Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Tak sa jezdí v Kocábově

#1461 29.02.2012 21:55:26

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


nechci vám tady lézt do prdele,ale od té doby co jsem byl x krát na Kocábech,nemám důvod se tlačit do nějakého Rumunska  ano2  ano 

 offline 

 

#1462 29.02.2012 22:06:27

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Rendo ty jsi borec nebo šílenec ale jinak super chlap. ano Tolik práce a sám měl si nám taky něco nechat a2 co budeme dělat zase chlastat nebo jak to vidíš.


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#1463 01.03.2012 07:13:29

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Strejda-GC napsal(a):

nechci vám tady lézt do prdele,ale od té doby co jsem byl x krát na Kocábech,nemám důvod se tlačit do nějakého Rumunska  ano2  ano 

Ty máš s Rumunskem nějaké konkrétní negativní zkušenosti? Písní, ať nejsou zklamaní i další.


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#1464 01.03.2012 09:06:08

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Vlk:

 heh2  ne,já to myslel tak,že ten terén co mají na Kocábech (kochačka i extrém) je konkurence schopný Rumunsku  heh2 

 offline 

 

#1465 01.03.2012 09:29:09

Lišák
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 212
Založená vlákna
Motorka: prodaná
Věk: 32
Tel: Nokia, Kocábov : )
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


nemožu si pomoc ale musím reagovat, v Rumunsku jsem sice nebyl, ale tam si myslím, že se nestane aby ti někdo natáh drát přes cestu, nebo po tobě házel vidlama, či posílal anonymní udání na fizly, že banda jezdí po lese : )) nechcu byt prorok ale i u nás v Kocábech a ve Věšáčkářově  je toho taky dočasné než se lidi naseru...až si nevyjedem ani na lůku : (

 offline 

 

#1466 01.03.2012 09:47:42

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


osobně nemam proti zahraničí nic,akorat mne na tom sere,že tam nemohu jezdit tak jak chci,musi se predchazet zraneni a poskozeni motky a pak se muzu jen cumet jak ostatni se vozi.tady tomu dam podle svych predstav,kdyz to rozsekam tak to odtahnu domu a nejak moc mne to nesere.ale hodlam usporadat tady takove tydenni soustredeni misto dovolene,akorat cekam kdy dostanu termin kdy bude volna chata a daji mi solidni prijatelnou cenu.

 offline 

 

#1467 01.03.2012 10:03:47

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Strejda-GC:

Nehodnotil bych lokalitu jen podle terénu. V Rumunsku najdu to, co tady těžko ...... Rumunské hory jsem před lety prošel skoro celé pěšky, pak něco přejel po hřebenech na kole, teď chci postupně navštívit ty nejhezčí lokality na moto. Pokud se díváš i okolo, tak tam najdeš atmosféru odlišnou od nás. Panaromata z výšky 2192 metrů jsou přece jenom jiná, tříhodinový výjezd......políčka, divoké řeky, nekonečné lesy, štoly, opuštěné doly, život na venkově, lidi na venkově, mávající děcka, dřevěné kláštery, doškové střechy..........prostě Rumunsko.  ano Jsem lokální patriot, kdo se mnou jezdil tak ví, třeba endurolalita kdesi v Čechách se Rumunsku blíží...........ale do Rumunska budu jezdit, dokud vylezu na motorku(nebo mne někdo vysadí)....lépe 2x ročně.
Ono jezdit ze 7 dnů 7 v sedle dá docela zabrat, a o tom to je.........

Editoval Vlk (01.03.2012 10:16:08)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#1468 01.03.2012 10:07:17

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec:

no prosím,takže přecejenom Kocáby numero 3 budou  usch 

 offline 

 

#1469 01.03.2012 10:22:44

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Vlk:

chápu tě,ale já to spíše beru z toho enduro/sportovního pohledu  wink 
pokud si chce člověk užít i cestovatelské choutky a poznat něco jiného,tak věřím,že Rumunsko či Ukrajina splňují ten účel  ano 
já když jedu krajinou na kole,tak spíše než krásu okolí vnímám místa a říkám si "hergot tady je dobrej výjezd,nebo to by byla super technická pasáž"  heh2  bohužel většina těch míst,o kterých mluvím,je v Beskydech což je CHKO,takže proto jsme nuceni jezdit po smetišti kolem chemičky  lol ale zaplať pánbů aspoň za to.......proto tedy tolik opěvuji Kocáby,kde jsem autem za hodinu v tom jejich Rumunsku a8 

 offline 

 

#1470 01.03.2012 19:09:17

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Pitr:

makat taky jsem vam neco nechal a1  a1  beer 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#1471 01.03.2012 19:09:49

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Strejda-GC:jj svata pravda,mne vubec nezajima okoli,jen teren ktery projizdim a pamatuji si z nej to nejhorsi,romantika jde stranou při ostrých výjezdech.Na kochčku si pořídím nějake endurko plouživku s vdojsedlem,za sebe běsičku a foťák ale to není enduro ale vylet a to je mi uplne šumák.jak říkám každý podle sebe.Ale jsem rád,že mi vlk vysvětlil za čím do rumunska jede,abych pochopil,že je to něco docela odlišné než o co jde třeba mi a vůbec mne nemrzí výlet kterého se nikdy nezúčastním.No nevim nevim,jestli se tento typ vyletu bude libit Kocábům,jsmme tady spíše na pořádné ježdění usch 

 offline 

 

#1472 01.03.2012 19:12:12

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec napsal(a):

osobně nemam proti zahraničí nic,akorat mne na tom sere,že tam nemohu jezdit tak jak chci,musi se predchazet zraneni a poskozeni motky a pak se muzu jen cumet jak ostatni se vozi.tady tomu dam podle svych predstav,kdyz to rozsekam tak to odtahnu domu a nejak moc mne to nesere.ale hodlam usporadat tady takove tydenni soustredeni misto dovolene,akorat cekam kdy dostanu termin kdy bude volna chata a daji mi solidni prijatelnou cenu.

uz aby to bylo a23  a bude treba odmastit vyrivku ee1 

 offline 

 

#1473 01.03.2012 19:17:07

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


adis:

no problem  a1  a1 jeli libo jeden jar a nebo dva a1 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#1474 01.03.2012 19:21:25

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


renda:

kuwa to abych si vzal šnorchl lol 

 offline 

 

#1475 01.03.2012 19:21:33

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Chata je dlouhodobě pronajata do 30.6.,takže se uděla jeden podnik s názvem Sraz u Pekelníka pokud vyjde a pak se pustíme do odmaštění až budem z toho uplně vymaštění.Duležité je najit prostory na pořádný barab usch 

 offline 

 

#1476 01.03.2012 19:50:38

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Rumunsko je fajn už jen  proto že  až tam dojedu tak vypnu telefon a je mi jedno jestli se zboří třeba celý svět.U nás ale kam hodíš kamenem tak potkáš koho potkat třeba nechceš.Teď třeba makám mimo svůj sqot a potkávám víc známých než doma.V Rumunsku je všechno "nové" a inkonginto.Je to super volnost a pro sraby co to chtějí mít domů pět minut to není.na druhou stranu z techického pohledu jsou Kocáby skoro to samé jako Rumunsko.Prima jízda.Jen těch Hard by mohlo být víc.Třeba Výzvu jsem vyjel jen jednou asi ze sedmi pokusů ale stejně mě to móc bavilo.

 offline 

 

#1477 01.03.2012 19:57:05

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Smrček:neboj teď po zimě tady bude hard skoro všechno,to co jsme jezdili běžně tak tam jsme hluboce zaplakali,doufam ,že příští týden to vypukne a aspoň něco dáme.Jo a kdo jede k Rendovi přes mou rodnou ves a je ochoten mne přibrat.na 6h mame byt u rendy takze hlavně dochvilnost a při práci zodpovědnost!!!

 offline 

 

#1478 01.03.2012 20:00:46

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Klidně tě opět přiberu  ano 

 offline 

 

#1479 01.03.2012 21:11:52

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


renda:
sraz u pekelnika heh1 
cekam jak mi zavola borec co mu patri ta chata ohledne penez za ubytovani a pak to tu supnu  ano jinak je to naplanovane 20.21.22 duben bude krasny bahynko vyk!  ano jinak jezdeni neco u mne pak hlavne   kocaaby vyk!  vyk!  vyk!  ano a dame neco spesl to co jsem jel s rostou ee2 a pak oblibena batula ano  jo v chate je   virivka   sauna  poradny bar beer  beer a jeste jakychsi picovin yikes 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#1480 02.03.2012 05:26:23

adis
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 593
Založená vlákna
Motorka: beta 450RR
Věk: 31
2 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


hlavne zodpovednost vyk! 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů