Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pojezdění Brno a okolí...

#461 31.08.2013 19:14:36

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


VanDam:

Rád se přidám smile tak mně pak hoďte SZ nebo sms  ano 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#462 01.09.2013 10:09:51

Marýlek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 262
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 200 EXC
Věk: 20 a vic
2 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Čau, kdyby to šlo, tak bysme se s kamošama někdy připojili až pudete brázdit krajinu smile

 offline 

 

#463 01.09.2013 10:18:20

Thomas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 415
Založená vlákna
Místo: Kuřim
Motorka: PW 50
Věk: 9
4 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Marýlek napsal(a):

Čau, kdyby to šlo, tak bysme se s kamošama někdy připojili až pudete brázdit krajinu smile

Čau, nejezdíš ty s Danem?

 offline 

 

#464 01.09.2013 14:02:19

Marýlek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 262
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 200 EXC
Věk: 20 a vic
2 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Thomas:

záleží, kterýho Dana myslíš big_smile

 offline 

 

#465 01.09.2013 20:49:17

Re: Pojezdění Brno a okolí...


HonzaXT: nebyls dneska náhodou s klukama na čerpačce v Tišnově? Projížděl jsem okolo vozmo a stála tam Kaťuša se stejným emajlem heh2 ano 

 offline 

 

#466 06.09.2013 21:32:51

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


vyráží někdo o víkendu? přidal bych se  gp 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#467 07.09.2013 09:54:19

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Já dnes vyrážím jen tak na Švédské valy po operaci slepáku nato dnes konečně poprvé sednu smile tak jen tak lážo plážo poježdění. Kdo chce může klidně dojet ať tam nejsu sám big_smile

 offline 

 

#468 07.09.2013 09:57:55

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Škoda, kdybys jel na druhou stranu mohli jsme jet spolu. Sám nemám náladu na nějaký krpály  ne 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#469 07.09.2013 13:59:16

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Příště se můžeme určitě domluvit na pořádnou vyjížďku  smile nechtěl jsem na první jízdu po operaci nic náročného a fizička byla taky znát ale vše bylo v pohodě a lítal jsem jak drak big_smile takže pokud bude nějaká vyjížďka tak se předem hlásím smile  gp 

 offline 

 

#470 07.09.2013 14:01:15

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


příští víkend jsem mimo. jedině zítra nebo pak středa a ve čtvrtek


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#471 14.09.2013 08:12:57

Re: Pojezdění Brno a okolí...


14.9. odpoledne - přidá se někdo? Start cca ve 13.00 h

Editoval Ataman (14.09.2013 08:15:10)

 offline 

 

#472 14.09.2013 13:35:48

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Lidi, lidi, to se ještě pořád bojíte poc ? Kačenka k obědu byla moc velká? To je pořád já bych příště jel, a když se houkne poplach, tak nic a26 Dnes je ideláně svlažená příroda, a že je moc bahýnka? NO FUJ! Když už se v SZ vymlouváte, tak alespoň ne tak blbě boha jeho a13  ee3 V nedělu to mám na levačku ne 

 offline 

 

#473 14.09.2013 14:43:47

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Stejně nechápu co je to se všema brňákama, to tady jezdíme snad jen 2 - 3 lidi? to je hrůza  ne 


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#474 14.09.2013 20:12:10

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ladik164:

Já, já, já .... já taky dneska kupodivu vyjel. Sice nejsem brňák, ale snad se to taky počítá. I když to bylo jen tak na hodinku kolem komína. Už jsem skoro zapomněl jak ta bestie 520 jede  a13 

 offline 

 

#475 14.09.2013 20:41:52

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


ladik164:
Musíte na vysočinu, tam jsme další 3 lol  lol 

 offline 

 

#476 15.09.2013 07:15:21

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Tak včera jsem jel nakonec fakt sám ou1  a19 Se sjetým předkem jsem se bál extremní zelené divočiny v korytech, tak jsem po dlouhé době zavítal alespoň na trapný brněnský Švédy s přesvědčením, že tam najdu alespoň jednu spřízněnou duši. Nenašel ee4  ne Po dojezdu vidím od točky v bahně čerstvej drapák, srdíčko zaplesalo, ujedu 30 metrů a stopa se vrací zpět na asfalt.  ou2 Asi byly velký louže, moc bahna, nebo já už fakt nevím. Ale aby někdo přijel až tam, zjistil jak se to boří a že by byl špinavoučkej a ujel zbaběle domů, to je normální hnus. A to bylo podle otisků vidět, že má nový drápáky nee1 Tak jsem se tam pěkně vyválel, zabahnil , ale bylo mě smutno u srdíčka.

 offline 

 

#477 15.09.2013 08:03:18

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman:

Asi jseš z jinýho gangu big_smile
Včera jsme se byli s klukama projet. Jezdím buď sám, ve dvou, nebo max. ve třech. Moc možností tu nemáme, a tak když vyrazíme, berem ohled na to, kde jezdíme. I tak v tomhle počasí způsobíme docela velkou paseku sad Povrch je naprosto ideální. Téměř každej den půl dne chčije, a v tomhle počasí to začíná bejt opravdu veliká zábava.
Jelikož má vhodný vzorek do bahna jen jeden z nás, ostatní končí většinou ve smyku někde v křoví mimo vyjetou stopu ( já ) Ovšem ani se vzorkem do bahna to často není výhra ale prohra, jako když se kámošovi nepovedl zvednou předek, zapích se ve skoku do potoka předním kolem do písku a vyválel se v potoce. Se šnorchlem hotovej potapěč  tull  A protože jsme se rozhodli udělat konečně jednou fotky, měl ještě ke všemu foťák přes rameno.  ano Bublání 4T s vejfukem plným vody taktéž zajímavý. Čekali jsme zda vyletí nějaká rybka big_smile Po několika pokusech se nechal motor přemluvit a jelo se dál.
Včera předved něco podobnýho druhej jezdec. Utopil moto když ztratil rovnováhu v potoce na kamenech. Ten už ji ale nepřemluvil a tlačil moto domů, protože se mu odporoučela baterka. Naštěstí to bylo 200 metrů od garáže smile
No a jinak jsme se v bahnění naprosto vyžívali. Čím hlubší tím větší prča a výzva. Já osobně a myslím že i druzí dva, bahno vyhledáváme, a kdo do něj vjede a vyjede na silnici aby se nezabahnil moc, toho nechápu.  Staví u nás menší přehradu, takže je tam od bagrů rozbahněná cesta na louce, a staveniště je celé prostě ráj...velká paráda. Na konci projedem potok, spláchnem největší bordel, a další den jedem znova smile


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#478 15.09.2013 08:24:34

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Já bahno rozhodně nijak nevyhledávám, ale jet sám těžký off v nasáklém terénu se zhudlanou přední gumou nemusí vyplatit. Jsou tam solidní pasáže, kde můžeš zkončit se strojkem za krkem a to nemá smysl. Tak jsem prostě zvolil variantu B, teda pseudo okruh na skládce heh2  Jen nechápu, že když je tady tolik registrovaných uživatelů z Brna a okolí, nikomu se nechce, protože venku poprchá. Ideální počasí, nikde nikdo, houbaři už zmoklí doma, zelení mužíčci zalezlí, nepráší se a člověk se krásně vyblbne. Že se to občas někomu nehodí, je jasná věc, ale poslední dobou tady skutečně jezdíme pravidelně tak tři, čtyři, a to jsme právě z toho okolí. Počtem nemyslím účastníky zájezdu vejletu, ale jedince, kteří se sejdou. Ideální počet na výjezd je tak 3, 4, max 5. O nadělané pasece nemůže být řeč když jen projedeš a nic nehobluješ pořád dokola. Tady pršelo jen jeden den.

 offline 

 

#479 15.09.2013 08:51:25

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Ataman:

Zhudlaný pneu nemáme, ale nemáme vzorek na bahno. Spíš na tvrdší terén. A ten nefunguje. V pátek jsem objednával pneu od maxxisu, tak jsem zvědavej jak budou fungovat. A jinak bereme ježdění jako projížďku a zábavu, a ne jako závody, takže jezdíme s mozkem v hlavě, a snažíme se užít si to kolama dolů.
Včera jsme teda byli poněkud znechucení, protože během 1km - houbař, dva koně, pes+holka s klukem, další čtyři houbaři, paní s dvouma pesanama. Takže jsme to vzdali.
Můžu Ti říct, že v 5 už bych ani jezdit nechtěl. Jsem rád, že jsme jen tři. Zpočátku jsem hledal lidi z okolí, a když jsem se nad tím zamyslel, tak jsem byl nakonec rád, že si to užíváme ve dvou až třech a nebo jezdím sám.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#480 15.09.2013 11:38:35

Beldor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: žádná
Věk: 33
0 0

Re: Pojezdění Brno a okolí...


Zdarec já bych určitě jel. Bahno , déšť mě nevadí oto větší sranda smile jen u toho netu prostě nesedím celej den a když kouknu v pátek večer tak tam nic není pak kouknu v sobotu a už se někde jezdí big_smile. Každopádně jsme měli rodinnou oslavu tak bych tentokrát nemohl.

Stačí den předtím poslat SZ a domluvíme se určitě nebo případně pošlu číslo a na telefonu su pořád.
Příští týden mám v plánu jet Drnovice pojede někdo ještě z Brna?  gp 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů