Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#121 08.08.2013 17:12:10

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


carbous napsal(a):

četl jsem si zrovna nějaké články  v denících. tak mi s toho vaří krev že bych nejraději šel do lesa najít nějakého vola v zeleném, pořádně ho tam zválcoval a strčil mu tu dvojku do řiti a odpálil. Byl by další Gagarin  lol  Hlavně že mi ty hovada stříli nad barákem zvěř přímo z auta a dojedou si pro ní tereňákem i přes ty malé stromky atd. U mě jsou to pytláci a hotovo. Chtějí nás jen vyštvat aby jsme neviděli co nemáme a nemohli o tom říct nic. Kdyby jim každý z nás dal Rátovu krabici s vínem tak by byl klid a nikoho by nenapadlo si stěžovat.

 ano  ano 


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#122 08.08.2013 17:41:24

jirka str.250
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 309
Založená vlákna
Místo: dlouhá loučka
Motorka: plyn plyn
Věk: 32
Tel: mám
0 20

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Petr KTM:to máš pravdu lesáci zasrani koleje až hrůza a rozrajtovany kde co blee1  a ten članek to je fakt blbost .ještě že u nás je zatím pohoda. beer  gp 



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2848_obraz0823.jpg

Editoval jirka str.250 (08.08.2013 17:43:16)

 offline 

 

#123 08.08.2013 21:22:12

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Já bych se vykašlal na ježdění po lesích někde mezi dědinou. Tam jsou vždy lidi a ježdění stojí za nic. Já se vždy vzal 10 - 15 km od baráku do takových lesů kde se člověk prakticky ani nemá jak dostat a razoval jsem tam i půl dne. Žádný problém... Bohužel lidi co nemají tu možnost ty problémy určitě řeší.

Jo a oficiální informace pro všechny - beru od babaexc jeho Fantic.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#124 08.08.2013 22:11:22

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Kokoti, kdyby se radši naučily střílet. Místo po zvěři, jednou zastřelí normálního chlapa v lese, jednou kolegu co jim nahání a ve finále sejme psa na louce.
Některý ty články jsou fakt očividně jednostraný.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#125 08.08.2013 23:21:18

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Mám samozřejmě i negativní zkušenosti s lidmi, ale ne vždy to tak musí být.
U nás jsem si vyjezdil takový zatáčky na jedný totálně zarostlý louce. Posledně jsem tam jezdil najednou koukám, že tam zastavil Gasik z něj vylezl myslivec a nesl žrádlo do krmítka, které je na kraji této louky.
Tak k němu rovnou jedu, pač po mě pokukoval a ptám se jestli není problém že tam jezdím. A on na to: no co, stejně je tu hovno, tak je to asi jedno.... smile
Jinde jsme dělali trať na trénování a taky jsme tam potkali myslivce. Akorát nám řekl, ať nejezdíme na určitá místa a jinak mu to bylo jedno a ještě s námi pokecal.

Když ale člověk narazí na blbce s mindrákem, tak se můžeš snažit být slušný a stejně nic nenaděláš.


Dej koním pít...

 offline 

 

#126 09.08.2013 11:36:51

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


takovýhle hovna píšou jenom chudáci co vživotě nic nedokázali tak si pořebujou zvýšit ego tím, že aspoň napíšou do novin takové žvásty i když moc dobře ví že to je píčovina jak zvon.

Prý eroze půdy  lol
 a31  a31  a31 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#127 09.08.2013 11:42:12

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


ZEP -způsobování eroze půdy  lol  lol  lol 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#128 11.08.2013 20:35:51

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Mě se hlavně nelíbí jak se ten boj začíná přiostřovat a to na obou stranách. Ono se to netýká jen tohohle problému, ale většiny problémů ve společnosti. Jak píše Vlk, každej se stará o všechno možný jen ne o sebe. Je vidět, že se lidi asi mají dobře a nemají co na práci, když řeší kokotiny a starají se o druhé.
I přes tohle všechno si ale myslím, že většina lidí je normálních. Mám podobný zkušenosti jako Semis. Potřeboval jsem s hajným domluvit dřevo, věděl jsem, že je v lese, tak jsem za ním jel na motorce, trochu jsem se bál, jestli mě nezjebe, ale byl v pohodě. Vůbec nenadával. Znám myslivce, kterej jeden tejden jde do lesa a druhej na offroad závody. 
Na druhou stranu třeba se svým tátou vůbec nemůžu na tohle téma mluvit.  Ten by nás všechny nakopal prdele a ty keply s kterýma děláme bordel po lese by nám vyvezl do šrotu. Jemu to asi nikdo nikdy nevysvětlí co nás na tom baví. Když táta začne na tohle téma, tak musím okamžitě zavést řeč jinam, protože bysme se do minuty zhádali jak psi.

Jsou ale lidi, kteří jsou sice taky proti, ale když se s nima baví člověk rozumně, tak taky zůstávají rozumní. Kromě motorek mám velkýho koníčka rybaření, chodíme s kámošema s dětma do lesa, kempovat atd. Aby nám z ratolestí nevyrostli závisláci na počítačích a vymoženostech moderní civilizace. A v téhle skupině lidí je nás jen pár těch, kteří sdílí nadšení pro offroad. Mám spoustu známých, kteří se sice nadšeně netváří, když vidí motorky v lese, ale když jsou ti motorkáři normální, tak to nějak poberou. Jenže stačí jeden vypatlanej ocas, kterej si myslí, že mu jeho takzvavej laďák (vykuchanej vejfuk) přidá koně, přitom mu to jen řve, dodává pocit sebevědomí a víc to stejně nejede. Jezdí jako pitomec sem a tam, rozorá zasetý pole, jezdí jako kokot  tam kde lidi chodí na procházky atd.  A pak jsou lidi nasraní.
To slyším každou chvíli, jak mi někdo říká v tom smyslu "Mě by ani nevadilo, že si jdou zajezdit, ale tuhle mi nějaký hovado málem přejelo psa a ještě mě vyfakoval"
Kámoš co dělá v lese mi říkal, že stál přes cestu za zatáčkou s traktorem a tahal ven z lesa klády. Byl zrovna venku vázat lano a slyšel motorky, jak se docela rychle blíží, tak v dobrý vůli jde před zatáčku a mává na ně, aby zpomalili, jinak se rozmáznou o traktor a první zastavil otočil to kolem nohy vtyčil prostředníček a jel pryč. Tak fajn, bojí se co to na něj mává za vola, může to bejt nějaký bojovně naladěný pako, ale to si kretén nemůže odpustit toho fakováka? Přitom tenhle kluk ač sám nejezdí, tak žádným odpůrcem endura není. Pak ale všude vypráví jaký idioti ti motorkáři jsou.
Já sám mám teď  taky čerstvou zkušenost z obrácený strany. Sedíme na rybách a najednou slyším slastnej zvuk ostrých motorů.Bylo nás tam několik rodin i s dětma. Tak si tak sedím, koukám na protější kopec jak si to pěkně vedou a kochám se tím pohledem. Najednou mi dojde, že jedou k nám a podle toho jak si to vedou z ostra do zatáček nebudou mít šanci to ubrzdit až uvidí naše smráďata jak si hrajou s míčem na lesní cestě za zatáčkou. Zahodil jsem prut a běžel zahnat děti. Nebyly tam všechny, tak jsem raději běžel před zatáčku ať mě ti kluci vidí. Viděli mě zpomalili a jeli dál. Najednou ostatní koukaj jak blbí " Jak jsi to věděl?" No věděl, protože sám jezdím a než jsem se naučil jezdit jako člověk tak jsem si nejdřív musel prohlídnout zblízka radlici od Lakatoše a srazit se s kámošem.Až pak jsem se naučil nejezdit tak rychle. Takže se nám okamžitě spustila debata, jestli ti motorkáři náhodou nejsou idioti, když jezdí jak paka tam kde nevidí. Bohužel na tyhle argumenty není těm lidem moc co odpovídat.

Když si přečteme některý bojovně naladěný příspěvky i v tomhle vlákně, tak vidíme že je mezi námi dost lidí, stejně vymaštěných jako ti co natahujou dráty, hází hřebíky a jiný podobný svinstva. Akorát jsou na druhý straně. Samozřejmě, že to neschvaluju. Bohužel je to tak, že i když se udělá tisíc dobrých věcí, tak jedna špatná to dokáže celý zničit. Nechci se nějak přít o tom, že mezi myslivci, chataři  atd.nejsou paka. To jsou, ale když tedy mluvíme o tom, aby se starali o sebe a zametli si před vlastním prahem, tak bysme tím měli začít. Každej z nás když se zamyslí, tak najde něco čím lidi sere a přitom by nebyl až takovej problém se toho aspoň trochu vyvarovat.

Editoval Lasky (11.08.2013 21:11:44)


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#129 11.08.2013 20:46:40

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Lasky:
 ano Pěkně napsáno ano  

 offline 

 

#130 11.08.2013 21:05:33

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jo,to člověka nutí zamyslet se.......souhlasím.


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#131 12.08.2013 00:31:58

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


ano  souhlas


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#132 12.08.2013 07:27:07

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Lasky: Maš to v hlavě srovnané  gp  Hlavně chataři jsou nabroušení místní ani nedělají problemy stěma vždycky nějak vyjdeš a domluvíš pravidla ale vždycky dělají problem přivandrovalci  z obou řad. Prostě uplně nejlepší je zastavit kde tě je všude vidět a hlavně slyšet krásně se to line do obou udolí kde jsou převažně chataři udělat si piknik ještě si rozdělat ohníček a pak se zastavit někde v dědině na pivo a´t je tě vidět teprve pak jsi tvrdej kluk a mužeš mít silný řeči. to napomaha rozvijení tohoto sportu ano 


http://www.youtube.com/watch?v=5zBhyDT92UE

Editoval Tristan (12.08.2013 07:33:12)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#133 13.08.2013 13:11:40

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Lasky: naprostá pravda. je to tak jak píšeš. musíme na sobě makat  ano 

 offline 

 

#134 20.09.2013 00:43:24

MatousekDave
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 361
Založená vlákna
Motorka: Bez moto..
Věk: 18
Tel: HTC :D
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...

 offline 

 

#135 20.09.2013 08:11:23

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tak stoho fakt začínám mít bobky..........n a to ten týpek jel pomaličku  ne letět tam rychlej tak nevím nevím...... je to hnus kurvy myslivecké skurvené zasrané  a31  a31  a31 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#136 20.09.2013 09:03:23

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sstalin:

podle me je to nahrany


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#137 20.09.2013 15:14:06

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


myslíš ? Já jenom doufám že u nás nejsou takoví idioti zatím...


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#138 20.09.2013 15:24:29

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


foxdive : Podívej se na ostatní videa toho kluka..Jsou to tuším Němci (myšleno on a jeho parta) a celkem prasátka - pletou si krosku s motardem - na špalkách fulgaz zatáčka, nezatáčka. Každopádně prdel ty jejich videa, ale tohle podle mě teda nahraný není...

Teď se mi připomnělo jedno zcela mimo téma, ale škoda ho nedat - Slečno, kouříte?  heh1  : http://www.youtube.com/watch?v=ixAMwN11cfQ

 offline 

 

#139 20.09.2013 22:17:27

samotar67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 138
Založená vlákna
Místo: u Chrudimi
Motorka: Honda NX650Dominátor
Věk: 49
Tel: 776159250
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sstalin napsal(a):

Tak stoho fakt začínám mít bobky..........n a to ten týpek jel pomaličku  ne letět tam rychlej tak nevím nevím...... je to hnus kurvy myslivecké skurvené zasrané  a31  a31  a31 

a jak víš že to byli myslivci?????


.....padám rád a padat umím......

 offline 

 

#140 21.09.2013 10:37:50

macikcz
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 92
Založená vlákna
Místo: F-M
Věk: 3X
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Hoši motorka prostě nemá co dělat v lese mezi divokou zvěří, už vůbec né v CHKO, atd.. Nevím, proč nestačí vyřádit se v nějaké průmyslové oblasti, na skládce nebo na podobném hnusném místě. Proč s tím musíte prasit v lese..? Taky by se vám asi nelíbilo, kdyby vám medvědi (trochu zveličuju) chodili po zahradě, nebo divočáci, vlci, lišky.. Já myslivce chápu, být jedním z nich, tak jsem pěkná svině proti nám motorkářům, protože někteří jsou prostě vypatlaní, myslí si, že mají crossku a "já jsem Pastrana, kdo je víc" ne..

Vše je o rozumu, jsem motorkář a mám rozum, tak nejezdím hluboko do lesa a vyhledávám spíše haldy, průmyslové oblasti, atd.
Jsem-li myslivec a vidím motorkáře v podobné oblasti, tak mu zamávám, pozdravím ho a pokmecám s ním o motorce.
Jsem-li myslivec a motorkář mi projede v lese kolem krmelce, nabíjím pušku...

Podle mého názoru to neakceptuje jen hlupák a31 .. A teď do mě  oko1..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů