Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#21 20.04.2010 21:44:56

Vláďa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 935
Založená vlákna
Místo: ČR
Věk: 50+
Tel: Lenovo
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


dr-z 400 e:

Přesně jak píše Honza a2 
K možnosti, že by mě v lese někdo stavěl, už jsem se vyjadřoval  a20  http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=31199#p31199

 offline 

 

#22 25.04.2010 21:48:14

omar
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Místo: brno city reprezent
Věk: 35
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


no jak ty vlakna čtu , tak je to stejně teorie vs. praxe ... včera sme s kamošem tady z fora jeli POLŇAČKOU mezi polema kolem rybnika (Loc: 49°11'6.831"N, 16°55'47.357"E podotýkám že sme nepotkali jedinou značku) kde měli myslifci jakousi brygádu a protože sme věděli že tam sou sme jeli pomaličku po cestě a chovali se jako spořádaní lidi , jejich reakce byla taková že po nás vylítli s řevem co tady jezdíš a spár se nás snažilo strhnou z motorky ,načež sem moc nečekal až mě někdo sejme , když sem se ohlíd tak sem viděl jak po kámošovi hážou lopaty , kdyby jich tam nebylo deset aut asi bych se vrátil jim přečíst ty paragrafy co tady citujete ...  tongue 

 offline 

 

#23 25.04.2010 23:15:31

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


omar:

na tom miste co jsi zadal ti myslivec nemuze nic vic nez rict dobry den, a to co popisujes by se dalo v pohode brat jako napadeni

 offline 

 

#24 26.04.2010 01:13:37

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


omar napsal(a):

no jak ty vlakna čtu , tak je to stejně teorie vs. praxe ... včera sme s kamošem tady z fora jeli POLŇAČKOU mezi polema kolem rybnika (Loc: 49°11'6.831"N, 16°55'47.357"E podotýkám že sme nepotkali jedinou značku) kde měli myslifci jakousi brygádu a protože sme věděli že tam sou sme jeli pomaličku po cestě a chovali se jako spořádaní lidi , jejich reakce byla taková že po nás vylítli s řevem co tady jezdíš a spár se nás snažilo strhnou z motorky ,načež sem moc nečekal až mě někdo sejme , když sem se ohlíd tak sem viděl jak po kámošovi hážou lopaty , kdyby jich tam nebylo deset aut asi bych se vrátil jim přečíst ty paragrafy co tady citujete ...  tongue 

na tohle je lepsi lek a8 
pokud mas vzadu slusnej drapak a borci se za tebou rozbehnou ze te jako chyti tak hned kvapne nezrychlovat, ale vytrvat az dobehnou ma par metru za tebe, (oni kdyz te budou dohanet si v tom vzteku mysli ze jses posral strachy nebo ze ti to vic nejede) mezi tim si podradit az na 1, lehce vysednout a prenest vahu nad riditka. no a az je ten nejrychlejsi vztekloun "na dostrel" tak tomu dat plnej knedlik gp  gp  co to zpusobi asi dal poipsovat netreba, ne lol  buee 

 offline 

 

#25 26.04.2010 08:10:45

omar
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 23
Založená vlákna
Místo: brno city reprezent
Věk: 35
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


naprosto s vama souhlasim , akorat rikejte to letici lopate ...  heh2 

 offline 

 

#26 26.04.2010 10:53:29

smashing13
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Místo: JM
Motorka: TTR 600
Věk: 33
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Honza:

ty posledni dva body C a D se mi moc nelibi... co znamena vlastni prostredek? Pouziti strelne zbrane ci fyzickeho nasili? Pokud to dobre chapu, tak je lepsi si vzit sebou i obusek a kver pod bundu smile abych mohl celit pripadnemu hrozicimu utoku jozjarenym myslivcem ? smile

 offline 

 

#27 26.04.2010 12:08:05

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Stačí , aby jenom na tebe zvihnul zbraň a s myslivostí končí.

 offline 

 

#28 26.04.2010 15:57:03

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


když jsi si byl jistej, že neporušuješ pravidla, tak máš zastavit nechat se napadnout a zavolat policii  ano 


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

#29 26.04.2010 17:37:46

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


smashing13: to já nevím nejsem právník, ale ohrožovat tě střelnou zbraní určitě nemůže a podle mě ani nijak fyzicky konfrontovat


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#30 26.04.2010 18:16:12

smashing13
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Místo: JM
Motorka: TTR 600
Věk: 33
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


tak vtom pripade te nama jak zajistit, proste si snim pokecas a pak to vemes kolem nohy a nazdar myslivecku  cool  gp a je pravda, ze strelnou zbrani te ohrozovat nemuze, jelikoz ji ma registrovanou na lovecky listek a ne na ochranu zivota,zdravy,majetku  lol 

 offline 

 

#31 26.04.2010 19:45:51

Iceman
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 55
Založená vlákna
Místo: Žďár nad Sázavou
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 32
Tel: Nokia :-)
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


omar:
Zdar taky s těma ra*ranejma nimrodama mám podobný zkušenosti,na vašem místě bych zastavil o kus dál a zavolal policajty bylo tam napadení jak říkáš že po něm házeli lopaty ten kámoš je svědek a řešilo by se to dál, alespoň by se o tom vědělo jak se nimrodi chovaj prostě to rozmáznout na hrubej pytel hrubá záplata nebo jak se to říká  


Jezdím tak rychle,jak rychle stačí létat můj anděl strážnýtongue

 offline 

 

#32 26.04.2010 21:59:39

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


smashing13 napsal(a):

tak vtom pripade te nama jak zajistit, proste si snim pokecas a pak to vemes kolem nohy a nazdar myslivecku  cool  gp a je pravda, ze strelnou zbrani te ohrozovat nemuze, jelikoz ji ma registrovanou na lovecky listek a ne na ochranu zivota,zdravy,majetku  lol 

myslivec se automaticky nerovná lesní stráž vyk!  myslivec defacto není vůbec nic a má nulové pravomoce, dále  ikdyby měl všechny skupiny zbrojního průkazu tak na tebe určitě nemůže mířit krochnou, že jezdíš po lese smile 
každopádně nejlepší je se jakékoliv konfrontaci vyhnout ať už je to agresivní turista, cyklista, myslivec, dědek s hraběma atd., ale je jasný, že se občas nezadaří


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

#33 26.04.2010 22:12:35

Máca tt600r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 499
Založená vlákna
Místo: Praha-východ(sever)
Motorka: GasGas EC300R
Věk: 38
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


občas je konfrontace nutná
Jakmile se člověk občas nepostaví na zadní, tak ho pořád budou švihat bičem


Any of you fuckin' pricks move and I'll execute every motherfucking last one of you

 offline 

 

#34 26.04.2010 23:48:29

pospis
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Místo: Highland
Motorka: Yamaha 600 tt
Věk: Šedivim a plešatim
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


radekvaculik napsal(a):

Stačí , aby jenom na tebe zvihnul zbraň a s myslivostí končí.

To povídej mojí starý kožený bundě. Budiž jí země lehká.


Kdo nepadá, jezdí pod svý možnosti.
Myslel jsem si, že si mysli, že si myslim....  - - Leon, Listopad 2009
http://www.offmoto.com/uploads/447_anim_final.gif

 offline 

 

#35 27.04.2010 09:16:14

smashing13
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 52
Založená vlákna
Místo: JM
Motorka: TTR 600
Věk: 33
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Honza:

mas pravdu, lepsi se tomu vyhnout a zbytecne si nedelat problemy, tak jako vsude jinde nejen v lese. Pro me je ta lesni straz, jako myslivec smile)) akorat ma asi nejaky prukaz navic  cool 

 offline 

 

#36 24.03.2011 23:49:45

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


No tak pokud máchá střelnou zbraní, tak je těžce out, páč brokovou dvojku mu na noení asi nikdo nenapíše a chtěl bych vidět jak by vysvětloval že se dostal do krajní nouze, když kolem něj jel típek na enduru.Takový hovado neatří za mříže, ale do blázince.

A jestli se můžu vajádřit k myslivosti, mám k ní celkem dobrej vztah.Možná i proto, že jsem držitel několika střelnejch zbraní, ale potom, co jsem měl možnost vidět, jak naši myslivci zvedaj kachny z rybníku, je mi z toho nablití.
Ale nemůžem soudit většinu podle menšiny a25 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#37 24.11.2011 04:31:16

YZ426F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 577
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Yamaha YZ426F,KTM 250 EXCF,Yamaha YZ250F,Honda XR400R
Věk: 36
Web
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Mitsubishi napsal(a):

Srnomrdi zasraný  a13 

chcípám smíchy  a1 a zase musím konstatovat,že mi kick a jemu podobní mluví z duše


život se mi rozpadá jako čínská motorka :-)
www.bebile.cz

 offline 

 

#38 10.02.2012 14:27:23

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

tak v tom případě už jenom kafíčko....
ne, mezi myslivci mám kamarády, proti zrdužení jako takovýmu nic nemám... je to koníček jako ten náš... ale bohužel se najdou jedinci, který sežrali šalamounovo hovno a myslej si jak jsou dokonaly... ty dělaj problémy... bohužel, tenhle to měl asi taky dost na háku když šel na lov s kolegou a v "zápalu lovu, vidiny dobrého úlovku a žradla " střilel, aniž by věděl kde je druhej... každopádně zbraň se vždy nosí buď zlámaná, nebo bez náboje v komoře, takže nějaký "zničehonic" výstřel je dle mě hovadina


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#39 10.02.2012 15:37:47

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jako co si budem povídat... ale mám takovej dojem, že poslední léta jsou ročně minimalně 2 zprávy, jak jeden myslivec zastřelil druhýho  a30   oko1 


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#40 10.02.2012 19:38:03

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Vojtas:
ale uz se nikde nepise kolik si navzajem zpusoby bolesti a zraneni jen svoji neopatrnosti  a11 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů