Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#161 22.09.2013 01:21:07

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek:
 a8 
Janku, vidíš to dost jednostranně, ale čéče... jak to tak čtu..., znám názory druhé strany,..  No... hledám  chyby.... a ...a mlčím, no...
Je to drsný, tvrdý, ale ...ale cosi na tom je..., no...  Měl by ses stavit na pokec  cool 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#162 22.09.2013 08:48:10

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


...jak už bylo napsáno, je to ve stávající situaci neřešitelnej problém. Všichni víme, že se do lesa nesmí a ONI to vědí taky. Všichni víme, že legálně není kde jezdit a ONI to vědí taky. Všichni jezdíme a ONI to vědí taky a1 .


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#163 22.09.2013 09:20:53

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek:
tak tak ,zver neni nici,az po te co ji myslivec odstreli je jeho,takze reci tipu vy nam tady plasite zver ingnoruju,snazim se jezdit v rozumnou dobu tak abych nikoho nesral


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#164 22.09.2013 09:58:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Hoši nezlobte se na mě ale už jsem to psal jednou když tomu nerozumíte a mate svuj jednostrany nazor tak držte huby a nedělejte ze sebe ještě vetší blbce než za které nás mají kdyby někdo poukazal na tuto debatu tak si rozhodně nic rozumneho nepomyslí. A nebude zdárným příkladem toho jak řešit problem a pochopit nás. Mylím že většina z Vás tu ma větší problem sami se sebou jak  oni s námi.

Na pokec po zralý úvaze nepřijedu, protože jsem tak nějak provokativní typ s nechtěným "talentem" nasírat lidi a nemuselo by to pro mě dopadnou dobře wink . Kam přijedu, většinou se něco semele a nepřispívám k pohodě.

Co se týká tveho problemu Na to je přeci jednoduchý řešení: Proč se budeme škaredě bavit když se mužem hezky pobít  deb1 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#165 22.09.2013 12:21:40

kossak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 413
Založená vlákna
Motorka: BETA300RR
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


hoši v klidu smile vydržte až to začne skákat po nás smile to bude teprve legrace smile
aneb - že plašíme srnky? no bodejt, když si tak dovolujou!


Editoval kossak (22.09.2013 12:24:36)

 offline 

 

#166 22.09.2013 16:53:25

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Ku*va to snad není pravda. Tak když může myslivec do lesa autem nebo na motorce, tak je to špatně, když motorkář, tak je to správně. Oni jsou tam prostě v práci, nebo to mají jako koníček, vy taky jezdíte do práce autem nebo na motorce! Jen se tu vytahujou negativní příklady myslivců (pro vás cool název srnkomrdů), ale nikdo tu nevytahuje negativní příklady nás motorkářů. Když jdu do lesa, jdu si odpočinout a nepotřebuju tam vídat hovada na motorkách a bát se o děti, že je něco přejede, už i v LESE!!! Však si tam jezděte, nikdo vám to nebere, ale argumentovat a zlehčovat to podobnými kecy typu: myslivec může, tak já taky, atd. si odpusťte. Prostě tam jezděte, všichni víme, že tam nemáme co dělat, ale nesnažte se tady moralizovat a tvrdit, že  je to vlastně v pořádku, zamyslete se nad sebou někteří  a11..

 offline 

 

#167 22.09.2013 17:01:36

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


macikcz:

No hlavně bys neměl moralizovat ty,to totiž právě děláš  usch 

 offline 

 

#168 22.09.2013 19:11:05

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


macikcz napsal(a):

Ku*va to snad není pravda. Tak když může myslivec do lesa autem nebo na motorce, tak je to špatně, když motorkář, tak je to správně. Oni jsou tam prostě v práci, nebo to mají jako koníček, vy taky jezdíte do práce autem nebo na motorce! Jen se tu vytahujou negativní příklady myslivců (pro vás cool název srnkomrdů), ale nikdo tu nevytahuje negativní příklady nás motorkářů. Když jdu do lesa, jdu si odpočinout a nepotřebuju tam vídat hovada na motorkách a bát se o děti, že je něco přejede, už i v LESE!!! Však si tam jezděte, nikdo vám to nebere, ale argumentovat a zlehčovat to podobnými kecy typu: myslivec může, tak já taky, atd. si odpusťte. Prostě tam jezděte, všichni víme, že tam nemáme co dělat, ale nesnažte se tady moralizovat a tvrdit, že  je to vlastně v pořádku, zamyslete se nad sebou někteří  a11..

Tak se nezlob  a1 

 offline 

 

#169 22.09.2013 19:41:31

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


 smile 

 offline 

 

#170 23.09.2013 09:23:28

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Dnes jsem potkal myslivce... a pohoda... 5Kg kančího za 500,-  buee 


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#171 23.09.2013 21:32:41

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


ZdeninoTE: tak to beru taky  big_smile  odkud jseš? Zajedu za ním taky. Dobrota  ano  lol 

 offline 

 

#172 23.09.2013 22:07:47

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek:

To jsou zbytky z toho Zdenoveho na kterem ho ten myslivec natahl  lol 
Janek prý tam mate prasat až moc a lidi si stěžují že jim to leze do zahradek a ničí majetek pak si stěžují myslívcum at to střílí tak pak nevím co ti lidi chtějí zabíjí zvířatka a jak jim to přeora zahradu tak jsou neschopní myslivci  lol  bavím se tím cirkusem bude to asi mentalitou tohoto naroda černa zvěř obecně oboustraně je přemnožena páří se mezi sebou bracha ze segrou  kdy selata maji selata pak z toho jsou degení kterých je víc než dost pokud něktaří nechapou u jine černe rasy je to dost podobne  a1  jen poučka ze života


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#173 23.09.2013 22:15:37

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tristan:

 lol  ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#174 23.09.2013 22:25:22

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek:

to bych si připevnil na přilbu na celý zbytek vyjížďky  a1   a doma bych to pak uvařil psovi...  jinak myslím že tohle není práce myslivce... spíš nějakého traktoristy či pytláka


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#175 23.09.2013 23:11:11

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


normalně to končí v lese jen je to na obou stranach stejne někdo uklidí dukladněji a někdo to pohodí. tímto zase škodí sami sobě oni tak jako my v určitych věcech zase je to jen o inteligenci jedincu. i pytlak to líp schová aby na sebe neupozornil


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#176 27.09.2013 20:44:27

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Dnešní setkání s lesním mužem.
Dnes odpoledne  jsem se  jel trochu provětrat.  Jedu si to po lesní cestě, žádná divočina, prostě kochačka.  A najednou proti mně lesní muž a v rukách asi 4 metry dlouhý vršek od suchého smrčku.  Začal s ním šermovat tak,  jako by mě chtěl srazit z motorky, nebo mi ho vrazit do kola. Radši jsem zastavil, nechal zařazeno, motor nechal běžet  a čekal co bude. Řval na mě, co tady děláš? Tady nemáš co dělat!  Já na něj slušně něco v tom smyslu jako že už jedu pryč. On zase, že tady nemám co dělat! Pak mi ukázal rukou, tam je výjezd a už tě tady nechci vidět! Ustoupil bokem a já jsem pomalu odjížděl. Kousek za ním stálo terénní auto a na místě spolujezdce asi jeho synátor, ve věku tak asi 8 – 10 let. Toto se odehrálo asi v 14:30 hod.

 offline 

 

#177 27.09.2013 22:44:25

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


SUPr.75:

nebylo to u km nebo v chribech??? ja  jsem jel dnes po polnacce k lesu(nejel sem do nej ale na louku k nemu) chvilku sem zkousel něco na louce a v potoce a pak sem chtěl jet domu... a ejhle postaveny jeep nastorc přes cestu.... uz na me cekal a pac motka nemá papiry a ja nemuzu riskovat potom problém ohledne ridicaku objel sem ho přes potok pryc(a verte ze od tohodle člověka cekam mozna i brok doprd... tak se mel takovej blbej pocit) no porad premyslim jak na nej.....

 offline 

 

#178 27.09.2013 22:52:24

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


napiš mi do SZ kde to přesně bylo a jak to auto vypadalo... dik  ano 


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#179 27.09.2013 23:02:34

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


ZdeninoTE:

poslano a verim ze znas....uz jednoho srazil za jizdy autem, po me házel kmen(vicemene presne jak psal nick sutr... ale po me i letel za jizdy), no a poradte me mimochodem mi celkem vadi ze se v lese strily kousek od našeho třeba v 10,11,12,1 v noci...je to povoleny a normalni???

 offline 

 

#180 27.09.2013 23:17:12

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


konkrétně tohohle neznám, ale znám tu jiného renegáda co brázdí okolí v nissanu a mezi střílením se baví hrozením klackama a hrdinýma gestama. Proto jsem jezdil s tou malou čínskou kamerkou než jsem ji někde vytratil. v momentě kdy na tebe namíří flintu, jde do báně dřív než řekne srnečka. Vždycky kolem lidí nebo zvěře zpomaluju nebo zastavuju, ale když má někdo nápinky mě ohrozit, volně pokračuju. Prý se tu pohybuje nějaký mešuge s gumovýma projektilama (v místech co jsi psal do SZ), ale to vím jen z doslechu od kámošů myslivců. Tak pozor na to a na mašinu jen se suspíkem  big_smile 


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů