Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně

#21 30.12.2010 20:10:07

Thomas DRZ
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 39
Založená vlákna
Místo: lont u Brna
Motorka: DR-Z 400 SM/S
0 0

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


Carel> Ta zástěrka se mě zdá dost nízko, na tahání sáněk to bude asi dobrý, ale na lyžaře bude nejspíš lítat sníh.

 offline 

 

#22 30.12.2010 21:58:59

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


ja jsem to lano resp. kus popruhu zavázal na uzel k podsedlovce a na to zavázal lano, vydreželo to náš půlhodinovej motoskijoring, pak mě to přestalo bavit, větší prdel byla sáňky za autem v 60kmh

Editoval Kubeja (30.12.2010 22:01:41)

 offline 

 

#23 31.12.2010 00:30:14

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


jardy:

Do New Pionýra, nebo jak to nazvali taky už dávaj tyhle motory.
http://www.shupa.cz/
Tahle firma se dokonce zabývá i tuningem základního malýho motoru na zvýšení obsahu a výkonu. Neni to jen o zvýšení obsahu, ale mají celkem velký zkušenosti s laděním podobných motorů, protože používají podobný základ pro výrobu dětských plochodrážek. Můžu říct, že ty jim jedou jako splašený a zvuk maj dost dospělej. smile
Tohle sice neni takový peklo, ale rozdíl oproti sérii je znatelnej a s tou betkou to cvičí.
PS: dobrá je tam kategorie "hlášky" big_smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#24 31.12.2010 00:36:45

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


Semis:

Broušení a natíraní teprv bude, zítra (vlastně dneska  smile ) máme takový sranda závody, takže nějak nebyl čas  wink Moc dlouho jsem to rozmejšlel, odkládal, bylo času dost a najednou neni  a8 

Jinak jak myslíš zajistit proti protočení? Jestli myslíš aby se to nehejbalo nahoru, dolu tak odtoho je tam ta slabší pásoviny která je až pod těma "napínákama" (hliníkový kostky) jinak je osou prostrčenej kousek roxoru se závitama na koncích

S tim uchycením lana jsem to chtěl taky tak, dát na konec očko a lano do něj, ale pak jsem od toho upustil protože by mi lyžař nadlehčoval kolo a motorku by to strašně rozhazovalo, ale do zatáček by to bylo lepší no...  Takže podleslák se jeví jako nejlepší možnost  wink 

Kdo m¨by měl nějakej dotaz, klidně poradim ale myslim si že na tom nic neni  ano 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#25 01.01.2011 01:38:07

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


Carel:

To proti pootočení jsem myslel asi nějak tak jak to píšeš. Udělat aretaci zeshora i zespodu kyvky.

Myslíš, že by ti opravdu lyžař odlehčil zadní kolo? Já myslím, že ten úhel pod kterym tahá za lano je dost mírnej a navíc síla, kterou tahá taky neni zas tak velká vzhledem ke skluzu ve kterym jede. Naopak mi připadá že když ti cukne do boku za podsedlák, tak tě může strhnout do strany.
Já to nikdy nejezdil tak to nemůžu potvrdit z praxe, ale kecal jsem o to s kámošem, kterej to jezdil smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#26 01.01.2011 03:30:34

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


Semis:

Hele nevim smile asi to bzde mit svoje pro a proti, asi jako vsechno. Mozna ze to vyzkousim. Strhnout me z toho muze takhle lip no...
Dneka jsme zasterku ozkouseli a funguje dobre akorat ze bez zimni gumy jsem si neskrt takze 6.misto smile (ze sesti big_smile ) ale zajezdil jsem si hezky, az budou fotky tak hodim neco do placu


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#27 01.01.2011 18:06:03

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: jak zapřáhnout za Hondu cr 250 lyže-sáně


Carel:

Jestli pak to neni v lyžařovi smile
Kámoš než se s tim lyžařes sehrál a hlavně než se naučil lyžař jezdit tak jak má, tak jim to taky chvíli trvalo. On by měl furt udržovat lano napnutý aby s tebou necukal a tím pádem jezdit dost za tebou a nezkracovat si to, což se v praxi těžko dělá smile


Dej koním pít...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů