Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jaké používaté pneu? Cross/enduro

#1961 13.10.2016 19:46:53

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Sally: Jsem pro každou špatnost když nedám tak nedám ale neznamená, že to nezkusím  ano  wink  Za mokra to bude konečně o něčem  ano 

 

#1962 13.10.2016 19:55:25

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro

 offline 

 

#1963 13.10.2016 21:28:23

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


pretekardano napsal(a):

Sally: ja som mal s označením countrycross. Tie vysoké špunty sú užitočné jedine tak v kyprom hlbokom podklade. Naopak, na korenoch a šmyklavých skalách to je otras. Tie malé špunty na EF07 zasa prekvapivo dobre fungujú skoro na všetkom.

Máš pravdu např. xt754 je na kluzkým horší ale pořád se dá na té gumě projet všechno o proti ef07 která na kyprým hlubokým podkladě prakticky stojí. Pokud ti to moc klouže na kamenech a mokrejch kořenech není to nic jiného než blbej tlak v pneu  ne  lol 

 

#1964 13.10.2016 21:34:27

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Jel jsem Lysou předek myslím c-19 zelená a zadek ef-07 žlutá.  Oboje extra silné duše. Před závodem jsem nahustil cca na 0,7-0,8 (manometr někdy kecá) ,Ale nedařilo se mi s tím dobře jet, hlavně sem se trápil v tom kamenitém výjezdu... Upustil jsem dle oka při závodě asi na 0,4 a odjel celý závod. Jak předek tak zadek. Opravdu to bylo hodně měkké
Doma je ještě stále jezdím.  Zadek jsem 1x utrhl ventilek a předek taky 1x. A u toho předku se mi povolil haltr... .
Jinak jezdím vesele dál a s tlakem kolem 0,7-0,8. Bez defektu či štípnutí ano 
Je pravda že teď jezdím málo ale i tak spokojenost.
Kolega jezdí na yz450 XT754 bez pruhu. Přijde mi že v kamení +- stejně, ale velký rozdíl byl vidět v mokré hrabance kde XT jela o poznání lépe.  Není se ale čemu divit, je to guma na to určená.

 offline 

 

#1965 13.10.2016 21:44:26

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Řezňa: Hustím 0,45 a po každé jízdě musím vyfouknout a vycentrovat duši jinak by se mi ventilek taky utrhnul (silná duše).  ano  wink 

 

#1966 13.10.2016 21:45:40

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy:

Ok, díky za tip. Zkusím to taky  ano 

 offline 

 

#1967 13.10.2016 21:57:32

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Řezňa: Ještě při každém nafoukávání od 0..... přefouknu na 2 bar a až pak upustím na požadovaný tlak. Aby se přilepili patky.

 

#1968 14.10.2016 07:33:00

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Naposled jsem zkusil zel ef07 obout na sucho - jde to pekne, je mekka - a do patek jsem nacmrndal vterinak. Takovy ten obyc za 10 kc. A drzi to perfekt. Patku potom odtlacim v poho na kruhu od rendy. Ono to na tah nema moc velkou pevnost, ale smyku, proti pootoceni gumy to maka 1a ano 
Chce to kapat az po nazuti, aby clovek nebyl opatlanej.

 offline 

 

#1969 14.10.2016 08:01:34

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

Řezňa: Hustím 0,45 a po každé jízdě musím vyfouknout a vycentrovat duši jinak by se mi ventilek taky utrhnul (silná duše).

A co dva haltry? Mam je na WR a guma se neprotoci ani o milimetr. Na KTM s jednim jsem taky porad rovnal. Jo a na te silne dusi Michelin 4mm nejde ventilek nechat opravit. (nejde varit)

Pak uz jedine ten vterinak  usch  

Editoval chalka (14.10.2016 08:03:21)

 offline 

 

#1970 14.10.2016 08:07:37

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

Miloš by vás polítal s prstem v nose (to jsou fakta kucí)  ano   wink 

Ty se starej hlavne,  abys uz konecne polital nekoho ty a nebyl vsude nejvetsi babovka s velkou hubou a jeste vetsim sebevedomim...

 offline 

 

#1971 14.10.2016 11:23:32

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


enduroracer: Jezdím co můžu a nemám za potřebí být nejlepší. Dělám to pro radost a né jak vy plzeňský hvězdy za každou cenu být number1. Já jsem se svým výkonem za rok ježdění spokojenej a co si myslíš ty je mi u prdele.   ne  blee1 

 

#1972 14.10.2016 11:27:08

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

enduroracer: Jezdím co můžu a nemám za potřebí být nejlepší. Dělám to pro radost a né jak vy plzeňský hvězdy za každou cenu být number1. Já jsem se svým výkonem za rok ježdění spokojenej a co si myslíš ty je mi u prdele.   ne  blee1 

Ty ses zaseknul ne,  porad jezdis jen rok.... Jsem rad,  ze si spokojenej,  ale jeste radsi bych,  kdybys alespon z poloviny dosahl svych velkohubych řečí,  prestal si porad nekoho do ty huby brat a soustredil se jen na svuj výkon, ktery je po roce porad stejny...

 offline 

 

#1973 14.10.2016 12:15:29

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer: Jezdím co můžu a nemám za potřebí být nejlepší. Dělám to pro radost a né jak vy plzeňský hvězdy za každou cenu být number1. Já jsem se svým výkonem za rok ježdění spokojenej a co si myslíš ty je mi u prdele.   ne  blee1 

Ty ses zaseknul ne,  porad jezdis jen rok.... Jsem rad,  ze si spokojenej,  ale jeste radsi bych,  kdybys alespon z poloviny dosahl svych velkohubych řečí,  prestal si porad nekoho do ty huby brat a soustredil se jen na svuj výkon, ktery je po roce porad stejny...

Velkou hubu máš tak leda ty! Nedělám ze sebe nic na co nemám na rozdíl od tebe. Jezdíš slušně ale charakter na blití  a31 

 

#1974 14.10.2016 12:18:35

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer: Jezdím co můžu a nemám za potřebí být nejlepší. Dělám to pro radost a né jak vy plzeňský hvězdy za každou cenu být number1. Já jsem se svým výkonem za rok ježdění spokojenej a co si myslíš ty je mi u prdele.   ne  blee1 

Ty ses zaseknul ne,  porad jezdis jen rok.... Jsem rad,  ze si spokojenej,  ale jeste radsi bych,  kdybys alespon z poloviny dosahl svych velkohubych řečí,  prestal si porad nekoho do ty huby brat a soustredil se jen na svuj výkon, ktery je po roce porad stejny...

Velkou hubu máš tak leda ty! Nedělám ze sebe nic na co nemám na rozdíl od tebe. Jezdíš slušně ale charakter na blití  a31 

Tak hlavne ze ty jsi charakter  ano  Musis mu tu spravnou cestu ukazat  gp 

 offline 

 

#1975 14.10.2016 12:25:59

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):


Ty ses zaseknul ne,  porad jezdis jen rok.... Jsem rad,  ze si spokojenej,  ale jeste radsi bych,  kdybys alespon z poloviny dosahl svych velkohubych řečí,  prestal si porad nekoho do ty huby brat a soustredil se jen na svuj výkon, ktery je po roce porad stejny...

Velkou hubu máš tak leda ty! Nedělám ze sebe nic na co nemám na rozdíl od tebe. Jezdíš slušně ale charakter na blití  a31 

Tak hlavne ze ty jsi charakter  ano  Musis mu tu spravnou cestu ukazat  gp 

Nepotřebuje nic ukazovat  ano  wink 

 

#1976 14.10.2016 12:35:44

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

enduroracer napsal(a):

Hoždy napsal(a):

enduroracer: Jezdím co můžu a nemám za potřebí být nejlepší. Dělám to pro radost a né jak vy plzeňský hvězdy za každou cenu být number1. Já jsem se svým výkonem za rok ježdění spokojenej a co si myslíš ty je mi u prdele.   ne  blee1 

Ty ses zaseknul ne,  porad jezdis jen rok.... Jsem rad,  ze si spokojenej,  ale jeste radsi bych,  kdybys alespon z poloviny dosahl svych velkohubych řečí,  prestal si porad nekoho do ty huby brat a soustredil se jen na svuj výkon, ktery je po roce porad stejny...

Velkou hubu máš tak leda ty! Nedělám ze sebe nic na co nemám na rozdíl od tebe. Jezdíš slušně ale charakter na blití  a31 

Tak abyses z toho nepos... Já na rozdíl od tebe nemam potřebu při každej příležitosti do tebe rejpat, seš mi ukradenej po poslednim víkendu, měníš názory jako podzimní počasí, ale líbit si to od tebe nenechám, na to seš moc velkej looser....To ty pořád píšeš, ten by vás polítal, ten jede líp, trenujte atd... a sám si předevčírem zjistil, že se na motorce sedí čelem k řidítkum.... Takže ti řikám, trenuj, ať ať dostojíš trenérových slov, že z tebe lítaj sračky, protože zatím z tebe lítaj pouze slovní....a na ostatní se vyser a nechovej se jako ublížená bába....

 offline 

 

#1977 14.10.2016 12:35:46

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

xfany napsal(a):

Hoždy napsal(a):


Velkou hubu máš tak leda ty! Nedělám ze sebe nic na co nemám na rozdíl od tebe. Jezdíš slušně ale charakter na blití  a31 

Tak hlavne ze ty jsi charakter  ano  Musis mu tu spravnou cestu ukazat  gp 

Nepotřebuje nic ukazovat  ano  wink 

Japa to? Ten charakter mu ukaz jak je spravne  ano 

 offline 

 

#1978 14.10.2016 13:11:43

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


enduroracer: Nevím no ale nepsal jsem nikde nic přímo na tebe než jsi o5 začal držkovat takže vyser se ty na mě  wink Názory neměním na ježdění ale na lidi ano. Dříve jsem byl poučen co jste zač ale nevěřil jsem tomu. Bral jsem to jako věc názoru a teď s odstupem času vše sedí do puntíku ale to člověk nezjistí dokud nedostane nafackováno.

 

#1979 14.10.2016 13:14:25

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

enduroracer: Nevím no ale nepsal jsem nikde nic přímo na tebe než jsi o5 začal držkovat takže vyser se ty na mě  wink Názory neměním na ježdění ale na lidi ano. Dříve jsem byl poučen co jste zač ale nevěřil jsem tomu. Bral jsem to jako věc názoru a teď s odstupem času vše sedí do puntíku ale to člověk nezjistí dokud nedostane nafackováno.

Prosim jednu odpved kdyz ses tak primej a pochazis z party ktera si nic nesuska a je rovna

Miloš by vás polítal s prstem v nose (to jsou fakta kucí)  ano   wink

Koho si tim vsechno myslel, prosim jmena nebo nicky ano 

 offline 

 

#1980 14.10.2016 13:33:00

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Co znamená to polital? To jako letadlem joooo?  usch 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů