Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jaké používaté pneu? Cross/enduro

#1981 14.10.2016 13:40:10

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


babaexc napsal(a):

Co znamená to polital? To jako letadlem joooo?  usch 

Letadlo si strč do pr...., teď jsou in drony  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1982 14.10.2016 13:41:58

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


jopr napsal(a):

babaexc napsal(a):

Co znamená to polital? To jako letadlem joooo?  usch 

Letadlo si strč do pr...., teď jsou in drony  ano 

A ja se vsadim ze jednoho nebo dva drony mas a se serviskou heh2 

 offline 

 

#1983 14.10.2016 14:33:48

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Já ponaučen nebyl ani před P.E.H. Ani před E.K.R. měl jsem být? Plzeňáci jsou fpoho a to samé lidi z E.K.R. A ne, nejsem anální alpinista lol Takže to asi bude o něčem jiném  smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#1984 14.10.2016 14:41:20

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


WoxmenRX napsal(a):

Já ponaučen nebyl ani před P.E.H. Ani před E.K.R. měl jsem být? Plzeňáci jsou fpoho a to samé lidi z E.K.R. A ne, nejsem anální alpinista lol Takže to asi bude o něčem jiném  smile 

Protoze ses normalni,  skromnej kluk,  kterej na sobe fakt maká a jsou videt vysledky....ne internetovej zavodnik,  jako tady pan Sumperak, kterej neunese ani zrnko kritiky...

 offline 

 

#1985 14.10.2016 14:49:14

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


enduroracer napsal(a):

WoxmenRX napsal(a):

Já ponaučen nebyl ani před P.E.H. Ani před E.K.R. měl jsem být? Plzeňáci jsou fpoho a to samé lidi z E.K.R. A ne, nejsem anální alpinista lol Takže to asi bude o něčem jiném  smile 

Protoze ses normalni,  skromnej kluk,  kterej na sobe fakt maká a jsou videt vysledky....ne internetovej zavodnik,  jako tady pan Sumperak, kterej neunese ani zrnko kritiky...

Hmm dalsi vec je spis ta ze nejde az tak o kritiku...tu muzou davat fakt piloti .Kdyz uz, tak jde o to co tyhle curamedani jsou o sobe schopny hlasat!!

 offline 

 

#1986 14.10.2016 15:05:34

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


jopr napsal(a):

babaexc napsal(a):

Co znamená to polital? To jako letadlem joooo?  usch 

Letadlo si strč do pr...., teď jsou in drony  ano 

Sry že vám lezu do hezký debaty,ale jediný letadlo zde na foru je Strejda-GC,kterej byl uznán i samotným starostou jako letadlo ( bohužel už tasy není to přímý uznání,tak jenom zbytek )

Strejda-GC napsal(a):

Raduz TT600r:

Tak sis zase trochu pohonil a zkusíme jít dál.
Na ebay kupuješ a vidíš co kupuješ, máš k tomu zpětnou vazbu lidí co si to koupili a komplexní informace od prodejce.rukavice Když to srovnám s tvou nabídkou, tak je to sotva 30 %
Rukavice na moto jsou záludná věc, buď slouží dobře a nebo dělají bolest. Každý má jinou ruku a každý drží své moto pod krkem jinak. Takže, když nabízíš na fóru rukavice a ptáš se na cenu a přitom je nikdo zdejší neviděl, tak čekáš co? Pochvalu za rukavice,  které můžou konkurovat Canisu za 150 nebo KTM za 900 Kč? Nebo se jedná o sběratelský kousek s logem offmoto? Nikdo neví a já jsem letadlo big_smile
Sám si zvolil variantu UKÁZANÁ PLATÍ a už 3 měsíce se nic neděje kromě výmluv...

S pozdravem tvoje LETADLO  heart 

Nic proti Strejdovi,jenom sem si na tohle vzpoměl. smile 


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#1987 14.10.2016 16:15:50

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Tak jedinej strejda ma narok někoho olitat zbytek osazenstva muže leda někoho ojet   a2 

 

#1988 14.10.2016 17:07:09

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


WoxmenRX: Jojo je to o tom že se jim to hodí. Na mě taky byli v poho ale bezproblému jsou schopni tě hodit přes palubu a ještě z tebe udělají největšího hňupa!  ne Alet koukám že v Čechách běžnej jev.  a31 

 

#1989 14.10.2016 17:16:55

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


díky kluci  heh1 


http://www.imgup.cz/images/2016/10/14/cmelak.jpg

 offline 

 

#1990 14.10.2016 17:29:00

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

WoxmenRX: Jojo je to o tom že se jim to hodí. Na mě taky byli v poho ale bezproblému jsou schopni tě hodit přes palubu a ještě z tebe udělají největšího hňupa!  ne Alet koukám že v Čechách běžnej jev.  a31 

 lol 

 offline 

 

#1991 14.10.2016 22:34:55

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

pretekardano napsal(a):

Sally: ja som mal s označením countrycross. Tie vysoké špunty sú užitočné jedine tak v kyprom hlbokom podklade. Naopak, na korenoch a šmyklavých skalách to je otras. Tie malé špunty na EF07 zasa prekvapivo dobre fungujú skoro na všetkom.

Máš pravdu např. xt754 je na kluzkým horší ale pořád se dá na té gumě projet všechno o proti ef07 která na kyprým hlubokým podkladě prakticky stojí. Pokud ti to moc klouže na kamenech a mokrejch kořenech není to nic jiného než blbej tlak v pneu  ne  lol 

máš skúsenosti, to sa pozná...

 offline 

 

#1992 15.10.2016 09:00:58

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


pretekardano napsal(a):

Hoždy napsal(a):

pretekardano napsal(a):

Sally: ja som mal s označením countrycross. Tie vysoké špunty sú užitočné jedine tak v kyprom hlbokom podklade. Naopak, na korenoch a šmyklavých skalách to je otras. Tie malé špunty na EF07 zasa prekvapivo dobre fungujú skoro na všetkom.

Máš pravdu např. xt754 je na kluzkým horší ale pořád se dá na té gumě projet všechno o proti ef07 která na kyprým hlubokým podkladě prakticky stojí. Pokud ti to moc klouže na kamenech a mokrejch kořenech není to nic jiného než blbej tlak v pneu  ne  lol 

máš skúsenosti, to sa pozná...

Dej EF 07 někomu, kdo umí jezdit a projede v kyprým a hlubokým podkladu víc, než Hoždy na 754 - tak to je.
Jak psal Srejda, každá guma je na něco, ale dá se tomu taky přizpůsobit, když to umíš.

Pro hobíka 754 rozhodně lepší než žlutá 07. Krom toho je žlutá už přežitek, kdy to byla s 05 asi jediná fim homologovaná guma.

 offline 

 

#1993 15.10.2016 11:20:48

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Janek: Souhlasím o tom žádná a z toho plyne, že tohle celé vlákno je lautr k hovnu protože pokud umíš tak i s hladkou gumou vyjedeš opravdu hodně a neptáš se na píčoviny a pokud neumíš tak jsou ti všechna moudra k ničemu pač stejně nebudeš využívat správně vlastnosti gumy.  lol 

 

#1994 15.10.2016 13:08:43

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy napsal(a):

Janek: Souhlasím o tom žádná a z toho plyne, že tohle celé vlákno je lautr k hovnu protože pokud umíš tak i s hladkou gumou vyjedeš opravdu hodně a neptáš se na píčoviny a pokud neumíš tak jsou ti všechna moudra k ničemu pač stejně nebudeš využívat správně vlastnosti gumy.  lol 

A ty tu vidis, ze by psal nejaky dobry zavodnik dejme tomu uroven mistrak neco o gumach?
Kdo jezdi, tak vi ...
Tema uz je o nicem, protoze se cyklycky vraci k jiz pred x lety napsanymu a vyzkousenymu.

 offline 

 

#1995 15.10.2016 14:01:04

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Janek: Přesně  ano 

 

#1996 15.10.2016 14:05:31

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Hoždy:

Proč tu stresujete?
Když nevyjedu kopec tak je asi moc prudký.
Gumy za nic nemůžou pokud ti nepraskne  lol 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#1997 15.10.2016 21:02:47

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Já třeba gumy neřešim proto že bych něco nevyjel , máme tu hovno kopce a zatim jsem nenašel ni co by se nedalo vyjet na sjeté ef07. Mě zajímá aby to drželo v zatáčkách.  Možná až mě někdy někodo veme na pořádné výjezdy tak to začnu taky řešit.

 offline 

 

#1998 15.10.2016 21:13:54

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


mira1150:

Tvl
Tak to ti závidím.
U nás tu je pár kopců kde chodí ptáci pěšky lišky nosí kyslíkové  flašky
Ale zatáčky tu nejsou


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#1999 15.10.2016 21:27:03

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


Faryn:

Já zase závidím těm co ty kopce mají, ale tady prostě nuda šeď big_smile semo tamo nakloněná rovina. Zatáčky jsou na tratích tam nechci aby to klouzalo.

 offline 

 

#2000 15.10.2016 21:31:58

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: Jaké používaté pneu? Cross/enduro


mira1150:

Já zase ty zatáčky
A když se tam hodně jezdí bývají tam drážky a to potom drží ne?? lol 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů