Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Motoline - doporučuji

#401 18.06.2020 17:48:01

koll
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 907
Založená vlákna
Motorka: 300 exc 2017
Věk: 29
5 2

Re: Motoline - doporučuji


Ceny hodnotit nebudu,  ale motoline e-shop se mi občas zasekává při načítání, něco nejde dohledat podle typu motorky ale podle produktu to najdu a dost často nesouhlasila dostupnost. Mělo být skladem ale nebylo pak se to řešilo e-mailem nebo telefonicky - zdržení. Ale jinak spokojenost se vším už dlouhá léta  ano 

 offline 

 

#402 19.06.2020 08:09:33

Re: Motoline - doporučuji


koll: Janek:
Programatori e-shopu i web stranek vseobecne, ladi svoje programy na nejnovejsi aktualizace prohlizecu. Do toho vseho se samozrejme vklada vsemozne smirovani pro cilenou reklamu, atd... Jenze  si neuvedomuji (nebo zamerne nechtej)i, ze spousta uzivatelu neaktualizuje svuj domaci software tak casto jako jsou aktualizace vydavane. Proto se dnesni weby nezobrazuji spravne.
Programatori stranek neberou v potaz ze sposta lidi ma otravne aktualizace zamerne vypnute a ze by mela odladit svuj sw aby se spravne zobrazoval ve starsich verzich prohlizecu. Minumum je 5let, ti opravdu precizni to delaji na verze prohlizecu i 10let stare. Jenze to pak zase nefunguje oko vekeho bratra podle nejnovejsich trendu smirovani, z toho plyne mensi prijem korunek za zobrazeni cilene reklamy, atd, atd, atd....
Kdyz se nejaka stranka nezobrazuje korektne v mem starem prohlizeci tak ji proste zavru a dal neresim.

 offline 

 

#403 19.06.2020 11:45:54

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Motoline - doporučuji


Vidět u ceny číslo a to porovnávat s jiným číslem - je to pohled.
Vidět za číslem i zbytek je stav, který nepřichází jedním nebo dvěma nákupy/zkušenostmi - to je pohled, který dnes razím a u sebe/za sebe to vidím jako krok kupředu.
(zbytek - rozuměj tím radu ze zkušenosti, rychlost, ochotu sehnat atyp díl, zpětný odběr, cenu po slevě, vyřízení reklamace atd...)

U stránek motoline doporučuju využívat při vyhledávání dílu podle modelu stroje ten levý boční stromeček - je to výrazně rychlejší  cool   ano 

kick-start:
dnes dělá mobilní zařízení kdekdo, pak to dát do kupy taky není sranda. Mě se to na klasickým kompu neděje a nikdy nestalo.
Ale vyměníš to za tablet a než se něčeho doklepeš, tak to odkládáš s naběhlou žílou na spánku. Je to boj... a1 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#404 19.06.2020 22:31:43

Re: Motoline - doporučuji


Raduz TT600r napsal(a):

Vidět u ceny číslo a to porovnávat s jiným číslem - je to pohled.
Vidět za číslem i zbytek je stav, který nepřichází jedním nebo dvěma nákupy/zkušenostmi - to je pohled, který dnes razím a u sebe/za sebe to vidím jako krok kupředu.
(zbytek - rozuměj tím radu ze zkušenosti, rychlost, ochotu sehnat atyp díl, zpětný odběr, cenu po slevě, vyřízení reklamace atd...)

U stránek motoline doporučuju využívat při vyhledávání dílu podle modelu stroje ten levý boční stromeček - je to výrazně rychlejší  cool   ano 

 

K tomu by bylo ale férové dodat, že ty nekupuješ se slevou 10% jako mi ostatní ....
Mě třeba stojí brzdový desky na motoline 460,- po slevě, ale tebe ty samý desky cca 300,-?
Jsem si jistý, že první věta tvýho příspěvku je nejdůležitějším parametrem i pro tebe

Díly na moto kupuju už pár let, takže nevidím jen cenu, ale právě hlavně přístup ... a pokud po mě jako zákazníkovi někdo chce za ten samý vzduchový filtr (jedna z nejlevnějších položek běžnýho servisu)  360,- místo 272,- za který kupím jinde ... nebudí to u mě dobrý dojem. +když vezmu v potaz nadstandartní ochotu a přístup na motoretezy.cz .... vím, kam se příště podívám jako první.

Beru to jako obchod, nabídka je, jaká je, ....ale pro dobrý obchod je nejdůležitější, aby měl zákazník pocit, že za svý peníze dostal, v úvozovkách víc než jinde. Což u motoline delší dobu postrádám. Jako kdyby jiný eshopy neodesílaly zboží druhý den nebo do dvou dnů, jak je běžný na motoline ...

Proto jsem vyjádřil naději, že nový eshop Moto1 bude např. v ohledu cen lepší, než motoline.cz ano 
Ale když koukám např. na cenu chladičů, kde za svařovanou "čínu" mám platit cca 8470,- (7800,- verze oversize) oproti konkurenci, kde je můžu mít v základní ceně bez slevy za 4850,- ... to už je opravdu k zamyšlení  ne  (tyhle chladiče mám vyzkoušený a jsou perfektní)

Když kouknu na identickou sadu plastů, stejný moto, stejný výrobce ...
motoline.cz - 3095,-  vs Moto1.cz - 3357,-, tak si můžu jen myslet něco o pr****. Škoda toho potenciálu.

A jinak levý sloupec "chytré vyhledávání" nenabízí výrobce Beta, celkové řazení výrobců by bylo vhodnější podle abecedy a to i ve vyhledávání "podle moto"

Od dnes bez dlouhodobě neaktualizovanýho SW v PC mi už Moto1.cz žádný bezpečnostní hlášení nevyskakuje, takže problém evidentně nebyl na této straně.

Editoval Janek (19.06.2020 22:33:02)

 offline 

 

#405 22.11.2020 20:35:46

Re: Motoline - doporučuji


Akce


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_bf.jpg

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů