Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nová verze motoline.cz

#41 13.05.2011 06:50:12

Re: Nová verze motoline.cz


Nedělám to příliš často, ale v případě mé objednávky nezbývá než udělat malou, ale zaslouženou reklamu "MOTOLINE=rychlost, ochota sehnat co není skladem a dobrá cena" ano  smile Kéž by tak makali všichni. Pokud se bude příště hlasovat pro větší logo Motoline na tričku, jsem PRO! usch  gp

Jinak nové stránky jsou přehledné, ale nevím jestli je to osobním nastavením mého PC nebo nečím jiným, ale na úvodní obrazovce jsou záložky pro přihlášení a odhlášení prakticky neviditelné (prostor cca 2 mm), takže trefit se na to myší je celkem solidní PC hra! cool    

Editoval Ataman (13.05.2011 06:54:35)

 offline 

 

#42 13.05.2011 06:52:08

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Nová verze motoline.cz


S Motoline spokojen.  ano 
S novými stránkami zas tak spokojen nejsem.  ne 
Chybí v nich položky nebo jsou pro mne v nelogických odděleních. Ale je to jen můj osobní názor.

Editoval vlk (13.05.2011 09:09:55)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#43 03.06.2011 23:49:03

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nová verze motoline.cz


dneska jsem zavedl novinku na e-shopu. v pravém (někdy i v levém  a22 ) sloupci najdete anketu. ALE POZOR, není to jen tak obyčejna anketa s hlasováním typu :jakou jezdíte motorku. Tady si můžete zvolit kontrétní výhodu přímo pro sebe. Naházel jsem Vám tam tři skupiny produktů a vítězná skupina se bude bude prodávat další týden se slíbenou slevou.

Je to zatím jenom pokus (slíbená sleva samozřejmě platit bude už teď), možná se víc osvědčí místo týdenní slevy prodloužení na měsíční akci, to ještě uvidím. Grafická stránka se taky ještě zřejmě zdokonalí. Přijímám i náměty jaké zboží má být zařazeno do hlasování. Tak mi teda řekněte jestli je na vás ještě někdo takhle hodný.

A kdyby Vás zajímalo jak vznikla tahle myšlenka, tak s tím přišla moje dcerka a je to variace na televizní hlasování - Vyberte si pohádku na neděli  big_smile 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#44 04.06.2011 00:14:03

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Nová verze motoline.cz


motoline.cz:

Dobry napad dcérky  ano  a3 
Vsimol som si ze sa da hlasovat z jedneho PC opakovane, neviem ci si to tak chcel...


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#45 04.06.2011 00:19:54

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nová verze motoline.cz


hlasování chci ještě nechat předělat na pouze jednu volbu, ještě je to potřeba vypilovat. ale tak snad nikdo nebude urputně klikat vícekrát


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#46 12.06.2011 12:38:54

martta
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Motorka: XT 600 (96), CRF 450R (08)
0 0

Re: Nová verze motoline.cz


Stejně tak, jako většina musím motloine max pochválit. Velká spokojenost s nákupem, vstřícným přístupem a hlavně dodržením slíbeného, což je dnes málo vídaná věc.

Nicméně, když už je tu tohle téma, tak si troufnu vznést několik připomínek, popř. návrhnů na zlepšení.
1. Věc, kterou si troufnu zmínit je uvodní logo na stránce motoline.cz - před přesměrováním do eshopu. Tak nějak nechápu jeho význam - pokud je nutné k jakémusi přesměrování, tak se to jistě dá vyřešit jinak. Navíc mi přijde, že odkaz na eshop není dostatečně výrazný - méně znalý uživatel internetu může být zmatený a nebude vědět kam dále...

2. Pro příjemnější prohlížení webu a  hledání by bylo vhodné poněkud zrychlit prohlížení stránek - popř. zefektivnit vyhledávání/načítání z databáze - přijde mi lehce pomalejší..

3. Bylo by přijemné po odeslání balíku přidat do informací  i jeho číslo  u přepravce. často je nutné se s ním dohodnout, popř. v případě zdržení dohledat a zjistit, kde se stala chyba..

To je asi vše, co mě napdlo. snad si nevymýšlím moc a nebude to považováno za nesmyslné rýpání, ale spíše za konstruktivní krytiku a podněty...

Nicméně za mě veliká spokojenost a díky...

 offline 

 

#47 12.06.2011 14:58:19

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nová verze motoline.cz


přivítací stránka je prozatím dá se říct zbytečná, ale do budoucna plánuju, že se z ní bude klikat nejen do e-shopu, ale třeba ještě do aktualit, galerie atd. Uznávám ale že ted je zbytečná

pomalé načítání nejsem vůbec schopný pořešit, ale vznesu dotaz mému webmasterovi

číslo balíku začnu připisovat, stejně u vyřízených objenávek odesílám zprávu že bylo odesláno, tak tam přidám i to číslo, to může být přínosné

díky za pochvalu i za nápady na vylepšení

M


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#48 12.06.2011 15:32:24

xkoldy
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 111
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: xt 600 2kf
Věk: 24
0 0

Re: Nová verze motoline.cz


motoline.cz napsal(a):

přivítací stránka je prozatím dá se říct zbytečná, ale do budoucna plánuju, že se z ní bude klikat nejen do e-shopu, ale třeba ještě do aktualit, galerie atd. Uznávám ale že ted je zbytečná

V tom pripade bych byl pro ji docasne take zrusit...

 offline 

 

#49 13.06.2011 00:33:07

martta
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Motorka: XT 600 (96), CRF 450R (08)
0 0

Re: Nová verze motoline.cz


motoline.cz:

Jsem rád, že mé připomínky dostály vysvětlení, popř. padly na úrodnou půdu.

Kadopádně ještě jednou díky za služby a příjemné nakupování.

 offline 

 

#50 18.10.2011 21:10:13

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nová verze motoline.cz


dovoluju si trošku zapropagovat. Na motoline.cz je konenčně diskutabilní "uvítací stránka" nahrazená funkčí stránkou s novinkama a galerii jezdců. Další novinky budou následovat.

www.motoline.cz

M

Editoval motoline.cz (18.10.2011 21:10:37)


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#51 19.10.2011 00:13:53

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Nová verze motoline.cz


Pěkný, jen tak dál  ano 

Jen abych hodil trošku reklamu. Nedávno jsem od motoline.cz objednával kámošovi pár věcí na motorku, nevěděl jsem jak funguje sleva pro offmoto, napsal jsem do komentářů co a jak, a sleva byla na světě. Nákup dodanej co nejdřív. Jenom jsem se uklikl, hned jsem napsal, všechno se hned vyřešilo  wink Takže musim říct že profesionální přístup a chovaní k zákazníkům "na jedničku"  ano  ano  ano  cool Jsem rád že offmoto je partnerem motoline.cz  a12  ano 

Editoval Carel (19.10.2011 00:15:36)


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#52 19.10.2011 08:59:17

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Nová verze motoline.cz


jsem rád, že motoline.cz jako jeden z mála obchodů pořád nabízí díly na moji XR600r za super ceny. zanedlouho udělám velký nákup smile  škoda jen, že není k sehnání horní ložisko uložení zadního tlumiče. zrovna to se mně vysypalo  a8 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů