Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nemam slov...

#21 22.06.2010 21:48:57

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Nemam slov...


Napsal jsem k tomu jen svoje. Mě nikdo za moje ježdění zatím neměl odvahu jebat, protože jsem si v okolí vybudoval trochu respekt. Já neničím bezmozkovitě jiným majetek a nedělám zbytečně nikde bordel, randál ani jiné neřesti a když mě potká starej pan Brada (místní lesní hospodář), tak mě pozdraví a pokecáme. Tuhle jsem jeho dceři montoval satelit. Když jsem se s ním bavil (a to ještě nevěděl, že ten, koho zdraví, jsem já), tak mu víc dělají v revíru starosti pejskaři, kteří nechávají ty malé hajzlíky běhat po lese a honit zvěř. Motorkáře má u prdele. Jsou rychlejší a tišší než traktor, kterej veze krmení pro zvěř a ten jede navíc tam a zpět. Takže asi tak.

Nevšímejte si jich...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#22 23.06.2010 00:12:39

Re: Nemam slov...


autor tech clanku je zrejme nejakej zaminrakovanej aktivista kterej nema co na praci a tak chodi na prochazky a reje do vseho. po letmem nakouknuti do tech jeho clanku si myslim ze je to nejakech chudak, zrejme mu vzivote zadna robka nedala tak hleda utechu v brouccich a zabkach  lol  buee  pise ze je rocnik 76, celkem mladej na to jak se snazi byt chytrej a31 
tohodle vola myslim v okoli jeho bydliste nema rad nikdo. staci se jen podivat jak kritizuje ten odpad do rybnicku kterej zbudovali za penize z EU. vocas, takovej zabnik a dela z toho vedu. vsadim se ze ve svem okoli prasi na kde koho. toho ani policajti z mistniho oddeleni nebudou mit v lasce. kdyz jim tam 3x do mesice posle neco na prosetreni tak si ho asi brzo vemou na musku. pise otevreny dopisy staroste, ten toho musi mit na svedomi daleko vic nez je na tech strankach uvedeno. takovyhle individum nebude ani u rybaru, ani u myslivcu, ani u hasicu, proste ho nikdo nevezme mezi svoje rady. jinak by totiz ty clanky psal z pohledu jeho zajmove cinnosti. jeho konicek je rypat, cmuchat, udavat, a po vecerech misto sexu psat udani a clanky na net. myslim ze takoveho blba nema cenu resit. ten uz se vyresil sam  blee1 

 offline 

 

#23 23.06.2010 07:21:14

HALUS
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: u Litovle
Motorka: XRV 750. panelka 250
Věk: 30
0 0

Re: Nemam slov...


Semis:

vystavovat foto, no je to asi podobne nezakony jak jezdit tam kde se nema:)

je to dobrej adrenalin litat po lese, ale hodně zaleži na zpusobu, mistě a počtu. Pokud jede velka skupina v něčem teměř jako CHKO, tak to je neco jinyho než když tam prolitnou dva až 3. ta stopa co za nama zustava vypada uplně jinač.

Na TTR me vyhobvovalo že to nebyl tak nakřaplej a slyšitelnej zvuk jak u vetšiny dvoutaktu. A taky preferuju nemotat se na jednom placku a mizet abych nikde dlouho neprudil.
Proste bych si nebal přiznat že nekdo vic, nekdo min,proste bordel dělame.

 offline 

 

#24 23.06.2010 21:29:26

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Nemam slov...


Nedávno jsme se byli svézt s kámošem v Milovicích a když jsme tam dorazili, tak tam byli pejskaři s nějakou soutěží v lovu zrovna v místě kde je vyježděná pěkná enduro pasáž. Tak jsme se jich zeptali jestli jim budeme vadit, když budeme jezdit jen na tý půlce kde oni nejsou a řikali že v pohodě. Tak jsme jezdili asi 2 hodiny bez problémů.
Pak tam dorazili dva kluci na velkejch 4t endurech a jeden s dost značně vykuchanym vejfukem. To už se pejskařům moc nelíbilo pač to byl docela randál. Tak jsem se s klukama domluvil aby raději jezdili dál od nich, což kluci udělali a pejskaři byli taky spokojení.
Takže z toho vyplívá že domluvit se dá ke spokojenosti všech, když se nenajde na jedný straně nějakej debil, kterej se snaží škodit.


Dej koním pít...

 offline 

 

#25 24.06.2010 20:49:34

emis
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: XT 600 tenere 1vj
Věk: 29
Web
0 0

Re: Nemam slov...


Dneska jsem po tydnu stourani se konecne vytahl motku z garaze a potreboval ji ohrat na provozku, tak ze ji projedu. Jen mi nedoslo, ze jsem tam prskl vecer jen, tak deci benzinu. Takze par kilaku vyjedu z lesa, projedu vsi vjedu na polnacku a chcip. Hned mi samo doslo ze jsem na suchu, no nemile... Tak sjedu do vsi, tam 4 typkove, prijedu poprosim o kapku benzinu na dojeti a co cert nechtel byli to 3 myslivci  a1  Kazdopadne typkove v pohode, rekli mi ze plasim zver, coz jsem rekl, ze ne ze vidi ze jsem nejel jak hovado ani ladak nemam nic. Tak uznali, ze asi fakt mozna ne a neprudili. Dali benzin a jeste se zajimali co ze s tim mam. Pak se teda jeste ptali jestli neznam typka c cervenou kroskou co jim 3x tejdne kurvi louku za vsi, ze ho nemuzou chytit... Podekuju du startovat, prvne se tomu moc nechtelo, nez jsem naslapal benzin, tak na me hned volali, ze me roztahnou at na to kaslu. Podekoval jsem pocase nakopl a odjel.  ano  Proste pohoda..

 offline 

 

#26 25.06.2010 06:02:06

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: Nemam slov...


emis:

No tos měl kliku, žes nejel provětrat tu červenou krosku lol  lol  Možná bys měl kule na místě, kdes je nečekal lol 

 offline 

 

#27 25.06.2010 07:09:40

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Nemam slov...


radeva:

 ano  lol 


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#28 25.06.2010 09:27:45

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Nemam slov...


 lol  lol  lol 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#29 25.06.2010 09:38:34

emis
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: XT 600 tenere 1vj
Věk: 29
Web
0 0

Re: Nemam slov...


radeva:

jo to by byl asi pruser  a1 Ale stejne bych chtel videt jak by se tvarili "Dobrej chlapy, nemate trochu benzinu jedu si tady zakrosit na louku a nejak mi vyschlo"  big_smile  big_smile 

 offline 

 

#30 26.09.2010 09:43:53

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Nemam slov...


Dneska ráno když jsem četl co se děje ve světě jsem narazil na tenhle článek http://www.novinky.cz/krimi/212465-ridi … avory.html když se kouknu do komentářů tak čumim co si ty lidi dokážou vymýšlet, to snad ani neni možný   nee1  ne 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#31 26.09.2010 11:31:56

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nemam slov...


Carel:

to sou samý zabedněnci který jen záviděj!pán je zahrádkář a houbař a nedá na to svý dopustit a já sem podle něj necita vrah a bůh ví co!ale že je les plnej odpadků a PODPAPÍRÁKŮ to už neříká to je super procházka lol  lol  lol  a co nadělá lakatoš atd. to už taky neříkaj a nezmiňujou jen nadávaj že je to rozježděný že se kácí dřeva víc něž dost to taky nevidí ale jede motorka a hned je zle NAKOPAL BYCH JIM PRDEL jen co bych zastavil  ee1  ee1 jo a frajer co je tam nejchytřejší ze všech tak má určo doma fichtla bez not a jezdí s tim přes les na ryby a29  a29 

Editoval Jindra dr350 (26.09.2010 11:33:14)


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#32 26.09.2010 12:25:30

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Nemam slov...


Každej se tam ohání soukromym pozemkem ale že trajdaj po lesích který určitě nejsou jejich už je asi taky moc nezajímá. Já když se kouknu někde po lese, i třeba v našem kousku lesa co vlastníme tak je to tam kolikrát hnusnější po "pěšácích" než kdyby tam projeli motorky. Rozkopaný houby, ať už jedovatý nebo ne, někde odhozenej nějakej ten vajgl, kolikrát nasráno snad i na stromech, to ať mi někdo řiká že tohle je lepší než 2,3 koleje od motorky.Tohle mi prostě hlava nebere  a11 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#33 26.09.2010 12:30:39

Jindra dr350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1483
Založená vlákna
Místo: hoštice-vodochody
Motorka: suzuki dr350s
Věk: na rozbití huby akorát
0 0

Re: Nemam slov...


Carel:

a co černý skládky atd. k tomu se nikdo taky nehlásí !!! 


a22 nevim co s tim??? a když vim tak stejně nevim a22
http://www.offmoto.com/uploads/908_bart_svlekaci.gif

 offline 

 

#34 28.09.2010 13:21:48

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Nemam slov...


kick-start:

S tím souhlasím na 100%


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#35 03.01.2011 14:46:14

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Nemam slov...


Nechapu. Je pravda ze motorky prirode moc nevyhovuji, ale zas aby to nekdo takhle hrotil? Cista zaujatost. Ono je tezke, kdyz je pro nekoho nejlepsi zabavou cross/enduro. Divi se, ze nas potkavaji v lesech a na loukach, ale aby nam vytvorili nejaka mista, kde se jezdit muze, to ne. Uz davno jsem premyslel, jak by se to dalo vyresit. Nejlepsi varianta, ktera me napadla, byly jiz vytezene casti dolu elektrarny. CEZ je statem poveren vytezenou oblast opet zrekultivovat, a to bude stat tezkou palku. Ja jsem si rikal, at cast nechaji na pokoji a umozni nam tam jezdit. Bylo by to uzasne reseni pro vsechny strany: CEZ nebude platit rekultivaci, Stat se zbavi dosti jezdcu v lesich, a my si budem moct jezdit naprosto bez problemu.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1980_doly.jpg


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#36 03.01.2011 15:04:29

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Nemam slov...


vyhul05:

Zajímavej nápada, ale upřímně řečeno, jak dlouho, koho baví jezdit na jendom místě, pořád dokola?  smile Dobře když je někde nějaký poježdění, pískovna, nějaká ta vytěžená oblast atd. občas se tam někdo zajede svézt ale že by to bylo, jdem se svézt a hned bys jel prostě na jedno místo si nějak nedokážu představit. V enduru je dobrý že se prostě sebereš a můžeš jet kam chceš, buď pojedeš lesem, po cestách, po poli, máš nějakej cíl, nebo si jedeš prostě jenom zablbnout a nevim jak  by to vypadalo na jednom místě, nějakej tejden, měsíc, možná i rok by se to nechalo, ale pak by to měl každej tak naježděný že už by to nikoho nebavilo. Aspoň takhle to vidim já  smile 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#37 03.01.2011 17:24:08

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Nemam slov...


Re Carel:

Castecne mas pravdu, urcite bych tam nebyl kazdej den smile. Ale kdyby to bylo vazne legalni, myslim, ze by tam jezdilo mnoho zacatecniku co by se to chteli poradne naucit. Navic verim tomu, ze by se tam kazdej den sesla nejaka ta banda, a o to nas bude min v lese. Netvrdim ze by to vyhnalo vsechny enduraky z lesa, ale cim min nas tam bude, tim pro les lip, i kdyby jen o deset jezdcu denne. Samozrejme by bylo nejlepsi, kdyby nam vyhradili i najakou cast lesa, pripadne nejake ty stezky, ale toho se my urcite nedockame..


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#38 03.01.2011 18:11:10

TomTom
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Místo: Východní čechy
Motorka: Suzuki DR 350
0 0

Re: Nemam slov...


Vono to je těžký. Já dost často jezdim do Rakouska, docela dlouho sem tam i pracoval a je to teda rozdíl jak bejk. Maj tam značený endůro ztezky, některý přímo s logem KTM, jiný sou prostě něco jako ztezky pro koně ( který sou mimochodem často souběžně). Vede to třeba hned u řeky, pro endůráky přímo  říčníma dunama, proplejtačky mezi stromy atd, pro koně je cestička kousek dál a funguje to.
Kdežto u nás je funčkní jen zakazování. Rušej se motokrosový tratě, viz třeba Šumperk kde se jezdilo leta a tomu, že by někdo povolil nějaký místo či dokonce delší enduro trať  nevěří ani společnost přátel UFO. Tahle deprese ale vede k tomu, že lidi jezdej čím dál tim víc do lesů na tajňáka a štastní majitelé "víkendových čtyrkolek" machrujou na hlavních lesních cestách, kde lítaj jak kokoti a navíc všichni s  laďákama, teda aspoň u nás to tak je. A celá tahle situace vyústí za nějakej čas v jeden mega průser u kterýho nechci bejt.
Toť můj názor.

 offline 

 

#39 03.01.2011 19:03:29

Jindrs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 208
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: Husaberg 550/Suzuki TL1000R
Věk: 30
Web
0 0

Re: Nemam slov...


vyhul05 napsal(a):

Nechapu. Je pravda ze motorky prirode moc nevyhovuji, ale zas aby to nekdo takhle hrotil? Cista zaujatost. Ono je tezke, kdyz je pro nekoho nejlepsi zabavou cross/enduro. Divi se, ze nas potkavaji v lesech a na loukach, ale aby nam vytvorili nejaka mista, kde se jezdit muze, to ne. Uz davno jsem premyslel, jak by se to dalo vyresit. Nejlepsi varianta, ktera me napadla, byly jiz vytezene casti dolu elektrarny. CEZ je statem poveren vytezenou oblast opet zrekultivovat, a to bude stat tezkou palku. Ja jsem si rikal, at cast nechaji na pokoji a umozni nam tam jezdit. Bylo by to uzasne reseni pro vsechny strany: CEZ nebude platit rekultivaci, Stat se zbavi dosti jezdcu v lesich, a my si budem moct jezdit naprosto bez problemu.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1980_doly.jpg

fotka z Doly Nastup Tusimice moje pracoviste  a1 jezdi se tam velice dobre a kort kdyz vas honej ibisaci  lol  lol 

 offline 

 

#40 03.01.2011 19:22:46

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Nemam slov...


Jindrs:

Jo, jo. Taky bych se tam nekdy rad jel projet. Pak si ale vzdycky vzpomenu na to po zuby ozbrojeny CEZacky komado a honde rychle si to rozmyslim big_smile


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů