Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho

#241 04.05.2011 22:37:01

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Jde o to, že se pár lidí dalo dohromady a to i ti co se nikdy neviděli a pomohli. Je to smutné a nebudeme se míchat do rodinne zaležitosti. Ono je někdy lepší pomoc od cizích než od rodiny a2 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#242 04.05.2011 22:38:30

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Pitr:

tak to máš pravdu...souhlasím s tebou...

 offline 

 

#243 04.05.2011 23:12:11

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


jirka70:

Nechápu proč to sem taháš. Ty lidi nikdo nenutil aby přispěli, přispěli dobrovolně. Kdybych v tý době byl členem tohoto seskupení, taky by ch přispěl.
Nevim co si mám myslet, ale mám z Tebe smíšený pocity.


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#244 04.05.2011 23:19:18

lados350
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: Přerov
Motorka: HSQ FE 250
Tel: 777 976 331
Web
0 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


jirka70:

lidská závist nezná mezí, já je taky trochu znám a zajímalo by mě podle čeho soudíš, že jsou tak bohatí ? Napiš odkud jsi, ať si udělám obrázek s kým mám tu čest.

 offline 

 

#245 04.05.2011 23:20:25

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


jirka70: Tak kdyz vis co to obnasi, co tu resis?  Chces pichnout nebo pomoct nekomu konkretnimu? Seber se, vymysli schudne reseni , rozepis se, neco pro to udelej a treba taky jde s necim pomoci...
Nechapu a fakt nemam rad toto jednani - ze by platilo: podle sebe soudim tebe?

Editoval Honzan (04.05.2011 23:22:28)

 offline 

 

#246 04.05.2011 23:23:18

lados350
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: Přerov
Motorka: HSQ FE 250
Tel: 777 976 331
Web
0 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


dle mého názoru, se tohle vlákno mělo po předání vozíku zamknout, byla to jen otázka času než se někdo takový ozve...

Editoval lados350 (04.05.2011 23:24:00)

 offline 

 

#247 05.05.2011 07:25:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Tak se přeci jen jeden našel  a21  a11 

Tak na tohle můžu reagovat jen dvojím způsobem:
1. Jako "Radek" - tady bych ti nabídl, aby ses u mě stavil a řekl mi to do očí. (vem si alespoň přilbu, ať to tolik nebolí a13 a
    nahlas se předem, ať jsem doma)
2. Jako "starosta" těchto stránek - My si tady pomáháme! Pokud se chceš chovat dle platných pravidel, tak vítej. V jiném případě
    odejdi a neploď  zde takovéto... ani to nechci pojmenovávat.

Myslím, že pokud jsi se zaregistroval na těchto stránkách, tak sis asi dobře rozmyslel, co tu chceš/nechceš psát. Uvedl jsi zde 3 příspěvky a ani jeden mi OFF nepřijde. Takto se chovají zamindrákovaní prudiči. Jsi jeden z nich? Pokud ne, tak se dej do kupy a srovnej se. Jestli ano, tak jsi zralej na BAN vyk! 
Podle tvých řádků na hlupáka nevypadáš. Jestli máš postižené dítě, tak ti chlape fakt nerozumím.

A pak něco ode mě (jako od Raduza): mám z tebe kluku velmi, ale velmi špatné dojmy a33 .Dle tvých řádků mě asi znáš, jako bys se mnou "sežral prvního psa a opíchal první holku". To, co jsi tu napsal, mi tak moc připomíná závist a je mi z toho na nic. Docela jsi mi vyzpravil náladu na celý den - to se ti povedlo a33 . Jestli čekáš, že zde rozdmýchám bouřlivou debatu, kde se budu 2týdny hájit co a jak jsem udělal, tak se nedočkáš nee1 . Takových záležitostí se opravdu účastnit nebudu. Dokonce mě ani moc nezajímá, s kým mám tu čest. Anonymně se zde takto prezentovat umí kdejakej ....
Zbytek ti už napsali kluci.

Náš záměr byl čistý, jasný, dobrovolný a rychle vykonaný. Pomohli jsme Matoušovi!
Zamysli se, pochop to, a styď se.

téma zavírat nebudu - čeká se na vystavění nájezdu/transportéru do domu a to zde určitě ještě doplním.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#248 05.05.2011 08:06:02

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


jirka70:

Víš i kdyby něco z toho byla pravda,tak by mi to bylo úplně jedno. Ba naopak nemělo by nás to těšit o to víc? Nevím jak ostatní,ale já chtěl pomoc malýmu klukovi kterej si nemůže pomoc sám. S prominutím za ten výraz,ale seru na to,abych pomáhal dospělýmu zdravýmu člověku,kterýmu se jen nechce. Pokud se jedná např.o malý dítě,který je nemocný,tak z mýho pohledu je samozřejmost  aspoň trošku pomoc pokud můžu ať už jsou důvody nutnosti pomoci jakýkoli. Jak se zachváš,když uvidíš jak třeba rodiče akoholici se nestaraj o děti a ty jsou hladový. Dáš  těm dětem něco k jídlu,nebo řekneš jak moc ti jich je líto,ale rodiče si za to můžou sami? Ano spousta rodičů by zasloužila nakopat do řiti,ale ty sis snad rodiče vybíral?

Tu rodinu neznám a rozhodně se o nějaký majetkový poměry cizích lidí nehodlám zajímat,protože do to mi nic není. Vůbec nebudu řešit,jestli něco z toho co píšeš je pravda. Radek na rozdíl od tebe vystoupil z anonymity a něco pro toho kluka udělal. Co tě vede k takovýmu rejpání? Jestli je to snaha pomoci vlastní rodině tak tímhle způsobem to rozhodně nepůjde. Vidíš,že se pořád ještě najdou lidi,který dokážou pomoc i cizímu. Jestli teda ty sám,nebo víš o někom,kdo pomoc opravdu potřebuje ještě víc než Matouš a máš upřímnou snahu pro to něco udělat,tak bys měl vystoupit z anonymity a jednat jiným způsebem. Jestli je to jen závist,či "potřeba upozornit",tak na to tu asi nebude nikdo zvědavej.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#249 05.05.2011 08:11:04

Jimmos
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 238
Založená vlákna
Místo: Gotham City
Motorka: Gas Gas, ČZ 175/487
Věk: 31
0 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Buď v klidu, blbec se najede všude a kdyby jsme se měli nad každým rozčilovat....

Jirka70: Tohle bylo až moc cílené, jsi (nevhodně použité slovo bylo raději odstraněno, sprostí zde být nechceme, děkuju)...  a31 


Raduz:
nechme ho.... předvedl se tak, jak se předvedl...
Buďme v klidu

Editoval Raduz TT600r (05.05.2011 08:19:58)


Harry, jdu do baráku!

 offline 

 

#250 05.05.2011 08:28:31

Michal_RC600
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 80
Založená vlákna
Místo: Dub nad Moravou
Motorka: KTM 200 EXC 2T, Yamaha YP 250 4T
Věk: 34
0 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Raduz TT600r:

Psát anonymní "pomluvy" umí každý, Radka znám už nějakou dobu a mockrát jsem byl svědkem toho, že se málem rozkrájel pro ostatní a často z toho ani nic neměl. Kdo chtěl pomoci, tak to taky udělal a v podobném případě bych to udělal znovu a rád. Offmoto je tu pro to, abychom si pomáhali a podobné bláboly sem NEPATŘÍ! Spousta z nás se tu na offmotu osobně zná, uživateli JIRKA70 doporučuji, aby se "představil".

 offline 

 

#251 05.05.2011 08:48:12

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Nechápu jak mužeš vubec něco takového vypustit z huby Jirka70.Měl by ses stydět .     Je mi jedno na koho jsem přispěl,ale vím ,že ty peníze byly použity na dobré učely.Organizacím nevěřím jsou to zloději. A pokud máš problémy tak jsi to měl řešit jiným zpusobem .Možná by se ti dostalo lepší odpovědi.

 offline 

 

#252 05.05.2011 09:02:29

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


jirka70:

Mrzí mě, že máš postižené dítě. O to víc mě mrzí, že ho příroda potrestala tím, jaký jsi KOKOT. Z anonymních pisálků a udavačů hazejíc neprávem špínu na druhé se mi zvedá kufr. Znám spoustu takových lidí kolem sebe a nejhorší na tom je, že to jsou takové plevy jako ty, na kterých si člověk nic nevezme, protože nemají a nedokázali vůbec nic krom toho, že bych jim dupnul na hlavu. Tím, že se pro tuto věc Raduz rozhodl a dnem kdy tu akci rozjel tak zároveň dal i slib tomu klukovi, že to dokáže, obětoval tomu všechen svůj čas a trpěla tím hlavně jeho rodina. Takže si uvědom, co sis dovolil, uklid po sobě ty sračky a omluv se patřičným lidem vyk! 

Editoval Tristan (05.05.2011 09:11:43)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#253 05.05.2011 09:04:12

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Myslím si, že spousta ogarů šla do této DOBROVOLNÉ akce halavně proto, že věděli komu konkrétně a na co
přispívají a že to neskončí straceno někde v nějaké "nadaci" nebo v něčí kapse.

Mám doma taky 2 invalidy (manželčini rodiče) tak moc dobře vím co to obnáší, ne jen finančně,
ale hlavně po psichycké stránce, když se máš o takové lidi starat 24hodin denně a ještě přitom chodit do práce.
Dovolenou sme mněli naposled když sme se brali, ale nestěžuju si.
Já sem vječně v práci a snažím se vydělat co možná nejvíc peněz dokud můžu a mám obě ruky zdravé.
Sociálka ti dneska nepřispěje na nic a nenaděláme s tím nic. Na úředního šimla nikdo nemůže.

Mám EXCčko rozebrané už 2 roky, protože peníze musí nutně jinam, ale už se to pomalu blíží ke zdárnému konci
a snad v brzké době taky konečně vyjedu.

Jen sem chtěl říct, jestli potřebuješ pomoct tak to jde říct i jiným způsobem.
Kdyby si dojel ke mni a viděl jak to u nás vypadá tak si budeš myslet: TI MAJÍ PENĚZ ee2 ale už bys asi neřešil, jako spousta
jiných lidí, co to stojí práce a času něco vybudovat a do teho se ještě musíš starat o 2 invalidní rodiče.

pokud sem spemoval tak se omlouvám Jirka

ps: tímto nežádám o pomoc, jen sem to už nevydržel a musel sem neco napsat vyk! 

 offline 

 

#254 05.05.2011 09:08:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Kluci, jestli vás to pobuřuje a zvedá ze židle tak, jako mě, tak vás naprosto chápu.
Jen vás prosím, abyste byli slušní. Možná se tento pán jen blbě vyjádřil a teď ho to mrzí...
Mě je toho jeho dítěte stejně líto, jako Matouše (viz poznámka Tristana) a třeba jednou za rok bychom takovou akci mohli udělat, ale jak jste napsali, takto se to opravdu nedělá.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#255 05.05.2011 09:12:29

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Stejně jako svíčka svítící ve tmě, stravuje svým svitem sama sebe, tak i člověk pomáhající druhým, svou nezištnou pomocí omezuje a v materiálním smyslu "okrádá" sám sebe o prostředky a síly, které by jinak mohl využít pro zvýšení svého pohodlí. Přesto mnozí cítíme, že alespoň občasná pomoc druhým nás naplňuje potěšením a něčím větším, nehmatatelným, co dává životu poněkud širší smysl.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#256 05.05.2011 09:14:17

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Tristan:

Svatá pravda vyk!  ano  ano2 

 offline 

 

#257 05.05.2011 09:16:39

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Raduz TT600r:

To vůbec není špatnej nápad. S nákupem a repasí vozíku už máte zkušenosti,tak by se klidně čas od času mohlo na nějakej vybrat a pomoc někomu kdo to opravdu potřebuje.Myslím,že takových lidí nebude málo.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#258 05.05.2011 09:41:17

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Raduz TT600r: no tak nejak s tim pocitam, ze nezustane u matouse, ale kdyz se nekdo ozve s tim, ze je treba pomoct tak se pokusime neco udelat...

 offline 

 

#259 05.05.2011 09:42:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


I špatné je kolikrát k něčemu dobré...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#260 05.05.2011 10:01:28

Gron
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 239
Založená vlákna
Místo: Denver, Colorado
Motorka: Suzuki Intruder 750, Harley Davidson Fat Boy Lo 2010
Věk: 46
Tel: +1 720 694 9214
3 0

Re: OFFMOTO pomáhá - poskládali jsme se na el. inva vozíček a předali ho


Tak tohle je velká ubohost od dotyčného a jen čistá závist. Já jsem velice rád že jsem mohl přispět a i kdyby to byl jakékoli dítě přispěju opět. Dotyčnému bych rád poradil aby se dal dohromady a pokud zde nám chceš vyčítat to co jsme učinili z lidskosti pak odejdi z těchto stránek. Už tak je dnešní doba vypjatá a ještě aby jsme si vyčítali komu jsme pomohli z vlastní vůle, pak bych nepochopil proč si tu vlastně pomáháme mezi sebou.

Zeptám se tě proč si také něco takového nenavrhneš. Věř že i tobě přispěju. Jen v tvém případě po tom co jsi sem napsal už bych ti moc nevěřil pak bych navrhnul aby tím výběrčím a předávajícím byl někdo komu se dá věřit a nezávidí a nevyčítá viz RaduzTT600r.

Taky nejsem zámožný a je mi upřímě jedno jestli kdo je nebo není takže to nikomu nevyčítám a nezávidím. Tady mě hřeje to, že jsem udělal dobrou věc a vím, že to šlo přesně tam kam mělo. Vím, že když sem příjdu pro radu nebo i jakoukoli pomoc že se mi dostane.
Je mi tě líto, ale brečet nad tebou nebudu.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů