Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

SHINERAY XY 250 Motocross 2010

#141 20.12.2011 12:40:41

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Raduz TT600r: V tom případě jsem zřejmě nepochopil, proč jsi toto vlákno založil - promiň, zřejmě se pokusím sehnat info třeba na fóru o Suzuki - výsledek bude asi podobný ne 

 offline 

 

#142 20.12.2011 12:42:46

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Ty jsi fakt komik.

Co uděláš se strojem za .... ne, vidím, že to nemá smysl.

Tak jinak:
Je to super stroj, spousta zkušených jezdců s nima odzávodila jistě spoustu podniků, všichni jsou šťastní a spokojení. Kup to a měj radost taky.

Unikl mi důvod, proč jsi to celé tady tak doteď řešil, když základní otázku zodpovědět dokážeš.

A takovej vatař nejsem, neboj...

Toto vlákno bylo věnováno jednodennímu testu 250ky. Je to v nadpisu a není k tomu co dodat.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#143 20.12.2011 12:47:28

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Tvoje hodnocení slabšího bratra (250 ccm ) je z deseti bodů osm. Asi opravdu jsem mezi těmi, kteří kam vítr, tam plášť. Jednou je to za osm bodů, potom se to popliva a ve výsledku bych tomu nedal ani dva - a to jen za to, že to vrčí a vypadá ze dvou metrů jako motorka.

 offline 

 

#144 20.12.2011 12:48:45

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Brůčo, co jsi od svého dotazu očekával?
Info o stroji?
Tady?
Tady se schází spousta fajn lidí a od tohohle zboží se vesměs držíme dál.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#145 20.12.2011 12:51:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Brůča napsal(a):

Tvoje hodnocení slabšího bratra (250 ccm ) je z deseti bodů osm. Asi opravdu jsem mezi těmi, kteří kam vítr, tam plášť. Jednou je to za osm bodů, potom se to popliva a ve výsledku bych tomu nedal ani dva - a to jen za to, že to vrčí a vypadá ze dvou metrů jako motorka.

Přečetl sis to celé? Jednalo se o dost upravenej stroj a jednodenní test! Nemá to vypovídat nic o spolehlivosti stroje. Navíc jsme zjistili posléze další skutečnosti/viz průběh tohoto vlákna), které bodů dost ubraly. Ty informace jsme ale tenkrát neměli a je to rok staré vlákno!!!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#146 20.12.2011 12:56:59

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


No, Brůča už s panem Vojtou na 100% mluvil. To vím. A nejsem věštec nebo vizionář  wink , že jo Brůčo?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#147 20.12.2011 12:57:35

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Já se pracně dostal na kontakty dvou lidí, kteří to vlastní. Myslel jsem, že je zde někdo, kdo to alespoň projel, nebo zná dalšího majitele - bohužel je to stále stroj z těch exotičtějších, takže nikde nikdo. Až bude po zimě, tak zajedu za tím Petrem(ze zvědavosti), mám slíbeno povožení. Jinak zůstávám klidný a dokud se Yamaha nepo do té míry, že budu shánět jiný stroj, budu jí jezdit. A jestli bude někde prezentace pro OFFMOTO, klidně si udělám výlet i na Moravu. Povozit se sám a nevyslechnout názor jiných je také na prd. Více očí více vidí.

 offline 

 

#148 20.12.2011 13:05:27

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Nevím jak se dnes dělají obchody ale když se u nas něco prodava stroje za 10 milionu tak se to uděla jednoduše Tady si do tohop sedni tu se svez tady maš telefoní čísla adresy majitelu vyber si ktere chceš zajed si za něma a zeptej se jich sam nazdar.žadne schanění info na netu a kde všude¨.

Editoval Tristan (20.12.2011 13:06:00)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#149 20.12.2011 13:11:15

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Ano, pan Vojta mě kontaktoval s dotazem, kde jsem na VV MX 450 jezdil a kdy, když jsem někde napsal, že jejich v bazaru nabízený stroj za asi 60 000Kč je ojetina horší mojí desetileté YZ 426 F. Tak jsem mu oznámil, že přímo u nich v Klatovech a to tehdy a tehdy. Jinak pana Vojtu neznám a nikdy jsem ho neviděl. Měli tam ale vystavené i nové stroje a zse tak tragicky to nevypadalo. Tak mě jen zajímalo, jak to asi vypadá po sezoně hobíka se stavem stroje - což jsem se zatím nedozvěděl. A prodejce se opravdu ptát nehodlám - to co on prodává musí být přece to nej na trhu, ať už se to jmenuje jakkoliv.

 offline 

 

#150 20.12.2011 13:21:49

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11377
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Pan Vojta již o prezentaci zájem neměl, takže nepředpokládám, že dorazí i se strojem jen kvůli nám. Navíc ho trochu i chápu.
Moje rada:
Zajeď za ním, nech si stroj na zápůjčku pro test a svez se. Poví ti to o podvozku a styvbě stroje+o výkonu atd. To bude pro začátek stačit. Pokud necukneš tady a bude tě zajímat víc, budeš stejně zase ve slepé uličce, páč nebude těch 200 spokojených nebo alespoň jen uživatelů, kteří by ti statistiku spolehlivosti vytvořili. Kde nic není ani smrt nebere. Tohle přece znáš.

A snad už na závěr tohoto vlákna(mám pocit, že už bylo napsáno vše podstatné).
Dívám-li se na vše, co firma ...ani jméno jsem nenašel... prezentuje, tak stránky, videa, akce apod. není na úrovni, kterou bych očekával od renomované firmy.

Osobní dojem je takový, že 2 pánové začli vozit něco z číny, začli tomu dávat amatérskou reklamu a očekávají masový prodej za nijak velice atraktivní ceny(rovnáno k očekávané kvalitě). Prezentace výrobku na srazu taky spoustu lidí neohromila. Jezdí s tím nějaký podnik, kde je to o jezdci, ne o stroji. Následný servis nikdo nevidí a prezentace opět až zavádějicí. Já se držím při zemi a ještě dlouho budu.
Jinak se můžeš zúčastnit některého setkání a probrat to s lidma osobně. Možná ti poví, co je zkušenost s čínským výrobkem obecně a s podělanou jebkou strojem obzvlášť. Pak možná řekneš závěr, se kterým budeš skutečně vnitřně souhlasit i ty sám.

a zazvonil zvonec a pohádky je konec  a1   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#151 20.12.2011 13:22:56

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


xfany: pokecam otestuju a v prvni rade se zeptam znamejch kamaradu   - nikoho ze svého okolí s tímto strojem neznám, proto jsem se ptal KAMARÁDÚ tady. Mám v okolí známých možnost poježdění na KTM, Hondě, Gasu, Kawě a HG. Toto problém není a jak už to tak bývá, každý má svůj stroj pro něco, co mu připadá super. Takže i tam je objektivita na prd. Nebo ty řekneš HG je horší než......., nekup si ho, jdi raději tam a tam?

 offline 

 

#152 20.12.2011 13:30:21

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Nikdo to tady nemá a já jako testovací jezdec  za systém pokus omyl sto papírů dávat nebudu.  Tím bych to celé uzavřel. Jestli se budou naskladněné stroje vyprodávat za cca 50 - tak si to do garáže postavím (ke svojí Yamaze, aby jí nebylo smutno) lol Díly tam jsou jako na Hondě, takže nic nesehnatelného z vyvoje original čína. Howg.

 offline 

 

#153 20.12.2011 14:22:40

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


tady se to rozjelo :-)))) takže budu asi první,kdo to řekne tak jak chceš:Nikdy jsem to neviděl a nejel na tom a nekoupil bych si to a zkušenost nebo tedy spíš důvody?Vše co je z číny mě zatím nepřesvědčilo,proč by to mělo být zrovna tohle?Jestli argumentuješ Kiou a Hyunday,tak nechci bejt nafrněnej,ale to pro mě je opět jako vždy-stará výrobní linka,vylepšeno hovnovým materiálem,hnusnej plastovej interier,popřípadě v "luxusních" verzích vylepšenej o hnusnej dotykovej LCD kterej když se posere a pozor,měl jsem k dispozici vlajkovou záležitost Daewoo Chairmann-ani v Daewu mi neporadili,neměli k tomu changer na radio,a co mi řekli za ten LCD novej,za to bych měl trojkovýho golfa!Takže proto NIKDY nechci ani čínskou,posranou motorku.Neuměj ještě ani udělat kvalitního chopera pro pupkáče,tak co se kurva serou do motokrosu???Snad prominete vulgární výrazy,ale opravdu to tady ještě nemá ani deset lidí dva roky,aby se o tom něco vědělo a já už ted vím a myslete si co chcete,že to je sráč kterej bude ve finále na dílech-protože je jasný,že to bude díky materiálům několikrát více-stejně a ne-li dražší provoz.


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#154 20.12.2011 14:23:36

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


mimochodem...rok staré vlákno hovoří za vše-ani po roce to ještě nemá ani deset lidí,co by k tomu něco řekli-to asi bude stát za to ano 


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#155 20.12.2011 17:41:44

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


nerad bych zase výřil stojaté vody... ale http://otomoto.cz/show?id=M2979764 sice už má něco najeto, ale všichni víme kolik na tom lidí jsou schopný nalítat mth aniž by něco dělali... http://otomoto.cz/show?id=M2973333 nebo tahle... záleží kolik člověk najede za rok... ale pokud by to bylo pro hobíka, tak jen mění olej a má na pár let naprosto vystaráno... přijde mi to ideálnější řešení... když je chuť a čas, tak je snadné najít dobrý kup...

týká se to i ND, sice jsem musel brouzdat nějaký čas na netu, ale nakonec jsem ušetřil 22 000 za kompletní převodovku do YZ 426... vyšla na 3 000 a najeto měla 2 mth... takhle jsem dokázal udělat komplet GO za 1/4 ceny, ale musel jsem tomu obětovat čas na netu... ale to jak je vidět tady nikomu nedělá problém  wink  v dnešním světě to tak je... chceš něco rychle? tak plať! a 63 000 za hlavu je dost přehnaná záležitost, ale holt jsi třeba nechtěl počkat 14 dní nebo měsíc, ale chtěl jsi to hned... to je zase určení priorit, jezdit hned, ale za vysokou cenu, nebo si počkám a budu to mít za třetinu... pak ale tady nebrečte na netu, jak jsou ceny dílů drahé... jako příklad uvedu zdejšího uživatele a mého kamaráda Pepu Poura (nick: Jpour)... jezdí závody, skoro furt trénuje, ale náklady na moto jsou mnohem, mnohem nižší, než mají lidi na jeho jezdecké úrovni... proč? není línej... je schopnej místo blábolení na netu a naříkání si navrhnout třeba i díly sám, na jeho motorce jsou věci, který si vylepšil a ještě to udělal z lepších materiálů a je stejně na třetině ceny... takže tohle je jen o lidech...

a k tomu jak někdo psal, že i renomované firmy jsou do horších materiálů, tak to není pravda... za honbou po výkonu naopak dávají lepší materiály, ale snaží se ušetřit na váze, dobře je to vidět na pístech lol a to se mi na jednu stranu líbí na WR, někomu vadí, že už 12 let nepřišli s jinou koncepcí (nejvíc to vadí Blaťákovi z m.cz, kterej se bojí 450  a11 ), ale oni moc dobře vědí proč... stačí se kouknout na čem jezdí "pupkáči" s jejich sedacím stylem  lol a to je přesně ta klientela kterou by se měl snažit zaujmout i prodejce VV MX 450... stačí se kouknout na reklamu na WR... úspešný chlap vyjede z kanceláře a jede do přírody, ale jede, žádný zběsilosti nechce si rozbít držku atd...  zato propagace EXC mladý kluci, alkohol, sex, hnusný pády, erzberg, romaniacs... ty se snaží o zaujmout "magory" kteří mají rádi adrenalin atd. a zatím na tuhle klientelu Shineray prostě nemá...


tím jsem hodnotil tu propagaci... stačí se opravdu podívat na jaký akce cpe reklamu KTM a na jaký Yamaha... to že čínskej stroj vyhraje pohár, tak to neosloví ty správné lidi... závodníci šáhnou po kvalitě, protože 1. záleží na jejich zdraví (když se vysype motorka při letu není zrovna příjemné) 2. otočí za sezónu takový peníze, že ten finační rozdíl je pro ně prd ve větru... 3. ano, ne každej je profík a nejezdí nejvyšší soutěže, ale zase takovej člověk taky sáhne po zaručené kvalitě, protože ho to ve finále může vyjít levněji...

takže bych si prezentaci představil na úplně jiné úrovni, rozhodně ne mezi lidmi, kteří se tomu aktivně věnují motorkám... je pěkný, že ten stroj vyhrává, ale to mám cpát do hlavy těm pupkáčům, ne na offmoto nebo m.cz... tak jak je to v německu, kde si to jak někdo říkal, lidi spokojeně kupují... pak se totiž nemůže člověk divit, že je to tak málo "internetových bojovníků", kteří to vlastní... i když jsou to všechno jen spekulace, neviděl jsem prodejní statistiky, takže vycházím jen z toho, že po roce je furt stejná situace...

každopádně celý tohle téma není náš problém  lol protože každému z nás je to úplně jedno, my v tom peníze nemáme a není to náš business... je to chyba prezentace firmy, která pak dává obrovskej prostor spekulacím... většina lidí nehodlá trávit u PC a hledat si informace... něco jako VM, to už je taky "utopenej" stroj, ale tím líp pro Shineray, protože to by byl jeho největší konkurent, protože už by radši každej šáhnul po české motce, hlavně s obrovskou výhodou konzultace problému přímo s továrnou a pokud by se to rozjelo, tak dodání dílů naprosto bezkonkurenční big_smile

doufám, že to neni moc zmatený  lol  snad to každý pochopí...

 offline 

 

#156 20.12.2011 17:49:59

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


já to pochopil dobře a s většinou souhlasím


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#157 27.12.2011 19:42:21

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


volodaj mám aj hento myslel som ze otec bude jazdit...
kedze som original hondu som tiez nevidel z rychlika.. tak sa mi zdalo celkom zaujimave ist kuknut tento "tokens" ... da sa povedat ze zvedavost zvitazila nemá vela nabehané , je "doma" teda tam odkial pochádzam ale ked tam dojdem tak ju patrične prevetrám... zatial neakých 700 km ma najazdené. ale spat k obhliadke)
v sérii ako sa dá kúpiť niesú na nej magneziové kryty spojky a zapalka , ale neaké z výroby . povedal by som ze su podstatne pevnejšie čiže by som ich nemenil. výkonová charekteristika je zhodná s origo hondou.(ťahá kurva odspodu)
regler pasuje a funguje z hondy , tlmenie je také isté. jediná odchýlka sa mi zdá karburátor. mam pocit že palivom nešetrí a po pridaní zo zatvoreného plynu urobi poriadnu zvukovú kulisu... crf 450r s ladakom co som kedysi mal sa moze schovat.velká výhoda je tá že to má hned technický a pán krajčovič je importér na slovensko priamo z továrne , takže môže tlačiť technické.... hned su v TP supermotardové kolesá. spat k moto: sprevodovanie to má také iste ako origo honda 13/51 a ťahá to naozaj dobre. podla mňa je to úplne to isté až na plasty a karbík. inak prevodovka ide hladko . spojku by som bral hydraulickú ale asi som rozmaznaný a vravím to pri každej lankovej spojke btw: kedze nemam cas sa ani vysrat tak si necham asi len tohto tokensa na teke to vikendové vozenie pytaj sa kludne co chces
EDIT: ešte som zabudol dodať: oproti r-kovej honde má x-ková asi 5 koní menej a ťahá v celom spektre otáčok , mne to tak velmi vyhovuje...
dalsia vec: nekde na východe jazdia s x-kovými motormi "tokensami" aj motokros a sú konkurencie schopní

Jen tak pro zajímavost od bratří z východu.

 offline 

 

#158 27.12.2011 19:45:58

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


No zdá sa že poniektorý sú tu najivnejší než dnešné 15stky . To vážne si myslíte že keď máte japonca tak bol vyrobený v japonsku? Leda tak poskladaný! Veď už samotné BMW si dáva vyrábať diely v číne. No a teraz späť k Tokensu. Mal som možnosť jazdiť dve sezóny na tejto motorke (popri mojom husabergu) a poriadne jej naložiť z každej strany. Odviezlo sa na nej kopec jazdcov ktorý jazdia aj závodne tak že to nikto nešetril. Podotýkam že sa jazdily tie najväčšie extrémy aké v okolí sú. Moto nalietala okolo 120 mh bez zásahu do motora, okem bežnej údržby. A toto je celkové zhodnotenie motorky: Váhovo je o pár kilov ťažšia ako KTMka ale na bežné enduro jazdy to nijak neprekáža. Podvozok bolo treba trocha doladiť, sériovo dosť tvrdý. Zátačky však rezala na jednotku. Záťah motora bol plynulý pekne od spodu, žiadne šklbanie ako CRF. Pri prudkom pridaní však s miernym oneskorením za čo môže použitý podtlakový karburátor, so šupátkovým by to bolo bez problémov.Na klzkom povrchu to je ale skôr výhoda, preto že motorka si drží stopu a neustreluje jej zadok pri prudkej akcelerácii. Modely 2012 sú už so vstrekovaním. Na moto mi chýbala hydraulická spojka, tej lankovej v živote neprídem na chuť. Radenie rýchlosťi bez problémov, 1ka a 2ka by mohli biť kratšie. Prevod bol 13-50 ale náročnom teréne bolo treba aj tak viac spojkovať. Prežila však všetky extrémne situásie bez neakej ujmi (ak nerátame pár špicov v kolesách a zlomený blatník) a tých extrémov bolo fakt dosť. Čo sa týka náhradných dielov tak tie sú za smiešne ceny a kedže motor je 100% identický s hondou tak sa dajú použiť obojstranne ( z tokensa na hondu a naopak). Kto nemá v pláne jazdiť majstrovstvá ale len občas sa riadne vyblázniť v teréne a mať moto aj na ŠPZ tak za tie peniaze to nie je zlá kúpa. Toť vše.

Osobní zkušenosti lidí, kteří to vlastní, a nejsou to jediné stroje u nich v garážích - tento pán jezdí na HSB závody.

 offline 

 

#159 27.12.2011 19:48:33

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


K U P  S I  T O
já zůstanu u japonce i kdyby byl poskládanej napůl v rumunsku a napůl v kurdistánu.

Editoval YZ426F (27.12.2011 19:49:20)


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#160 27.12.2011 19:53:52

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: SHINERAY XY 250 Motocross 2010


Až mě chcípne Námaha, tak tě jí prodám na papíry, a možná to vyzkouším. Někdo musí být první. Zatím jsem jen sběračem informací.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů