Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kvalita čínských výrobků

#21 14.05.2012 14:55:08

JindraMZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 690 Enduro R, MZ 660E Baghira, Yamaha XT 350
Věk: 32
Web
0 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Taky mně chvilku trvalo, než jsem si toho WQ všimnul ne 

 offline 

 

#22 14.05.2012 15:14:08

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Kvalita čínských výrobků


JindraM:

no já nevím v pomatení myslí, že si musím neco koupit jsem videl tohle.. ceduli u toho měl WD 40 no.. Ale tak jen tak pro zasmání čert vem tu stovku  smile  ale co vše se už kopíruje. Každopádně asi to bude na úrovni mazadel z Lidlu smile

Jinak celý nazev je WQ - 40I  a1 

 offline 

 

#23 14.05.2012 16:00:05

Endurko
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Místo: Častolovice-Rychnov n. Kněžnou
Motorka: kawa kx250f 016"
Věk: 26
2 0

Re: Kvalita čínských výrobků


beachbitch:

Taky jsem se s tím setkal,  ale už to je dýl na jedný "čínský" tržnici , hledal jsem tam katanu big_smile , ale kdžy jsem viděl wd 40 za tu cenu říkám, tak buď to někde ukradli a levně prodávají, nebo to snad ještě hůř udělali oni big_smile tak jsem jen tak odkryl víčko a do něj nastříkal ten zmiňovaný sajrajt připomínajcí zvenku WD 40.
vím jak má wd 40 vypadat i jak vonět,  používal jsem to kdysi hodně na konzervaci spal. autíčkářských motoru po nitrometanu.... ale když jsem  viděl a ucitil ten sajrajt  a22 , tak bych měl strach to použít  snad nacokoliv.. takže WD 40 to vubec nebylo a30 .. Akorát mi z toho smrděly prsty jak z nějaké čínské děvky  tull 

 offline 

 

#24 14.05.2012 22:26:39

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Kvalita čínských výrobků


Endurko:

jo hele stříknout a čuchnout si k tomu mě napadlo až pak .. protože já to na motorku seru všude kde můžu po každým wapkování big_smile mě to i voní ale tohle je sajrajt kterej stříknu tak max do stupaček big_smile ale co chybama se člověk učí  smile 

jinak čínskou dě*ku jsem neměl takže nemohu soudit  smile 

Editoval beachbitch (14.05.2012 22:28:33)

 offline 

 

#25 15.05.2012 00:06:28

Endurko
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Místo: Častolovice-Rychnov n. Kněžnou
Motorka: kawa kx250f 016"
Věk: 26
2 0

Re: Kvalita čínských výrobků


beachbitch:

No big_smile já tu čínskou s dvouma culíkama taky ještě neměl, ale lepší přirovnání mě v tu chvili nenapadlo  a1 

Takže po umytí stříkáš wdčkem komplet motor+ výfuk koleno, karbec a ták?
Já po wapkování většinou vezmu jen koleno (2t) a přejedu hadrem no..

Editoval Endurko (15.05.2012 00:07:43)

 offline 

 

#26 15.05.2012 00:20:57

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Kvalita čínských výrobků


Endurko:

to zase ne neblázni smile spíš jak jsem řikal do tech stupaček  řadičky toho sklopnýho mechanizmu . spojka  k ložiskůma přepakovaní ale to spíš tak pro pocit, protože tam kam by mělo se to stejně nedostane. Nemá to nějaký výrazný smysl .. a já  to třeba stříkám i na plasty a sedlo je to pak takový živější ale to fakt jen když se nudím a chci ji mít hezkou... Z praktickýho hlediska to rozhodně není  wink  po wapkovaní to akorat nastartuju aby to na motoru oschlo ale asi ani to nemá nějaký výrazný smysl když vidím jak jsou někteří schopni motorku utopit, tak si říkám, že ta wapka je ještě šetrný náčiní....

 offline 

 

#27 14.02.2017 18:00:38

grindcore69
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 151
Založená vlákna
Místo: morava
Motorka: Yamaha XT 600E, WR 450F, pincek
Tel: čiňan poškrabaná fólija, baterka na piču
3 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Zdar hošani,
v poslední době jsem hodně objednával pičoviny z aliespressu.....přitom sem narazil na pár zajimavých věcí na motorku......samozřejmě budem brát v potaz kvalita/cena.....konkrétně mě leži v hlavě maska na enduro, v přepočtu za cca 600 kč (u nás ta stejná 1200kč aj víc....)......tam zřejmě problém nebude.....ale ještě sem si říkal že bych na cesťáka objednal fake koncovku akrapovič, jen tak z prdele.......vychází to na cca 1000kč, a vypadají velmi luxusně....aj ve feedbacku pod objednávkou jsem se dočetl od maníků docela chválu, že za ty prachy je to super lauf....a navic ta nálepka AKRAPOVIČ lol  usch .... zajímaly by mě vaše názory, zkušenosti....díky!


Kill the fucking trends - Extreme enduro for extreme people

 offline 

 

#28 14.02.2017 18:17:58

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Kvalita čínských výrobků


grindcore69:

S výfukem nevím, prodávají se i na bazoši

https://motorky.bazos.cz/inzerat/711312 … design.php

Já měl z Ali masku na KTM, pořádně nesvítila a smrděla tím čínským smradem, a gumičky nešly zaboha natáhnout kolem vidlic.

Teď jsem objednal na WR, tak uvidíme, jaká bude kvalita. Tam 700 u nás 1200.

Jinak si dej bacha, nevím jak u objednání z Číny, ale já objednával věci z USA, placeno převodem a muselo se to proclít. Tím se o 10 dnů prodloužila doba dodání a chtěli dodat doklad o zaplacení fakturu a podobný ptákoviny. A navíc zaplatit včetně poplatku za proclení. Tím jsem se zařekl že se zahraničí nic neobjednávám. Ale nevím přesně jak to je, možná od nějaké částky...

 offline 

 

#29 14.02.2017 18:19:07

Marek Prokš
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Místo: Vítkov
Motorka: Sherco 300 SE, Sherco 300 SEF
Věk: 36
Tel: jo mám
0 0

Re: Kvalita čínských výrobků


grindcore69: Krátky, hnusně uřvaný (i s killerem) a na tehle lauf defakto neseříditelný karbec...


Dole to musíš rozkuřit!

 offline 

 

#30 14.02.2017 18:53:20

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Marek Prokš:
suhlasim s tebou neni to vyfuk len obyčasna rura, vyfuk musi mať určite vlastnosti aby prispel k spravnemu chodu motora a vykonu tieto napodobeniny su len hučadla reve to a nič viac
a činy obiednavam taktiež diely ako vyklopne pačky, chraniče pačok, bezhrazdove riadidka... to je fajn mam vyskušane

aktualne mam obiednany fork seal doctor za cca 10e

Editoval zetkarider (14.02.2017 18:58:49)


BORSUK enduro team

 offline 

 

#31 14.02.2017 19:01:14

grindcore69
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 151
Založená vlákna
Místo: morava
Motorka: Yamaha XT 600E, WR 450F, pincek
Tel: čiňan poškrabaná fólija, baterka na piču
3 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Dííky za názory, na véfuk si nechám zajít chuť ne  a30 


Kill the fucking trends - Extreme enduro for extreme people

 offline 

 

#32 14.02.2017 19:02:37

grindcore69
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 151
Založená vlákna
Místo: morava
Motorka: Yamaha XT 600E, WR 450F, pincek
Tel: čiňan poškrabaná fólija, baterka na piču
3 0

Re: Kvalita čínských výrobků


chalka:

dlouho sem tady nebyl, vidím žes vyměnil 2T za 4T....a mě to furt láká obráceně a1 


Kill the fucking trends - Extreme enduro for extreme people

 offline 

 

#33 07.06.2017 19:41:44

SkotyKTM
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 203
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Kawasaki kx 450f
Věk: 20
0 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Čau, má někdo zkušenosti s těmito páčkama?

https://m.aliexpress.com/s/item/3280774 … l#autostay

 offline 

 

#34 07.06.2017 19:58:08

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Kamarád má podobné a říkal ,že jsou dobrý funkčnost bez problému akorát ty rádiusy jsou malé. Jinak bych neměl strach.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#35 07.06.2017 22:11:01

TangoBravo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Místo: Val.Mez.
Motorka: Yamaha WR 250 R
Věk: 35
0 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Mam takove ale musel jsem si je trochu upravit aby pasovaly. Jinak v pohode.

 offline 

 

#36 07.06.2017 22:19:40

Re: Kvalita čínských výrobků


Tak ja mam s aliexpresem dost zkusennosti, treba packy jsou super, jen bylo potreba je trosku upravit aby se vesly(drz400), predni blatnik je trochu na křoví bylo potreba trochu probrozsit díry na šrouby a cajk (9$), blinkry moc nesviti a občas vypadnou z objimky (1,5$ Za 4 kusy), treba batoh s camelbagem přišel i s nápisem ktm ktery sem nechtěl (výslovně v objednávce napsáno a potvrzeno prodejcem) požádal sem o slevu a dostal sem ji (místo 18 tedy byl za 8$) druha věc je ze peníze se nevratily na ucet a uz jsem to urgoval několikrát, je to cca 4 mesice, ale i tak za plnou cenu je dobrej. Blastery na riditka jsou z kvalitního materiálu, zadnej papír, ale opet montaz trochu problematická, uchyty na zrcátka za 2 dolary maji naprosto atypicky průměr takze šroub 9 je maly a desítka velka, takze je to nepoužitelné, oproti tomu zrcátka za 12 dolaru super. Lanko spojky je to samé jako tu prodává 2hmoto za 4 násobek ceny. Merak motohodin opet funkcni a za hubičku. No a pak samozřejmě spousta dalších picovin ktere nejsou na moto kde se kvalita pohybuje kolem průměru. Co mne treba překvapilo byl obal na iphone, ktery ja jsem kupoval v cr za litr a takřka ten samej co přítelkyni drží uz rok naprosto ve stejném stavu stal sest dolaru.

Tim neříkám ze souhlasím s politikou činy, ale jen to, ze nekteré věci se tam vyplatí objednat.

A jeste k te myšlence švýcarského patriotismu, tak ono je to moc pekny, funguje to stejne i v Rakousku v horách, kde takhle funguji i jednotlive vesnice, ale tady v cr to nejde. Kdyz uz se ty prachy dostanou ke státu, tak je rozkrade, promrda na předražený zakázky, nakrmi z nich nepotřebné a zbytek se mozna vrati zpátky. Proto ta podpora je tak mizerná.

 offline 

 

#37 08.06.2017 12:19:07

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Kvalita čínských výrobků


Sireffa:

pačky vyklopne mam aj ja z činy funguju siper s montažou som nemal žiadny problem, chraniče pačok plastove bez vystuhy kupil som 2pary po prvom pade hneď zlomene jedne a potom druhe su veľmi tvrde nepoddaju sa tak ako predchadzajuce od acerbisu, vak na vodu 2,5l za par korun funguje skvele- myslim tym že tesni, ešte napr mam fork seal doctor ten taktiež v pohode, samozrejme kupoval som toho kopec ale mam taky pocit že plastove diely im nejak nejdu jednak zloženie materialu a presnosť, taktiež aj rukavice som skusil vydržali par vyjazdov potom sa začali trhať teras ich nosim do posilky...


BORSUK enduro team

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů