Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Motoline - doporučuji

#281 06.05.2015 22:58:47

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: Motoline - doporučuji


Parádní přístup ano 
také děkuji

 offline 

 

#282 07.11.2015 19:42:14

Re: Motoline - doporučuji


Perfektní přístup a komunikace, rychlé dodání objednaného zboží ano  Velice rád doporučím dál.

 offline 

 

#283 12.12.2015 20:06:45

MartinKX
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 13
Založená vlákna
Místo: Hynčice
Motorka: Kawasaki KX450F
Věk: 24
0 0

Re: Motoline - doporučuji


Buhužel za mě trochu zklamani, 2objednávky a pokaždè poslano jinè zboží!a naposled se jim to hodně povedlo, objednan přední a zadni drapak a přišly jiné tipy a u zadní dokonce i průměr:-(  možna mají frmol před Vánocema tak doufám že výměna proběhne v poho:-)

 offline 

 

#284 08.01.2016 16:20:52

Jiri
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 15
Založená vlákna
Motorka: TT600R, XT660Z
Věk: 52
0 0

Re: Motoline - doporučuji


Spokojenost - prachovky na TTR jsem na jiných e-shopech samostatně neviděl. V neděli 3.1. večer objednáno, ve středu 5.1. ráno v Plzni doma na stole. Pásly tam;)

 offline 

 

#285 03.02.2016 08:48:16

CruZz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 180
Založená vlákna
Místo: Liberec
1 0

Re: Motoline - doporučuji


Dvě objednávky a bleskové odeslání  ano 

Akorát druhej balík mi PPL vozilo 3dny (i přes tel. domluvu) a nakonec to dali někam na pumpu, aniž bych o tom věděl.  ne 

 offline 

 

#286 03.02.2016 08:57:54

Re: Motoline - doporučuji


V návaznosti na 10 let výročí a 10% akce http://www.motoline.cz/index.php/34-mot … -plny-slev ... bude se i k tomuto zboží počítat 10% sleva pro offmoto?

Mkrata: doprava - bez možnosti výběru a platby předem - je jedna z mála věcí, která mě od nákupu odrazuje - vadí mi z principu. A i to málo způsobuje, že jsem tam už asi 3 roky nekoupil ani šroubek.
Jinak když jsem kupoval, byl přístup prodejce vynikající, naprosto nadstandardní ano  ano 
Brácha posílá zboží z eshopu taky krom dalších přepravců ppl a říkal, jak fungují smluvní ceny s ppl ... fungují závozy, nemusí nikam lítat na poštu ... šetří to čas ...

Editoval Janek (03.02.2016 09:09:39)

 offline 

 

#287 03.02.2016 09:29:36

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Motoline - doporučuji


Já osobně mám s PPL konkrétně v Praze taky tu nejhorší zkušenost. V poslední době za 3 měsíce 3 zásilky (ne od Martina) a všechny 3 podstatně špatně. Jedna bez jakéhokoliv avíza, telefonu, pak se večer dovím, že mne nezastihli. Podruhé si výdej zásilky podepsal sám, to byl mazec mu to prokázat. Potřetí se na to zkrátka vysral a týden tahal zásilku v autě.
Já osobně shopy s doručením PPL prostě nepoužívám. Za ten ztracený čas můžu nakupovat v nejdražším kamenném obchodě a ještě hodně ušetřím.


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#288 03.02.2016 09:43:36

Re: Motoline - doporučuji


Netusim jak u vas, ale u nas PPL funguje. Asi mam teda stesti ale rano prijde sms kdy prijede....kdyz nejsem doma zavolam mu a chytnu si ho sam kdy chci v okoli. Pondeli vecer objednano u Motoline dnes rano sms  ano 
Ceska posta to same.....ale chozeni na postu tomu se vyhejbam lol 

 offline 

 

#289 03.02.2016 09:56:17

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


- kauza PPL. Tohle všechno vypadá na problém konkrétního šoféra. Platby kartou prostě fungovat musí - když ne, tak je to nějaký momentální problém s připojením, standartně je tato služba nabízena a já za ni platím.
Kluci, kdyby byly nějaké vážnější problémy s doručením tak mi hned pište stížnosti a já to předám dál. PPL jako společnosti taky záleží na tom, aby vypadala solidně a s problémovými řidiči si to dokáže velmi rychle a účinně vyřídit. Jen se o tom prostě musí dozvědět, tak neváhejte a pište.

- ostatní možnosti doručení teda zvážím. Předem ale říkám, že Poštu určitě ne, to opravdu pouze v nejvyšší nouzi.


- Janku - slevy se nesčítají. Je to napsáno i někde v podmínkách. Tohle je akce zaměřená primárně na nové lidi. Vy tady máte slevu pořád.

- kauza platba předem - po dohodě je to možné, ale nechci to dávat natvrdo do systému, protože se poměrně často dolaďují objednávky. Kdokoliv se ale ozve že chce platit převodem, bude mu vyhověno. Včera takhe šly kolenní chrániče tady klukovi z offmota.

- KDOKOLIV BUDETE CHTÍT NASTAVIT NĚCO JINAK, NEŽ JE V SYSTÉMU - OZVĚTE SE. NENÍ PROBLÉM VYHOVĚT. NEOBTĚŽUJE MĚ TO, KLIDNĚ VOLEJTE, PIŠTE.


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#290 03.02.2016 09:59:16

Re: Motoline - doporučuji


V sms od ppl te upozorni zda se da platit danej den kartou nebo neda.....dnes mi prisla sms nejni mozne platit kartou.....tak to proste vim od rana a zaridim se podle toho.

 offline 

 

#291 03.02.2016 10:03:59

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


zkusím zjistit jaký je řád v těch karetně povolených a zakázaných dnech


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#292 03.02.2016 10:31:08

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Motoline - doporučuji


Jo, s PPLkem je to jak kde. Když jsem bydlel na znojemsku tak super, úplně stejnějak  píše Fanda. Ráno sms s přibližným časem doručení, pak klidně i 5 minut předem prozvonil, s tím řidičem jsem si i tykal, v pohodě borec.

Teď v Brně absolutně tragedie. To aby si vzal člověk několik dní dovolenou a nevytáhl paty z dom ani na nákup.. Avízo předem absolutně nula. Pak jen telefon, že stojí před barákem. Aty se klidně poser, když náhodou zrovna nemůžeš.

Editoval NoEnd (03.02.2016 10:34:10)

 offline 

 

#293 03.02.2016 12:25:24

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Motoline - doporučuji


NoEnd: Asi k Tobě jezdí jiný šofér, než ke mně. Protože s PPL nemám absolutně žádný problém už kolik let. PPL i Česká pošta u mne nemají jediný vroubek  ano .

Zato In-Time bych s radostí poslala někam. Takové problémy s placením, jaké jsou u tohoto šoféra (stále stejného), jsem jinde nezažila a když někde nejde zboží poslat jinak, než přes In-Time, tak si tam zboží radši vůbec neobjednám.


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#294 03.02.2016 12:29:36

Re: Motoline - doporučuji


IN-TIME je banda idiotu, nikdy vice  ne 

 offline 

 

#295 03.02.2016 12:59:26

Re: Motoline - doporučuji


Já mam s PPL nejlepší zkušenost, všechno mi vozí stále stejný šofér, máme na sebe už uložená čísla, takže ráno napíše a když se mi to nehodí, přes den si ho odchytím, motá se tady stále kolem....

 offline 

 

#296 03.02.2016 13:11:14

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Motoline - doporučuji


tak mám tady report z PPL. Platba kartou musí fungovat vždy - vyjímka je pouze na místech kde nemají signál pro ty své terminály nebo porucha, jinak na to máte právy vždy. Když ne, mám poslat konkrétní případ a budou to řešit.

Výdejní místa - v současné době to vypadá, že je pro mě schůdné doručovat to na PPL kontaktní místa (Parcel Shopy). Tady je sezam míst: https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap
Tato služba ale není nijak cenově zvýhodněna - je tam spíš ten větší prostor pro vyzvednutí ve vámi vybraném čase. A nejde tam platit kartou - jenom cash.
nechám tuhle variantu natáhnout do shopu, zatím to v případě zájmu domluvíme telefonama nebo mailem.

Ostatní doručovací služby (uloženka, heureka point) jsou pro mě zatím nereálné z důvodu umístění mého sídla. Všechno bych musel vozit nebo posílat 60 km, a pak by to teprve putovalo k Vám. Jakýkoliv finanční přínos by se na té dopravě do svozového místa zmarnil, a navíc by to trvalo o další den déle.

jestli máte někdo nějaké tipy, které by byly efektivní i s ohledem na výše popsané komplikace, tak se s něma!

čau M


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#297 03.02.2016 13:47:15

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz:
Za mne osobně vyzkouším PPL shopy. Tato služba vypadá rozumně, čas si určuju já a to je podle zásady mojí babičky "čas = peníze". Baňkomat je po ruce.


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#298 03.02.2016 19:31:45

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz: ano  ano 

 offline 

 

#299 03.02.2016 19:39:40

Re: Motoline - doporučuji


motoline.cz:

Souhlasim stebou.
Nase Alza boxy jsou jen jako sluzba pro zakaznika, ktera je dotovan.
Pronajem mista a realizace je velmi nakladna!

Zauvazuj na balik na portu (postu ma v bydlisti kazdy) da se domlvit vyzvednuti ostou u tebe a pokud nekdo chce, tak si hold priplati.

Prepravci funguji uz na trochu lepsi urovni, takze vetsinou uz neni problem.

Zkus sveho spise ppotrqpit na cene, konkurence je obrovska.
Toliko rad.

PS: planujeme market place, takze by byla mozna realizace pro narocneho zakaznika pres Alza boxy, 33 vydejnich mist....

Editoval mikagen (03.02.2016 19:40:52)

 offline 

 

#300 03.02.2016 19:43:39

Re: Motoline - doporučuji


Tak dnesni svou zasilku od ppl mam na parcel shopu k vyzvednuti do 22:00 ale nikomu jsem nerikal ze to tak chci  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů