Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Motoline - doporučuji

#141 11.07.2013 12:55:45

artaban
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 190
Založená vlákna
Místo: Olomouc
Motorka: YAMAHA YZ 450F, JAWA 250 kyvačka
Věk: 36
Tel: Mám černej
Web
0 0

Re: Motoline - doporučuji


Motoline ano děkuji


Je to sice dál, ale zato horší cesta

 offline 

 

#142 11.07.2013 15:21:51

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Motoline - doporučuji


U mě proběhl zatím pouze jeden nákup,dříve,×(mám motku jako novou a jezdím málo) a o té doby jsem naštěstí nepotřeboval nic ale úplná spokojenost.Děkuji a to jsem jinak docela negativní a nechválím.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3675_lll.jpg


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#143 13.07.2013 12:51:52

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Motoline - doporučuji


Nechci hanit ale skutečnost je taková jaká je.

1 nákup - 14 objednáno - 19 doručeno. Jedna položka zaměněna za jinou, ve faktuře ještě jiná než přišla. Tel. domluva: díl si nechám, přesto chci správný. Po 14 dnech díl stále nedošel. 2 tel domluva: učiním další objednávku, díl bude přidán, pokud odrazí na sklad. V opačném případě odeslat objednávku bez dané položky. Prosím o připsání tohoto faktu do poznámky v objednávce. OK

2 nákup tedy učiněn 7. Do poznámky zapsáno přidat onen díl, zboží doručit nejpozději do 12. Zboží nepřišlo.

Jako chlapci sorry, ale ceny nejsou vše. Motoline má ceny super, ale zbytek je jeden velkej průser. Takže zatím dvě zkušenosti. 1:  ne  2:  ee3  ne 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#144 13.07.2013 13:28:41

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: Motoline - doporučuji


MichalEXC: Ale kuš, určitě jsi byl ožralý jak jsi objednával  lol  lol  lol 

Motoline jedině  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano  ano 


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#145 13.07.2013 14:37:22

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Motoline - doporučuji


MichalEXC napsal(a):

Nechci hanit ale skutečnost je taková jaká je.

1 nákup - 14 objednáno - 19 doručeno. Jedna položka zaměněna za jinou, ve faktuře ještě jiná než přišla. Tel. domluva: díl si nechám, přesto chci správný. Po 14 dnech díl stále nedošel. 2 tel domluva: učiním další objednávku, díl bude přidán, pokud odrazí na sklad. V opačném případě odeslat objednávku bez dané položky. Prosím o připsání tohoto faktu do poznámky v objednávce. OK

2 nákup tedy učiněn 7. Do poznámky zapsáno přidat onen díl, zboží doručit nejpozději do 12. Zboží nepřišlo.

Jako chlapci sorry, ale ceny nejsou vše. Motoline má ceny super, ale zbytek je jeden velkej průser. Takže zatím dvě zkušenosti. 1:  ne  2:  ee3  ne 

Napsané takto to může vypadat, jako by byl Martin úplně neschopnej (nechci nijak hodnotit tvůj případ - nebyl jsem jeho účastníkem), ale:
1. s 11 příspěvky jsi tady v podstatě nováček
2. jsi tu velmi krátce
3. dnes se nedá kde které negativní/pozitivní informaci jednotlivě moc věřit

Nebyla třeba chyba i na tvé straně?
Nic není černé/bílé - vždy je to něnak šedé.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#146 13.07.2013 18:48:22

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Motoline - doporučuji


A jedenáct příspěvků značí jako co ? Že je mě 11 let a chci si tu vylejvat zlost jako nějakej puberťák. Ale no tak.
A že jsem byl při objednávání ožralej - tak to snad nebudu raději komentovat. Váhal jsem jestli vůbec napsat nebo ne.

Můžu doložit screenshoty jestli to chcete pitvat. Ale uškodí to pouze panu Lampartovi.  A myslím že dobře ví o co jde, a pokud je tak solidní jak tu všichni píšete, tak asi sám uzná, že se stala na jeho straně dvakrát chyba. Viďte pane.

Viz objednávky:

#002489  2013-06-14
#002545    2013-07-04

U první smáznu jen dobu doručení o dva dny. To byl víkend. Beru. Ale ožralej jsem nebyl, a jako nováček zde na foru se chovám slušně a problémy nikomu dělat nemíním. I když tímto už jeden vzniká, ale z toho bude největší zřejmě můj.  Ovšem zkušenost mám takovou jak jsem napsal, a rád bych, abych byl jedinej, a nebyli další tací, protože jinak je tento E-shop bezkonkurenčně cenově výhodnej a v ostatních směrech, až na tento, zcela vyhovující. To že nemá v sortimentu širší nabídku - neřeším. Nikdo nemůže mít vše.  Jinak s panem Lampartem jsem mluvil telefonicky 2x, a vždy skvělá domluva, a omluvil se s důvodem, který je pochopitelný a stane se. To beru. A myslím, že i já jsem vedl rozhovor ve vší slušnosti, v klidu a pohodě, a navrhl jsem řešení, které sám pan Lampart schválil. Což jest, že já si danou součástku nechám, budu chtít i původní ( což je plus pro něj ) a aby nemusel platit poštovné, tak mi ji pošle jako obyč dopis na fakturu, a vyhne se tak poplatkům. Chlapi, máte pocit, že takto jedná neschopnej a vožralej ?  Nicméně mě to přijde, jako kdyby ve chvíli kdy zavěsil, na vše zapomněl, a když nedorazí ani objednávka, ve které je urgováno dodání do 12.7, a to bylo řečeno i při telefonické domluvě, tak jako chlapi sorry, ale prostě u Martina je někde chyba. Screenshoty mám, jak objednávek, tak mohu doložit foto faktury, kde je jiný díl než přišel. Stačí říct, ale já osobně po tom netoužím. Znovu říkám, je to moje špatná zkušenost a doufám, že jsem jedinej. 

No, tím asi s nakupováním na Motoline končím, protože pana Lamparta tímto příspěvkem zřejmě nepotěším. Avšak je to i v jeho zájmu, a chválení kvalitu služeb málokdy přinese. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Tak budu čekat, že se k tomu pan Lampart sám vyjádří.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#147 13.07.2013 19:01:36

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: Motoline - doporučuji


MichalEXC: Majkle soráč to byl jen žert s tím pitím! Já netušil že si to budeš brát osobně a vážně. Taková blbost  usch 


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#148 13.07.2013 19:05:15

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: Motoline - doporučuji


MichalEXC napsal(a):

A jedenáct příspěvků značí jako co ? Že je mě 11 let a chci si tu vylejvat zlost jako nějakej puberťák. Ale no tak.
A že jsem byl při objednávání ožralej - tak to snad nebudu raději komentovat. Váhal jsem jestli vůbec napsat nebo ne.

Můžu doložit screenshoty jestli to chcete pitvat. Ale uškodí to pouze panu Lampartovi.  A myslím že dobře ví o co jde, a pokud je tak solidní jak tu všichni píšete, tak asi sám uzná, že se stala na jeho straně dvakrát chyba. Viďte pane.

Viz objednávky:

#002489  2013-06-14
#002545    2013-07-04

U první smáznu jen dobu doručení o dva dny. To byl víkend. Beru. Ale ožralej jsem nebyl, a jako nováček zde na foru se chovám slušně a problémy nikomu dělat nemíním. I když tímto už jeden vzniká, ale z toho bude největší zřejmě můj.  Ovšem zkušenost mám takovou jak jsem napsal, a rád bych, abych byl jedinej, a nebyli další tací, protože jinak je tento E-shop bezkonkurenčně cenově výhodnej a v ostatních směrech, až na tento, zcela vyhovující. To že nemá v sortimentu širší nabídku - neřeším. Nikdo nemůže mít vše.  Jinak s panem Lampartem jsem mluvil telefonicky 2x, a vždy skvělá domluva, a omluvil se s důvodem, který je pochopitelný a stane se. To beru. A myslím, že i já jsem vedl rozhovor ve vší slušnosti, v klidu a pohodě, a navrhl jsem řešení, které sám pan Lampart schválil. Což jest, že já si danou součástku nechám, budu chtít i původní ( což je plus pro něj ) a aby nemusel platit poštovné, tak mi ji pošle jako obyč dopis na fakturu, a vyhne se tak poplatkům. Chlapi, máte pocit, že takto jedná neschopnej a vožralej ?  Nicméně mě to přijde, jako kdyby ve chvíli kdy zavěsil, na vše zapomněl, a když nedorazí ani objednávka, ve které je urgováno dodání do 12.7, a to bylo řečeno i při telefonické domluvě, tak jako chlapi sorry, ale prostě u Martina je někde chyba. Screenshoty mám, jak objednávek, tak mohu doložit foto faktury, kde je jiný díl než přišel. Stačí říct, ale já osobně po tom netoužím. Znovu říkám, je to moje špatná zkušenost a doufám, že jsem jedinej. 

No, tím asi s nakupováním na Motoline končím, protože pana Lamparta tímto příspěvkem zřejmě nepotěším. Avšak je to i v jeho zájmu, a chválení kvalitu služeb málokdy přinese. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Tak budu čekat, že se k tomu pan Lampart sám vyjádří.

Já stojím za tebou.... ano 

s Marťou mám jen samé dobré zkušenosti a moc oceňuju individuální přístup

ale to jsou moje zkušenosti a chápu,že každý den nemusí být posvícení a stát se to může a to že má tady ogara jedenáct příspěvků nic neznamená...zapomenout se prostě může...

jen pro info se tu nesnažím dělat dusno,ale naopak ho trochu klidnit vnesením trochy logického uvažování


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

#149 13.07.2013 19:28:48

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Motoline - doporučuji


Já se na vše dívám s nadhledem a nákup zboží je opravdu individuální záležitost.
I u mě se stala za celou dobu 2x chybka (jsme lidi), ale vždy po dohodě přišla rychlá náprava a žádné komplikace mi tím nevznikly.
Na druhou stranu jsem já objednával pozdě a vstřícnost se dostavila okamžitě a to nad rámec běžného obchodního jednání.

  "11 příspěvků" a krátkou dobu působnosti zde měli vesměs prudiči, co sem přišly vylít zlost a že jich bylo - to jsou jen fakta. Pokud k nim nepatříš, jen dobře.

Jestli je tvá zkušenost s nákupem negativní, je to na místě napsat - bereme i druhou stranu názorů.
Nejlépe si to vyjasnit. Podrobnosti veřejnit nemusíš - to už si vysvětlete spolu.  wink   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#150 13.07.2013 21:06:10

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Motoline - doporučuji


Richichichi: v pohodě, až teď koukám, že to byl příspěvek od Tebe  big_smile 

Díky všem za pochopení. Prudit fakt nechci. Prostě jsem napsal svou zkušenost po dvou nákupech. Je blbý, že je negativní. Nevím kde se stala chyba, ale doufám, že se nebude po třetí opakovat. Tak trochu sám nechápu, proč mám takovej problém s objednávkama, když tu pročítám ta kladná hodnocení.

S každým se snažím vyjít v klidu a diplomaticky. Nějaký vyskakování nemám rád, a tak vše řeším v klidu a s úsměvem. Ale na druhou stranu všechno má své meze.

Žádný podrobnosti dále zveřejňovat nemíním, a doufal jsem, že nebudu muset. Mě to je proti srsti veřejně něco pitvat, když to poškozuje danou osobu a obchod. Je lepší si to vyjasnit mezi sebou, to je jasné. Nicméně je tu tohle téma, tak jsem přispěl. Pevně doufám a věřím, že další nákup bude OK  ano 

Ještě jednou dík z pochopení.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#151 13.07.2013 21:08:21

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Motoline - doporučuji


Martin je do neděle na čundru  wink ve středu jsem s ním mluvil

jinak, že má tady někdo negativní zkušenost je dobře, protože by takhle vypadalo, že je Motoline bůh a takhle to vypadá, že je taky člověk  ano 

se to tady vyřeší a pojede se dál  smile 

 offline 

 

#152 13.07.2013 21:49:08

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: Motoline - doporučuji


MichalEXC: Hele ale jak jsi psal datum objednávek tak ta první, z toho 14.6 vychází na pátek. Seš si fakt jistý?  lol  beer  ano 


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#153 14.07.2013 10:16:11

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Motoline - doporučuji


Richichichi napsal(a):

MichalEXC: Hele ale jak jsi psal datum objednávek tak ta první, z toho 14.6 vychází na pátek. Seš si fakt jistý?  lol  beer  ano 

Datum    Stav
2013-06-18 11:52:15    Odesláno
2013-06-14 13:25:30    Probíhá příprava objednávky

Doručeno PPL 19tého. Psal jsem, že u první objednávky pominu jen dobu doručení, kde se to lámalo přes víkend. Jinak nevím na co tím narážíš.

Já napsal vše co jsem chtěl, i nechtěl, srozumitelně myslím, a tímto příspěvkem k mé zkušenosti s nákupem na Motoline, bych tuto zkušenost rád uzavřel a více se k tomu nevyjadřoval. Takže už bych to rád dál nerozebíral. OK ?  smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#154 14.07.2013 21:54:34

jifa
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 153
Založená vlákna
Motorka: Yamaha XT600, husaberg FE 570
Věk: 40+
0 1

Re: Motoline - doporučuji


Zdarec, při nákupu u Motoline máme nějakou slevu?
Jestli ano, jak jí aplikovat, dík.


Jezdím jak umím

 offline 

 

#155 15.07.2013 10:30:10

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


Nazdar,
jestli jsou ještě někdě nějaké resty, napište mi prosím do mailu co a jak se vyvíjelo a dotáhnem to do konce. V období, které se tady probírá jsem zrovna doma řešil narození malého Marťase, tak je možné, že jsem v tom víru událostí některé resty prostě musel odložit a pak zapoměl dořešit. Každopádně jsem ale připravený všechno dotáhnout. Jenom prosím přehledné sepsání nevyřešených věcí.

m


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#156 17.07.2013 17:07:29

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Motoline - doporučuji


Tak bych rád tímto napravil reputaci p.Lampartovi.

Po zaslání dotazu na moji nevyřízenou objednávku zpětně volal, že balík byl odeslán tak, aby dorazil v mnou požadovaný termín. Doručen však nebyl.

Nová zpráva ohledně zákazníkovi objednávky #2545:

Dobrý den,
balík byl poškozen při dopravě a zůstal viset někde v polovině cesty. Já už si s dopravcem pořeším reklamaci a Vám posílám kopii balíku. Zítra by to mělo být doručováno.

S pozdravem

M. Lampart - motoline.cz


Takže opět vstřícné jednání, rychlé převyřízení objednávky, a vše je vyřešeno, vysvětleno a jedeme dál.

Děkuji  ano  ano  ano 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#157 17.07.2013 17:17:19

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Motoline - doporučuji


ej jou, já bych taky rád zvednul reputaci tomu jmenovci jednoho anglického fotbalisty  a1 
těsnění na BigBore sadu všude dostupne za 3 týdny a u Martina na skladě
 ano 
takže dík  wink 

 offline 

 

#158 17.07.2013 18:17:35

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: Motoline - doporučuji


MichalEXC: Vidíš já ti to říkal


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#159 17.07.2013 20:31:57

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Motoline - doporučuji


Richichichi:

A já říkal že jsem nebyl ožralej big_smile


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#160 17.07.2013 21:22:45

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


Mikagen napsal(a):

v pondeli jsem udelal objednavku a dnes (streda) byl komplet balik doma :-)
Diky-vice takovych prodejcu.

v úterý kluku, v úterý  smile 

M


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů