Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Tak sa jezdí v Kocábově

#1641 15.04.2012 17:30:32

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


viteka 32:

ja osobne jezdim s klukama uz rok a na PALCA nedam dopustit vyk! je to supr borec a docela mu to de vyk! vetsiho nadcensa pro enduro neznam vyk!  vyk!  vyk! a kdo jezdi na kocabech tak vi ocem je rec vyk! 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#1642 15.04.2012 17:31:04

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


hele,TADY si přečtěte na jakém principu funguje forum ano 

zavírat témata jen pro okruh lidí ano,ale zavírat jen pro neregistrované uživatele,to už jsme navrhli a čekáme jak to dopadne u starosty usch 

 offline 

 

#1643 15.04.2012 18:01:00

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


renda:

Nemám tu kameru co ty, ale ten zvuk je opravdu slabý. Kluci co byli se mnou na kocábech mají jinou (název si teď nevzpomenu), ale zvuk je zřetelně slyšitelný hmm .
Toho zvuku u tebe je škoda, přidalo by to na atmosféře ano 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#1644 15.04.2012 18:42:51

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Zvonek:

No vidíš. Teď jsi udeřil hřebík na hlavičku.  ano2 
Když se nikdo z vaší party nebude navážet do druhých, nebude je snižovat, nebude neadresně kritizovat, nebude některé člený fóra označovat za šulíny a vlezdpordelisty, tak tu bude klid  a fórum bude v pohodě jako dřív.
A že dneska nejsou všichni lhostejní, že se tu děje něco nepravého nemá nic co dělat s tím, jestli někdo jeztí takovej nebo makovej.
Ale zakazovat komukoliv, aby vstupoval do vlákna a slušně vyjídřil svůj názor, to nemůžeš. Není to Tvoje vlákno!


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#1645 15.04.2012 18:46:27

TONDA S23
---
Fotogalerie
Příspěvky: 256
Založená vlákna
Místo: kósek od Přerova
Věk: 50+

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Viteka 32:
a dělá to hlavně pro ostatní a to nezištně, spíše na to doplácí. Asi nebyl sraz, kdy by sním někdo nevyjebal, i když byla dohoda taková a taková.


Tak proč potom Tondo píše tohle,když s ním lidé vyjebávají?

banán:
Prosím Vás,nevíte někdo proč se na tomto srazu platí dopředu,to jsem ještě nikde neviděl a projel jsem už několik akcí,zdá se mi to jako pěkně vykutálený sraz,tak jako organizátor toho srazu.Pozor na to!!!

Radůz se třeba jistí proti tomu vyjebání.

 offline 

 

#1646 15.04.2012 19:24:44

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Raduz TT600r napsal(a):

adis napsal(a):

Raduz TT600r:

takove to vypinani ,bany a omezovani - to tu smrdi ucelovou cenzurou-chranis svoje ovecky,co te placaj po zadech,slusne receno

veskere problemy tu maji spolecnou velicinu-Raduz
mozna bys to mel poresit nejak jinak a ne ,ze nekomu zakazes pristup,nebo zavres vlakno pane "ja tu muzu vsechno" cool 

Adisu, účelová cenzura bude to, když se pohádám třeba s Navrcem osobně, začnu mu házet klacky pod nohy, veřejně shazovat jeho názory a jinak po něm plivat = provokace k tomu, aby se rozčílil a začal jednat v rozporu s vydanýli pravidly. Na to ho začít stíhat, bannovat apod.
Tohle ale ten případ není - já jsem se s Palcem nijak nepohádal, klacky mu pod nohy neházím(nemám důvod) a s ledovým klidem absorbuju všechny ivektivy a provokace, které na mou osobu posílá. To je totiž moje osobní věc, že se s ním do žádných telenovel nepouštím. Tady mě ber jako uživatele Raduz TT600r.

ALE

Pokud se jako aktivní člen fóra dočtu na stránkách (v pozici administrátora) dočtu porušení pravidel v podově nadávek, urážek apod, tak jako admin zasáhnu, protože to je moje role zde.

POKUD(jak píše Vlk) se tento statut/postoj/postup aj. někomu nelíbí, má možnost si založit vlastní stránky plné nadávek a jiných podobných textů a ty si dle svých pravidel spravovat.

KECY

"kurva,kurva,kurva a zaverem 3x piča"   -     vydel jsi ten spot? kukni ma to hloubku

 offline 

 

#1647 15.04.2012 20:03:58

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Dva dny tu nejsem a zas kybl kakanečku  a11 Tady si zas někdo plete dojmy s pojmy a jeden řeší vložky a druhy toaletní papír že Adis.
Gratukuji Palcovy k nove přezdívce pač není ban-an jako banan  lol 
http://www.youtube.com/watch?v=0A834CwzNHI


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#1648 15.04.2012 20:06:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


 a1  a1  a1  a1  a1 

Takových informací při večeru...

Napíšu to tedy jednoduše z pohledu faktů:

1. Bann na Palca je podložený jeho urážkami a nadávkami na adresu jiných uživatelů a to naprosto bezdůvodně. Tady není prostor pro diskusi. a12 
2. Palcu, ať už se hlásíš jako Banán nebo jako Zvonek, prostě se nezapřeš a pokud ti tato malá inspirace k nápravě neotevře oči, bude s tebou naloženo stejně jako s těmi před tebou.
3. O koze / o voze - Ať si o sobě Palec nebo jiní o něm, píší co chtějí, to na tento případ Bannu nemá žádný vliv ani dopad.
4. Jak jsem psal výše,  na sraz tě nikdo netahá, nikdo tě nenutí s organizátorem kamarádit, nic mu platit a ani s nám jezdit. A že ti to na trati nešlo, to se stává i větším   
    bombarďákům  deb1 .
5. Jak jsem konkrétně Palcovi už několikrát psal - jestli se ti tu nelíbí (nejen mu), využívejte služeb jiného webu. Nikdo tě tu násilím ani jinak nedrží.
6. Uzavřené skupiny jsou opravdu v jednání, ale jedná se o zásadní zásah do zdrojového kódu a potrvá to.
7. Vlákno je veřejné, zakladatel nemá práva na jakkoliv vyčleňovat zúčastněné osoby.

Adis:
Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM jsem viděl, ale nezanechalo to na mě takovou stopu, abych se tak musel nutně vyjadřovat. Obzvláště pak písemnou formou.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1649 15.04.2012 20:38:09

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


tenhle servr ma sice pres 2500 clenu,ale z toho odhaduju asi 70-100 aktivnich cca.
myslim si,ze skoro  vsichni se znaji osobne,takze o nejake anonimite  a schovavani se za nick nemuze byt rec.
ze na tebe ma palec pifku,vi vsichni a proc?to bys mel vedet.
za verejne titulovani na motorkarskych strankach"prezident",by ti oldschoolovy mc taky mohli prijet rozbit drzku-to jenom k palcovu suldovy.
mas pod nickem napsane starosta a tenhle sevr vedes,kluky kteri se na tebe certi znas osobne,tak nevim,proc to neurovnas? snad to pude. zakazat vstup a zarazit vlakno jde taky a jednoduse-vsak vidis.
ale taky je vsechny muzes mit u prdele a vysrat se na to

 offline 

 

#1650 15.04.2012 20:49:35

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Tristan napsal(a):

Dva dny tu nejsem a zas kybl kakanečku  a11 Tady si zas někdo plete dojmy s pojmy a jeden řeší vložky a druhy toaletní papír že Adis.
Gratukuji Palcovy k nove přezdívce pač není ban-an jako banan  lol 
http://www.youtube.com/watch?v=0A834CwzNHI

 lol  lol  lol 
DOBŘE TYYYY!!!!
Kdes to vyhrabal?  lol  lol 
Jak to vidim, hned si predstavim BAN-ANA & Palca

 offline 

 

#1651 15.04.2012 20:59:41

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis napsal(a):

tenhle servr ma sice pres 2500 clenu,ale z toho odhaduju asi 70-100 aktivnich cca. Myslim si,ze skoro  vsichni se znaji osobne,takze o nejake anonimite  a schovavani se za nick nemuze byt rec.

Aktivních je mnohem více členů. Denně je tu v průměru 1600 lidí. Z toho aktivních méně - cca 300 a ti se zdaleka všichni neznají.
Palec by ti mohl vyprávět, jak je to se schováváním se za NICK  deb1 

adis napsal(a):

ze na tebe ma palec pifku,vi vsichni a proc?to bys mel vedet.

Vidíš, to jsem si domyslel taky, ale důvod dodnes neznám a tedy potom s tím nelze dělat nic. A já jsem se zeptal - neboj se, že ne. Mé svědomí je čisté. U Palca to tak není. A taky vím moc dobře, proč mi důvod nebyl sdělen. Kdyby totiž byl, musel bych samozřejmě bránit a říct to, co by tady Palec číst nechtěl, protože pak by se odhalilo něco, co by z něj až takového Enduráka, suprovýho borca apod.  ... no neudělalo.

adis napsal(a):

za verejne titulovani na motorkarskych strankach"prezident",by ti oldschoolovy mc taky mohli prijet rozbit drzku-to jenom k palcovu suldovy.

Já jsem se nikdy za nic takového neoznačil a ani nebudu. Pokud mi za to, co napsali jiní někdo... ať si poslouží. 50 kilo nevážím a ruce mám zdravé.

adis napsal(a):

mas pod nickem napsane starosta a tenhle sevr vedes,kluky kteri se na tebe certi znas osobne,tak nevim,proc to neurovnas? snad to pude. zakazat vstup a zarazit vlakno jde taky a jednoduse-vsak vidis.
ale taky je vsechny muzes mit u prdele a vysrat se na to

Ano, starosta tam napsáno je. A je to tam proto, protože se starám o chod webu. Není tam ale napsáno "všemocný" nebo "neomylný" či jiný nesmysl.
O urovnání a zjištění pramene problému jsem se pokusil osobním setkáním mezi 4ma očima a nebylo mi sděleno (mimo toho, že mě na srazech nechce) vůbec nic.

Já mám včechny tyto žabomyší války naprosto ukulele, protože pro mě je důležitá pohoda doma, rodina, práce, dílna, radiátor na záchodě, postavená pergola atd., chod webu taktéž, ale nejsem na něm závislý. Lidi, kteří pro mě mají význam a kterých si vážím, o mě nepíší bludy, nehaní akce, na kterých sami spokojeně pobývali, zastaví se raději na kus řeči, nebo mě pozvou na pojezd. To jsou opravdoví "spoluhráči".

Jak vidíš, znát pravdu není vždy jednoduché a někdy se fakt těžko poslouchá. Nicméně ji i tak ctím, říkám a píšu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1652 15.04.2012 21:09:07

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Raduz TT600r:

jděte do prdele sráči
tu ip adresu mi zablokuj aji doma,aji v praci posero

Editoval adis (15.04.2012 21:10:16)

 offline 

 

#1653 15.04.2012 21:09:53

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis:

kua Ado,to si teda frajer teďka  ne 

 offline 

 

#1654 15.04.2012 21:12:17

KarlosCZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 460
Založená vlákna
Místo: Praha 9
Motorka: není
Věk: 29
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


mi to pripomina cikany na romea cz, nejsou argumenty tak se sahne k nadavkam.... dobra vizitka jedince...

 offline 

 

#1655 15.04.2012 21:21:12

Zuzak76
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 278
Založená vlákna
Místo: Valašské Království
Motorka: Suzuki RMZ 450, Honda Shadow 600,Jawa 50 Mustang ,Varadero 1000
Věk: 43
Tel: 604746050
5 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


 ano 

adis napsal(a):

Raduz TT600r:

jděte do prdele sráči
tu ip adresu mi zablokuj aji doma,aji v praci posero

 ano  ano  ano

 už aj me sa mažu přispěvky  a29  ne 

Editoval Zuzak76 (15.04.2012 21:27:30)

 offline 

 

#1656 15.04.2012 21:46:46

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Zuzak76 napsal(a):

 ano 

adis napsal(a):

Raduz TT600r:

jděte do prdele sráči
tu ip adresu mi zablokuj aji doma,aji v praci posero

 ano  ano  ano

 už aj me sa mažu přispěvky  a29  ne 

Chlapi s takovymhle pristupem tady z toho akorat delate hnuj !!!
Nepochopim  NEPOCHOPIM lidi, kteri porad do nekoho ryjou nebo nekoho urazi, osocuje atd. Takovi se radeji spakujte a sem nechodte. Nebo se uklidnete a fungujte jako driv nebo jinak, ale SLUSNE!!!

 offline 

 

#1657 15.04.2012 21:57:42

TONDA S23
---
Fotogalerie
Příspěvky: 256
Založená vlákna
Místo: kósek od Přerova
Věk: 50+

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis napsal(a):

Raduz TT600r:

jděte do prdele sráči
tu ip adresu mi zablokuj aji doma,aji v praci posero

Opravdu debata na úrovni.Kluci udělejte si už svoje stránky a tam se můžete vyřádit,když vám to chybí ke každodennímu životu.A ani si nemusíte dávat BANy. usch 

 offline 

 

#1658 15.04.2012 22:09:46

Zuzak76
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 278
Založená vlákna
Místo: Valašské Království
Motorka: Suzuki RMZ 450, Honda Shadow 600,Jawa 50 Mustang ,Varadero 1000
Věk: 43
Tel: 604746050
5 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Pete1985 * napsal(a):

Zuzak76 napsal(a):

 ano 

adis napsal(a):

Raduz TT600r:

jděte do prdele sráči
tu ip adresu mi zablokuj aji doma,aji v praci posero

 ano  ano  ano

 už aj me sa mažu přispěvky  a29  ne 

Chlapi s takovymhle pristupem tady z toho akorat delate hnuj !!!
Nepochopim  NEPOCHOPIM lidi, kteri porad do nekoho ryjou nebo nekoho urazi, osocuje atd. Takovi se radeji spakujte a sem nechodte. Nebo se uklidnete a fungujte jako driv nebo jinak, ale SLUSNE!!!

ja jen napsal že tu jsem od 25.2.12 a že se tu řeší same pi... tak tentto příspěvek byl smazan nevim proč  nee1 

 offline 

 

#1659 15.04.2012 22:48:54

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Chtěl sem napsat něco můdrého ale rezignoval sem.Nejlepší bude když si každý lisknem zprava aj  zleva a začnu já lol .
Rendo nahoď nějaké to video z té vaší zkušební pekelné a slaňovací cesty ať si spravíme náladu.Aco zvuk už si to vykoumal?

Editoval Smrček (15.04.2012 22:55:48)

 offline 

 

#1660 16.04.2012 00:52:53

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Mám li mít nezaujaty pohled tohle by se tu nedělo kdyby se někteří lide chovali jako chlapy a taky tak řešili problemy pak se tu Zvonek zlobí neprávem že se to řeší v tomto vlákně.Kdo sem taha špinave prádlo tak at si ho taky pere s motorem se nic nevyřešilo nevadí vytahne se něco jineho obě strany by se na to měli vysrat jinak tohle neskončí nikdy znám lidi co pro ježdění obětovali mnohem víc než jsem poznal tady ať už mu obětovali vzdělaní tím i budoucí život nebo zdraví nebo odchod z domu ale to není duvod proč bych se měl z někoho tady posadit na prdel nebo bych měl mít k někomu tady menší uctu. Pokud to vnímam dobře tady se neřeší kdo je jaky jezdec a kdo tomu kolik obětoval ale to jak se kdo chová. každy mate na sebe telefon a řešíte to takhle a11  Bud tu každy vyblejte pravdu o co Vám jde a nebo zvedněte telefon a řeště to po něm nechte toho neuplneho divadla. Nevím proč měl někdo zapotřebí rozšiřovat problem mezi Palcem a Raduzem navíc ten pro ktereho tento web jak říka byl jeho jedina radost pro mě veškera radost z přátelství obou stran skončila tím že se tu začlo řešit tohle. Když vezmu že obě strany byli kamaradi tak mi to zas jen přípomína dnešní dobu kdy je to same kamarade kamarade a někde tam vzadu citíš jak ti někdo pomalu vráží kudlu do zad. Dejte stranou sve ega na ktere ja vám osobně seru a spousta lidi taky uvědomte si že je zla doba a chovejte se k sobě slušně a s uctou všichni jsme stejne hovna tak co si chcete v tomto virtualním světě dokazovat? že za něco stojíte že nejste tak staří?  bojujte sami nad sebou a ne nad ostatními.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů