Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Tak sa jezdí v Kocábově

#2201 07.03.2014 14:17:54

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


allanktm:

Vidim, ze nekdo pochopil jak to je s pribyvajicim vekem se clovek musi prizpusobovat svym cilum, picoviny jsou hlavne pro mlade nevyblbnute, co jsou jak z gumy, my starsi se musime drzet trochu zpatky, ja osobne si zazil za ty roky dost, ted mi uz staci jen se povozit a nedojebat se.

 offline 

 

#2202 07.03.2014 14:23:17

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Strejda-GC:
Pokud nevíte vo co gou, tak je zbytečně tu psát takové řekl bych cypoviny. Názor na Palce může mít každý, jaký chce, někomu se ježdění s ním líbí a nestěžuje si na něj, tak není co řešit. Jeho vůdcovské schopnosti a znalost terénu nemají chybu a všichni ostatní z toho jen profitují. Každý máme své mouchy, ale není třeba nic zveličovat a chytat se nějakých napsaných slov na netu. Realita je někdy jiná smile 

 offline 

 

#2203 07.03.2014 14:24:02

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Sobotni vyjizdka plne obsazena, tak jak jsem to planoval, ja s tondou a 4 prihlaseni jezdci.Vyjizdime v11.30 ze znameho kocabovskeho mista, tankovani po 2h jizdy na lesni mytine, zastavka v jedove chysi na obcerstveni a  kolektivni pokec.

 offline 

 

#2204 07.03.2014 14:38:17

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec:

Super už se těšíme  ano 


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#2205 07.03.2014 17:55:05

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Motors:
Kdybych náhodou nebyl doma, nic se neděje, nachystejte na dvoře motky, výjezd stihnu. a2 

 offline 

 

#2206 07.03.2014 17:59:30

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


viteka 32:

Ok no problem  cool 


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#2207 08.03.2014 19:22:02

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Kdo nemel dneska dost, at zvedne ruku.Vyjizdka byla suprovni, paradni parta  program se mi libil, jezdeni podle meho gusta, az na tu valasskou kyselici, ale ta nebyla v nasi rezii.Domu jsem dojel po rafku, zadni guma v hajzlu, co vyjizdka, to provalena guma, zrejme ty s tim zelenym pruhem nejsou nejvhodnejsi na dusi.A zaver byl ze mi jebla tlakova hadice na wapce a o zubch na rozete co leti po vtru, skoda mluvit.

 offline 

 

#2208 08.03.2014 21:40:27

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palče a Tondo, díky za parádní pojezd. Podklad byl dnes naprosto ideální, bahna minimum, teda až na jeden úsek  a1  Místy se i prášilo. Terén byl zvolen přesně dle možností, takže za mne  ano  Už se těším na příště  ano2 


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#2209 09.03.2014 07:04:52

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Motors:
Já myslím, že za těch 6 hod. ježdění toho bylo i dost, ruce dostaly zabrat, viď. smile 
Původní účel vyjížďka splnila nad očekávání, super relax i a někdy i dřina ano 
Určitě zase někdy zopáknem. Stále se nějak nemohu srovnat s tím počasím, jezdí se líp než v létě a je třeba toho využít a2 

 offline 

 

#2210 09.03.2014 20:00:36

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec napsal(a):

v Mrdákově za kopcem došly trasy nebo se tam nechtěj mrdat a11 ,tak se jebou na Kocáby na stare dobré najete tratě,ubohost jejich vůdce,k tomu bych se nikdy neponížil,jezdím zásadně své vlastní trasy. ano2 

jinak jezdim s rendou a jezdim s nim rád.... ano vůbec nevím kde se poradne motáme ale myslím že je zbytecny se tu do nekoho navazet...renda myslím do tebe taky nejede(aspoň sem si nevsiml) asi jste se nepohodly a ja se snazim prokousat tvymy pripsevky abych zjistil kde se to zlomilo protože se mi zda ze ste spolu dřív byly ok

 offline 

 

#2211 09.03.2014 20:07:48

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Pro pána Jána  roll 

Hoď kamenem, kdo jsi bez viny...
Kdybyste se věnovali raději přípravě na vyjížďky a zdrželi takových komentářů.

Nic, tady (na starém) takové jednání už řešit nebudu, ale v novém se nedivte, že takové příspěvky budou mazány.

Věřím, že to budete respektovat.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2212 09.03.2014 22:59:34

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


xfany:
Jdou Ti SZ?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#2213 10.03.2014 12:15:22

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Když už, tak smazat i příspěvek Filipa, jinak je v tom takový guláš, že nezasvěcený člověk neví, vo co gou. Taky mi trochu trvalo, než jsem si uvědomil, že Filip reaguje na vymazaný příspěvek. Člověk většinou v rychlosti přeletí témata, za den se jich naskládá hafo.
V takovém guláši s vymazanými příspěvky se pak nedá vyznat ne 
Jinak je to snad téma o ježdění a ne o nějakém handrkování, osobních rozepřích a pod. Jezdíme tam kde nemáme, žádné území nepatří nikomu, nelze tedy ani mluvit o nějakých svých trasách a pod. Je to náš koníček a tak bychom k tomu měli i přistupovat ano 

 offline 

 

#2214 10.03.2014 12:41:50

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


TVL to jsou sracky  a31 

 offline 

 

#2215 10.03.2014 13:30:08

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


xfany napsal(a):

viteka 32 napsal(a):

Když už, tak smazat i příspěvek Filipa, jinak je v tom takový guláš, že nezasvěcený člověk neví, vo co gou. Taky mi trochu trvalo, než jsem si uvědomil, že Filip reaguje na vymazaný příspěvek. Člověk většinou v rychlosti přeletí témata, za den se jich naskládá hafo.
V takovém guláši s vymazanými příspěvky se pak nedá vyznat ne 
Jinak je to snad téma o ježdění a ne o nějakém handrkování, osobních rozepřích a pod. Jezdíme tam kde nemáme, žádné území nepatří nikomu, nelze tedy ani mluvit o nějakých svých trasách a pod. Je to náš koníček a tak bychom k tomu měli i přistupovat ano 

Jj bordel.....a zajimave je ze ho tu delaj admini a moderatori sami.....kdybych umel tak vymazu vsechno svoje.....tel a jine kontakty mam v telefonu....
Jiz nepotrebuju vedet jak se casto ma mejt moto a stelujou spice do kol....a na tyhle lidi by se taky melo myslet.....i na palce...kterej si chce povidat....

je to cele velice smutne co se tu posledni dobou deje a11 furt se neco maze  ne 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#2216 10.03.2014 14:40:59

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Palec napsal(a):

Kdo nemel dneska dost, at zvedne ruku.Vyjizdka byla suprovni, paradni parta  program se mi libil, jezdeni podle meho gusta, az na tu valasskou kyselici, ale ta nebyla v nasi rezii.Domu jsem dojel po rafku, zadni guma v hajzlu, co vyjizdka, to provalena guma, zrejme ty s tim zelenym pruhem nejsou nejvhodnejsi na dusi.A zaver byl ze mi jebla tlakova hadice na wapce a o zubch na rozete co leti po vtru, skoda mluvit.

jj, sem ti říkal, že ta zelená je odlehčená na mousse  smile 

jinak poježděníčko super, počasíčko jako vymalovaný, moc díky kluci, to už se mi dlouho nestalo jezdit celej den a být tak pohodově vyježděnej a bez nějaké velké držky  a2 a to nemůžu říct, že bych nedostal zabrat, tělíčko bolelo pěkně celou neděli, ale jak píšu žádný šrámy ani škody na stroji  ano  ano  ano 

terén super, téměř suchoučko, ale přesto nás bahenní lázeň neminula, ale to k tomu patří


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1994_img_20140308_160142.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1994_img_20140308_160216.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1994_img_20140308_161306.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1994_img_20140308_161319.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1994_img_20140308_161524.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1994_img_20140308_161528.jpg

Editoval offroaderxrr (10.03.2014 14:41:31)


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#2217 10.03.2014 17:05:19

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


xfany napsal(a):

viteka 32 napsal(a):

Když už, tak smazat i příspěvek Filipa, jinak je v tom takový guláš, že nezasvěcený člověk neví, vo co gou. Taky mi trochu trvalo, než jsem si uvědomil, že Filip reaguje na vymazaný příspěvek. Člověk většinou v rychlosti přeletí témata, za den se jich naskládá hafo.
V takovém guláši s vymazanými příspěvky se pak nedá vyznat ne 
Jinak je to snad téma o ježdění a ne o nějakém handrkování, osobních rozepřích a pod. Jezdíme tam kde nemáme, žádné území nepatří nikomu, nelze tedy ani mluvit o nějakých svých trasách a pod. Je to náš koníček a tak bychom k tomu měli i přistupovat ano 

Jj bordel.....a zajimave je ze ho tu delaj admini a moderatori sami.....kdybych umel tak vymazu vsechno svoje.....tel a jine kontakty mam v telefonu....
Jiz nepotrebuju vedet jak se casto ma mejt moto a stelujou spice do kol....a na tyhle lidi by se taky melo myslet.....i na palce...kterej si chce povidat....

Ano, bordel začal až mazáním příspěvků. ne  Nechat v tématu reakci na vymazaný příspěvěk je trochu přitažené za vlasy. Palec je holt Palec, zná ho většina  a každý ví, že má svou hlavu, ale jako každý jiný člen by měl mít právo na svůj názor. Pokud se někomu jeho názor nebo příspěvek nelíbí, tak buď to ani nebude číst nebo mu po svém odpoví, od toho snad je fórum.
Osobně mi každá cenzura tady leze krkem a zvedá ze židle, moderátorů je tu jak much a každý si dělá, co chce ne 
Zatím každý, co byl jezdit s Palcem neřekl vůči němu nebo ježdění s ním křivého slova, spíš je slyšet chválu. tak o co tu sakra jde? Ať kdokoli přijede, pojezdí a je to.
Jediný, kdo se k tomu mohl vyjádřit byl Renda a pokud ten je v klidu, tak je zbytečné cokoli řešit.

 offline 

 

#2218 10.03.2014 19:00:37

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


viteka 32 napsal(a):

xfany napsal(a):

viteka 32 napsal(a):

Když už, tak smazat i příspěvek Filipa, jinak je v tom takový guláš, že nezasvěcený člověk neví, vo co gou. Taky mi trochu trvalo, než jsem si uvědomil, že Filip reaguje na vymazaný příspěvek. Člověk většinou v rychlosti přeletí témata, za den se jich naskládá hafo.
V takovém guláši s vymazanými příspěvky se pak nedá vyznat ne 
Jinak je to snad téma o ježdění a ne o nějakém handrkování, osobních rozepřích a pod. Jezdíme tam kde nemáme, žádné území nepatří nikomu, nelze tedy ani mluvit o nějakých svých trasách a pod. Je to náš koníček a tak bychom k tomu měli i přistupovat ano 

Jj bordel.....a zajimave je ze ho tu delaj admini a moderatori sami.....kdybych umel tak vymazu vsechno svoje.....tel a jine kontakty mam v telefonu....
Jiz nepotrebuju vedet jak se casto ma mejt moto a stelujou spice do kol....a na tyhle lidi by se taky melo myslet.....i na palce...kterej si chce povidat....

Ano, bordel začal až mazáním příspěvků. ne  Nechat v tématu reakci na vymazaný příspěvěk je trochu přitažené za vlasy. Palec je holt Palec, zná ho většina  a každý ví, že má svou hlavu, ale jako každý jiný člen by měl mít právo na svůj názor. Pokud se někomu jeho názor nebo příspěvek nelíbí, tak buď to ani nebude číst nebo mu po svém odpoví, od toho snad je fórum.
Osobně mi každá cenzura tady leze krkem a zvedá ze židle, moderátorů je tu jak much a každý si dělá, co chce ne 
Zatím každý, co byl jezdit s Palcem neřekl vůči němu nebo ježdění s ním křivého slova, spíš je slyšet chválu. tak o co tu sakra jde? Ať kdokoli přijede, pojezdí a je to.
Jediný, kdo se k tomu mohl vyjádřit byl Renda a pokud ten je v klidu, tak je zbytečné cokoli řešit.

kdybych ja byl moderator tak bych se taky potreboval vyrádit  SMAZAL BYCH VAS VSECHNY lol 

chápu mazani blbostí a nejakych inzeratu co nejsou koser ale třeba i nejake urážky co by fakt mely opodstatnení(ale to si kazdej co urazi tak mysli ze ma pravdu) ale za urážky bych daval napomenuti a pak asi ban kdyby to nemelo smysl napomínat a dotycny by to nepochopil.....trepa palec jak tu nadaval na co jsem reagoval bych nebral jako velkou hruzu ...holt je nasranej(ja nevim proc protože tu historii neznam) ale nebylo to nic az tak hrozneho par lidi mu to napsalo co si o tom mysli a myslim ze je to lepsi nez nejaky mazani.....

 offline 

 

#2219 10.03.2014 20:13:07

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Začíná to být sranda, ještě před chvíli tu bylo plakání Michala a teď už zas není  lol 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#2220 10.03.2014 20:24:32

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Tak sa jezdí v Kocábově


Filda125 napsal(a):

Začíná to být sranda, ještě před chvíli tu bylo plakání Michala a teď už zas není  lol 

kdo je michal ?neznam...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů