Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#321 10.11.2016 12:19:50

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

 lol  no konečně...

Trikrat hura.

 offline 

 

#322 10.11.2016 13:58:55

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Sirr v v akci vyk! ano  ano 

 offline 

 

#323 10.11.2016 18:37:09

sinta77
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Česká Skalice
Motorka: Honda XR 650 R, Honda xl 650 v Transalp, ex Triumph Tiger 955i, BMW R65, Yamaha TT 600 R,
Věk: 42
1 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


.. o víkendu si konec tohohle vlákna přečtu celý a dyžtak někomu odpovím...
Jen co vím, tak les je státní, pána jsem viděl poprvé. Většinu hospodářů znám... To, že jsem to nechal být, mě teď taky s odstupem času s.re. Z tý strany co jsme přijeli byl zákaz, myslel jsem, že je i z druhé strany. Proto jsem si nechtěl dělat problémy. Mám už z minulosti špatný zkušenosti... Nedalo mně to, byl jsem se tam podívat a už je sundanej... Dříve byla i závora přes cestu, ta už taky není...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2977_img_20161108_151957.jpg

 offline 

 

#324 10.11.2016 18:39:14

sinta77
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Česká Skalice
Motorka: Honda XR 650 R, Honda xl 650 v Transalp, ex Triumph Tiger 955i, BMW R65, Yamaha TT 600 R,
Věk: 42
1 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Ještě jedna...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2977_img_20161108_152017.jpg

 offline 

 

#325 10.11.2016 18:54:54

sinta77
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Česká Skalice
Motorka: Honda XR 650 R, Honda xl 650 v Transalp, ex Triumph Tiger 955i, BMW R65, Yamaha TT 600 R,
Věk: 42
1 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Nikdy jsem nikde nepsal, že jsem policajt... I sem do tohoto vlákna jsem se dlouho rozmýšlel, protože jsem čekal, že se strhne diskuse a vím, že v tomhle koníčku (endura,...) moc přátel nemáme... Přesto jsem to nakonec napsal. Jsem taky "jenom" člověk a když něco provedu, nebo poseru, tak jsem za to jako policajt potrestanej daleko víc než "civil". Mám to vyzkoušený a radši občas něco zkousnu :-)

 offline 

 

#326 10.11.2016 19:58:27

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sinta77 napsal(a):

.. o víkendu si konec tohohle vlákna přečtu celý a dyžtak někomu odpovím...
Jen co vím, tak les je státní, pána jsem viděl poprvé. Většinu hospodářů znám... To, že jsem to nechal být, mě teď taky s odstupem času s.re. Z tý strany co jsme přijeli byl zákaz, myslel jsem, že je i z druhé strany. Proto jsem si nechtěl dělat problémy. Mám už z minulosti špatný zkušenosti... Nedalo mně to, byl jsem se tam podívat a už je sundanej... Dříve byla i závora přes cestu, ta už taky není...


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 151957.jpg

Pokud mas spatne zkusenosti, tak se nikde s nikym nevykecavej a jed si po svejch ano 
Ale pokud na tehle ceste nekdo na tebe taha kver je nemocnej, a to treba tak ze priste pujde vystrilet hospodu, protoze tam je veselka a strasne tam rvou a je muzika nahlas........

 offline 

 

#327 10.11.2016 22:43:32

kokonhead
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 274
Založená vlákna
Místo: činu
Motorka: pomeranč
0 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

 ano 

 offline 

 

#328 12.11.2016 08:03:13

prackarr
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: EXC450 six days
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany:
pokud měl sinta v dané situaci máslo na hlavě, že by si přidělal problémy hlavně sobě jak psal,
tak principiálně jsou ty případy stejné, s nepřiměřenou obranou dědka  blee1 
Přesně jaks, psal...nemá smysl řešit nějaké kdyby, jakby atd...
Ty přece stojíš za sintou...
Vží se do situace, že vlastníš pozemky po svých předcích (+ okolní cesty,louky, lesy) celej život dřeš jen na pozemcích, seno, staráš se o zvířata a kydáš hnůj.....víkend co víkend v pravidelných intervalech ti partička "městskejch floutků" louky,lesy z dlouhé chvíle ořou motorkama, tobě jako majiteli už když slyšíš motory se vaří krev a všem místním taky, při obědové siestě..., hulákání a obrana hráběma několikrát selhala, než zavolá PČR jsou vždy všichni pryč...jaká je teda obrana?
Pokud dědek ukázal železo, tak to přehnal (nepřiměřená obrana) ... lidstvo denně páchá mnoho zla, tohle je jen zlomek a nenech se vyvést z rovnováhy...

Kamarád policajt  měl domluvenou s kámošem majitelem lesa uříznutí souše, v civilu v černákách jel v osobáku s vozejkem pro dřevo, po cestě z5 ho zastavil majitel sousedního lesa, že mu krade dříví....kámoš bengo mu to nedokázal vysvětlit a poslal ho do řítě a jel dál domů..
Ten majitel sousedního lesa nelenil, vše nafotil a podal stížnost na PČR....nikomu nic neprokázali ale kámošoj policajtoj bylo DOPORUČENO ODEJÍT od PČR! jinak by ho vyhodili...a neměl by nárok na ňáký prachy.
Jak má orgán problém se zákonem, který řeší inspekce, nemusí být prokázaná vina a stejně končí....

rozhodně s tebou nesouhlasím, co se týče té inspekce. Pokud tedy tou inspekcí myslíš GIPS. Je to přesně naopak. Na GIPSu pracují policajti, co mají kontrolovat policajty. Je to stejné, jako kdyby kriminál hlídali zločinci. Ty svině zametou pod koberec nejeden průser policajta a vysmějí se přitom veřejnosti do xychtu. Takže sice nevím, co se tam tam kolem toho policajta dělo, ale to, že mu bylo doporučeno odejít znamená jediné- že musel udělat takovou prasárnu, že ani ti zmrdi z GIPSu by to nepřikryli.


إندورو
na enduru se snažím být en duro.

 offline 

 

#329 12.11.2016 08:39:09

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


prackarr: no hele, vidím to podobně, ale s tím rozdílem, že občas musí veřejnosti předhodit nějakou rybičku a právě za takový malý průserky, protože takovej je pro ně neužitečnej, protože se nemá moc za co "zavázat". Ale když přikrejou takový zločiny, jako bylo třeba to sestřelení kluka na moto do sloupu, zkopání, .... tak takovej potom pro ně udělá kdejakou černou práci. Jenže tohle není problém gibs, ale ti taky jednají na objednávku svýho zřizovatele .... kdybyste věděli, co je ten chovanec za svini ... ne  ne 

 offline 

 

#330 12.11.2016 08:57:28

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


prackarr:

Ahoj,tak to trochu přeháníš,každý kdo tlumočí nějakou situaci či událost,použije svoje slova k popisu toho co viděl,slyšel nebo mu někdo vyprávěl a snadno potom dochází k posunu od skutečnosti wink  Na tomto základě je každému jasné,že se nemůže nikoho snažit chytat za slovo,protože pravda je vždy zkreslená subjektivním vnímáním každého z nás,a stejnou situaci ti popíše každý jinak,jelikož na ni pohlíží zkze filtr svých zkušeností a schopností nestraně zhodnotit sledovanou zkutečnost smile  Dále k tvému názoru ohledně nadržování či krytí ze strany nadřízeného orgánu,který ( podle tebe ) nemá na starosti nic jiného,než zahlazovat stopy a zastírat zkutečnost,že jsou vlastně všichni nekompetentní k vykonávání svého povolání " Pomáhat a chránit "  a1   Nemáš pravdu!                 S ohledm na všechny,kteří vidí všude spiknutí by jste se měli bát spíše,nepovedeného lékařského zákroku,protože "Doktor" nikdy chybu neudělá a to mu dosvědčí všichni kolegové  a2             Nemám s tím osobní zkušenost,pouze jedna paní povídala  wink 

Editoval Svarog (12.11.2016 08:59:31)


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#331 12.11.2016 09:17:25

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek:

Ahoj máš pravdu,to sražení toho kluka byla nehorázná PRASÁRNA vyk!  vyk!  ten co řídil,měl odevzdat papíry a další jeho setrvání u sboru bych rozhodně Velice zvážil,protože není zchopen v krizové situaci používat mozek,chtěl srazit kluka z motorky a přehlíd sloup heh2  A kluka dobijou za svou pičovinu,přičemž mu dávají za vinu,že nabourali a11  Oni by nebourali,pokud by řidič nebyl buďto slepej,blbej či navedenej (kolegou) vyk!  přez držku si měli dát sami sobě za takovou blbost,mohli ho zabít,ale byl to zkrat a možná je jim to líto,ale auto bych jim už do rukou nesvěřil nee1 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#332 12.11.2016 18:56:02

prackarr
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: EXC450 six days
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek napsal(a):

prackarr: no hele, vidím to podobně, ale s tím rozdílem, že občas musí veřejnosti předhodit nějakou rybičku a právě za takový malý průserky, protože takovej je pro ně neužitečnej, protože se nemá moc za co "zavázat". Ale když přikrejou takový zločiny, jako bylo třeba to sestřelení kluka na moto do sloupu, zkopání, .... tak takovej potom pro ně udělá kdejakou černou práci. Jenže tohle není problém gibs, ale ti taky jednají na objednávku svýho zřizovatele .... kdybyste věděli, co je ten chovanec za svini ... ne  ne 

to souhlasím, jsou to prostě svině a u mě ztratili veškerý kredit.


إندورو
na enduru se snažím být en duro.

 offline 

 

#333 12.11.2016 19:01:03

prackarr
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: EXC450 six days
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Svarog napsal(a):

prackarr:

Ahoj,tak to trochu přeháníš,každý kdo tlumočí nějakou situaci či událost,použije svoje slova k popisu toho co viděl,slyšel nebo mu někdo vyprávěl a snadno potom dochází k posunu od skutečnosti wink  Na tomto základě je každému jasné,že se nemůže nikoho snažit chytat za slovo,protože pravda je vždy zkreslená subjektivním vnímáním každého z nás,a stejnou situaci ti popíše každý jinak,jelikož na ni pohlíží zkze filtr svých zkušeností a schopností nestraně zhodnotit sledovanou zkutečnost smile  Dále k tvému názoru ohledně nadržování či krytí ze strany nadřízeného orgánu,který ( podle tebe ) nemá na starosti nic jiného,než zahlazovat stopy a zastírat zkutečnost,že jsou vlastně všichni nekompetentní k vykonávání svého povolání " Pomáhat a chránit "  a1   Nemáš pravdu!                 S ohledm na všechny,kteří vidí všude spiknutí by jste se měli bát spíše,nepovedeného lékařského zákroku,protože "Doktor" nikdy chybu neudělá a to mu dosvědčí všichni kolegové  a2             Nemám s tím osobní zkušenost,pouze jedna paní povídala  wink 

Vůbec nepřeháním. Jsou to socanský derviši a prasata. Slušného fízla potkáš 2x za život. Vychcaní, líní, ulhaní a neskutečně nekompetentní. Ryba smrdí od hlavy a přesně tak, jak se chová vedení, chová se i řadový policajt. Kdeco ochcat, ojebat, lží "vyřešit" a hlavně- aby se moc nenadřel. Tak mizernou policii, jakou máme my a Slováci, nemá v Evropě snad krom Ukrajiny nikdo! Nejhorší na tom je, že dřív jsem to tak nevnímal a nebo to tak dříve nebylo. Pochybuju, že bych na starý kolena zradikalizoval a viděl to jinak, jak dříve....


إندورو
na enduru se snažím být en duro.

 offline 

 

#334 12.11.2016 20:50:00

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


prackarr napsal(a):

Svarog napsal(a):

prackarr:

Ahoj,tak to trochu přeháníš,každý kdo tlumočí nějakou situaci či událost,použije svoje slova k popisu toho co viděl,slyšel nebo mu někdo vyprávěl a snadno potom dochází k posunu od skutečnosti wink  Na tomto základě je každému jasné,že se nemůže nikoho snažit chytat za slovo,protože pravda je vždy zkreslená subjektivním vnímáním každého z nás,a stejnou situaci ti popíše každý jinak,jelikož na ni pohlíží zkze filtr svých zkušeností a schopností nestraně zhodnotit sledovanou zkutečnost smile  Dále k tvému názoru ohledně nadržování či krytí ze strany nadřízeného orgánu,který ( podle tebe ) nemá na starosti nic jiného,než zahlazovat stopy a zastírat zkutečnost,že jsou vlastně všichni nekompetentní k vykonávání svého povolání " Pomáhat a chránit "  a1   Nemáš pravdu!                 S ohledm na všechny,kteří vidí všude spiknutí by jste se měli bát spíše,nepovedeného lékařského zákroku,protože "Doktor" nikdy chybu neudělá a to mu dosvědčí všichni kolegové  a2             Nemám s tím osobní zkušenost,pouze jedna paní povídala  wink 

Vůbec nepřeháním. Jsou to socanský derviši a prasata. Slušného fízla potkáš 2x za život. Vychcaní, líní, ulhaní a neskutečně nekompetentní. Ryba smrdí od hlavy a přesně tak, jak se chová vedení, chová se i řadový policajt. Kdeco ochcat, ojebat, lží "vyřešit" a hlavně- aby se moc nenadřel. Tak mizernou policii, jakou máme my a Slováci, nemá v Evropě snad krom Ukrajiny nikdo! Nejhorší na tom je, že dřív jsem to tak nevnímal a nebo to tak dříve nebylo. Pochybuju, že bych na starý kolena zradikalizoval a viděl to jinak, jak dříve....

Nejsem polda, ale docela často s nimi přicházím do styku a tohle určitě neeee


Co shoří neshnije

 offline 

 

#335 13.11.2016 17:39:56

prackarr
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: EXC450 six days
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Fireman napsal(a):

prackarr napsal(a):

Svarog napsal(a):

prackarr:

Ahoj,tak to trochu přeháníš,každý kdo tlumočí nějakou situaci či událost,použije svoje slova k popisu toho co viděl,slyšel nebo mu někdo vyprávěl a snadno potom dochází k posunu od skutečnosti wink  Na tomto základě je každému jasné,že se nemůže nikoho snažit chytat za slovo,protože pravda je vždy zkreslená subjektivním vnímáním každého z nás,a stejnou situaci ti popíše každý jinak,jelikož na ni pohlíží zkze filtr svých zkušeností a schopností nestraně zhodnotit sledovanou zkutečnost smile  Dále k tvému názoru ohledně nadržování či krytí ze strany nadřízeného orgánu,který ( podle tebe ) nemá na starosti nic jiného,než zahlazovat stopy a zastírat zkutečnost,že jsou vlastně všichni nekompetentní k vykonávání svého povolání " Pomáhat a chránit "  a1   Nemáš pravdu!                 S ohledm na všechny,kteří vidí všude spiknutí by jste se měli bát spíše,nepovedeného lékařského zákroku,protože "Doktor" nikdy chybu neudělá a to mu dosvědčí všichni kolegové  a2             Nemám s tím osobní zkušenost,pouze jedna paní povídala  wink 

Vůbec nepřeháním. Jsou to socanský derviši a prasata. Slušného fízla potkáš 2x za život. Vychcaní, líní, ulhaní a neskutečně nekompetentní. Ryba smrdí od hlavy a přesně tak, jak se chová vedení, chová se i řadový policajt. Kdeco ochcat, ojebat, lží "vyřešit" a hlavně- aby se moc nenadřel. Tak mizernou policii, jakou máme my a Slováci, nemá v Evropě snad krom Ukrajiny nikdo! Nejhorší na tom je, že dřív jsem to tak nevnímal a nebo to tak dříve nebylo. Pochybuju, že bych na starý kolena zradikalizoval a viděl to jinak, jak dříve....

Nejsem polda, ale docela často s nimi přicházím do styku a tohle určitě neeee

taky nejsem polda, přijdu s nimi do styku a vím, že to tak je.


إندورو
na enduru se snažím být en duro.

 offline 

 

#336 13.11.2016 17:49:30

Svarog
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: České Budějovice
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 38
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


prackarr:

V každém stádě se najde černá ovce. Pokud bych měl dělat závěry,na základě chování jedince,tak by jste mne tu už nikdy neviděli. a1 


Lítám tak,abych neproletěl komínem wink

 offline 

 

#337 13.11.2016 18:20:00

prackarr
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 100
Založená vlákna
Motorka: EXC450 six days
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Svarog napsal(a):

prackarr:

V každém stádě se najde černá ovce. Pokud bych měl dělat závěry,na základě chování jedince,tak by jste mne tu už nikdy neviděli. a1 

Jenže v stádě naší policie se spíše hledají bílé vrány, jak černé ovce. Bohužel.


إندورو
na enduru se snažím být en duro.

 offline 

 

#338 19.01.2017 06:43:24

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Teď mi začal do motorkářskýho revíru chodit jakejsi myslivec. Je to starší pán a vadí mu motorka v lese a auto ve kterým si tam přiveze prdel už né.  Přitom jsem ho tam 3 roky předtím nepotkal nee1 Uvidíme jak se to bude vyvíjet.  heh2 

 

#339 19.01.2017 07:24:47

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Hoždy napsal(a):

Teď mi začal do motorkářskýho revíru chodit jakejsi myslivec. Je to starší pán a vadí mu motorka v lese a auto ve kterým si tam přiveze prdel už né.  Přitom jsem ho tam 3 roky předtím nepotkal nee1 Uvidíme jak se to bude vyvíjet.  heh2 

Ted mi chodi po reviru pani s kočárkem,  3 roky zpatky tam nechodila,  uvidime,  jak se to bude vyvijet....

 offline 

 

#340 19.01.2017 07:26:31

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Hoždy napsal(a):

Teď mi začal do motorkářskýho revíru chodit jakejsi myslivec. Je to starší pán a vadí mu motorka v lese a auto ve kterým si tam přiveze prdel už né.  Přitom jsem ho tam 3 roky předtím nepotkal nee1 Uvidíme jak se to bude vyvíjet.  heh2 

Tak až ho potkáš, tak zastav a řekni že je to tady tvůj revír! Že tady nemá co pohledávat  heh2 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů