Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

CENZURA - mazani temat

#41 30.07.2010 17:28:30

dr-z 400 e
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: PEKLO
Motorka: RMX 450 Z
Věk: 28
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


jeste jedna vec pro vsechny , na konci toho posledniho povidani jste me pranyrovali za to ze jsem na vas chtel neco vydelat . atd atd a strasne se vam to nelibilo . moje reakce byla jednoducha smazal jsem to . hlavne pro to ze opravdu nemam za potrebi tady cist slabomyslne kecy na muj ucet . a potom co se vam to tada nelibilo a ja to smazal tak me tahate za ocas ze jsem to smazal protoze se vam to nelibilo ? na rovinu jsem to nepochopil . zapomente na to co jsem nabizel . priste pomuzu jen kdyz se nekdo zepta . a jeste k tomu zpoplatneni a posleze smazani. pokud by mi to dalo na vyber at zaplatim , i presto ze jsem to spise nabizel jako pomoc asi bych to zatahnul , a myslim ze pokud tady nekdo da prispevek ktery jak se ukazalo ty spravne a poctive lidi tady pobouril tak by ho asi mel smazat ne  ? nelibilo se - smazal jsem . smazal jsem - nelibi se  .  a11 opravdu jsem vas nepochopil . nazdar . vsem co to chapou dik .

 offline 

 

#42 30.07.2010 20:33:39

andrew x
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 586
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 24
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


dr-z 400 e:

já chápu  ano 

 offline 

 

#43 30.07.2010 21:06:55

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: CENZURA - mazani temat


DRZ-E bych na jaře rád nahradil svoji babičku DR  ano  Na Tvojí nabídce jsem neviděl nic špatného. Na foru jsou jiné inzeráty nebo nabídky v rozporu s "dobrými mravy" a nikomu to nevadí. Je to prostě "fórum". A možná jsi si udělal o charakterů některých uživatelů obrázek. Výdycky něco špatné je pro něco dobré. Na jaře písnu (pokud budou prachy). Pokud bude slušný stav za dobré prachy, beru. Když ne, nechám ležet  ne To je snad kšeft! Nebo ne?


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#44 30.07.2010 21:21:42

Re: CENZURA - mazani temat


dr-z 400 e napsal(a):

nelibilo se - smazal jsem . smazal jsem - nelibi se  .  a11 opravdu jsem vas nepochopil . nazdar . vsem co to chapou dik .

dovolim si tohle to tvoje tvrzeni tosku poupravit. mel jsi zacit tu vetu takhle:
to vlakno se me prestalo libit a tak jsem ho smazal. 

a smazal jsi ho proto ze jsem tam zverejnil web adr. odkud ty inzeraty jsou. vystupoval jsi v tom vlakne jako by byl ten inzertni web bylo neco super tajneho, nebo dokonce tvuj.
kdyz se te tam nekdo v prispevku zeptal na adr. odkud to beres tak jsi mu odpovedel ze je to tvoje know-how.
trosku jsis popletl co to know-how vlaste znamena. nemuzes si know-how delat z toho ze jsi nasel na netu nejakou webovou stranku s inzeratama.  tvoje know-how by napr. bylo kdyby jsi vymyslel nejakej pracovni postup na vyrobu neceho, nebo napsal nejakej software, nebo cokoliv jineho ale tveho, tvoji hlavou nebo rukama privedeno na svet.

 offline 

 

#45 30.07.2010 21:53:10

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: CENZURA - mazani temat


dr-z 400 e:

já sem se tě jenom zeptal odkud to vozíš, že bych se podival na nabídku, tys to odmítnul s tím, že tě to živí. Já sem si zjistil adresu ze které to bereš, podival sem se na ceny a usoudil že by se mi vyplatilo pro to dojet sám. Pak ses začal vztekat, a jakmile kick-start uveřejnil ten web, tak to bylo okamžitě smazany. To sem nepochopil. a11 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#46 31.07.2010 12:21:05

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz TT600r:

Jasně Předsedo! Samolepky jsou výborný nápad. Už to tiskni a posílám škváru! cool  ano 

Samolepek není nikdy dost - aspoň skryju ta díry na pátých dveřích mé Felicii big_smile 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#47 31.07.2010 13:30:15

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


ViTTek napsal(a):

Raduz TT600r:

Jasně Předsedo! Samolepky jsou výborný nápad. Už to tiskni a posílám škváru! cool  ano 

Samolepek není nikdy dost - aspoň skryju ta díry na pátých dveřích mé Felicii big_smile 

Vidím to asi opravdu tak. Vy darujete dobrovolný příspěvek a já vám daruju nálepku.
Udělám 2 druhy a vyvěsím to. Vy si pak řeknete, kterou chcete a je to....


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#48 31.07.2010 16:18:59

dr-z 400 e
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: PEKLO
Motorka: RMX 450 Z
Věk: 28
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


kick-start:

know how  - znamena VEDET JAK chlapče , tak me tady nepoucuj o byznysu . ja moc dobre vim jak to mam delat . a na netu jsem to nanasel , spolupracuji s timhle servrem a zivi me to . nechci se do tebe nikak trefovat ale uz to nekomentuj . naskoc do vozu a dovez si to sam . uz otom nebudeme nikdy mluvit plati ? nazdar.

 offline 

 

#49 31.07.2010 17:05:51

Re: CENZURA - mazani temat


Ale pánové! Po deseti dnech na Šumavě se nestačím divit. Na můj vkus a na toto forum celkem ostrá výměna. Rozhodně nechci moralizovat, nemám to ve zvyku. nee1 Ale neodpustím si malou poznámku. Když jsem se registroval fungovalo toto forum čistě jako "studnice moudrosti" pro méně znalé a panoval tady přátelský duch party stejně smýšlejících lidí založený navzájemném respektu. To byl mimo jiné důvod, proč mě zaujal a proč jsem rád chodím. Ostatní obdobné stránky jsou plné totálních žvástů, urážení lidí kteří o motorkách neví nic, jen o tom melou, sedí u netu z nudy a ne proto, aby jim to něco dalo. Někteří se tisíckrát ptají na zodpovězené otázky, zakládají vlákna, která jsou již zavedena apod.  a5 Opravdu bych byl rád, kdyby jsme se vrátili kousek zpět a brali věci více s nadhledem. Jsme přeci jedna parta, ne? ano  a20  heart  smile 

 offline 

 

#50 31.07.2010 18:59:25

Re: CENZURA - mazani temat


Čím větší bude návštěvnost, tím těžší tu bude bude uhlídat nějaký řád a rozumnou diskuzi. Motorkari jsou už tak navštěvovaní, že tam není vůbec možné držet to v nějakých mezích... Také provozuji stránky, které mají kolem 30-40tis lidí denně. Fórum není hlavní část, ale i přesto je velmi velmi velmi obtížné udržet v diskuzích alespoň nějakou rozumnou úroveň.

Takže tím jsem chtěl říct, že časem to bude už jen a jen horší. Úroveň diskuze tu bude buď upadat, nebo moderátoři budou mít daleko více práce  wink 

Editoval radek.xt660 (31.07.2010 18:59:56)

 offline 

 

#51 31.07.2010 19:53:00

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: CENZURA - mazani temat


nj, kdyby lidi jezdili a neseděli u netu, tak by to bylo uplně jiný... Já už přes měsic mužu jenom sedět u netu a7   Ale v pondělí/úterý se to už změní a dlouho mě tady nikdo neuvidí cool 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#52 31.07.2010 20:01:12

samotar67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 138
Založená vlákna
Místo: u Chrudimi
Motorka: Honda NX650Dominátor
Věk: 49
Tel: 776159250
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz TT600r napsal(a):

ViTTek napsal(a):

Raduz TT600r:

Jasně Předsedo! Samolepky jsou výborný nápad. Už to tiskni a posílám škváru! cool  ano 

Samolepek není nikdy dost - aspoň skryju ta díry na pátých dveřích mé Felicii big_smile 

Vidím to asi opravdu tak. Vy darujete dobrovolný příspěvek a já vám daruju nálepku.
Udělám 2 druhy a vyvěsím to. Vy si pak řeknete, kterou chcete a je to....

Naprostý souhlas a není co řešit ano  ano  ano  ano 


.....padám rád a padat umím......

 offline 

 

#53 31.07.2010 20:13:15

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz TT600r napsal(a):

ViTTek napsal(a):

Raduz TT600r:

Jasně Předsedo! Samolepky jsou výborný nápad. Už to tiskni a posílám škváru! cool  ano 

Samolepek není nikdy dost - aspoň skryju ta díry na pátých dveřích mé Felicii big_smile 

Vidím to asi opravdu tak. Vy darujete dobrovolný příspěvek a já vám daruju nálepku.
Udělám 2 druhy a vyvěsím to. Vy si pak řeknete, kterou chcete a je to....

chci samolepku s nějakou prsatou a2  heh2 
Jinak souhlas a2 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#54 01.08.2010 11:15:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


Ataman napsal(a):

Ale pánové! Po deseti dnech na Šumavě se nestačím divit. Na můj vkus a na toto forum celkem ostrá výměna. Rozhodně nechci moralizovat, nemám to ve zvyku. nee1 Ale neodpustím si malou poznámku. Když jsem se registroval fungovalo toto forum čistě jako "studnice moudrosti" pro méně znalé a panoval tady přátelský duch party stejně smýšlejících lidí založený navzájemném respektu. To byl mimo jiné důvod, proč mě zaujal a proč jsem rád chodím. Ostatní obdobné stránky jsou plné totálních žvástů, urážení lidí kteří o motorkách neví nic, jen o tom melou, sedí u netu z nudy a ne proto, aby jim to něco dalo. Někteří se tisíckrát ptají na zodpovězené otázky, zakládají vlákna, která jsou již zavedena apod.  a5 Opravdu bych byl rád, kdyby jsme se vrátili kousek zpět a brali věci více s nadhledem. Jsme přeci jedna parta, ne? ano  a20  heart  smile 

Chlape, jsem rád, že se začínají ozývat lidé s touto myšlenkou. Tvá poznámka je naprosto v pořádku. Něolikrát jsem to tu psal a těch 10 dní, co jsi byl pryč, se tu událo opravdu dost nehezkých věcí.

Apeluji tedy na všechny uživatele tohoto fóra:
Chovejte se zde slušně, přátelsky nebo odejděte. Nestojím o kecy o tom, jaké máte spodky nebo novej účes. Tohle je diskusní fórum o offroadových strojích, technice, zkušenostech, výletech a tímto charakterem podobných záležitostech. Nezávodíme tady o množství nasekaných příspěvků, ale hrajeme tady na vysokou úroveň všech příspěvků.
Pokud máte potřebu se rozvykládat o jiných věcech, jděte si o nich vykládat jinam.

radek.xt660 napsal(a):

Čím větší bude návštěvnost, tím těžší tu bude bude uhlídat nějaký řád a rozumnou diskuzi. Motorkari jsou už tak navštěvovaní, že tam není vůbec možné držet to v nějakých mezích... Také provozuji stránky, které mají kolem 30-40tis lidí denně. Fórum není hlavní část, ale i přesto je velmi velmi velmi obtížné udržet v diskuzích alespoň nějakou rozumnou úroveň.

Takže tím jsem chtěl říct, že časem to bude už jen a jen horší. Úroveň diskuze tu bude buď upadat, nebo moderátoři budou mít daleko více práce  wink

To musím vyřešit - asi víš, o čem mluvíš. Je to totiž tak.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#55 01.08.2010 20:30:11

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: CENZURA - mazani temat


Jáárda:Souhlasím zcela s Raduzem. To není despotismus, to je splnění předem daných podmínek ve vší slušnosti a férově. Je přece spousta jiných možností komunikace o všem možném a OFFMOTO by se nemělo tím zaplňovat.  ano  ano  ano 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#56 01.08.2010 20:32:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


Jáárda napsal(a):

Raduz TT600r:

Pokud máte potřebu se rozvykládat o jiných věcech, jděte si o nich vykládat jinam.

Hele administrátore teď pár slov zase odemne. Ta věta nahoře zní tochu despoticky  hmm 
Je to diskusní forum, je tady určitá komunita lidí se stejným zájmem a podle mě to nejsou zabedněnci kteří by si měli povídat jen a pouze o enduru . Pokud vím tak se tady psalo (slušně) o všem možném, tak nevidím důvod proč v tom nepokračovat . Jen by se ta témata měla směřovat do jiné sekce (pokec s bahnomily) a né někam jinam jak doporučuješ   wink 

Aha, tak já to rozvedu.
Jardo, tobě jsem někdy něco na tvoje příspěvky řekl? Ty s Dědkem a spol jste natolik chápaví, že máte své "fórum ve fóru" a to je nazváno naprosto jasně: "Dědkovo a Jáárdovo spamování". Náplň tedy sleduje jen ten, kdo o to jeví zájem. Je to správně zařazené, nikdo si na to nestěžuje a jedinej, kdo se tam má prostor nějak napadat či urážet, jste vy sami. Vy to ale myslíte po svém a smějete se tomu. To vidím taky jako v pořádku. Jinými slovy - je to v poho a občas, když tam zabrousím, tak se zasměju.

Nicméně jsi taky poznamenal, že zařazení je důležité a to je samozřejmě tak.

Nejsi tady první den a pamatuješ toho už moc. Několik změn vzhledu, 456x změněné logo apod. Nezdá se ti, že se tu začíná chvílema v sekcích o technice apod. něco kazit?

Chci to zarazit a vrátit se tam, kde jsme byli v poho a fakt dobrá parta lidí. O nic víc mi nejde.
Despoticky to možná zní, ale co mi zbývá. Budoval jsem tohle fórum s Markem docela dlouho a zůstal jsem na to sám. Nechci to nechat pokurvit. Raději to chytím v začátku, než bych to nechal rozrůst. Despota nejsem, dyť to víš sám. Nečetl jsi ode mě jeden řádek, tak už asi představu za ty roky máš, ne?  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#57 01.08.2010 21:14:18

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: CENZURA - mazani temat


Selekci to chce určitě, ale nechce to moc přehánět. Nedávno se mi stalo na jendom herním fóru, kde jsem hledal nějaké info, že jsem napsal dotaz a někdo mi odpověděl. Debata se vedla v pohodě a já tam napsal odpověď ve stylu jako " jj to by se mi taky líbilo".
Admnistrátor mě hned pokáral, jako že moje odpověď neměla žádnou hodnotu a nevztahovala se přímo k tématu atd. bla bla. Koukal jsem jak puk. Když minapsal po třetí uplně bez důvodně uplně dramatickou výstrahu za nevhodnou odpověď, tak jsem to už nevydržel, poslal ho slušně do řiti a už jsem se tam více nevrátil.
Nerad bych aby to tu dopadlo stejně.
Navíc podlě mě, každý uživatel by měl mít právo bez udání důvodu smazat svůj příspěvek, ať už ho k tomu vede cokoli.


Dej koním pít...

 offline 

 

#58 01.08.2010 21:30:44

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


Kluci, taky jsem z nebe nespadl a spoustu věcí jsem se naučil stylem pokus/omyl, nebo jsem se zeptal.
Jde mi opravdu jen o to, aby se to (bez nutnosti omezovat vaše dosavadní práva) vrátilo tam, kde to bylo.
Ideální a nejméně namáhavé (hlavně pro mě) by bylo, kdybyste se vy (zde starší a zkušenější) zapojili do takového trochu sledování a v případě, že NARAZÍTE NA NĚCO, CO DEBATOU SKOUZÁVÁ úplně do prdele (nadávky, napadání a nevhodné chování), abyste mě na to upozornili.
Pak se s tím poperu sám. To by mi moc pomohlo.

Jinak Jardo, tvůj přístup je přesně to, co se mi líbí. Když něco vím, tak to napíšu a když to nevím, tak se na to zeptám nebo na to seru, protože mě to nezajímá. Jak jednoduché a prosté  cool   ano 

Semis:
Tak to bych musel u toho fóra sedět za peníze celej den  lol  To je fakt mazec a myslím, žebych toho borca poslal do prdele už při druhé narážce...  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#59 16.08.2010 22:11:46

Re: CENZURA - mazani temat


Boss(cz) napsal(a):

Ten člověk co ty motorky ma tahat, tak mi ma tenhle tyden jednu dovezt, jedna se o DR-Z E, což je ostrá verze,která se blbě schání, ale on to hodí na papíry, což už Ečko na papírech neseženete, má to být r.v. 05,ale jako nová a se serviskou,kazdy pul rok servisovana primu u suzuki! bude sice za 85000, ale zase bych takovou nesehnal (tím myslim s papirama!) Ta cena je sico hodne vysoka, ale uvidim jakej to bude stroj!!!

jak to dopadlo s tou tvoji DRZ, uz jezdis?
na motorkarich jsem narazil na tenhle prispevek: (cislo 4597)

Zajímavá moudra o DRZ, převzato z US 

- 800 dolarů a můžete si koupit KTM 450/530 EXC, která bude lehčí, rychlejší, obratnější a s lepšími tlumiči než vaše vylepšené DRZ. Koupíte si jej buď teď, nebo později.
- Pokud máte méně peněz, ale milujete enduro, podívejte se po starších generací čtyřtaktů jako je KTM EXC 2003-2007
- Pokud máte ještě méně peněz, zvažte koupi Honda XR400R. Ač designově zastaralejší oproti DRZ a pouze s kickem, jedná se o jednodušší a praktičtější motorku než DRZ. A cenově bývají o 500-1000$ levnější.

DRZ je jako Honda Civic. Miliony dostupných modifikací vám umožní utratit velké množství peněz. Ale stále se bude jednat o podprůměrnou neobratnou motorku. Musím se přiznat, že jsem se také stal obětí "drz mánie". Další úpravy mě stály nauvěřitelné 4000$. Skončil jsem s pěkným "dual sportem", ale byl jsem zklamaný poté, co jsem sednul na KTM 525 EXC. Motorku, která byla lepší a levnější než moje upravené DR

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů