Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

řadička xl600rm problem

#1 08.09.2008 08:51:14

řadička xl600rm problem


Zdravim chlapi
Včera sem z nerozumu pučil moji motku (xl600rm) kdyz mi ji vratil zjistil sem ze řadicka ktera predtim byla v jedne rovine se stupnou je najednou zhruba cca 7cm pod stupnou takze se hrozne blbe radi pac to je na vykloubeni nohy i rychlosti tam dou docela blbe hlavne jedna a dve  nehlede na to ze v terenu je to fakt na pytel kdyz prvni vec ktera je nejbliz k zemi je radicka je tak 3cm pod tim ochranym plechem .Je mi jasny ze mi nikdo od stolu nerekne co se rozbilo jenom sem se chtel zeptat jestl inekdo netusi jestli je vubec mozny aby se to nak pretocilo ta osa na ktery je radicka protoze radicka neni ohla a protocit se taky nemohla protoze je heftla, vubec ted netusim co s tim budu delat pac pulit motor si netroufnu a kdyby to mel bejt nakej extra ranec za servis tak byhc to snad radsi prodal coz byhc zas delal nerad protoze jinak maximalni spokojenost z hondici pro moje vyuziti supr tak prosim chlapi kdyby nekdo vedel co by to mohlo bejt napiste pripadne i kdybyste mohli doporucit nekoho kdo by se na to podival budu rad  key

 offline 

 

#2 08.09.2008 09:38:50

Rush
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Motorka: XT 600 2kf
Věk: 25
0 0

Re: řadička xl600rm problem


Jestli to bude jako u yamahy, tak to může být buď  v motoru a v lepším případě na pravý straně po sundání víka.  Nejde mi do hlavy, že se mohla takhle protočit. A zkoušej si jí zapáčit zpátky do původní polohy? Zeptej sem jak se to dotyčnýmu stalo. Jinak to chce zkouknout nějaký mikrofische a podle toho se do toho dát.


Jen chudoba je bezpečná, velké bohatství přivolává nebezpečí. Proto zatím 2kf enduro bike.

http://img228.imageshack.us/img228/3413/xzrv2.th.png

 offline 

 

#3 08.09.2008 09:58:55

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: řadička xl600rm problem


to snad neni možny aby se jenom tak ta hřidel protočila. A ty to máš heftly svarem, jo? Neurazil to ten typ aby si tu řadičku mohl posunout dolu? Kámoš co měl kdysi TT-R tak si taky řadičku posunul tak dolu že trčela pod motorem. Kdyžtak nahoď foto


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#4 08.09.2008 19:44:45

Re: řadička xl600rm problem


Zdravim ve spolek
Akorat sem dorazil  z garaze a pri blizssim ohledani sem zjistil ze musel nejspis dopadnout nohou na radicku misto na stupacku protoze jinak si nedokazu predstavit jak by se mu povedlo to co sem nasel,radicka byla heftla tak na ctvrtku obvodu na tisicihranu presne v miste heftu se nastipla hridel takze neprasknul svar ale  hridel pak se to o kouda protocilo dolu a zaseklo proto takova mezera mezi kvaltama na zejtra uz mam slibenou svarecku tak to zas poheftuju a doufam ze bude pokoj .)
Diky vsem za zajem a rady mel sem z toho bobka a nakonec je to celkem prkotina priste se lip podivam co s tim poradne je nez zacnu panikarit  big_smile  bahnu zdar

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů