnovací ventil .. pumpičku na vidlice mám tak jestli bych si to pomoci toho pak mohl nejak upravit ten chod ..

 offline 

 

#5 15.04.2011 21:29:13

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Zadní tlumič na RM


Nevěděl by někdo jak na repas zadního tlumiče podařilo se mi tedy rozebrat celou kyvku a postupně to vše dávám dohromady ale s tim tlumičem nevím co krom toho že jsem vyměnil jak dolní tak horní ten kloubek  v kterým je to uchycený ..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů