Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Tak sa jezdí v Kocábově

#321 23.01.2011 20:48:05

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec:

V sobotu jsme s Petanem uskutečnili složení motoru  key vše se dařilo jen do doby kdy jsem dotahoval spojkový koš a7 
jak tak dotahuju tak mi u konce jeden šroubek vystřelil nahoru a pak už bylo pozdě jeden zavit šel uplně do hajzlu ne  a13  heh1 Snad jenom dobře, že se to stalo při tom jak jsem  to měl rozdělané. Kdyby se to rozpadlo v motoru v palbě tak by to nadělalo větší škodu a2  Fotodokumentace je na fotu u Viteku tak to tu musí dát Petr musím říct.
Dnes jsem byl za jedním velice šikovným pánem u Nás v Dědině a říkal ,že se mám zítra večer stavit že to bude opravené ano  ano  ano  ano  ano Má zlaté ruce a skvěle vybavenou dílnu se soustruhem. geer 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#322 23.01.2011 21:32:34

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


 cool  ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#323 24.01.2011 16:38:48

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Pitr:
tak všecko mi tu sedi akorat ne ty slova  / v palbě/-tím se myslí co?? a11  usch 

 offline 

 

#324 24.01.2011 18:43:21

Maca
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 79
Založená vlákna
Motorka: Suzuki
Věk: 18
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Pitr: No gufera a olej jsem resil u pana gelnara ,ale prachovky na motoline a musim sehnat i pouzdra tak premyslim kde Gelnar tam ma nejake lepsi za 1100kc ,ale zda se mi ze dou sehnat i levneji...

 offline 

 

#325 24.01.2011 19:44:47

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Maca:
dyť ty prachovky jsou dražší než celé to heblo
 usch 

 offline 

 

#326 24.01.2011 20:50:44

Maca
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 79
Založená vlákna
Motorka: Suzuki
Věk: 18
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec: pan Gelnar rikal ze pry jedna vyjde na 600kc a tady nasel za http://www.moto-online.cz/podvozek/prac … 350-s.html 205kc... Mno ,ale ty pouzdra jeste nekde sehnat za rozumnou castku  wink 

 offline 

 

#327 25.01.2011 17:32:44

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


black-jack:
No vidíte,dobrá rada k nezaplacení,ještě že o tom mame kde pokecat a vyměnit si názory ano  a teď su zvědavý co do teho připlkne Radúz usch 

 offline 

 

#328 25.01.2011 23:24:43

Maca
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 79
Založená vlákna
Motorka: Suzuki
Věk: 18
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


black-jack:

No ja uz jsem ty pouzdra objednal u p.Gelnara ,ale co jsem cetl tak tys na motorkarich uvadel ze originaly stoji 1900kc a tobe se je podarilo sehnat za 1200kc s XR ,ktere pasuji i na DR. Gelnar je ma na strankach primo na DR za 1100kc  smile 

 offline 

 

#329 26.01.2011 09:50:20

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


včera jsem přijel z vyjížďky a louže oleje pod motorkou, pravděpodobně z centrálu. písneme po ICQ.


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#330 26.01.2011 17:53:59

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


vlk:

tak az se mi pojebe central,tak mne z toho jebne pac mi to nikdo do tydne dohromady neda mad  a nezbude mi nez o5 loupit u dcery z jejiho miláčka cool  usch 

 offline 

 

#331 26.01.2011 18:29:48

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


No moje DR ma už nárok na nějaký to pojebání, R.v. 1993, současný stav na tachometru 86000 km, jenom já jsem najel za 2,5 roku 16000 km prakticky jen terénem. Takže je to babička s nárokem na nějaké to loupnutí v kříži. Jinak centrál budu dětlat asi příští týden.  ano  ano  ano 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#332 26.01.2011 19:24:17

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


vlk:
ja vyzkouším patou sezonu bez výměny pístu,uvidíme co to udělá smile 

 offline 

 

#333 31.01.2011 17:53:44

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


tak vyhlídky jsou takove pristi tyden ma začít chcát tak to bile nestesti ztaje a bude dostatek sracek aby se do nich zaborily drapaky nasich zeleznych kobyl
 cool 

 offline 

 

#334 31.01.2011 19:01:28

Maca
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 79
Založená vlákna
Motorka: Suzuki
Věk: 18
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec: Nu snad mas pravdu to akorad stihnu malinke dat dokupy vydlu a dat ji nove obuti  cool 

 offline 

 

#335 05.02.2011 14:23:31

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


tak uz to konecne taje,dnes sa naposledy pořádně nažeru a pak musim zacit shazovat bo bych se nevlezl do svého nového krunýře a nemohl bych příští týden na vyjížďku.Takže výjezd příští sobotu ve 12:30 ze známého místa v Kocábově ano 

 offline 

 

#336 05.02.2011 15:48:21

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec:

Kde je do fucku "kocábov"?! big_smile 


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

#337 05.02.2011 20:30:15

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


_Vlk_:
To sa ptáš až teď. Palec má pod nickem místo bydliště Kocábov, tak je to snad jasné. A ty už nerozebírej další motorky, nebo nebudeš mít nakonec na čem vyjet usch 

 offline 

 

#338 06.02.2011 09:24:41

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


_Vlk_:Mosíme používat maskování našich vyjížděk,jak tady psal jeden nejmenovaný pán Nejeda:"JDOU PO NÁS" cool 

 offline 

 

#339 23.02.2011 19:50:44

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Něco pro povanení,co mi poslal jeden jezdec z naší bandy: ano 
Čau Palec,
je dlouhá zima a už mě švtve, že nejezdíme, posílám ti článek o tom jak začít z ježdením, je sice delší ale je to prdel )

(našel jsme to kdysi na netu)

Nazdar motorkáři,
Jak možná někteří víte, nedávno jsem se dal na závodní dráhu a můžu říct že hodně úspěšně. Spousta lidí mě píše dopisy a ptají se jakej je můj recept na úspěch, a protože jsem teďka v dobrý náladě tak jsem se rozhodl sepsat pár rad pro začínající offroad závodníky.

Jak teda na offroudový závodění v Mačeta stylu??

Aby ses mohl stát závodníkem, musíš v první řadě jako závodník vypadat!
Zamiř do místního motoshopu a u pokladny pober všechny nálepky co najdeš. Výrobce pneumatik, olejů, i chčijícího Bárta Simpsna - nálepky jsou jako Pokémoni - musíš je mít všechny. Se štosem samolepek se vrať na parkoviště a všechny je nalep na zadní dveře strejdova služebního tranzita. Takhle ostatní poznají že jsi skalní a "od fochu". Nevadí když tam budou vylepený Fox a Thor vedle sebe, reprezentuješ je všechny!

Druhá nejdůležitejší věc je motorka, na jejím výběru opravdu záleží. Finance jsou omezený a kupovat si něco slabýho jako 04tku YZ125 je hovadina, nestačil by ti výkon a byl bys pomalej. Jdi proto do osvědčené klasiky - TE610 z roku 1991 v super stavu - předchozí majitel na ní jezdil 4 roky a ani na ni
nešáhnul, takovej to je super držák bez investic. Další záruka stavu je to že na tomto konkrétním kusu jel svýho času Gottwald šestidenní, takže dostala jen tu nejlepší péči. Stáhni prodejce o tisícovku za sjetý Barumky, a donuť ho přihodit pár flašek Mogulu (olej nežere!), vysol zbývajících 34 tisíc a hurá nakládat.

Doma jen nalepíš startovní čísla - stačí rovnou na plast, tabulky nepotřebuješ. Samozřejmě zvol epický číslo 69, protože takhle ty prostě válíš. Zbývající místo na plastech vyplň samolepkama, jedno jakýma, s vyjímkou čelní tabulky - tam přijdou zamračený oči Berik. Na expanzní nádobku tlumiče nasaď plechovku Redbull, drsňáci můžou i Kozel.
Naněkolikrát ohnutý originál fabrický řidítka na motorce nech, jenom je doplň kusem termoizolace z vodovodní trubky jako ochranu na hrazdičku.

Motorku jsme poladili a přichází na řadu výbava pro pilota. V kamenným obchodě dneska nakupujou jen přizdisráčský fosilie a to ty nejsi, takže všechnu výbavu poříď na internetu, nejlíp ještě z íbeje, tam jsou nejlepší ceny. Co se týče dresu, chybu neuděláš se staršími modely Wulf-Sport, Bolder (ty jsou pěkný i letošní), Oneal, Fly apod.
Helmu objednej taky přes internet, libovolnou s obskurním třípísmenným názvem kterej nikdo v životě neslyšel.
I když ti doteď na nohách perfektně sloužily holínky nebo farmerky, tak to přecejen odrazuje sponzory. Řešením je nějaká nejnižší řada bot od Fly nebo hnědý semišový Oxtary na čtyřkolku.
Jako jezdecký kalhoty perfektně poslouží modrý džíny z Tesca - zahanbení soupeřů bude velký když je pojezdí "civilista".

A to je z domácí přípravy všechno, teď zbývá naložit motorku, věci, svoji přítelkyni Mařenu z Kotěhůlek a vyrazit!!

Přijeď na trať zásadně oblečenej v dresu, se staženými okýnky a v kazoši na plný pecky puštěný AC/DC, ev. Arakain nebo Kabáti.
Najdi dobrý místo na parkování, což obvykle znamená vklouznout někde za mlíko co nejblíž k trati.
Vybal věci, vytlač Husqvarnu a postav ji na bedýnku nebo špalek a nakopávej. Jakmile (pokud) chytne, okamžitě jí vytni nejmíň na 8000 ot. Tímhle vyšleš po depu naprosto srozumitelnej signál. Efekt je ještě lepší pokuds z koncovky při čištění důkladně odstranil i poslední zbytky vaty.
Pamatuj že na závodech jde především o psychologii a ZASTRAŠOVÁNÍ, takže to pojmi fakt ve velkým stylu - čím hlasitější tím lepší.

Další je na řadě obhlídková jízda po depu. Na tu si obleč tričko bez rukávů, zlatej řetěz kolem krku, kulicha a svítivě bílý skejtový boty. Mařenu můžeš posadit za sebe, aby si nezamazala jehlový podpatky.

Přišel čas na samotnou jízdu. Pamatuj ale že jsi na motorce zatím prakticky nejezdil, kromě nacvičování zaďáků a gumovaček o půlnoci v obytný čtvrti. Zkus se pro začátek vecpat na dětskou trať mezi 80tky, pravděpodobně si toho nikdo nevšimne.
Na trati zkoušej všechny možný stopy a střídej je co nejčastěji. Závod je hra podobně jako
šachy, a podobně jako šachová figurka se musíš pohybovat. Šach-mat - další soupeř na zemi -gratuluj si!

Pár tipů pro samotnou jízdu:
Práce s plynem je věda sama o sobě. Tobě ale stačí vědět že pokud to děláš tak že za tebou lítají kubíky zeminy, z výfuku jde modrej kouř s kapkama oleje a svody lehce svítí oranžovou barvou i v pravý poledne, pak to děláš správně!
Pozici na motorce udržuj zásadně v sedě protože to šetří energii - budeš ji potřebovat později na jízdu v depu. Prdel musí být k sedlu jak přilepená, hlavně to platí pro skoky!

Poté co mineš třetí červenou vlajku v řadě, vjeď zpátky do boxů a pokus se zlomit rychlostní rekord za tenhle den. Je to o zastrašování a psychologické válce, pamatuj!
Možná si všimneš pár nevraživých pohledů a možná schytáš i nějakou tu ránu pěstí, ale takhle holt lidi reagujou na novýho žraloka v rybníce. Říká se tomu závist a je to cena za vítězství - zvykej si.

Po závodě vyraž opět do depa, tentokrát pěšky vyslečenej do půl těla (bez ohledu na okolní teplotu) a s rozepnutýma kalhotama, abys všem ukázal, konkrétně, luxusní trencle Dolce&Gabbana, a metaforicky, že na to máš koule.

A to by bylo do začátku všechno, jsem si jistej že pokud se budeš řídit mýma radama tak se
výsledky dostaví a tvůj úspěch a respekt na trati i v depu poroste.

závodění zdar

Mačeta

 offline 

 

#340 23.02.2011 20:09:00

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


 lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů