Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

CENZURA - mazani temat

#21 29.07.2010 08:54:10

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: CENZURA - mazani temat


Já si myslím, že by se měli vytvořit spíše pravidla. Např. že téma v diskusi se smaže až po konzultaci s adminem/moderátorem a stačí aby se ti to robrazovalo místo

POZOR! Pokud je toto první příspěvek v tématu, téma bude SMAZÁNO!

třeba

POZOR! Pokud je toto první příspěvek v tématu, téma bude SMAZÁNO!
Celá témata v diskuzích se smí mazat jen po odsouhlasení Admina nebo Moderátora.


A je to nejjednodužší zásah do kodu stránek...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#22 29.07.2010 09:40:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


 deb1  Sucháču, ty jsi přece rozumný člověk stojící nohama na zemi. Snad si bláhově nemyslíš, že by to třeba někoho zabrzdilo. Já jsem se nesčetněkrát přesvědčil, že 70%lidí na to kálí.... Tohle řešení není.
Tuhle výsadu nikomu nevemu, jen to proteče nuceně přes někoho z "vedení". Tak to vidím já. Nepotřebuju kontrolovat lidi typu Palec, Honza XT, Prďa1, Vítci apod., ale těch je tady poslední dobou asi menšina a to je ten důvod, proč je moje rozhodnutí takové, jaké je...  hmm   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#23 29.07.2010 13:51:40

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz TT600r:

Ok, ok.... ty jsi boss.  a25 

Já to právě psal za předpokladu, že to tihle lidi neudělají. Udělá to někdo nový, co se na stránkách ještě nevyzná a tohle by byla opravdu nejjednodužší varianta

Nemyslím si, že by to někoho zastavilo. Už jsem si několikrát ověřil, že dělat věci blbuvzdorně se nedá, bo blbci jsou hrozně vynalézavý.  wink 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#24 29.07.2010 15:19:03

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz napsal
Poslední dobou se tady spousta registrovaných do sebe strefuje naprosto nežádaným způsobem a to mi dělá vrásky na čele. Tenhle web je proto, abychom si pomáhali. Hádky jako baby na trhu tady nechci a slušně řečeno, jděte s nimi do  prdele  . Věnujte se užitečnějším věcem 

Borec, ktrej sem přijde a uvede, že dováží motorky na kšeft, asi moc nebude mít zájem komukoliv sdělovat své postupy a vše vyzrazovat. Pokud ho to živí, tak je to normální. Taky bych ten zájem neměl. On to ale řekl na rovinu - vozím mašiny z venku - a někteří ho postavili na pranýř, protože to nevyzradil podrobnosti

Tristan:
Ja osobně, kdybych chtěl vymazlene dr-z, tak bych bral jako velkou pomoc, že se tu ukazal borec, ktery je vozí a dovezl mi ho, navíc dokazal příhlasit něco, co normalní cestou nejde. To, že někteří nedokažou přenest přes srdce, že by někdo na nich mohl vydělat nějakou korunu místo toho, aby byli spokojeni, že maj hezkou motorku a tu co nejde lehce sehnat za stejne peníze co u nas. Bych chtěl vidět vas, hrdiny, za kolik by jste to prodavali vy, kdybyste měli tu možnost, jako že ji mate. On po vas nic nechtěl. Založil si sve tema, boss ji chtěl a koupil. Kdo z vas by investoval do něčeho tak nejisteho 80tisíc proto, aby možna 15 vydělal? A každy tu možnost ma, takže když chcete tak moc pomahat, víte kde to ten borec nakupuje, tak to začněte vozit a o Těch 15 levněji to prodavejte a ja si to od vas moc rad koupím a ještě vam dohodím další.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#25 29.07.2010 16:06:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: CENZURA - mazani temat


A pro doplnění rejpalu tím nechci říct, že boss koupí motorku v super stavu...

Takže se ani trochu nedivím že smazl cely příspěvek když zjistil mezi koho se to dostal

Takže si myslím že ten pan neudělal nic špatneho a nema se zaco stydět jen někteří lide u něj vyvolali špatný dojem na cely web. A až někdo před ním řekne off moto tak všichni víme co odpoví na otazku co tam je za lidi

Editoval Tristan (29.07.2010 17:12:16)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#26 29.07.2010 19:05:18

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: CENZURA - mazani temat


taky jsem lehce prolítl vlálkno s nabídkou dovozu DRZtek a mám k němu drobnou principiální připomínku: OFFMOTO je znalostní databáze nadšenců, veřejně přístupná, bezplatná a případně umožňující registrovaným členům inzerovat svůj stroj, díly apod., ale domnívám se, že situace se mění v okamžiku, kdy inzeruje profesionální dovozce, nebo firma. v tomto případě by myslím měl zafungovat nějaký poplatek za to, že je ke tvorbě zisku použit jako inzertní médium tento web. bylo by to fér především ke zdejší komunitě (ke které se taky hlásím  a3 ), která si naprosto nezištně předává velmi cenné informace, rady apod... jinak myslím si, že vlákna typu "DRZ" sem patří  ano , jen jde o nějaký pravidla (teda nevím, jestli nějaký neexistujou, do toho samozřejmě nevidím...   a10 

Editoval mart (29.07.2010 19:24:55)


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#27 29.07.2010 21:08:02

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz TT600r napsal(a):

Tak tedy slovo administrátora webu:
Poradím se s Marou a asi to udělám jednoduše. Budete si moct mazat jen vlastní příspěvky a pokud budete chtít víc, obrátíte se na mě stejně, jako když chcete změnit Nick.
Raduz TT600r

jo, presne tohle jsem mel namysli  ano  ano 


Raduz TT600r napsal(a):

Tak tedy slovo administrátora webu:
Borec, ktrej sem přijde a uvede, že dováží motorky na kšeft, asi moc nebude mít zájem komukoliv sdělovat své postupy a vše vyzrazovat. Pokud ho to živí, tak je to normální. Taky bych ten zájem neměl. On to ale řekl na rovinu - vozím mašiny z venku - a někteří ho postavili na pranýř, protože to nevyzradil podrobnosti. roll 
Na druhou stranu s sebou opravdu možná vzal cenné příspěvky a to taky není v poho.
Raduz TT600r

no ten borec se tam v tech jeho prispevcich zas az tak na rovinu nejednal. jestli jsi schopen vyhrabat nekde zalohu toho tematu tak by jsi ho sem mohl zkusit vratit.
prave ze tam dost lidi zacal napadat jakmile se ho nekdo zeptal na nejaky detaily ohledne toho dovozu. ono taky neni zadna prdel kdyz nekomu vyplaznes zalohu 5tis. on ti naslibuje hory-doly a potom ti doveze uplne neco jinyho nez jsi si predstavoval ty. jak se pak s nim chces dohadovat ze to proste nevemes a chces prachy zpatky. a kdyz to s nim chtel nekdo rozebrat tak se tu zacal vztekat a nadavat v prispevcich ze by nekteri chteli ty masiny nejradsi zadarmo.

mart napsal(a):

taky jsem lehce prolítl vlálkno s nabídkou dovozu DRZtek a mám k němu drobnou principiální připomínku: OFFMOTO je znalostní databáze nadšenců, veřejně přístupná, bezplatná a případně umožňující registrovaným členům inzerovat svůj stroj, díly apod., ale domnívám se, že situace se mění v okamžiku, kdy inzeruje profesionální dovozce, nebo firma. v tomto případě by myslím měl zafungovat nějaký poplatek za to, že je ke tvorbě zisku použit jako inzertní médium tento web. bylo by to fér především ke zdejší komunitě (ke které se taky hlásím  a3 ), která si naprosto nezištně předává velmi cenné informace, rady apod... jinak myslím si, že vlákna typu "DRZ" sem patří  ano , jen jde o nějaký pravidla (teda nevím, jestli nějaký neexistujou, do toho samozřejmě nevidím...   a10 

tak tak, souhlas, prispevek v tomto smyslu ze jsme tady komunita ktera tenhle web pouziva zejmena k sireni osobnich zkusenosti s provozem a servisem off-stroju jsem mu tam do toho jeho inzertniho tematu napsal. a pridal tam jeste tuto adr. jako ze to neni zadne tajemstvi odkud ty stroje nabizi.

naopak, kdyby byl solidni, jak tady pise Raduz, tak sem tu adr. napsal a pripsal by at si zajemce odtama vybere stroj jakej se mu libi a on mu ho za nejaky poplatek priveze a prihlasi. toto je podle me solidni jednani. tak jak to tady prezentoval on byla jen vychcanost. myslel si ze jsme tady banda blbcu ktera po tom skoci jako ryba po zizale. 
s tim jak to chtel delat si mel ty maisny dovezt domu, kdyz jsou tak vzacne a vyjimecne, a dat si tady inzetrat ze jsou naprodej. takhe to dela naprosta vetsina dovozcu. prijedes k nemu, podivas se, svezes se a bud koupis nebo jedes jinam.

jenze on chtel z obou techto variant jen to nejlepsi pro nej. stanovit si cenu jakou chce on - ne zadna domluva za kolik ten dovoz obstara, a snizit riziko toho ze to neproda na minimum tim, ze vybere zalohu o ktere tu nechtel diskutovat za jakych podminek ji pripadne vrati.
proste se z nas celou tu dobu snazil udelat blbce a potom zmizel.

 offline 

 

#28 30.07.2010 07:48:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


kick-start:

No, až tak podrobně jsem to nečetl, takže odpověď je jednoduchá:
Je-li to tak, jak píše Tristan, tak jte mu ublížili a webu taky.
Máš-li ale pravdu ty, tak jste odhalili jednoho chytráka, který si tu chtěl snížit náklady a rizikovost svých kšeftů a vyhnali jste ho.

Kde je pravda, to už se asi těžko dovím, ale nicméně myšlenka o placené reklamě je samozřejmě naprosto správná.

Už nějaký pátek jsem se (relativně v tichosti) stal novým a jediným majitelem tohoto webu (nijak se tím nechlubím-popularitu nemusím), abych zabránil tomu, že by ho získal nějaký ziskuchtivý chytrák. Provoz webu ale stojí nemalé peníze a já jsem dnes velmi rád, že mi alespoň malinko kompenzuje náklady firma Motoline, která zde má banner. To je jedna z věcí, které musím vyřešit velmi rychle, protože bývalý majitel to sponzoroval jen ze svého a při pohledu na ty cifry se mi trochu protočili panenky. a22 
Budu to muset nějak vyřešit - neoplývám zrovna takovým množstvím peněz... roll 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#29 30.07.2010 08:11:43

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: CENZURA - mazani temat


Raduz TT600r:

no myslím že kilo jako členský příspěvek dejme tomu za rok, by nikoho nepoložilo a naopak by snížilo číslo registrovaných-neaktivních členů, zkus o tom podumat beer  beer 

Editoval Slow (30.07.2010 08:12:17)


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#30 30.07.2010 09:30:38

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: CENZURA - mazani temat


Slow napsal(a):

Raduz TT600r:

no myslím že kilo jako členský příspěvek dejme tomu za rok, by nikoho nepoložilo a naopak by snížilo číslo registrovaných-neaktivních členů, zkus o tom podumat beer  beer

Ale tohle je docela zajímavej nápad. Netvrdím že nejlepší, ale víc reklamy bych tu taky nechtěl. A tím nemyslím, že banner motoline se mi nelíbí, ba naopak, aspoň člověk nemusí datlovat adresu, když se chce na nĕco podívat. Ale deset dalších reklam, určitě né tak užitečných, sice je jistě cesta, jak ten web zaplatit, a všichni by je  určitě i snesli, pač jsme na reklamu zvyklí - jenom by to už asi nebylo vono.

Editoval Noend (30.07.2010 10:29:11)

 offline 

 

#31 30.07.2010 12:27:29

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Slow napsal(a):

Raduz TT600r:

no myslím že kilo jako členský příspěvek dejme tomu za rok, by nikoho nepoložilo a naopak by snížilo číslo registrovaných-neaktivních členů, zkus o tom podumat beer  beer 

Tohle (členský příspěvek) se řešilo např. na www.dt125.cz. Jenže ono to není tak jednoduché. Pokud chceš vybírat peníze (placený přístup na stránky), musíš začít fungovat jako firma (nebo občanské sdružení apod.), a tedy vést účetnictví, platit daně atd., atd. Na dt125.cz se to vyřešilo tak, že je příspěvek dobrovolný. Samozřejmě nepošle peníze každý registrovaný, ale aspoň nějaká koruna přijde (zakladatel dt125.cz Kubeja by mohl poreferovat ano ). Potíž je v tom, že peníze pošlou ti slušní, ale kdo si bude chtít založit inzertní vlákno, ten se na tebe zrovna vykašle a16 (tedy možná, nechci házet všechny do jednoho sáčku nee1 )

 offline 

 

#32 30.07.2010 12:36:43

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


Vláďa napsal(a):

Slow napsal(a):

Raduz TT600r:

no myslím že kilo jako členský příspěvek dejme tomu za rok, by nikoho nepoložilo a naopak by snížilo číslo registrovaných-neaktivních členů, zkus o tom podumat beer  beer 

Tohle (členský příspěvek) se řešilo např. na www.dt125.cz. Jenže ono to není tak jednoduché. Pokud chceš vybírat peníze (placený přístup na stránky), musíš začít fungovat jako firma (nebo občanské sdružení apod.), a tedy vést účetnictví, platit daně atd., atd. Na dt125.cz se to vyřešilo tak, že je příspěvek dobrovolný. Samozřejmě nepošle peníze každý registrovaný, ale aspoň nějaká koruna přijde (zakladatel dt125.cz Kubeja by mohl poreferovat ano ). Potíž je v tom, že peníze pošlou ti slušní, ale kdo si bude chtít založit inzertní vlákno, ten se na tebe zrovna vykašle a16 (tedy možná, nechci házet všechny do jednoho sáčku nee1 )

Je to tak. Sám nad tím dost přemýšlím. V každém případě budu dělat změny, které by měli chránit ty správné(slušné) lidi a ty darebáky potírat. O5 je to diskutabilní, ale nemá smysl o tom vézt dlouhé diskuse, protože z druhé strany barikády to vypadá zase trochu jinak. Já jsem v tuto chvíli jak na překážkové dráze. Jednou tam, jednou zpět. Několik z vás oslovím a vyptám, co budu potřebovat vědět a záhy to tu přeberu. Kdybych to nechal tak, tak se to tu zničí samo a tomu se pokusím zabránit.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#33 30.07.2010 13:43:57

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: CENZURA - mazani temat


Vláďa:

takhle složitě bych se na to nekoukal, prostě pošlu kilo převodem a tím to pro mě hasne..
kdo nepošle, může číst, ale sám nemůže vložit příspěvek..
S tou inzercí to jde omezit klidně 3 inzeráty do roka

žádný složitosti...


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#34 30.07.2010 14:10:35

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Slow napsal(a):

kdo nepošle, může číst, ale sám nemůže vložit příspěvek.

Ale jak to uděláš? Teď neřeším to pos.ané (dle libosti doplň r nebo l usch ) kilo, ale to, aby jeho příjemce neměl zaděláno na problémy. Když pošleš peníze dobrovolně, je všechno v pořádku, ale jakmile tady bude věta "Pro vkládání příspěvků musíte uhradit xx Kč na č.ú. xxxxx", může provozovatel stránek (majitel účtu) za chvíli čekat kontrolu z berňáku a2

 offline 

 

#35 30.07.2010 14:11:06

PETOX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 287
Založená vlákna
Motorka: JAWA 21
Věk: Plnolety :)
Tel: Samsung
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Slow napsal(a):

Vláďa:

takhle složitě bych se na to nekoukal, prostě pošlu kilo převodem a tím to pro mě hasne..
kdo nepošle, může číst, ale sám nemůže vložit příspěvek..
S tou inzercí to jde omezit klidně 3 inzeráty do roka

žádný složitosti...

No myslim ,ze toto bi nebolo dobre riesenie...To bi tu bolo absolutne mrtvo. Uz to vidim ako kazdy posiela kilo  smile Jedine realne prasule mozu byt z reklamy alebo dobrovolne.

 offline 

 

#36 30.07.2010 14:21:27

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


Já ale nechci kvůli pár neotesancům brát práva těm, kteří je využívají tak, jak byly původně předurčenny a zpříjemňuje jim to zde pohyb a bytí. Radši těch pár neotesanců pošlu k šípku a je to... Už jsem to tu 2x řešil a vždy to momohlo(alespoň na čas)... Dejte mi prostor a já to vyřeším. Hotovo. A s Vlezným to udělám jinak. Nadělám vám samolepky nebo jinou propagaci a koupíte si je a hotovo.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#37 30.07.2010 14:25:46

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: CENZURA - mazani temat


PETOX napsal(a):

Slow napsal(a):

Vláďa:

takhle složitě bych se na to nekoukal, prostě pošlu kilo převodem a tím to pro mě hasne..
kdo nepošle, může číst, ale sám nemůže vložit příspěvek..
S tou inzercí to jde omezit klidně 3 inzeráty do roka

žádný složitosti...

No myslim ,ze toto bi nebolo dobre riesenie...To bi tu bolo absolutne mrtvo. Uz to vidim ako kazdy posiela kilo  smile Jedine realne prasule mozu byt z reklamy alebo dobrovolne.

Vidíš, pro někoho je kilo moc za to, že si tady pak prodá se ziskem tisíců, ale že já zaplatím tisíce, aby si tu mohl psát, to už je mu ukulele. Kdo ví, o co jde, tak taky ví, že kdyby poslalo 400 lidí po kile, tak už by se to jinak všechno dělalo. Mohl bych lidem za práci, která je tu třeba , i zaplatit a zase by se to kousek posunulo. Když mě ale bolí platit blbej webhosting, tak je to pak těžké.... Ale tak to prostě zatím je... Uvidíme...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#38 30.07.2010 14:55:22

dr-z 400 e
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: PEKLO
Motorka: RMX 450 Z
Věk: 28
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Tristan:

dik za zastani . ja tady ty pacienty nechapu :-)

 offline 

 

#39 30.07.2010 15:26:53

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: CENZURA - mazani temat


dr-z 400 e napsal(a):

Tristan:

dik za zastani . ja tady ty pacienty nechapu :-)

Ja se nezastavam říkam jak to cítím každy se  živíme jinak to je jako bych ja hazel klacky pod nohy za to že dělají třeba ve fabrice za víc než ja na dílně. A když chtěj informace tak nemaj jednat přes forum když se chtěj vyptavat maj si vzít na tebe číslo po telefonu nebo osobně to s tebou řešit vyzní to jinak,jak chceš odpovědět člověku přes písmena aby to blbě nepochopil navíc se vyptava a nema zajem tak kdo tu chce potom zbohatnout a použít ve svuj prospěch? Je to hodně komplikovany problem se o tom bavit někdo tě bere tak že se chceš obohatit přes tenhle web a někdo kdo chce dr-z je rad že ses tu ukazal kdyby ti lidi kterym vadíš a ty nebyl na tomhle webu chtěli dr-z a zadali si do vyhledavače na netu dovoz dr-z a našel tam tebe a tve čislo na mob. tak by takovy problem nemusel nastat že by tě někdo nazval zlodějem nebo jak... je fakt že tě neznam takže mužeš byt jakekoliv povahy a tve podnikaní jakehokoliv rázu ale nevím to a držím hubu. a když už tu teda všichni chodíme si navzajem pomahat a davat rady tak si lidí jako ty vubec nevšímejme a at si tě řeší ten komu patří web pokud mu to vadí.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#40 30.07.2010 16:41:32

dr-z 400 e
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: PEKLO
Motorka: RMX 450 Z
Věk: 28
0 0

Re: CENZURA - mazani temat


Tristan:

dik za uprimnost , nikolmu jsem tady nic nenutil , a nemam to za potrebi. vime ze by jsme si meli pomahat je to taky muj konicek a prave proto jsem nabidnul ze tuhle celkem komlikovanou motorku umim sprostredkovat . samozdrejme ze se to da v madarsku koupit levneji nez u nas , ale pokud cestujes cely den vypalis 130 litu nafty kterou ja levneji nemam , s toho se musis domluvit s madarem a pred tim nez tam pojedes musis si nechat prelozit co je v komentu napsane tak myslim ze tohle jsou taky podstatne naklady samozdremne nekteri jedinci si do vozitka nalejou sracku za polovinu , celej den nic nezerou , a nepijou a na konci dne to maji o 5 tisic lenejsi :-) . nic proti nikomu ale zachovali se tady opravdu kolegialne . to je jedno uz to nebudu resit . kdyby jte nekdo tohle shanel ozvete se  . zdar .

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů