Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Airbox netěsní

#21 11.04.2011 21:46:54

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Airbox netěsní


skoro si nedovedu představit, že by to nateklo přes filtr, už jsem se několikrát přesvědčil, že těsní dobře, i po obvodu, kde doléhá na stěnu airboxu, to muselo bejt tý vody dost. ještě mě napadá - běžel během "topení" motor? asi by dokázal tu vodu procucnout, ale nevím, to jen teoretizuju...


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#22 11.04.2011 21:50:54

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Airbox netěsní


Když je to dobře vymyšlený, nedostane se olej do airboxu a ani z airboxu se nic (ani voda) nedostane do oleje  ano 
Já tam na XLku mám takovej oddělovač, kterej cokoliv tekutýho co se do něj dostane odvede pryč odpadní hadičkou  wink 


http://www.noend.wz.cz/oddelovac.png

Já to tam mám originálně, ale myslím, že by to šlo dobastlit na jakoukoliv motorku  hmm 

Editoval Noend (11.04.2011 21:53:31)

 offline 

 

#23 11.04.2011 21:57:15

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Airbox netěsní


tak TTRko má taky hadičku na odtok kapalin, ale je origo nepropustná, takže zachytí vpodstatě jen přebytečnej olej z filtru, nebo nějakou sraženou vodu...


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#24 11.04.2011 22:22:06

miyamoto
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 632
Založená vlákna
Místo: Beroun
Věk: 31
1 0

Re: Airbox netěsní


Motorka chvilku ve vode bezela, potom jsem ji vypnul. Kdyz jsem ji startoval tak napoprve neotocil starter motorem, az na podruhe nebo potreti. Potom ale bezela bez problemu. Kazdopadne uz si na to budu davat velky pozor, nechci zbytecne zase menit nekdy olej. Filtr uz mam vyprany a vyteklo z nej hodne bahna. Nastesti byl olej jen lehce emulzovany, neni to jako kdyz v aute praskne tesneni pod hlavou a olej je uplne bily.


Ať se práší za kočárem!

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů