Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga

#81 06.11.2010 11:33:14

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


I to by tam mohlo být, ale problém by byla tečka. Diskuse je opravdu u konce, protože je záležitost loga uzavřená.Začínám pracovat ta návrhu trička. V neděli by mohl být hotový.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#82 06.11.2010 18:08:23

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


problém by byla tečka? proboha co je těžkýho na tom udělat v corelu ve vektoru tečku? sám jsem si samolepky dělat nechával a nevím, že by byl nějaký problém s něčím

 offline 

 

#83 06.11.2010 18:30:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Kubeja napsal(a):

problém by byla tečka? proboha co je těžkýho na tom udělat v corelu ve vektoru tečku? sám jsem si samolepky dělat nechával a nevím, že by byl nějaký problém s něčím

KUBEJO, kurwadrát roll , přečti a zamysli se konečně nad touto větou:

S MALÝMI DETAILY JSOU PROBLÉMY PŘI TISKU/REALIZACI  vyk!   !!!   vyk!   !!!   vyk! 

Čteš, co tu píšu? Znáš vůbec důvod, proč se logo předělávalo? Odpověď je velkým písmem výše vyk!  Tečku umí udělat snad už i 60letá uklízečka a já jsem na tom podobně - tzn, že to umím taky roll . Já vám některým kolikrát FAKT NEROZUMÍM. Řešíte takové hovadiny, jako jsou tečky nebo cosi jako NIKE, ale naprosto vám uniká to hlavní, pro co se celá akce koná. Já se tu pizdím s návrhem triček, scháním firmu, která to samozřejmě udělá za nejmenší cenu, řeším materiály, barvy, proporce, dodací lhůty a ostatní klíčové věci a ty řešíš tečku v hotovém logu.

Nechápu ou1 
Připadám ti jako vemeno, co neumí udělat ani tečku v Corelu? V čem si myslíš, že celý to logo je? Paintbrush to opravdu není a11 
Kluci, trochu tolerance a pochopení by nebylo? Nebiju se v prsa za nové logo ani práci kolem toho (to opravdu nikdo nečekejte), ale myslím, že po tomhle pekelnym týdnu by trocha vlídnějšího přístupu neškodilo. Jsem taky jen člověk, jako vy.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#84 06.11.2010 18:37:59

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Já samozřejmě chápu že to celý dalo práci ale nějak mi uniká, proč to tu potom řešíš na fóru když si to ve finále uděláš sám, to si to rovnou mohl poslat do tisku a hotovou samolepku nabídnout k prodeji ne?  wink  A nepiš že řeším tečky, řeším proč to logo není takové, jako nahoře v rohu, na to si mi odpověď dal, OK

edit: a proč to vlastně řeším? protože chci, aby ta samolepka dávala smysl, aby něco propagovala, aby když se na to někdo podívá, došlo mu že je to web...což při nápisu offmoto offroad asi nikoho nenapadne, to si tam člověk může napsat terénní motocykl, terén  roll , tak proto, nedává mi ta samolepka smysl, není to propagace

Editoval Kubeja (06.11.2010 18:44:09)

 offline 

 

#85 06.11.2010 19:06:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Kubejo, kdybych byl zamindrákovanej egoista, kterej si to tu chce dělat sám pro sebe tak, aby se to hlavně líbilo mě, tak to tu neřeším vůbec a jednal bych rovnou tak, jak jsi napsal - udělal si po svém a nikoho se na nic nepta...
Já jsem zvolil jinou cestu. Nemám zájem říkat, že já jsem autorem loga a bít se v prsa. Ani nechci jeho autorem být. Chci, aby patřilo všem, kdo o něj mají zájem, a zároveň, aby bylo logo původem/myšlenkou/tvorbou z fóra. Vzešlo z názoru mnoha lidí a není to moje výsledná práce. Vyslechl jsem názory lidí, skloubil jsem potřebné, užitečné, snad i pěkné a výsledek je úplně jiný, než byl "můj" první návrh. Ten jsem stejně vykradl z Markova loga. Skutečně se v tomto mýlíš.

Naopak! Mohl se kdokoliv z vás přihlásit s tím, že ho má dávno vymyšlené, navržené a předložit ho. Za celou dobu nikdo neudělal. Pomoc(myslím tím opravdovou realizaci, ne jen řeči) nikdo nenabídl. Přihlásil jediný člověk, ten mi vytrhl trn z paty a logo se už jen dokreslilo a zjednodušilo.

Tím bych tuto debatu z mé strany asi uzavřel, protože k tomu asi už ani víc nemám co říct. Dotazy samozřejmě rád zodpovím.

Dal jsem si pivko a jsem v pohodě  cool   ano 

A teď pro všechny, kdo vlastně buď tuto změnu nezaregistrovali nebo se k nim tato informace nedostala:
Stal jsem se někdy od začátku léta pseudomajitelem této webové stránky. Marek(OFFMOTO) stránku již nechtěl vlastnit, starat se o ni ani ji dál spravovat. Nabídl mi ji, já jsem dal příležitost jiným. Neplánoval jsem nikdy vlastnictví. Marek ale trval na tom, abych se majitelem stal a po třičtvrtěročním jednáním jsem nakonec kývl. To hlavně proto, aby to zde nekoupil nějakej vykuk, nenasral sem kilometr reklam a neudělal tady z toho sračkovej web s kyblem obchodů. Hodně by mě mrzela moje tříletá práce. Jsem sice majitel, ale spoustu věcí neumím. Učím se za pochodu, k tomu jsem neopustil to, co jsem tu celou dobu dělal - věnuju se hlavně vám. Věřte, že to není kolikrát med. Ale baví mě to a tak to dělám. Do toho mám 2 děti, rodinu, a mimo vašich strojů, které tu docela často parkují s nějakým problémem, mám i svoje, které bych si taky rád zeservisoval.
Pokud uvidíte, že něco nezvládám, není to důvod k tomu, abych se stal terčem kritiky, ale znamená to, že potřebuju pomoc.
Nejsem totiž superman a obávám se, že ani žádný z vás.

Takže tak...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#86 06.11.2010 19:11:04

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


to Raduz TT600r: Staré logo bylo také pěkné, ale tohle mě přijde díky písmu šmrncovnější, možná trochu agresivnější a pro mě líbivější. Nelepší změna je právě v jezdci, sice přišel o detaily, ALE je prostě zase takovej plastickej ano Prostě jak živej ano2 LOGO a20 A1. Pak si musím taku trochu zaspamovat, ale jestli se nepletu, tak tohle vlákno vzniklo jako oznámení o možném nákupu samolepek s již hotovým logem. Nechci se nikoho dotknout, ale nechápu proč se tady řeší tečky a podobný blbiny, když bylo na začátku jasně daný, že se zahájil prodej, resp. objednávky. Do té doby než si s tím dali kluci (Raduz a asi i Honzan) práci, nikdo staré logo neřešil smile Samozřejmě, že má každý právo si trochu zakibicovat co by se mu zdálo lepší, ale ne když už je hotový produkt, pak to ztrácí trochu smysl.  ee1 No a hlavně, na samolepky a nášivky to stejně nejede!!!! usch Takže, než to z kyvky orve wapka, tak třeba zas někdo to logo v budoucnu ještě nějak natuní.  gp 
Raduze naprosto chápu a co doplním nemyslím ani v nejmenším ve zlém. Táhnout káru je někdy dost těžké a málokdo si všimne že to tak může být. Ostatní si to často ani neuvědomují a využívají taktuku vlčí smečky (já sám nevím a neumím, ale když to bude někdo opravovat, dejte vědět, když to bude někdo kupovat, dejte vědět, já si to pořdím taky.) To je ostatně přirozené a proto chodíme na tyto a možná i podobné stránky, ale nikdy bychom neměli zapomínat na šedou eminenci v pozadí, která musí vyvíjet úsilí, aby všechno klapalo jak má. Takže Raduzu, dej si eště 1 beer a buď v poho.

Editoval Ataman (06.11.2010 19:20:41)

 offline 

 

#87 06.11.2010 19:34:52

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Atamane, díky.. Dal jsem si už třetí.

Nepřeju si, aby mě tady kdokoliv považoval za cokoliv "víc", než je třeba ,co já vím.... ,třeba i ten Jawson. Začal jsem jako běžný uživatel, pak mi přidělili nějakýho moderátora a nakonec mi to hodili na záda celé. Každopádně jsem pořád hlavně normální uživatel + něco, co vás do jisté míry vůbec netýká.

Za pochvalu loga děkuji za celý tým, který měl tvorbu na svědomí  cool   ano 

Kubejo, doufám, že se jednou potkáme, dáme pár kol na trati/terénem a pokecáme potom u pivka s s pečeným beránkem v ruce  cool 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#88 06.11.2010 19:52:08

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Radůzi sorry jestli to vyznělo jako že jsem nějakej hnídopich, mám prostě takovou povahu no smile
Na sraz snad někdy dorazím, už mám i čím jezdit...V SZ máš mou objednávku

 offline 

 

#89 06.11.2010 20:03:54

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


V pohodě....

... dívám se, že to máš na Ralsko hodně malej kousek  heh1 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#90 06.11.2010 20:07:41

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Dokonce to tam mám naježděný, přítulkyně je z Jablonce smile

 offline 

 

#91 08.11.2010 09:18:26

emis
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: XT 600 tenere 1vj
Věk: 29
Web
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Raduz TT600r:
Hlavne bych predem tobe i ostatnim chtel podekovat za praci na na novem logu vypada paradne!

A ikdyz jsem se dostal k reakci az po hotovem dile. Tak si stejne neodpustim pridat vlastni nazor, tak nekamenujte prosim, to snad muzu wink
Souhlasim s Kubejou v tom, ze napis offroad, bylo prvni co me prastilo do oci a moc nechapu jeho smysl. Pokud by dole zustalo com klidne bez tecky, tak osobne mi prijde, ze je to na propagaci lepsi, nez nic nerikajici napis offroad. Kazdy kdo by napis videl i bez tecky, tak mu diky "com" nejspis dojde, ze se jedna o www adresu, na kterou muze kouknout. Takhle to je podle me nalepka, ktera rekne neco jen lidem kteri offmoto.com znaji.

 offline 

 

#92 08.11.2010 10:53:21

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Přemýšlím nad tím,co jsem začal řešit spodní nápis a com byla taktéž varianta - vadila tam ale ta tečka.

Bez tečky jsem to tam nějak nedokázal vidět, ale napadlo mě, že by se tam dala buď v jiném měřítku, což už by nevadilo ničemu nebo nějak jinak.

OFFMOTO.COM už dojde každému blbovi, že je to adresa. OFFMOTO OFFROAD asi ne. V tom máte pravdu.
Zkusil jsem to už před tím a výsledek byl takový:

http://www.offmoto.com/uploads/14_final_com.jpg


Po retuši takto:

http://www.offmoto.com/uploads/14_final_red.jpg


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#93 08.11.2010 11:04:13

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Raduz TT600r:

Nj jenže tohle bije do očí, bo tam máš dva fonty písma. Jinak  ano 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#94 08.11.2010 11:04:41

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


trochu bych upravil velikosti a tlošťku písmen a pak nějak tak?  Akorát je zas blby že s nápisem offroad by nebyla jasně daná adresa
http://www.offmoto.com/uploads/6_untitled.jpg


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#95 08.11.2010 11:27:26

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Suchman napsal(a):

Raduz TT600r:

Nj jenže tohle bije do očí, bo tam máš dva fonty písma. Jinak  ano 

Mám - já vím. Tím, co je psané OFFMOTO to napsat nejde, vypadá to úplně na piču.

Navrc:
Tohle určitě ne - horní nápis se v proporcích nevejde a pak je to o5 netisknutelné


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#96 08.11.2010 11:31:18

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Raduz TT600r napsal(a):

Přemýšlím nad tím,co jsem začal řešit spodní nápis a com byla taktéž varianta - vadila tam ale ta tečka.

Bez tečky jsem to tam nějak nedokázal vidět, ale napadlo mě, že by se tam dala buď v jiném měřítku, což už by nevadilo ničemu nebo nějak jinak.

OFFMOTO.COM už dojde každému blbovi, že je to adresa. OFFMOTO OFFROAD asi ne. V tom máte pravdu.
Zkusil jsem to už před tím a výsledek byl takový:

http://www.offmoto.com/uploads/14_final_com.jpg

tak tohle se mi hooodne moc libi smile ano 

 offline 

 

#97 08.11.2010 11:44:14

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga

 offline 

 

#98 08.11.2010 12:26:11

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Ještě to zkusíme učesat a odladit...  uvidíme..


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#99 08.11.2010 14:35:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


No, já jsem zvolil jinou taktiku. Pleskl jsem do placu nějaké logo, vyplašil jsem lidi a vyburcoval je konečně k aktivitě. Teď už je vše vyřešené, definitivně odladěné a připravené. Jen se to dnes mrskne do křivek a jak říkají někteří brňáci: "NASRÁL".
Rád věci řeším jednoduše, rychle a efektivně. Nové logo se určitě nebude líbit úplně všem, ale to asi nikdy žádné - jsme lidi a každý máme jiný vkus. TO JE REALITA.
Tedy, logo máme, někomu se opět bude líbí moc, někomu málo a jinému vůbec. Potíže jsme tím ale vyřešili a vzhledem k tomu, že jsem dostal exkluzivní nabídku solidní reklamky - udělat 50+50ks nálepek za cenu (příplatek) zakázky 100+100ks, tak není nač čekat. je to poloviční příplatek.

Mara má pravdu - mohl jsem čekat a taky se tu s tím jebat další 4 měsíce.  OFFMOTO ale není jen o logu! Je to hlavně o jeho náplni a taky o vás. Jsem jeden z vás, čili i o mě. Radši někomu z vás pomůžu opravit stroj, než bych tu psal romány o logu, které by dopadlo s líbivostí nejspíš stejně tak, jako to, které je poslední verzí.
Nevysral jsem se na žádný detail, nic jsem neodflákl, vše jsem konzultoval a nechal si od vás poradit. Některé zdánlivě jasné návrhy jsem na váš popud přehodnotil a nechal předělat. Původní návrh je překopán od základu a výsledek je myslím minimálně chvalitebný.

Na logu bude tedy OFF jezdec MOTO
                                           .COM


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů