Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zastavila me lesni straz

#21 04.02.2011 11:15:33

Vojcek
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 37
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: DR-Z 400 S
Věk: 28
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Jenomže jsem taky jenom lidi a když mi ten člověk ani neodpoví na to jestli mu to vadí či proč ho to tak štve když jsem byl na příjezdové cestě a ještě fakt jenom asi padesát metrů od silnice!!!
To není normální! Nebyla s nim normální reč. Furt jenom mlel o zákazu vjezdu (dva červené pruhy na stromě označují ochranné pásmo). Je to přece o dohodě a navíc jsem byl slušnej a jednal jsem s nim na rovinu.. Tenhle mastodont to fakt v hlavě neměl v pořádku. Evidentně byl na motorkáře vysazenej jinak si to nedovedu vysvětlit.

Editoval Vojcek (04.02.2011 11:17:39)

 offline 

 

#22 04.02.2011 11:25:22

peeco81
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 363
Založená vlákna
Motorka: TTR + babeTTa :)
Věk: 2000
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Vojcek:

stale nechapem co sa snazis vysvetlit??? cakas ze  ked zastavis, tak ti ten z lesnej straze poda ruku, usmeje sa , podakuje, ze jazdis v jeho revire, a odporuci super typ na dalsi vyjazd?


ready to race....

 offline 

 

#23 04.02.2011 11:35:58

Vojcek
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 37
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: DR-Z 400 S
Věk: 28
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


peeco81:

Čekal jsem, že se s ním bude dát mluvit. Je jasný, že jsem tam neměl co dělat. To s i s policii se da rozumně mluvit ( když máš teda řidičák smile ).. Prostě mi přišlo, že to celý moc přehání. I ti malí skautíci řikali, že jim to nevadí. Vždycky se snažim jezdit po cestách kde není žádný zákaz na to mam Český ráj moc rád než abych tam crossil..Prostě ejhle jednou člověk nevědomky zavítá tam kde nemá co dělat a hned je to průs..r.

 offline 

 

#24 04.02.2011 11:56:38

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Zastavila me lesni straz


jestli ty lesy prodají tak to se mi jen potvrdí že tohle je mafiansky stat a politici uplatní zmrdi. jestli se to proda tak bud bude les otevřeny tak že tě nikdo nebude řešit protože jim jde jen o prachy a sem tam bude někde nějaka past nastražena meně vyvinutym duševním jedincem. jen mi nejde na rozum jak tohle muže někdo prodat jisty přisun peněz pro stat co to vyřeší nic jen tím zalepí díru a vznikne za rok druha a peníze si rozeberou panove na hoře a pak to budem doplacet my z daní.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#25 04.02.2011 13:48:31

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Tristan:
docela s to trefil.Co půjde to se vytěží. Do obnovy se asi investovat moc nebude, Ponikavec přece chce vydělávat. A když k tomu přidáme, že tu není žádný vztah k lesu, jen kalkul manažerů.Co z toho asi může vzniknout.I když ty cvoky co chrání žabku a přitom je vyplavené půl obce, nemusím.Ale oni jediní se staví proti obřím tendrům, zřejmě likvidačním.Protože dobře ví, že potom už se s nima nikdo bavit nebude.

 offline 

 

#26 04.02.2011 14:40:10

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zastavila me lesni straz


Tak vidíte.. Nakonec jsme došli k tomu, že každá  "skupina" je něčím prospěšná a něčím škodlivá. Je to pořád o lidech. Člověk se ráno probouzí pokaždé do nového dne a může se rozhodnout, kam své celodenní jednání bude směřovat. Buďto do těch dobrých nebo do špatných sfér/akcí/jednání.... Čím více se budou lidi chovat hnusně, zákeřně, mamonářsky, tím hůř se všem povede. To je takové moudro, které je už strašně staré, ale pořád aktuální.

Jinak řečeno:
Co nechceš, aby dělali druzí tobě, nedělej ty jim.  To je hodně staré pořekadlo/rčení


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#27 04.02.2011 14:58:50

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Jen takový můj závěr.Ten les má tady rádo určitě spousta kluků s fora a není to jen o ježdění. A časem, určitě pochopí, že to už bude v podstatě jediné svobodné místo, kde se může vychcat kde chce, říct co chce, aby jako v Americe na něj nevlítnul právník. Je to kus poslední volnosti a svobody.

 offline 

 

#28 14.02.2011 12:27:44

Nortik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 189
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: RMZ 450 2013, Offmotos 33 B
Věk: 34
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Tristan:

Nemůžu než souhlasit, už jsem drát mezi stromy potkal a nejen já.... zlatá motorka a krunýř, na čtyřkolce bych to zažít nechtěl, na té to člověka tak lehce nesešoupne ze sedla. a13 

Co mne na těch rádoby ochráncích se..., je že každý z nich se stará jen o to své. Zažil jsem 30 t pásový bagr lítat uprostřed nádherných potůčků a lesů v CHKO jen proto, že další blbec chtěl rekonstruovat památku (skanzen) a potřeboval udělat nové náhony k mlýnu. Jinej  zase nedovolí čistit koryta řek a potoků kvůli potvorám, co tam nejsou už 100 let, ale za vytopené a nešťastné lidi ručit nemusí.

Řekněme si na rovinu, že ani všechny motorky v ČR dohromady toho za rok v přírodě nezprasí tolik, co lesáci za pár dní.  A kdyby nám dovolili tratě místo jejich rušení, radši si zajezdím tam a nebudu nikde dělat bordel.

Editoval Nortik (14.02.2011 12:39:04)


Na konci života se chci ohlédnout a něco za sebou vidět.......jednu stopu big_smile

 offline 

 

#29 14.02.2011 19:11:08

kendy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 458
Založená vlákna
Místo: prostějov
Motorka: Varadero,čz 513
Web
1 0

Re: Zastavila me lesni straz


panove ja vam zavidim vaši trpělivost ja bych mu dal hned dodržky nějakemu stražci zaleži jak byse choval.


Enduro je celej muj život

 offline 

 

#30 14.02.2011 19:22:51

mrazikxr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 609
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450
Tel: Jabko
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Vojenskych opustenych prostoru je hafo, at to daji endurakum a je klid. Me se taky nelibi jezdit po lese, ale kde jinde? V centru mesta po schodech??? To prece nejde...

 offline 

 

#31 14.02.2011 19:48:25

faky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Místo: Prdel u Č. Budějovic
Motorka: Honda xr 400, EXC 450
Věk: 25
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


mrazikxr:

Přesně tak..naprostý souhlas  ano  stejně jsou ty prostory k ničemu wink

 offline 

 

#32 14.02.2011 20:06:03

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: Zastavila me lesni straz


mrazikxr:

Já vozím z prostoru dřevo a není den, kdy bych nedělal defekt vyk!  Je tam všude fůra vystřílených slepáků a čekají jen an nějakou pneumatiku  a2 

Jinak s tebou souklasím  ano2  a když nedají tak by mohli aspoň pujčit o sobotách a nedělích. Dal bych klidně i nejakou kačku za takové poježděníčko,
protože sou tam opravdu SUPROVNÍ TERÉNY  ano  ano  ale vojsko je vojsko  a7 

 offline 

 

#33 15.02.2011 08:57:36

Re: Zastavila me lesni straz


Zakopaného toho je tam dost .Vím to z vlastní zkušenosti. Co se nevystřílelo to se zakopalo.

 offline 

 

#34 15.02.2011 12:22:57

Nortik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 189
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: RMZ 450 2013, Offmotos 33 B
Věk: 34
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


mrazikxr:

Třeba taková Bělá pod Bezdězem je nádhernej příklad. Sice si tam občas prorazíš gumu, nebo se ti po náhlé tlamě na rovince (koukalo tam z písku "asi 10 cm"zadní ozubené kolo z tanku ) krapet zasmějou  lol . Ale ten prostor nemá chybu, suprové závody a jen pohodové pojížďky kolem.  ano 


Na konci života se chci ohlédnout a něco za sebou vidět.......jednu stopu big_smile

 offline 

 

#35 15.02.2011 12:38:24

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zastavila me lesni straz


Nortik:

Tam je skutečně krásně a hlavně písčito  heh1 
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=3180


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#36 15.02.2011 13:06:02

Nortik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 189
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: RMZ 450 2013, Offmotos 33 B
Věk: 34
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Raduz TT600r:

Pamatuješ trať u Stráže pod Ralskem? Tu nám naši dobrodinci z ochrany přírody rovnou zavřeli. a13 

PS: jak obměním stroj, razím do bělé, na té mojí babce z 97´ to riskovat radši nebudu  a1 


Na konci života se chci ohlédnout a něco za sebou vidět.......jednu stopu big_smile

 offline 

 

#37 15.02.2011 13:10:58

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zastavila me lesni straz


Myslíš tuto?


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_dsc_0103.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_dsc_0106.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_dsc_0109.jpg


Pamatuju - o zrušení a následné likvidaci vím   mad 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#38 15.02.2011 13:19:51

Nortik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 189
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: RMZ 450 2013, Offmotos 33 B
Věk: 34
0 0

Re: Zastavila me lesni straz


Raduz TT600r:

Tohle je ta menší dole u silnice ne? Z té si pamatuji zlomenou kličku po špatném odrazu na lavici  a8  Já měl na mysli tu velkou nad  Novým Luhovem. O téhle ani nevím, že už také není. Tu velkou chlapi připravovali pro Evropu a pak jim to zarazili. Už je to hodně dlouho, co jsem tam nebyl.


Na konci života se chci ohlédnout a něco za sebou vidět.......jednu stopu big_smile

 offline 

 

#39 27.02.2011 09:48:28

Re: Zastavila me lesni straz


1 /Především si musíme uvědomit že v lese i na  lesních cestách nemáme ze zákona co dělat! je to téměř stejné jako jezdit na červenou či do zákazu vjezdu!
2 / Komu se nelíbí že se lesy vrací vlastníkům - kteří za to mnohdy zaplatili těžkými  komunistickými žaláři , měl by se odstěhovat na Kubu , kde ho soudruzi uvítají....
3 / Lesní stráž , myslivci ,lidé co pracují v lese  samozřejmě že nejsou jen horliví ochránci zákona , ale chrání si i svoje teritorium - lesák prodá myslivcovi 2 kubíky dřeva k samovytěžení  a ten samozřejmě vytěží 20 , myslivec přehlídne když lesák na povolenku jednoho srnce zastřelí tři , atd...  NEMAJÍ ZÁJEM ABY NA NĚ NĚKDO VIDĚL , zvlášt když tam nemá co dělat . Nato jim stačí turisti se psama , houbaři , cyklisté....
Vím o čem mluvím , jsem z vesnice a znám spousty myslivců a lesáků .
4 / Jsem velký fanda endura a vlastním po rodičích i 30 hektarů luk a 3 ha lesa ,a  když mě chytnou tak zastavím a řeknu že jedu na svůj pozemek či do svého lesa a musí mě umožnit průjezd , je totiž ůplně jedno jeduli do svýho lesa traktorem nebo na enduru. A všem známým říkám aby řekli že si jedou do mýho lesa pro klíny na kácení , který si tam včera zapoměli .Ale v cizím katastru vždy ujedu , jsou totiž v právu.....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů