Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga

#41 03.11.2010 17:25:43

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Ceny se opravdu řeší - víc to tlačit neumím. Je to zadané a nemám to jak víc ovlivnit. Vydržte!
Kluk je snaživaj, tak doufám, že to nebude natahovat....

Maro, vedu to tu tak, jak dovedu a jak umím. Nejsem superman a nikdy jsem to o sobě netvrdil, ale myslím, že důvody, které mě vedly k zásadním rozhodnutím nebyly nijak malicherné. Vždy byly účelové a podléhly nějakému konkrétnímu záměru, který vzešel víceméně z fóra jako takového.
Nejsem Ani grafik, ani programátor, ale učím se. Učím se tohzo ale moc najednou a tak jde vše pomaleji.
Myslím, že není úplně fér, když mi takhle práci haníš, ale jsou to tvé názory a já je beru...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#42 03.11.2010 19:33:15

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


to stavajici logo se mi vice libi, a myslim ze opravdu stacilo jen udelat verzi kde uprostred neni motorkar a bylo vse hotovo, je videt ze tomu tak ale nebude, nu coz, co se da delat, nema smysl se tu o necem hadat, jen prosim o to at toto logo je definitivni a at uz se tu nemusime nikdy dohadovat

 offline 

 

#43 04.11.2010 07:57:13

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


No chapu ze je to asi zbytecny, uz jsem psal jednou a neodeslal, ale neda mi to. Neni lehke udelat dobry vizual (trosku do toho po 6 letech studii a 6 fungovani jako designer na volny noze vidim).
Chapu to ted tak, ze je to momentalni napad a trosku hura akce - na to ten vysledek nevypada spatne, nicmene puvodni logo ma trosku decentnejsi a ne tak urvane vyzneni. 

Jediny s cim ma puvodni logo problem, je citelnost motorky a www. Z meho pohledu bych www jakou soucast loga zrusil, pripadne stranky umistil nekam bokem na propagacni materialy pokud je nutne je uzit. Bylo by nejvhodnejsim resenim prepracovat obrazek motorkare, tak aby byl citelny ve vsech velikostech. Je mozne a nekdy se to delavalo u graficky prokreslenych znaku, ze je jeden detailni a jeden zjednoduseny pro male velikosti (stale se bavim o obrazku motorky), nicmene se od tohoto pred par lety zaclo upoustet a uzivat jednoduchou variantu.
Obrazek motorky povazuju zde za klicovy, protoze nove textove logo bez obrazku je (nezlob se na me) trosku tuctove a spatne zapamatovatelne.

Z meho pohledu je skoda tak trosku "splacat" reseni (a k tomu komplikovane) takto narychlo. Stalo by to za vic prace, i kdyz chapu ze spechate do vanoc....   

Je to kluci jenom nazor, a abych jen nekecal, klidne se tomu nejaky vecer muzu venovat (bohuzel az pristi tyden, protoze tento uz to nestihnu)

 offline 

 

#44 04.11.2010 08:57:22

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Názor docela (dle mého soudu) střízlivý. Díky za něj a aktivní lidi vítám.  cool   ano 
Od prapůvodního loga až doposud jsme urazili kus cesty a stojí za tím spousta práce. Výsledkem je pěkné logo s problémem.
Záležitosti ohledně webu hrnu před sebou tak, aby se jejich vyřizování zbytečně neprodlužovalo. Výsledkem jsou relativně úspěšné srazy, akce s nálepkama, kamerama, svíčkama apod. Když se zase zakopu s úpravou loga na 3týdny + konzultace tady na fóru, tak to nakonec dopadne tak, že se na to v závěru všichni vykašlou, protože je to znechutí.
Dělám to i kvůli sobě. Chci si na Vánoce udělat radost, chci si navrhnout polepy na stroje a nechat udělat u Jendase novou nádrž na TTRko + nálepky apod.
Navíc jsem měl na druhý sraz domluvené krásné a praktické vesty s logem na zádech+na levé prso a troskotalo to právě opět na logu. Došel jsem po těch trampotách k tomu, že určitě není jedno, jak logo vypadá, ale lpět na něčem, co je problémové + pěkné, to je stejné jako některé akce mojí ženy: nasází květináče a ozdoby na okna tak, že se nedají otevřít ee3 . Jak dlouho asi květináče na okně zůstaly?  roll 
Hurá akce to není, trošku mi pohohl kolega (grafik) z práce, takže úplně bezhlavé to jistě není. Logo je ostřeji střižené, ale to jízda některých taky  smile . Nálepkám logo motorkáře nevadí - to zůstane. Výšivky pak budou bez něj, protože bude ve velkém na zádech.
Je to jednoduché a hlavně praktické. Protože to budu zařizovat a oblítávat já a nikdo mi s tím nepomůže, snažím se tak, jak umím. Jestli tím někoho vyburcuju k okamžitému předložení řešení, tak to ještě možná změním, ale jinak už opravdu ne. Bude jedno logo základní, a druhé právě na dokombinování. Nic víc.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#45 04.11.2010 09:02:11

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Raduz TT600r:

posli mi to logo (hlavne motorkare) v krivkach, zkusim s tim neco udelat a zjednodusit tak aby se dal pouzivat temer vzdy, a byt tebou bych zvazil ponechani motorkare jako poznavaciho a klicoveho znaku vizualu...mail honhav na seznam

Editoval Honzan (04.11.2010 09:04:41)

 offline 

 

#46 04.11.2010 09:07:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Logo se bude používat tak, že buď bude jen jedno základní s motorkářem

NEBO

v bez motorkáře na prsu a na zádech velkej motorkář v kole.

Považuju tento klipart opravdu za velmi zdařilý a klíčový.
Když ho ale změníš, tak už zase ubudou detaily na velkých plochách a to nevím, jak bude vypadat...
Hoď mi na sebe kontakt. Třeba do SZ


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#47 04.11.2010 09:59:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Takže Honza se nabídl, domluvili jsme se a cca do večera se pokusí obrázek motorkáře zjednodušit.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#48 05.11.2010 07:49:08

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Váženi a mili sódruzi. wink 

Jsem rád, že se mi povedlo vyburcovat alespoň jednoho z vás (Honzan - moc díky), něco jsme spolu popastili a výsledek je tady. Myslím si, že je to kompromis slušný, nezničil zcela ráz původního loga a mě konečně odpadnou potíže s tiskem (snad).
Ubyly písmena www(čitelnost, tisknutelnost), bylo změněno písmo(čitelnost, tisknutelnost a hlavně rozměr), byl přepracován jezdec (korekce detailů - čitelnost, tisknutelnost,), jedinečnost a vše podstatné z původního loga je zachováno.
Jestli mi to někdo pohaníte, tak si u vás dělám černej puntík a to je opravdu velký trest  vyk!   lol 

http://www.offmoto.com/uploads/14_final_red.jpg


Bude se tedy konečně používat jen jedno logo, které je náhrada za stávající + kulaté na transparenty a záda triček. Tj. takto:


http://www.offmoto.com/uploads/14_nalepky.jpg



Trika a mikiny se budou držet tohoto návrhu:


Prosím o co nejvíce názorů a to co nejrychleji. Je to zadáno na nacenění a nechci u té firmy vypadat zase jako kokot. Díky předem všem!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#49 05.11.2010 08:10:28

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Mě se to zdá jako slušnej kompromis  ano A líbí se mi to  gp  a12 Už aby nějaký to tričko bylo  a14  cool 

Raduz: děkuji, bude to záležet zase na vás - snažím se být co nejrychlejší, kompromis to je veliký.
Odpovědi vám budu psát do vašich příspěvků, aby toho tu nebylo jak sraček a bylo to přehledné.

Editoval Raduz TT600r (05.11.2010 08:12:43)


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#50 05.11.2010 08:21:23

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


dobry, jenom bych z nálepek sundal "NELEŠOVICE"

Raduz: tak tu máme první černý puntík  a1 . To je jen vzhled poslední nálepky jako vzor/příklad!
Vím, že to chápeš a děláš si ze mě prdel, ale ten puntík ti už neumažu heh11 . Přece by jsi tam nechtě nějakej takovej nápis, jako jsou Hlivice nebo jinou hrůzu usch 

Navrc: A co je za černy puntíky?  a4    Hlivice nebo Nelešovice, to je jedno, oboje sou predele, ale u nás je aspoň signál na mobil, aji rádio a10   Nechal bych tam to ENDURO nebo OFF-ROAD jak to máš na triku ano 

Raduz: černý puntík? No to je horší než Moribundus - to je nejhroznější věc na světě (krutost, síla, hrubost, vražda...  usch )
To, co tam bude napsané, si podle akce změníme - spodek i vrch jsou od toho vyk! 

Editoval Raduz TT600r (05.11.2010 08:24:57)


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#51 05.11.2010 08:58:25

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Myslim, ze finalne je to o kousek pouzitelnejsi na vsechny mozne uziti a zmenseni nez puvodni detailni logo, pri zachovani vyzneni loga... Na me to pusobi dobre...

Tyhle veci se stejne v prubehu let vyviji dal a dal, takze myslim, ze pro ted je udelano vse, co v tak kratkym case jde, a co prinese budoucnost se uvidi za par let...  tongue   heh1 

Raduz: Jednou možná dojde (při zachování všeho ostatního) k modernizaci stránek z pohledu 2Da 3D (barvy, rozmístění a vše zůstane). Tam by se asi logo upravilo, ale jen na webu. To je poslední věc, která by se s logem kdy mohla snad ještě dělat, ale měnit to celkově, to už snad nikdy. Vždy to byl problém a už o něm dlouho(snad nikdy) nechci slyšet. Ale čas ukáže - s tím souhlasím.
Díky pane za pomoc  vyk!   cool   ano 


rado se stalo...  wink 

Editoval Honzan (05.11.2010 09:27:46)

 offline 

 

#52 05.11.2010 09:25:27

Michal_RC600
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 80
Založená vlákna
Místo: Dub nad Moravou
Motorka: KTM 200 EXC 2T, Yamaha YP 250 4T
Věk: 34
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Nové písmo se mi líbí, jeho charakter se dle mého názoru k OFF ježdění hodí, zjednodušení je kvůli tisku určitě přínosem, jinak také bych vypustil ty Nelešovice, teda pokud to bude jen u nálepek ze srazů tak OK, předpokládám, že pokud se bude konat sraz někde jinde, tak se uvede aktuální informace. Jinak kyvku jsem vypucoval a čekám na nálepky   ano 

Tož Radůzu, kdy budó ??

Raduz:  a21   a21   a21  tak tu máme druhý černý puntík  ee3  ee3  ee3  ee3  ee3  VŠIVÁKU JEDEN, počkej na dalším výjezdu - natrhnu ti prdel ano2  (NE DOSLOVA lol )
JINAK TAKTÉŽ DÍKY...   cool   ano 

PS: Já už taky leštím...

Editoval Michal_RC600 (05.11.2010 09:53:37)

 offline 

 

#53 05.11.2010 10:24:13

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


100% líbí  ano .  Už to naceňuj smile  - jdu malé rozbít prasátko, do výplaty je daleko lol .

Raduz:  a21   a21   a21  tak tu máme třetí černý puntík  ee3  ee3  ee3  ee3  ee3  Že se nestydíš a18 , obírat vlastní děti.... a21   ee4  deb1 

Díky, snažím se, jak to jde...   cool   ano
Cena se pak jako vždy upraví až na konci podle celkové objednávky - nemám tu situaci rád, ale jinak to nejde.


Smaž ten puntík - malá říkala že mi půjčí.... že jí to pak vrátím až budu v důchodu. lol  lol 

Editoval ViTTek (05.11.2010 20:17:19)


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#54 05.11.2010 11:57:00

Belmondo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Místo: Unhošť
Motorka: CBR 1000 F, Yamaha TT600R, Honda Lead, Jawa 250.
Věk: 1978
Tel: Nokia
Web
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Tak podle toho, na co tu čučim, tak musim říct, že se mi návrh líbí. Decentní, nepřeplácaný, výstižný, čitelný smile Jinak za sebe se mi líbí víc to první logo offmoto s prokreslenějším crossáčkem. A osobně by se mi líbila nějaká třeba šedá, modrá, červená barva trička, abych bílý hnedka nezapatlal a nevyjímal se jak čuník smile

Raduz: Trika budou bílá s črným potiskem+červeným OFF v logu, pak budou černá trika s lehce našedlým potiskem. Ostatní barvy asi později.
Nálepky budou mít cenu konečně dnes a triko bude předběžně cca 270,-  cool   ano 


Když padam, tak zásadně na xicht....

 offline 

 

#55 05.11.2010 14:25:23

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


paráda prer to do nás co se vejde  ano  ano  ano 

Raduz: Neboj, budu...  cool   ano 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#56 05.11.2010 16:55:04

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


zjednodušený obrázek motorkáře je daleko hezčí než původní  ano 

Raduz: Díky, jsem jen rád, že se líbí. Tady to na černej puntík nevypadá...  usch   usch   usch 

Editoval Raduz TT600r (05.11.2010 17:59:43)


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#57 05.11.2010 17:04:32

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


motoline.cz:

Šplhoune usch  a24  usch 
(Doufám, že nevyfasuji černý puntík od Toho jehož jméno nesmím vyslovit zipp1 )

Raduz: . Tady to na černej puntík taky ještě nevypadá...  usch   usch   usch 

Editoval Raduz TT600r (05.11.2010 18:01:18)

 offline 

 

#58 05.11.2010 17:07:10

pecan
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Motorka: TT 600R GSF 1200N
Věk: 27
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Taky se mi líbí víc ten jednodušší pandulák, ten prostřední. ano 
Takže až to bude beru 2x nálepku plus triko.
Dobrá práce chlapci vyk! 

Raduz: Díky, jsem nečekaně a o5 rád, že se líbí. Tady to vypadá spíš na zelenej puntík...  usch   cool  ano 
Hlavně vlákno sleduj - objednávat se bude přes víkend...

 offline 

 

#59 05.11.2010 17:19:37

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Raduz TT600r napsal(a):

Nálepkám logo motorkáře nevadí - to zůstane. Výšivky pak budou bez něj, protože bude ve velkém na zádech.

Já tomu nějak nerozumím a21 Budou výšivky bez loga motorkáře, nebo se zjednodušeným logem?  a20 
http://www.offmoto.com/uploads/14_triko321.jpg
Asi se zjednodušeným, ale jen si chci potvrdit, že to chápu dobře ee2 

 offline 

 

#60 05.11.2010 18:07:04

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nálepky, trička, mikiny, kraťasy, šiltovky... -Návrh nového loga


Vláďa napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

Nálepkám logo motorkáře nevadí - to zůstane. Výšivky pak budou bez něj, protože bude ve velkém na zádech.

Já tomu nějak nerozumím a21 Budou výšivky bez loga motorkáře, nebo se zjednodušeným logem?  a20 
http://www.offmoto.com/uploads/14_triko321.jpg
Asi se zjednodušeným, ale jen si chci potvrdit, že to chápu dobře ee2 

Tady zcela chápu zmatení, páč se stalo to, co jsem nechtěl - vlákno se (místo jasných instrukcí) stalo místem poznámek, návrhů a realizace nového loga. V tuto chvíli je celé vlákno (hlavně díky mým změnám v 1. příspěvku naprosto chaotické a příspěvky, které se na na ten první odkazují, nedávají smysl.
Provedu tedy nepopulární zákrok a upravím vaši diskusi tak, aby bylo vše jasné. Jen mi na to dejte alespoň tento večer.
Mám už dokonce cenu na nálepky kyvky... cool  ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů