Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sranda video

#6421 01.11.2017 21:04:57

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

No noha nenoha, zase jeden z mála co do toho pekla šel  ano  wink 

Víš proč tam jel? Aby mohl dávat fotky na FB aby každej viděl, že "tam" byl. A prosil další lidi, aby fotky s ním dávali na svý fb stránky a hlavně aby byl vidět na společný fotce s cibukracing, kam se vetřel ... lol  lol 
Sorry, to je jako fakt ano 

Strejda, já si radši zajedu s partou kamarádů jen tak do lesa, když už mám čas. Nějak mě tohle závodění netáhne i když bych si trať MW rád projel ano 

Zase jenom tvoje keci a dohady co jsi někde zaslechl celej Chibuk tam jel jen pro to že jsem je vyprovokoval... Závodění tě netahne ale chytrejch řečí okolo to máš dost a dost... Až bude teoreticka část to je tvůj čas když je řeč o ježdění radši soupej nohama jen se ztrapnujes...

Editoval roxteedy (01.11.2017 21:09:51)

 offline 

 

#6422 01.11.2017 21:37:54

Re: Sranda video


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

No noha nenoha, zase jeden z mála co do toho pekla šel  ano  wink 

Víš proč tam jel? Aby mohl dávat fotky na FB aby každej viděl, že "tam" byl. A prosil další lidi, aby fotky s ním dávali na svý fb stránky a hlavně aby byl vidět na společný fotce s cibukracing, kam se vetřel ... lol  lol 
Sorry, to je jako fakt ano 

Strejda, já si radši zajedu s partou kamarádů jen tak do lesa, když už mám čas. Nějak mě tohle závodění netáhne i když bych si trať MW rád projel ano 

Zase jenom tvoje keci a dohady co jsi někde zaslechl celej Chibuk tam jel jen pro to že jsem je vyprovokoval... Závodění tě netahne ale chytrejch řečí okolo to máš dost a dost... Až bude teoreticka část to je tvůj čas když je řeč o ježdění radši soupej nohama jen se ztrapnujes...

V Cibuku jsou z tebe vykulený do teď lol  lol  lol říkaj něco ve stylu: "prej ten kokot, co se chce furt jen hádat na všech sítích a nikdo vlastně ani neví proč" ....
Ty seš totiž nejlepší ano  ano 
Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20171101_213737.jpg

Editoval Janek (01.11.2017 21:41:34)

 offline 

 

#6423 01.11.2017 21:56:17

Re: Sranda video


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Taky nepřejedu klacek, ale např. drapák 2018 chci jet  lol Někde se to naučit musím a jeden závod dá víc jak 10dní pojezdů s přáteli  ano  wink Sám jsem tady kdysi napsal, že člověk co na ty závody nemá ( a každej to sám dobře ví jak na tom je) by je neměl jet. Měl by jít postupně a né hned na to nejtěžší. Ale pokud na to máš dojet do cíle ač poslední tak je to OK a všechna čest, protože tento člověk mohl vynaložit při závodě daleko více úsilí než ti v popředí.  ano  wink 

Roxana taky Megawatt nedokončil, limit byl 2 kola a on dal 1 kolo a 2cp z druhýho .... a je slavnej čumím jak umím o sobě říká ano 

 offline 

 

#6424 01.11.2017 21:58:29

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Víš proč tam jel? Aby mohl dávat fotky na FB aby každej viděl, že "tam" byl. A prosil další lidi, aby fotky s ním dávali na svý fb stránky a hlavně aby byl vidět na společný fotce s cibukracing, kam se vetřel ... lol  lol 
Sorry, to je jako fakt ano 

Strejda, já si radši zajedu s partou kamarádů jen tak do lesa, když už mám čas. Nějak mě tohle závodění netáhne i když bych si trať MW rád projel ano 

Zase jenom tvoje keci a dohady co jsi někde zaslechl celej Chibuk tam jel jen pro to že jsem je vyprovokoval... Závodění tě netahne ale chytrejch řečí okolo to máš dost a dost... Až bude teoreticka část to je tvůj čas když je řeč o ježdění radši soupej nohama jen se ztrapnujes...

V Cibuku jsou z tebe vykulený do teď lol  lol  lol říkaj něco ve stylu: "prej ten kokot, co se chce furt jen hádat na všech sítích a nikdo vlastně ani neví proč" ....
Ty seš totiž nejlepší ano  ano 
Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 213737.jpg

Tak víc jich nemáš a z Chibuku se mě ptali kluci který tady nikdy nebyli co to je za trotla ten Janek? Konečně jsi slavnej  lol 

Editoval roxteedy (01.11.2017 21:59:10)

 offline 

 

#6425 01.11.2017 22:01:28

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

Taky nepřejedu klacek, ale např. drapák 2018 chci jet  lol Někde se to naučit musím a jeden závod dá víc jak 10dní pojezdů s přáteli  ano  wink Sám jsem tady kdysi napsal, že člověk co na ty závody nemá ( a každej to sám dobře ví jak na tom je) by je neměl jet. Měl by jít postupně a né hned na to nejtěžší. Ale pokud na to máš dojet do cíle ač poslední tak je to OK a všechna čest, protože tento člověk mohl vynaložit při závodě daleko více úsilí než ti v popředí.  ano  wink 

Roxana taky Megawatt nedokončil, limit byl 2 kola a on dal 1 kolo a 2cp z druhýho .... a je slavnej čumím jak umím o sobě říká ano 

Hodinu a půl jsem opravoval a za mnou skončilo cca 800 lidí to je za jeden závod víc než ty jsi předjel za celou svoji slavnou kariéru  lol 

 offline 

 

#6426 01.11.2017 22:02:29

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 213737.jpg

Chlubit se zrovna zavodama, kde v kategorii je konkurence cca 30 motorek  smile 
(hadam ze roxtedy jezdi spis naky CC zavody, kde je konkurence tak 5x vetsi)

 offline 

 

#6427 01.11.2017 22:10:40

Re: Sranda video


Alexanderovic napsal(a):

Janek napsal(a):

Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 213737.jpg

Chlubit se zrovna zavodama, kde v kategorii je konkurence cca 30 motorek  smile 
(hadam ze roxtedy jezdi spis naky CC zavody, kde je konkurence tak 5x vetsi)

Hale proto tyhle debaty nikdy nekonci a je to furt dokola. Nejdriv tahas trumfy a podobne hovna a stejne to skonci tak ze zalezi co jsi za chlapa, ne co kdo jak jede, a tady se kruh uzavrel to mi ver lol 
Bud budes sedet v rohu depa a nikdo se s tebou nebude bavit i kdyz budes mit vybavu jak na Dakar vcetne cevky, nebo se vtirat a i to jednou skonci protze je to okaty.
Zkus se kouknout na vysledky tady toho cloveka, porovnej z jinejma a pak si predstav co kde vo tom vypravi a1 pak pis bez zacetku vety hadam a myslim a asi.

 offline 

 

#6428 01.11.2017 22:13:41

Re: Sranda video


Alexanderovic napsal(a):

Janek napsal(a):

Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 213737.jpg

Chlubit se zrovna zavodama, kde v kategorii je konkurence cca 30 motorek  smile 
(hadam ze roxtedy jezdi spis naky CC zavody, kde je konkurence tak 5x vetsi)

Já se nechlubím, on se chlubí a radí, co má kdo dělat. Ber to z mé strany jen "ukázaná platí"  ... krom toho, v jeho kategorii na cc, kde byl 3. 5x větší konkurence nebyla lol  lol 

 offline 

 

#6429 01.11.2017 22:16:08

Re: Sranda video


Zas je fajn ze to Alexandr takle pise, to se musi kluci z hobby rally stydet lol 

 offline 

 

#6430 01.11.2017 22:20:01

Re: Sranda video


roxteedy napsal(a):

Hodinu a půl jsem opravoval ...... 

Vypnout benzím a mrsknout na bok... tomu říkáš opravovat? Ty krávooooo  lol  lol  lol se nedivím, že neumíš přezout ani gumu lol  lol  lol 

roxteedy napsal(a):

.... a už se mi to nepovedlo nastartovat ať jsem se snažil jak jsem chtěl vzteky jsem vypnul benzín a mrsknul s tím na bok. Po cca hodině a půl když už jsem to dávno vzdal.....

A takhle vznikaj ty tvý protimluvy a lži. Sám sebe utvrdíš, jak to bylo ..... ano 

 offline 

 

#6431 01.11.2017 22:20:14

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Sranda video


xfany:

 ou1 ....rudý až za ušima

 offline 

 

#6432 01.11.2017 22:38:11

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

Janek napsal(a):

Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 213737.jpg

Chlubit se zrovna zavodama, kde v kategorii je konkurence cca 30 motorek  smile 
(hadam ze roxtedy jezdi spis naky CC zavody, kde je konkurence tak 5x vetsi)

Já se nechlubím, on se chlubí a radí, co má kdo dělat. Ber to z mé strany jen "ukázaná platí"  ... krom toho, v jeho kategorii na cc, kde byl 3. 5x větší konkurence nebyla lol  lol 

Ukazana platí to je fakt na drapaku jsi to ukázal nikomu tady nic neradim to si pleteš se svejma prispevkama já píšu jen co jsem zažil

 offline 

 

#6433 01.11.2017 22:40:43

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Hodinu a půl jsem opravoval ...... 

Vypnout benzím a mrsknout na bok... tomu říkáš opravovat? Ty krávooooo  lol  lol  lol se nedivím, že neumíš přezout ani gumu lol  lol  lol 

roxteedy napsal(a):

.... a už se mi to nepovedlo nastartovat ať jsem se snažil jak jsem chtěl vzteky jsem vypnul benzín a mrsknul s tím na bok. Po cca hodině a půl když už jsem to dávno vzdal.....

A takhle vznikaj ty tvý protimluvy a lži. Sám sebe utvrdíš, jak to bylo ..... ano 

No jo koukám že pořád žiješ v době před pár lety ale v klidu na něčem se točit musíš  a3 

 offline 

 

#6434 01.11.2017 22:43:45

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


xfany napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

Janek napsal(a):

Víš že mám doma z ježdění na moto víc pohárků, než ty?  lol  lol  lol 
Vím, že se nerad chlubíš lol  lol  lol , ale když píšeš o šoupání nohama ....  ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 213737.jpg

Chlubit se zrovna zavodama, kde v kategorii je konkurence cca 30 motorek  smile 
(hadam ze roxtedy jezdi spis naky CC zavody, kde je konkurence tak 5x vetsi)

Hale proto tyhle debaty nikdy nekonci a je to furt dokola. Nejdriv tahas trumfy a podobne hovna a stejne to skonci tak ze zalezi co jsi za chlapa, ne co kdo jak jede, a tady se kruh uzavrel to mi ver lol 
Bud budes sedet v rohu depa a nikdo se s tebou nebude bavit i kdyz budes mit vybavu jak na Dakar vcetne cevky, nebo se vtirat a i to jednou skonci protze je to okaty.
Zkus se kouknout na vysledky tady toho cloveka, porovnej z jinejma a pak si predstav co kde vo tom vypravi a1 pak pis bez zacetku vety hadam a myslim a asi.

To máš pravdu tvůj kruh a tvoje bublina se uzavřela kurewsky rychle ještě teď se smějeme odpovědi na tvoje breceni na fb že jsem byl s někým jezdit v Ralsku v "tvoji drazce"   ano2 

Editoval roxteedy (01.11.2017 22:44:23)

 offline 

 

#6435 01.11.2017 22:49:06

Re: Sranda video


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Hodinu a půl jsem opravoval ...... 

Vypnout benzím a mrsknout na bok... tomu říkáš opravovat? Ty krávooooo  lol  lol  lol se nedivím, že neumíš přezout ani gumu lol  lol  lol 

roxteedy napsal(a):

.... a už se mi to nepovedlo nastartovat ať jsem se snažil jak jsem chtěl vzteky jsem vypnul benzín a mrsknul s tím na bok. Po cca hodině a půl když už jsem to dávno vzdal.....

A takhle vznikaj ty tvý protimluvy a lži. Sám sebe utvrdíš, jak to bylo ..... ano 

No jo koukám že pořád žiješ v době před pár lety ale v klidu na něčem se točit musíš  a3 

Květen 2017

roxteedy napsal(a):

.... Když jsem přijel do bivaku bylo mi řečeno že Miki jel mejt motorku cca před 2
hodinama tak jsem se svlíknul sednul si do kouta a styděl se a plakal big_smile Když přijel cca za hodinu a řekl že teď dojel protože mu upadl
haltr na tublisu (na kole který jsem přezouval já shodou okolností) a drátoval kolo pak jel z tank pointu 10km do bivaku šel koupit
novej tublis přezul jel na tank point a pokračoval tak jsem se šel stydět do kouta znovu ....

 lol  lol  lol  ano 
Co tam máš dál pane opravář?  ano  lol  lol 

 offline 

 

#6436 01.11.2017 22:51:00

Re: Sranda video


Vsadim se, ze z danejma lidma si tam uz ani neskrtnes, tak to prasklo, ty bublinko. Uz ti jednou "lhali" ze nikam nejedou  lol 

 offline 

 

#6437 01.11.2017 22:51:49

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Jedna  věc co tu zazněla je pravda že je to nekonečný...  Janek je pejsek kterej si našel novýho pána a snaží se mu udělat dobře a xfany zakernej srač křivej jak turecká šavle dal to řešit nebudu všechno už bylo řečeno a jede to zase od začátku a to mě nebaví je to nuda

 offline 

 

#6438 01.11.2017 23:00:01

Re: Sranda video


roxteedy napsal(a):

Jedna  věc co tu zazněla je pravda že je to nekonečný...  Janek je pejsek kterej si našel novýho pána a snaží se mu udělat dobře a xfany zakernej srač křivej jak turecká šavle dal to řešit nebudu všechno už bylo řečeno a jede to zase od začátku a to mě nebaví je to nuda

Napsal bych mej se, ale fakt si jedinej clovek kterej je fakt obr šmejd kteremu preju jen to aby pokazdy narazil. A to sem jich tu a vsude kolem potkal mooc.
Ahoj a zas nekdy u tech lží tady naschledanou, snad si doplnis domaci bar levnym pitim lol 

 offline 

 

#6439 01.11.2017 23:00:44

Re: Sranda video


roxteedy napsal(a):

Ukazana platí to je fakt na drapaku jsi to ukázal nikomu tady nic neradim to si pleteš se svejma prispevkama já píšu jen co jsem zažil

Bohužel když píšeš, žes hodinu a půl opravoval - tos zažil a píšeš o tom, tak by si jeden mohl myslet, že o tom něco víš.
A přitom jsi mrsknul moto na zem protože neumíš opravit skoro nic, ani neznáš princip spalovacího motoru ... ale to je už jen hledání špíny a trapnost z mé strany, protože i když jsi to taky zažil, tak to není pravda  lol  lol  ano 

Pravda je iluze tvořená vítězy .... tak tě nechávám vyhrát. opakovaně jsi byl přistižen, jak lžeš, ale i to smeješ ano ,
Drpáky jsi zkrátil trasu jen proto, abys byl dobrej ... Mikiberga jsi už napráskal. Sebe ne .... takovej jsi frajer ano 
Uz se nedivim, že když ti kámoši říkaj lůzr, tak to bereš jako pochvalu ...

Editoval Janek (01.11.2017 23:06:56)

 offline 

 

#6440 02.11.2017 04:41:18

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Sranda video


Na zakladce jsem mel dva nejlepsi kamarady. Nez se z nas stali kamaradi tak jsme si nadavali vyhrozovali a pak se servali ale po rvacce jsme se navzajem zacali nejak vazit.
Nakonec to dopadlo skvele pral bych vam to. Bez te rvacky samozdrejme.   a1 


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů