Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sranda video

#6401 01.11.2017 16:23:45

Re: Sranda video


V podstate je to jednoduchy,  2t a 4t jedou na 2 v podstate stejne rychle jako muzou jet na 6 ..... Sroubky se povoluji na 2t i 4t v podstate stejne a na zadni kolo prenesou podobny vykon....
Spis se ukazuje to,  a nerad to priznavam,  ze 2t ma proste lepsi trakci  ano  ano 

 offline 

 

#6402 01.11.2017 16:31:24

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

roxteedy:

Ale tady nez o tom,  jak kdo jezdi,  si spis piseme o relevantnich datech a o tom,  co pobere hlava.  Kdyz si nekdo mysli,  ze ujeceny 2t toci daleko vic nez moderni 4t motory,  ktery zvukovou kulisu v omezovaci doprovazi jen nudny kuckani pri otackach nad 10000, tak je to tezky.  Ty jsi ve fazi emoci - holka,  ja v reci cisel a faktu - cave men lol  lol  lol 

Ve fázi ubrecena holka jsi tady jenom ty proto rozporujes cokoliv napíšu i když já to mám z vlastní zkušenosti a ty prezentujes jenom to co jsi někde vyčetl nebo zaslechl a navíc to vždycky tak pomotas že se v tom ztracis už jsem ti několikrát psal min žvaň a víc jezdí  wink 

 offline 

 

#6403 01.11.2017 16:55:16

Re: Sranda video


roxteedy:

Jinymi slovy:."Mam ja holka  pravdu,  protoze jsem to rekla a skutecnosti jako cisla,  data,  hodnoty,  mechanika,  fyzika,  ....me nezajimaj,  protoze jsem nejlepsi" lol  lol 

I to moje spatny jezdeni mi staci k tomu,  abych se nedivil,  ze stejnou jizdou nevyjedu na 4t co vyjedu na 2t a naopak ano 
Staci mi to na to,  abych vedel,  ze 9000 ot na 4t je stejnych 9000 ot jako na 2t, ale zvukova kulisa u 2t je nasobne vyssi,  ze to dela dojem,  ze toci vic nez 9 .....

 offline 

 

#6404 01.11.2017 17:08:11

Re: Sranda video


roxteedy napsal(a):

......Ve fázi ubrecena holka jsi tady jenom ty proto rozporujes cokoliv napíšu i když já to mám z vlastní zkušenosti a ty prezentujes jenom to co jsi někde vyčetl nebo zaslechl a navíc to vždycky tak pomotas ........

Tvoje zkusenost z tech nekolika malo zavodecha akcich,  kde jsi byl, je asi takova,  jako bys tvrdil,  ze kdyz poprve zasunes,  tak uz umis su#at a pritom vubec nevis,  ze se da dosahnout opakovanyho vyvrcholeni bez vyronu semene  lol  lol 
Ze zajedes vysledek,  je hezky,  ze neco vyjedes zasedlej s koulema na nadrzi je taky efektivni,  ze mas nejakou fyzicku.....ale koukat na videa,  kde a jak jedes je nic moc.  Treba jsem byl minuly tyden s panem 58 let a i s jednou chromou nohou daval tezky veci krasne ciste,  radost pohledet.  Presto,  ze jede lip nez ty, neda experty na panorame.... takze tak.

 offline 

 

#6405 01.11.2017 17:28:25

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

......Ve fázi ubrecena holka jsi tady jenom ty proto rozporujes cokoliv napíšu i když já to mám z vlastní zkušenosti a ty prezentujes jenom to co jsi někde vyčetl nebo zaslechl a navíc to vždycky tak pomotas ........

Tvoje zkusenost z tech nekolika malo zavodecha akcich,  kde jsi byl, je asi takova,  jako bys tvrdil,  ze kdyz poprve zasunes,  tak uz umis su#at a pritom vubec nevis,  ze se da dosahnout opakovanyho vyvrcholeni bez vyronu semene  lol  lol 
Ze zajedes vysledek,  je hezky,  ze neco vyjedes zasedlej s koulema na nadrzi je taky efektivni,  ze mas nejakou fyzicku.....ale koukat na videa,  kde a jak jedes je nic moc.  Treba jsem byl minuly tyden s panem 58 let a i s jednou chromou nohou daval tezky veci krasne ciste,  radost pohledet.  Presto,  ze jede lip nez ty, neda experty na panorame.... takze tak.

Janku začni konečně kopat sám za sebe pořád jen machrujes tím že někdo jinej něco... predveď se konečně sám a dej kůži na trh nebo přestaň házet špínu na všechny okolo je to ubohý...

 offline 

 

#6406 01.11.2017 18:45:38

Re: Sranda video


roxteedy:
Já se předvádím sám, snažím se a snad úspěšně shodit tvoji teorii, že 450 17 na dvojku jede nějak extra míň, jak EXC 300 do roku 16 atd.
To ostatní je k tvýmu machrování, jak seš dobrej a taky vtipnej big_smile  ano 
Ohledně tvýho stylu myslím třeba tohle video od 4:00 min, kde je vidět tvoje červená mikina a pecka technika ... sám se tu vysmíváš, jak kdo špatně jezdí, jak kdo na tom sedí .... a když koukám na tebe, žádná sláva mistře lol nožička sem, nožička tam ....

 offline 

 

#6407 01.11.2017 18:51:33

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

roxteedy:
Já se předvádím sám, snažím se a snad úspěšně shodit tvoji teorii, že 450 17 na dvojku jede nějak extra míň, jak EXC 300 do roku 16 atd.
To ostatní je k tvýmu machrování, jak seš dobrej a taky vtipnej big_smile  ano 
Ohledně tvýho stylu myslím třeba tohle video od 4:00 min, kde je vidět tvoje červená mikina a pecka technika ... sám se tu vysmíváš, jak kdo špatně jezdí, jak kdo na tom sedí .... a když koukám na tebe, žádná sláva mistře lol nožička sem, nožička tam ....

No noha nenoha, zase jeden z mála co do toho pekla šel  ano  wink 

 offline 

 

#6408 01.11.2017 19:00:41

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sranda video


Hoždy:

při vší úctě, dneska je to otázka peněz big_smile když se podíváš, kdo všechno je schopen jet těžký závod, tak to třeba na mě žádný dojem nedělá...
mrkni na videa z redbull nebo i tady megawatt, to jsou občas kluci, co nejsou schopni přejet klacek na zemi  a7 
nebo ta banda Korejců jak jeli redbull - zaplatíš celý zájezd, dostaneš všechno a jedeš  a jsi bůh ? pro jezdce nejsi, max pro svoji nejbližší partičku big_smile

 offline 

 

#6409 01.11.2017 19:15:42

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Strejda-GC napsal(a):

Hoždy:

při vší úctě, dneska je to otázka peněz big_smile když se podíváš, kdo všechno je schopen jet těžký závod, tak to třeba na mě žádný dojem nedělá...
mrkni na videa z redbull nebo i tady megawatt, to jsou občas kluci, co nejsou schopni přejet klacek na zemi  a7 
nebo ta banda Korejců jak jeli redbull - zaplatíš celý zájezd, dostaneš všechno a jedeš  a jsi bůh ? pro jezdce nejsi, max pro svoji nejbližší partičku big_smile

Taky nepřejedu klacek, ale např. drapák 2018 chci jet  lol Někde se to naučit musím a jeden závod dá víc jak 10dní pojezdů s přáteli  ano  wink Sám jsem tady kdysi napsal, že člověk co na ty závody nemá ( a každej to sám dobře ví jak na tom je) by je neměl jet. Měl by jít postupně a né hned na to nejtěžší. Ale pokud na to máš dojet do cíle ač poslední tak je to OK a všechna čest, protože tento člověk mohl vynaložit při závodě daleko více úsilí než ti v popředí.  ano  wink 

 offline 

 

#6410 01.11.2017 19:18:03

Re: Sranda video


Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

No noha nenoha, zase jeden z mála co do toho pekla šel  ano  wink 

Víš proč tam jel? Aby mohl dávat fotky na FB aby každej viděl, že "tam" byl. A prosil další lidi, aby fotky s ním dávali na svý fb stránky a hlavně aby byl vidět na společný fotce s cibukracing, kam se vetřel ... lol  lol 
Sorry, to je jako fakt ano 

Strejda, já si radši zajedu s partou kamarádů jen tak do lesa, když už mám čas. Nějak mě tohle závodění netáhne i když bych si trať MW rád projel ano 

 offline 

 

#6411 01.11.2017 19:24:26

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sranda video


Hoždy

ok, takže ti Korejci byli po redbull závodě okamžitě o level jinde ? big_smile
nebo Tvrdej Bob si zaslouží čest, že dojel do cíle ?  big_smile 
pro mě to opravdu nemá žádnou váhu, abych smekl pověstný klobouček gp 

tohle bych třeba nezaměňoval s jezdci, kteří trénují a jedou na závod v rámci lepšího tréninku, u nich je předpoklad výsledku i sportovního výkonu

 offline 

 

#6412 01.11.2017 19:25:58

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile napsal(a):

No noha nenoha, zase jeden z mála co do toho pekla šel  ano  wink 

Víš proč tam jel? Aby mohl dávat fotky na FB aby každej viděl, že "tam" byl. A prosil další lidi, aby fotky s ním dávali na svý fb stránky a hlavně aby byl vidět na společný fotce s cibukracing, kam se vetřel ... lol  lol 
Sorry, to je jako fakt ano 

Strejda, já si radši zajedu s partou kamarádů jen tak do lesa, když už mám čas. Nějak mě tohle závodění netáhne i když bych si trať MW rád projel ano 

Tak nemyslím si že to dělal jen kvůli fotkám big_smile Je to v každým z nás. Každej se rád poměří ze sebe samým a když k tomu máš pěkný fotky na památku tak v tom nevidím problém. Mě osobně se ten terén na megawattu z videí moc líbil  ano  

 offline 

 

#6413 01.11.2017 19:34:20

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Strejda-GC napsal(a):

Hoždy

ok, takže ti Korejci byli po redbull závodě okamžitě o level jinde ? big_smile
nebo Tvrdej Bob si zaslouží čest, že dojel do cíle ?  big_smile 
pro mě to opravdu nemá žádnou váhu, abych smekl pověstný klobouček gp 

tohle bych třeba nezaměňoval s jezdci, kteří trénují a jedou na závod v rámci lepšího tréninku, u nich je předpoklad výsledku i sportovního výkonu

To né ale např. Tvrdej Bob i když je jitrnice, tak se snažil jak nejlíp dokázal (není žádnej závodník)  jeho kolega neujel ani kolo a nechal ho v tom samotnýho. Bob se nevzdal a  dojel.  ano Ale jak jsem psal pověstný klobouček si zaslouží všichni z top10. Jenom neopovrhuju těma v zádeli.  wink 

 offline 

 

#6414 01.11.2017 19:59:03

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sranda video


Hoždy jitrnice big_smile:

fajn, ale já se přece nebavím, kdo nebo jak dojel přece ? já narážel na to, že "smeknout" za to, že se někdo zúčastnil závodu nemá váhu (pro mě), že je to dnes pomalu komerční záležitost a to nejenom v tomhle sportu...
dneska si můžeš třeba zaplatit výšlap na Mont Blanc, se vším všudy, nic netaháš a ani se nemusíš o nic starat, máš servis, takže potřebuješ akorát fyzickou kondici a peníze - a po tomhle výšlapu zajdi třeba za nějakým skialpinistou, co si to tam nahoru všechno vynesl a pak severní stěnou sjel dolů  smile 

 offline 

 

#6415 01.11.2017 20:08:50

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Strejda-GC: To není moc dobrej příklad - právě naopak většinou ti slabší jezdci nemají žádné zázemí, techniku a ani čas lítat celej rok po závodech viz ty Branky teď..... někteří tam měli 2-3 lidi co jim čistily drapáky, starali se o ně jak "šerpové"  lol  a někteří tam od začátku do konce válčili s 20kg+ blátem na motorce  lol 

 offline 

 

#6416 01.11.2017 20:13:34

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sranda video


Hoždy

přečetl sis pořádně co celou dobu píšu ? mě už se to nechce znovu a znovu vysvětlovat a1 

 offline 

 

#6417 01.11.2017 20:26:40

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Strejda-GC napsal(a):

Hoždy

přečetl sis pořádně co celou dobu píšu ? mě už se to nechce znovu a znovu vysvětlovat a1 

.............fajn, ale já se přece nebavím, kdo nebo jak dojel přece ? já narážel na to, že "smeknout" za to, že se někdo zúčastnil závodu nemá váhu (pro mě).................

Pro mě jako mrdala každej kdo se účastní extrémních závodů a nenaseká tam ostudu je frajer  ano 

 offline 

 

#6418 01.11.2017 20:31:07

Re: Sranda video


Hoždy jitrnice big_smile: Co znamená "nenaseká ostudu" x "naseká ostudu"?

 offline 

 

#6419 01.11.2017 20:44:50

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

Hoždy jitrnice big_smile: Co znamená "nenaseká ostudu" x "naseká ostudu"?

Myšleno tak např. že tam přijede frajer co to viděl max. na youtubu a zasere se na 1. technické části......nedokončí závod, (nepopere se s tím).

 offline 

 

#6420 01.11.2017 21:01:48

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sranda video


Janek napsal(a):

roxteedy:
Já se předvádím sám, snažím se a snad úspěšně shodit tvoji teorii, že 450 17 na dvojku jede nějak extra míň, jak EXC 300 do roku 16 atd.
To ostatní je k tvýmu machrování, jak seš dobrej a taky vtipnej big_smile  ano 
Ohledně tvýho stylu myslím třeba tohle video od 4:00 min, kde je vidět tvoje červená mikina a pecka technika ... sám se tu vysmíváš, jak kdo špatně jezdí, jak kdo na tom sedí .... a když koukám na tebe, žádná sláva mistře lol nožička sem, nožička tam ....

Já jsem ale nikdy nikde nenapsal že umím jezdit hezky jen to že jsem jel a občas zajel ty jsi měl keců stejně  jako máš teď a skutek utekl ty furt jen valí nějaký teorie ale nepotvrdis nikdy nic...

Edit: nikdy jsem nenapsal že 450 jede min jen že mě na ni některý výjezdy kokta omezovač zase neprekrucuj moje slova

Editoval roxteedy (01.11.2017 21:08:08)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů