Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Tak sa jezdí v Kocábově

#1621 15.04.2012 08:24:39

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec je teď Banán  lol  lol  lol  lol 

 offline 

 

#1622 15.04.2012 08:28:47

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec je vůdce,já jsem Banán!!!Tak aby nedošlo k nějakému omylu.


ser na to a tahej za plyn!!!

 offline 

 

#1623 15.04.2012 09:17:41

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Hmmmm-tak to je zvonek fakt dobrý.Teda pokud nejel za jesle.Každopádně už jenom jet dvouhodinovku je síla.Já ujedu vkuse  tak dvě kolečka.Ban-áne.

 offline 

 

#1624 15.04.2012 09:21:24

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Strejda-GC napsal(a):

Palec je teď Banán  lol  lol  lol  lol 

 lol  lol  lol  banan je takovy skoro palec,jen by me zajimalo,kdo mu rek,jak se zapina pocitac lol 

 offline 

 

#1625 15.04.2012 10:51:43

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Strejda-GC napsal(a):

Palec je teď Banán  lol  lol  lol  lol 

Tak to musí být nějaká mejlka, ne? Palec je odjakživa Palec a hotovo. Měly by se zrušit nějaké bany, potom z toho vzniknou jedině banány a to nic neřeší a30 

 offline 

 

#1626 15.04.2012 10:56:24

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis:
Asi má dost kamarádů, kteří mají v hlavě trochu víc, než my. I mne včera přesvědšili, co se dá s internetem dokázat, sem jen  ou2 , málem mi bulvy vypadly usch 

 offline 

 

#1627 15.04.2012 11:01:05

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


renda:

U toho videa máš něco se zvukem nebo já jsem už tak hluchý? roll 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#1628 15.04.2012 12:59:08

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


viteka 32 napsal(a):

... Měly by se zrušit nějaké bany, potom z toho vzniknou jedině banány a to nic neřeší a30 

Banny už uchránili web před velkým počtem různých robotů, ničitelů a jiných neřádů. Od toho tu jsou.
Palec dostal tu nejmenší úroveň zabezpečení bannu, proto není velký problém to "obejít".
Nicméně by se asi žádnému z vás nelíbilo a mě taky ne, kdyby si tady lidé navzájem nadávali tak, že by tady z toho bylo jedno velké centrum hádek a nadávek...

Pokud kdokoliv nebude respektovat pravidla (ať už je jaký chce a minulost má jakoukoliv), musí počítat s tím, že to nebude přehlíženo.

Slušnost, ohleduplnost a chuť pomoct druhému - to tady přece ctíme a proto je tento web tam, kde je.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1629 15.04.2012 14:47:13

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Raduz TT600r:

takove to vypinani ,bany a omezovani - to tu smrdi ucelovou cenzurou-chranis svoje ovecky,co te placaj po zadech,slusne receno

veskere problemy tu maji spolecnou velicinu-Raduz
mozna bys to mel poresit nejak jinak a ne ,ze nekomu zakazes pristup,nebo zavres vlakno pane "ja tu muzu vsechno" cool 

 offline 

 

#1630 15.04.2012 15:11:28

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis:

Tak pro někoho je to cenzura, pro někoho je to dodržování pravidel. Já třeba Radka po zádech plácám, protože se snaží tento web udržet v mezích slušnosti.  ano  ano  ano 
Palca znám jen podle jeho projevu tady na Offmoto. Pokud se komukoliv (včetně Palce) nelíbí pravidla zde nastavená a daná, tak proč sem píše? Dnes je přeci svoboda. Proč si svobodně nezaloží svoje stránky se svými pravidly a bude klid pro všechny? Nechápu, nerozumím....
Lidsky: Když se mi nelíbí v hospodě, třeba kvůli hospodskému, tak tam nechodíma a jdu jinam.  Hospod je jak máku, že...yes 
Prakticky: Kromě endura jezdím i silnici, horská kola, silniční kola, lezu po horách, lezu po skálách atd. Proto mám málo času a chci hoi využít do mrtě. Nemám čas na internetové kecy, na honění trika, na kecy, na polopravdy, na pohádky, na osočování. Na Offmotu jsem si cenil, že jsem zde nalezl rychlé rady, pomoc, tipy, pěkné fotky a nakonec i kamarády. Proto mi záleží, jak stránky vypadají. Asi proto že jsem nafoukanej pražák a říkám věci jak je cítím  sound 

Editoval Vlk (15.04.2012 15:13:59)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#1631 15.04.2012 16:40:18

KarlosCZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 460
Založená vlákna
Místo: Praha 9
Motorka: není
Věk: 29
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


panove ja bych to cenzurou taky nenazyval... jsem absolutne nezucastnenej, nikoho z oponentu neznam ale Palcovo blby pripice uz me taky lezou krkem...

myslite ze mi muzete odpovedet na jednoduchou otazku? co vas zere?

 offline 

 

#1632 15.04.2012 16:50:39

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


tak bych rád věděl co se to tu vlastně děje,že se ze sveho domácího PC tady nemohu přihlásit a musím chodit k sousedům.Vyřešte si to jak chcete a hlavně nesvádějte nic na tatu,máte to tu mít vyřešené jinak, když chcete někoho banovat a ne znemožňovat přístup ostatním!!

 offline 

 

#1633 15.04.2012 16:54:16

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis napsal(a):

Raduz TT600r:

takove to vypinani ,bany a omezovani - to tu smrdi ucelovou cenzurou-chranis svoje ovecky,co te placaj po zadech,slusne receno

veskere problemy tu maji spolecnou velicinu-Raduz
mozna bys to mel poresit nejak jinak a ne ,ze nekomu zakazes pristup,nebo zavres vlakno pane "ja tu muzu vsechno" cool 

Adisu, účelová cenzura bude to, když se pohádám třeba s Navrcem osobně, začnu mu házet klacky pod nohy, veřejně shazovat jeho názory a jinak po něm plivat = provokace k tomu, aby se rozčílil a začal jednat v rozporu s vydanýli pravidly. Na to ho začít stíhat, bannovat apod.
Tohle ale ten případ není - já jsem se s Palcem nijak nepohádal, klacky mu pod nohy neházím(nemám důvod) a s ledovým klidem absorbuju všechny ivektivy a provokace, které na mou osobu posílá. To je totiž moje osobní věc, že se s ním do žádných telenovel nepouštím. Tady mě ber jako uživatele Raduz TT600r.

ALE

Pokud se jako aktivní člen fóra dočtu na stránkách (v pozici administrátora) dočtu porušení pravidel v podově nadávek, urážek apod, tak jako admin zasáhnu, protože to je moje role zde.

POKUD(jak píše Vlk) se tento statut/postoj/postup aj. někomu nelíbí, má možnost si založit vlastní stránky plné nadávek a jiných podobných textů a ty si dle svých pravidel spravovat.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1634 15.04.2012 16:57:29

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Zvonek napsal(a):

tak bych rád věděl co se to tu vlastně děje,že se ze sveho domácího PC tady nemohu přihlásit a musím chodit k sousedům.Vyřešte si to jak chcete a hlavně nesvádějte nic na tatu,máte to tu mít vyřešené jinak, když chcete někoho banovat a ne znemožňovat přístup ostatním!!

Tenhle ban je na uživatele - to s tebou nemá nic společného a s nikým jiným též...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#1635 15.04.2012 16:58:16

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Banán:

vcera jeli pjeknou palbu  ano  ano 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#1636 15.04.2012 17:07:16

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Zatím se tu nikdo nevyjádřil k mému příspěvku,Adise znám je to upřímný a rázný člověk a dobrý jezdec a stojím za jeho názorem.Lidi co na Kocábech nejezdí,proč vlastně na toto vlákno chodí,já jim taky na jejich vlákna nechodím a nepíšu.Jak píše Adis,ať si vlezdoprdelkové píšou na svých vlaknech co uznají za vhodné,toto vlakno vytvořil otec pro Kocáby a jezdce co s nimi jezdí a ne pro ty co se pletou mezi nás a ani s námi nechtějí jezdit a jen taty tlachají a vůbec neví o čem.

 offline 

 

#1637 15.04.2012 17:09:33

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


KarlosCZ:
Spíš by mne zajímalo, co vás ostatní žere. Nějaké Palcovy kecy? Od toho je to fórum. Snad každý může vyjádřit svůj názor. Na jiných fórech se nad tím nikdo nepozastavuje a je klid. Jen tady se pořád řeší nějaké Palcovy žvásty nebo nevím co.  ne 
Měli by ste to vzít i z jiné stránky. Je to člověk, který endurem žije a dělá to hlavně pro ostatní a to nezištně, spíše na to doplácí. Asi nebyl sraz, kdy by sním někdo nevyjebal, i když byla dohoda taková a taková. Nevím, kolik kdo toho najezdí, ale tady u nás je to dost velká tlupa a dost se tu tím žije. Možná bych mohl za sebe říci, že bez Palca by tu enduro asi nemělo smysl, on jako vůdce je téměř nenahraditelný. Já ho nemíním nikde chválit ani ho obhajovat, to co jsem napsal je pouze holá realita.
Pokud má někdo zájem, ať klidně přijede, zajezdí a osobně Palca pozná. Možná potom názor změní.

 offline 

 

#1638 15.04.2012 17:14:11

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


ViTTek:

jeste jsem do toho nerypal aby to slo vic nahlas  ee2 skusim tomu vetnou vic  a8 jinak ty mas taky contour hd roam ee2 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#1639 15.04.2012 17:21:44

KarlosCZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 460
Založená vlákna
Místo: Praha 9
Motorka: není
Věk: 29
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Renda: toho zvuku je skoda, na video se kouka pekne ale fakt ze ten lahodnej zvuk motoru tomu chybi  heh2 

viteka32: neubiram mu jeho kvality, je mi jasny ze to za riditkama umi, ale reagoval jsem na jeho vecny rejpani kteryho si proste nejde nevsimnou.... reje a prudi, proto dostal banan takze vykriky o cenzure proste nejsou na miste... sam sem nekolik let moderoval diskusni forum lidi se stejnym konickem, o zhruba stejne navstevnosti a proto tohle naprosto chapu a je mi jasny proc tady ten banan prisel...

Zvonek: protoze tohle vlakno je verejny a kdyby palec neryl vsude okolo tak sem ani nikdo jako treba ja neleze.... mimochodem jde zridit samostatna sekce s pristupem pouze pro vybrany seznam registrovanych, zauvazujte nad tim, da se to  tak resit...

 offline 

 

#1640 15.04.2012 17:29:38

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Tonda to napsal správně nebýt taty tak se tu nikdy takové endurojak se tu jezdí nejezdilo,stálo to hodně úsilí a práce dát dohromady takové množství jezdců a ukázat jim směr a chtít po nich jezdit i téměř i nemožné,ale dalo nám to všem hodně,naučili jsme se překonávat překážky a nezastavit se téměř před ničím.Vážím si jeho úsilí a práce tak jako zajisté všichni jezdci na Kocábech.Na srazech offmota jsem nikdy nebyl,ale slyšel jsem že to není o jěždění ,ale o něčem úplně jiném a proto tam taky hodně kamarádů přestalo jezdit.Jsme zvyklí na těžký terén a ne se honit někde kolem dálnice,občas sjet do lesa na pár minut,potom jezdit zase kolem pole a nebo jezdit po pískovnach na kopec a zpatky jak malí kluci.Jelikož jsem motokrosař a ne endurista,zajiste by se mi líbilo na Přerovské rokli kam jezdím trénovat,ale vyhnat tam enduristy na půl dne,tak to je asi něco špatně.Nejlíp bude když naše parta /na tomto vlákně/ tady bude komunikovat sama mezi sebou a lidi co s nami chtějí jezdit a ti co s námi jezdit nechtěji se mezi nás nebudou míchat.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů