Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#81 21.04.2013 17:56:43

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


na lesní komunikaci neplati zakon o silničním provozu ale lesnicky. Nimrodi mužou tak max pitchovat ale ne tě kontrolovat nebo zastavovat pokud nemaji zkoušky jako lesni stráž většinou jsou to tak dva lidi z celeho sdružení osatni jen pitchujou s principu že si za povolenku zaplati 30 tyček a ty jim to plašíš netahejte do lesa zakon o pozemních komunikacích tak vám jsou tyhle kecy k ničemu jednou pro vždy prostě do lesa nesmíš at je tma značka nebo ne. až někdo z vas vyhraje soud dám vám za pravdu  ano 
E: bavme s eo cestach a pozemních komunikaci ne o linkach po kterych se taha dřevo a bla bla bla. Do lesa prostě nesmíš nëní se tu o čem bavit. nevím co tu pořad řešite

Editoval Tristan (21.04.2013 18:00:26)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#82 21.04.2013 19:20:48

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


 cool 
Krásně řečeno heh2 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#83 21.04.2013 19:43:04

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tristan:

asi to tak je,ale ty jim nic neplasis,ta zver neni jejich dokud nelezi,myslivost je kurevstvo jenom o zradle,ted tady mame vsechno zryte od prasat,nechal bych je zaplatit vsechny vznikle skody ano bohuzel nejsem majitel pozemku tak nemuzu ani prd,nastesti sem s nima jeste nemusel resit nic zavaznyho,jo a neni cesta v lese jako cesta v lese


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#84 21.04.2013 20:36:00

rominator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 170
Založená vlákna
Místo: Českobudějovicko
Motorka: EXC 450R
Věk: 48
Tel: Vodotěsný
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jak si psal o tech rypancich od prasat, tak to je svata pravda-mam tuseni, ze prasata ted rejou zasadne jen na cestach a kolikrat to nema daloko od oranice, ale takove "hodné" smile 

 offline 

 

#85 21.04.2013 20:39:44

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


 lol 
Místamami i nehodné

Editoval slugger (21.04.2013 20:40:08)


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#86 21.04.2013 21:32:17

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kdyz tady ctu prispevky nekterych jedincu tak silne pochybuju o jejich dusevnim zdravi.
mnohem nebezpecnejsi nez myslivci a lesaci jsou vselijaci samoochranci a ekologove. ti nedavaji do prirody zadnou peci o les ci zver, ale jenom kecaji, zakazuji, ale samy nehnou ani prstem.
pokud se chcete nekdo poustet do krizku s myslivcema ci lesakama tak je to valka ktera nebude mit viteze ani na jedne strane. v lese je mista dost pro obe strany, staci jen dodrzovat nekolik logickych pravidel a je to v klidu.
a) v pracovni dny vypadnout z lesa do asi 17-18hod. (to je cas kdy zacinaji nimrodi nalizat na posedy)  pred touto hodinou je v lese prakticky nepotkate.
b) rozumni nimrodi o vikendech do lesa na cekanou nechodi. v lese se motaji turisti, cyklisti, hribkari a jina pakaz, zver je z neustaleho prebihani zblbla.
c) v sobotu rano mivaji myslivci brigady, ale vetsinou jsou do obeda doma.
d) v sezone (na podzim) byvaji hony jak v sobotu tak i v nedeli a to od rana az tak do 15hod.

prakticky je to tak ze o vikendech a v pracovni dny pred setmenim jezdi v lesich jenom blbci.

 offline 

 

#87 21.04.2013 21:44:44

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tak hlavně je to trochu o rozumu a když už v dáli někoho vidim, tak se mu vyhnu. A´t je to srnomrd, nebo ne... Nestojim o žádný hádky bo nesmyslný debaty. A pokud mne chytne v lese na motorce, tak těžko budu někomu vykládat, že ji zrovna tlačim na nejbližší silnici. Ikdž nemá žádný pravomoce na to, mě jakkoli peskovat. Prostě kdo se bojí, nesmí do lesa a kdo se chce v lese hádat, měl by se trochu zamyset. Jsme zkrátka země s vysokým zalidněním, nikdy se tu nebudeme moci prohánět jen tak. Srnomrdi nás nepochopí a asi je to celkem logický, tak je třeba se chovat tak, aby jsme nasrali co nejmíň lidí. Že...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#88 21.04.2013 21:45:33

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kick-start:

rekni me jak se staraji myslivci o zver?


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#89 21.04.2013 22:00:14

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

 big_smile i tak se to da rict,myslivost je nemoc na maso,tak jak pises zakrmit u posedu a pak odprasknout a sul sem teda pekna dlouho nevidel a11 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#90 21.04.2013 22:15:38

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Ty wee, nevim, jestli už se neopakuju, ale přál bych Vám vidět lásku našich srnomrdů ke zvěři. Občas se ochomejtám kolem místních rybníků, kde maj srnomrdi doupě. Nic proti nim v celku nemám, vlastně v celku, nemám proti nim nic.
Ale když jsem viděl, co jsou schopný vytvořit a31 
Že šli střílet kačeny, nevim co to mělo bejt, jestli je chtěli zvednout z vody, nebo co já vim, ale tohle bylo i na mě moc. Když ze břehu rybníka praštil kkt z obou hlavní na hejno, co palvalo uprostřed, což je tak 40 metrů dovedete si představit, ajkem má ta brokovnice rozptyl.  Kus kejna se zvedlo a odlítlo, kus odplavako někam dál a ten zbytek se tam topil, páč byli tak zmasakrovaný, že nemohli ani plavat ani letět.
Dle mě, je to povětšinou normální dobytek...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#91 21.04.2013 23:25:28

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


foxdive napsal(a):

kick-start:

rekni me jak se staraji myslivci o zver?

protoze to neznas tak tu meles pindy. divil by ses, ale mnozi z nich lepe jako ty o motorku. sam ackoliv nejsem myslivec chodim krmit do dvou krmelcu, v zime vetsinou 2x tydne. seno davam vlastni, pro jadro chodim k myslivcum. letos jsem v krmelcich prokrmil vice sena nez co me doma sezrali kralici.
potom taky kdyz vyjedu do lesa na masine nikdo v zelene kamizole mi nerekne ani popel.
muzes rict ty jestli jsi nekdy nasusil nejaky to seno pro krmelec, nebo na zimu koupil blby 1q jadra a vynosil ho v miste kde jezdis?

 offline 

 

#92 21.04.2013 23:30:45

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany napsal(a):

foxdive napsal(a):

kick-start:

rekni me jak se staraji myslivci o zver?

Zakrmujou u posedu a v zime jim nosi sul na lizani  lol  a maj je radi....a to mnohdy staci.....obycejna laska.... 

 usch  ano 
Jinak mezi náma,já mám masíčko jako že fest rád,tak jim to zas nemám za zlé že občas něco picnou...A navíc by jste se divili jak málo si ofiko vlastně z lesa můžou odnést...

 offline 

 

#93 21.04.2013 23:57:11

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Ale dyk jim nikdo nezávidí, co si z lesa odnesou...
Jestli se staraj, nebo nestaraj...
Doma se taky chová všelijakej zvěřinec proto, aby se sežral nakonec beer 
Ale taky by to mělo dle mě mít nějakou kulturu...
Jaože celá myslivost...

Editoval slugger (21.04.2013 23:58:24)


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#94 22.04.2013 07:05:22

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kick-start:

ja to neznam jo?meles blbosti ty aniz by me znals lol to ze si neco zakrmi je fajn,taky si krmis prase v chlivku,bydlim v lovecke obci s historii pres 500let,ti panove jak pises me navadi ale ze by delaly neco navic?nejake brigady ohledne cisteni,vysekavani,delani budek,zakrytu,remizky zarostle ze tama ani nic neproleze atd,ty se bavis o sene lol oni hospodari na pozemcich lidi,i nasi tam maji dost a babka a z toho maji treba to seno,obili,brambory,repu-kdyby se jim ovsem chtelo ne 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#95 22.04.2013 08:32:23

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


všichni tu melete moudra a nikdo z vás ani neví jaky je rozdil mezi myslivcem a nimrodem do toho jak veškere spolky jsou řízeny a že je to vlastně prodělečny koníček jako motorky. Ty spolky myslivcu jak  byli dřiv už pomalu nejsou dnes to mají v najmu movití panove pro ktere je to prestiž a ti co si u něj zaplatí povolenku za 30 tak pálí aby se jim aspon něco vratilo dnes je to o penězích melete tu hovna cele vlakno by se mělo smazat aby si na nas někdo neukazoval prstem jací jsme hlupaci a jaky mame přehled  a11


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#96 22.04.2013 09:28:43

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tristan:

V zasade mas pavdu,ale neni spolek jako spolek, drive mohl byt clenem jen ten clovek co mel v danem reviru pozemek dnes staci mit plnou ponkajznu a muzes strilet pomalu kde chces.Ja se parkrat zucastnil myslivecke schuze,to bych vam pral slyset tu debatu po par kusech- ty si uz strelil to ti zas tohle kazdej narvanej mrazak masem priznavaj pulku co sloví samo vsichni nejsou stejny znam par myslivcu co maj sice flintu ale spis foti nez strili ale tech je fakt malo. S tim ze je to prodelecnej konicek taky nejde uplne souhlasit nektere reviry jsou i znacne movite kdyz treba rakusak nebo nemcour vytasi i 3 tisice euro za odstrel kapitalniho jelena nebo jich pozvou 10 na nahanku kazdej da u200 ecek +  par stovek na vic podle toho co streli tak je to uz docela dobrej byznys ale jak rikam jak a kde.My snima vychazime v pohode mam tam i spousta kamosu a rodinnych prislusniku  par jich sice prudi ale traba se i domluvime aby jsme v ten a  ten  den tam a tam nejezdili a obcas si delaj prdel ze by jsme jim mohli pomoc na motorkach vyhnat naky to prase. Ale zaklad se i na moto chovat jako clovek nejezdit na jednom miste sem a tam vyhybat se skolkam a nove vysazenym stromkum nehonit zver po poli atd a atd. kdyz vidim nektery magory co dokazou udelat v lese tak kdybych ho potkal taky bych ho neradsi proplesk.


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#97 22.04.2013 11:14:23

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tristan:

pravdu mas v tom,ze ja o tom prehled fakt moc nemam bo me to nezajima ano u nas jak v danem katastru nemas pozemek tak chodit na cekanou atd.nemuzes pouze ti co vlastni v reviru pozemek,na hon je to asi jinak a melo by to tak byt vzdyt vlastne kvuli majitelum pozemku a poli vznikla myslivost nebo tak nejak


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#98 23.04.2013 12:08:43

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Proč by sme neměli v lese co dělat ? Můžu tam stejně jako kdokoli jinej. Dokonce tam může i motorka ale jen na účelové komunikace a to bez výhrad.
Všechny asfaltové a i hodně frekventované cesty jsou komunikační kanály a 100% vedou zkrz pole a les. Jinak to nejde, pole,louky a les tu bylo dávno před cestou. Asf. cesty vznikly z frekventovaných pěšinek, cestiček, cest až po dnešní dálnice. Některé z dnes užívaných pěšinek budou v budoucnu dálnice. Dálnice budou i tam kde nikdy žádná pěšinka nevedla. Tak bych z tohohle traumatu pohybu ve volné krajině nebyl tak vystreslej - je to právo od dávna.
Tím nechci znehodnocovat práva na soukromý pozemek a majetek na něm. K tomu mám přirozený respekt a pohubuji se tak abych úmyslně neškodil.
V přírodě relaxuju, lidem a blbcům se přirozeně vyhýbám. O komunikaci a názory nestojím.
Pokud projedu zákaz vjezdu, nebo udělám jiný přestupek tak mi hrozí pokuta, nic víc. Stejně jako každému chytrému co mi to příjde vysvětlovat za jeho přestupky v jeho životě. Řešit to může jen od policie. Nikdo jiný nemá nárok ani právo si se mnou vynucovat komunikaci ani nic dalšího. Taky za nikým nelezu s kulovnicí, sekyrou, klackem a podobně, že nevyhrnul v zimě chodník, jezdí po vesnici 54km/h, špatně parkuje, nedal přednost, vysypal do lesa bordel, krade v lese dřevo, leze  kam nemá...atd. Nenatahuju dráty před samoobsluhou  aby tam nikdo nechodil krást a podobný debility.
Pokud mám "nehodu...příhodu  wink " a sjedu mimo tak se snažím co nejkratší cestou najet na nějakou jinou komunikaci, která vede mým směrem. Nevšim jsem si že by někdo pokutoval řidiče za to že najedou neúmyslně do pole a lesa mimo komunikaci. Ani houbaři, myslivci, kempaři u rybníka nedostavájí pokutu když zajedou úmyslně a parkují mimo parkoviště a komunikace.
To co se mezi lidmi šíří za paniku, nenávist vůči skupinám je do nebe volající. Pak kde jakej dement bere právo do svých rukou a v mžiku vykoná důkazní podstatu, soud, rozsudek a někdy i trest. Zejména média by měla nést zodpovědnost za šíření nenávisti a demagogií.
Je velká škoda že pořád ještě u nás existujou ozbrojené sbory, združení většinou nebezpečných lidí, sobě i okolí. Mělo by se to plošně zredukovat a podléhat minimálně stejným nárokům jako profesní průkaz na vozidla (pravidelné školení, psychotesty a zdravotní prohlídky....).

 lol sem se zase rozkecal

 offline 

 

#99 23.04.2013 12:27:57

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tristan napsal(a):

všichni tu melete moudra a nikdo z vás ani neví jaky je rozdil mezi myslivcem a nimrodem ...

Nimrod se pořád s něčím nimrá...
Myslivec myslí, že mlynář mydlí myš mejdlem..

A je to všem jasný  lol   cool   ano 
PS: Soráč kubo, tohle nešlo nenapsat  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#100 23.04.2013 12:31:37

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek: k čemu mi to v lese tato schopnost rozlišení jako bude?

Reaguji na ty moudra co tu vedou že každy soudí a neví koho a všichni do jednoho pytle  ne proto aby jsi rozeznal na dalku  roll jde jen o to když už tě nekdo chytne skym se musíš bavit a skym ne bohužel lesni stráž je takovy malý veřejný činitel a je dobre to mít na paměti i tak v každem příopadě snažit se uniknout.

Napiš tu pár výdělečných koníčků  . V souhrnu má dáti/dal, budou asi všechny koníčky prodělečný. Když se k tomu ale přidá i to, co se nedá vyčíslit, tak enduro pro mě rozhodně "prodělečný" koníček není  . Stejně tak si myslím, že ani myslivost nebude v tromhle ohledu "prodělečný" koníček.

Tím jsem z nich nechtěl udělat chudaky ale že ty spolky už jsou davno jen finanční organizace lidí co s myslivosti nemají nic společneho jen to že se jim zalíbila a je to pro ně prestiž a byznys ne každy sdružení muže tem byznys s hostama dělat je k tomu potřeba víc faktoru ktere i kdyby ses na hlavu postavil tak neovlivníš

neuvěřitelne jak se to co jsme napsal da obratit  v jiny uhel pohledu pohled.

Mikiberg tak jak tu dřív nebyli pěšinky,cestičky dálnice tak tu nebyli bohužel ani zákony. Argument hezky ale...
POkud si na mě chce někdo vykonavat pravo odkažu ho na místní harlem tam je potřeba vykonavat zakon víc než kdekoliv jinde pač dokud lidem prochazí kradeže a jine trestne činy pak ja se nenecham buzerovat

Ještě že si tyhle věci vubec nepřipouštím a nenecham si brat chut do ježděni lidma kteří pro mě nemaji pochopení a ssmaozřčejmě když mi někdo bude branit v me radosti tak se budu bránit.

Editoval Tristan (23.04.2013 12:38:22)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů