Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sranda video

#5901 20.10.2016 19:41:40

Re: Sranda video


Hoždy napsal(a):

Tady jedno pro pobavení! Moderátor Janek v akci!!! https://www.youtube.com/watch?v=2Ayzhcu … e=youtu.be  lol  lol  lol 

 lol prvních 15 sekund jsem myslel, že Honza hledá lanýže.
Myslím,  že odplata bude sladká

Editoval jopr (20.10.2016 19:44:21)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#5902 20.10.2016 20:04:29

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Sranda video


jopr napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Tady jedno pro pobavení! Moderátor Janek v akci!!! https://www.youtube.com/watch?v=2Ayzhcu … e=youtu.be  lol  lol  lol 

 lol prvních 15 sekund jsem myslel, že Honza hledá lanýže.
Myslím,  že odplata bude sladká

Jojo čekám zase nějaký hodinový nesmyslný video  ano  lol Takovejch podobnejch pecek mám povícero  ano  lol 

 

#5903 20.10.2016 21:32:27

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Sranda video


Takový chytrý posměvačný hlody mám nejradši...  usch 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#5904 20.10.2016 21:42:30

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Sranda video


Svarog napsal(a):

Ahoj narazil jsem na docela inteligentní video chlapce,který poukazuje na praktiky Vojebávače co si říká " MikeJePan" ,jenže z kluka se mi po shlédnutí jeho videí,která nahrál na YouTube, začlo dělat špatně  a33 . Jeho projevy vůči ostatním lidem jsou s prominutím k zblití  a31  Jo a je to ten který dělá vše proto,aby Vás ostatní lidé nenáviděli jen Vás uvidí na motorce a13  Jo a jeho škodolibý smích ,když se kámoš rozseká , a11 tak ten vypovídá za vše ne      S takovými lidmi si osobně nemám co říct  wink    https://youtu.be/SXOMLRvn7Kg      Jinak Všem přeju super víkend  big_smile 

To je kámoš je celkem v klidu  ano  wink  Rozhodně není škodolibej šmejd jen ještě mladej a neví že časem bude některých blbejch keců litovat  wink 

 

#5905 20.10.2016 22:39:27

fiss
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 590
Založená vlákna
Místo: ???
Motorka: 36kw
Věk: 31%
Tel: cth
1 0

Re: Sranda video


Hoždy:

kucííí voe možete si podáát ruki lol  heh2 

 offline 

 

#5906 20.10.2016 23:16:00

Re: Sranda video


Hoždy napsal(a):

Tady jedno pro pobavení! Moderátor Janek v akci!!! https://www.youtube.com/watch?v=2Ayzhcu … e=youtu.be  lol  lol  lol 

Te musel s tim vterinakem nasrat,  mas slepeny prsty jeste ted,  co?  lol 

 offline 

 

#5907 20.10.2016 23:16:33

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Sranda video


Hoždy napsal(a):

Svarog napsal(a):

Ahoj narazil jsem na docela inteligentní video chlapce,který poukazuje na praktiky Vojebávače co si říká " MikeJePan" ,jenže z kluka se mi po shlédnutí jeho videí,která nahrál na YouTube, začlo dělat špatně  a33 . Jeho projevy vůči ostatním lidem jsou s prominutím k zblití  a31  Jo a je to ten který dělá vše proto,aby Vás ostatní lidé nenáviděli jen Vás uvidí na motorce a13  Jo a jeho škodolibý smích ,když se kámoš rozseká , a11 tak ten vypovídá za vše ne      S takovými lidmi si osobně nemám co říct  wink    https://youtu.be/SXOMLRvn7Kg      Jinak Všem přeju super víkend  big_smile 

To je kámoš je celkem v klidu  ano  wink  Rozhodně není škodolibej šmejd jen ještě mladej a neví že časem bude některých blbejch keců litovat  wink 

Jak jsem napsal dříve,kluk mne zaujal,že má všech pět pohromadě,jen na tom chování by do budoucna mohl trochu zapracovat wink 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#5908 24.10.2016 21:13:14

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Sranda video


Terén nic moc, spíše mě zajímalo, za kolik se dá zvládnout 600 výškových metrů, relativně rozumnou trasou pro motorku. Kameru jsem měl půjčenou a docela hodně skloněnou..
www.youtube.com/watch?v=PL_5kPV-dts

Editoval Řezňa (24.10.2016 21:13:27)

 offline 

 

#5909 24.10.2016 23:06:18

LuVo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 229
Založená vlákna
Motorka: KTM 450 EXC, KAWASAKI KLR 650
Věk: 35
0 0

Re: Sranda video


https://youtu.be/Ff9zFSiGR3Y
Ke konci to některým už docela šlo...


Chyba je vždy mezi řidítky a stupačkami...

 offline 

 

#5910 31.10.2016 18:48:11

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: Sranda video


2:20 ... tak co, udělal to schválně nebo ne?  lol  lol  lol 

https://www.youtube.com/watch?v=C22sOJ0qMzc

 offline 

 

#5911 01.11.2016 16:18:31

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Sranda video


Hoždy, měl by jsi toho kámoše někdy někam vytáhnout  lol  lol  lol https://www.youtube.com/watch?v=AGJ3vZ1j5ng


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#5912 01.11.2016 18:50:02

Re: Sranda video


WoxmenRX napsal(a):

Hoždy, měl by jsi toho kámoše někdy někam vytáhnout  lol  lol  lol https://www.youtube.com/watch?v=AGJ3vZ1j5ng

Brejle si davaji na celo stejne,  tak alespon neco ho naucil.... Jinak mazec,  jsem se pobavil lol 

 offline 

 

#5913 01.11.2016 21:40:37

Re: Sranda video


Svarog napsal(a):

Ahoj narazil jsem na docela inteligentní video chlapce,který poukazuje na praktiky Vojebávače co si říká " MikeJePan" ,jenže z kluka se mi po shlédnutí jeho videí,která nahrál na YouTube, začlo dělat špatně  a33 . Jeho projevy vůči ostatním lidem jsou s prominutím k zblití  a31  Jo a je to ten který dělá vše proto,aby Vás ostatní lidé nenáviděli jen Vás uvidí na motorce a13  Jo a jeho škodolibý smích ,když se kámoš rozseká , a11 tak ten vypovídá za vše ne      S takovými lidmi si osobně nemám co říct  wink    https://youtu.be/SXOMLRvn7Kg      Jinak Všem přeju super víkend  big_smile 

Ahoj, jde vidět, že mě neznáš. Nevím jak u vás na jihu, ale tady u nás na severu se při projížďce pořádně nasmějem, smějem se jeden druhému i sobě, není to žádná škodolibost, je v tom jen to, nebrát se tak vážně, jak evidentně ty. Když spadnu já, smějou se mi taky, a já se směju s nima smile Když se ten kámoš rozsekal poprvé při tom wheelie, tak se tlemil a první co ho zajímalo, jestli to mám natočený....
Tamto byla soukromá cesta zkrachovalé autodopravy co tam sídlí, cajti nás tam párkrát vychytali a jsou jen rádi, že trénujeme tam a né v provozu. Cyklostezka to není, nejsem debil, považuju se za docela k ostatním lidem slušnýho člověka, kterej nesnáší aroganci a faleš, proto jsem taky točil ty videa o Mikovi. Kdo mě sleduje delší dobu, tak už třeba ví, mí kámoši to ví taky smile
To, že jsem řekl, že tam je borec na kryplkáře je prostě ten typ drsnýho humoru, je to ta moje youtube image. Taky je v mých videích spousta sarkasmu, na tom si já prostě zakládám, kdo chce tak to chápe, kdo nechce, nechce smile Přečti si taky na YT popis mýho kanálu.
Stejně tak jako v tom videu říkám ať kurva uhnou a takový kecy, tak všechno je to jen pro to, aby video bylo něčím oživený a bylo koukatelný. Nikdy na nikoho na koho takhle nadávám žádnou zlost nepociťuji. Fakt nejsem agresivní arogantní a vysměvačnej debil, jen mám rád srandu a rád bavím lidi (teda alespoň tu určitou skupinu co se nebere tak vážně) smile

Editoval Pepazdepa (01.11.2016 22:06:30)

 offline 

 

#5914 01.11.2016 22:39:12

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Sranda video


Pepazdepa:

Díky za osvětlení a cením si,že se dokážeš slušně obhájit ano  Asi už vám mladejm nerozumím  wink ,pokud to dneska je tak jak říkáš,tak promiň za unáhlené soudy a jinak držím palce s Mike jeZmrd.  Zdar ano 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#5915 02.11.2016 08:29:41

Re: Sranda video


Svarog:

Hele jsme cca stejně staří a viděl jsem tebou kritizované video, pak ještě jedno a včera jsem zkouknul to hodinové ze závodu ( vše od Pepazdepa)a nevidím na tom nic špatného, včera jsem se teda hodně zasmál. Co mám kámoše,  Tak se mezi sebou taky titulujem čůř..., zmr.., di do pí.. atd a chlámem se jak sviňa, protože se známe a víme kde je hranice. Jasně že když to vidí někdo cizí,  Tak kroutí hlavou a nechápe. Jak se tu píše,  chce to brát s humorem a zasmát se i sám sobě  ano .


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#5916 02.11.2016 09:06:12

Re: Sranda video


Pepazdepa napsal(a):

[..... považuju se za docela k ostatním lidem slušnýho člověka, kterej nesnáší aroganci a faleš,...

Tak to je přesně Hoždyho kamarád ano  ano  lol 

 offline 

 

#5917 02.11.2016 09:11:28

Re: Sranda video


jopr napsal(a):

Hoždy napsal(a):

Tady jedno pro pobavení! Moderátor Janek v akci!!! https://www.youtube.com/watch?v=2Ayzhcu … e=youtu.be  lol  lol  lol 

 lol prvních 15 sekund jsem myslel, že Honza hledá lanýže.
Myslím,  že odplata bude sladká

Je vidět, žes ještě nebyl u Korbera v enduroškole
Základ je si drážku prohlídnout, nebýt línej si ji upravit, udělat si rozjezd .... třeba i v plochý si slezou z motorky udusaj drážku ano  ano  lol 
Ber to tak, že to byl 3. den ježdění, před tím jsem jezdil 2 dny v těžším terénu u mrdalů .... a taky to v první řadě neumím ... jezdím jen rok ... a tááák lol  lol  lol 

 offline 

 

#5918 02.11.2016 09:26:55

MartinXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 283
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 0

Re: Sranda video


Janek:

jen tak mimo téma, ten berg na videu je ten, co jsi před nějakou dobou koupil jako x let starého1 fungláče a říklas, že ho dáš na půdu?smile

 offline 

 

#5919 02.11.2016 09:30:55

Re: Sranda video


Janek:

Byl jsem jen v základní škole  ( mám 7 tříd základky ).
Ale hlavně Honzo to nebylo vůči tobě myšleno nějak špatně. Jen mě pobavilo co tam hrabeš atd.  a hodil vtipný komentář, nic víc,  nic míň.
A hlavně ze své pozice jezdce mrdala, bych se určitě nevysmíval tvému  (ani nikomu jinému ) jezdeckemu umění.
Přeju ti hezký den.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#5920 02.11.2016 09:40:20

Re: Sranda video


jopr napsal(a):

Janek:

Byl jsem jen v základní škole  ( mám 7 tříd základky ).
Ale hlavně Honzo to nebylo vůči tobě myšleno nějak špatně. Jen mě pobavilo co tam hrabeš atd.  a hodil vtipný komentář, nic víc,  nic míň.
A hlavně ze své pozice jezdce mrdala, bych se určitě nevysmíval tvému  (ani nikomu jinému ) jezdeckemu umění.
Přeju ti hezký den.

Vím, že seš hodnej kluk ano 
Tak já se taky ze svý pozice mrdala nevysmívám primárně jezdeckýmu umění nikoho - čemu se vysmívám, je kontext jak o sobě píše, jak dobře jezdí, jak koho pojíždí .... a potom ejhle.
jinak jsem tu drážku zkusil jet prvně bez čištění, na videu je až asi 2. pokus a kdybys znas ty kluky, co jeli, věděl bys, proč jsem si ty klacky šel odhodit lol 

MartinXR, já nemám půdu ... zatím ... dej mi měsíc lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů