Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#301 08.11.2016 17:46:43

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

xfany:

Asi si nerozumíme, já tu neresim případ Sinta,  já reagoval na sirra  ( vůbec ne ve zlém ), jak psal o víně a vodě a že by měl jít příkladem ( Sinta), ale to o policistech jsem myslel globálně na všechny,  ne na případ , co tu řešíte.

Jenze to s tim souvisi......s tim zacal siir po prispevku janka....podrobnosti co za cestu s jakou zakazovou znackou atd. nikdo nevi....jen jsou s toho dohady.....ale ani to neopravnuje nikoho bez varovani ci priciny tahat zbran na nekoho na motorce s helmou atd......mohl taky na tom sedet neci syn co mu je 15 a rict dedkovi ad jde do prdele a nechat se strelit do makovice uchylnym dedkem co to proste nedal na prsa stareho mazaka a31 

 offline 

 

#302 08.11.2016 18:07:02

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

Jo, s tou bouchačkou máš pravdu, ale to jsem opravdu neřešil. Pouze jsem sirrovi naznačil, že s ním nesouhlasím, ze by policajti neměli porušovat sami zákony( oba si myslíme, že na té cestě ???, neměl co dělat), ok já napsal jízdou v lese.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#303 08.11.2016 18:13:34

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

xfany:

Jo, s tou bouchačkou máš pravdu, ale to jsem opravdu neřešil. Pouze jsem sirrovi naznačil, že s ním nesouhlasím, ze by policajti neměli porušovat sami zákony( oba si myslíme, že na té cestě ???, neměl co dělat), ok já napsal jízdou v lese.

Ja v tomhle stojim za sintou ze byl na ceste a neudelal nic trestuhodneho.....
Kazdej denodene porusime nejaky zakon...ted jde o to jaky...proti souziti nebo lesni zakon...nebo ekologicky zakon pracovni zakon atd.
Tak ze se mel predstavit vytahnout placku legitimovat zavolat policii cr  a nest tu malou zodpovednost ze byl na nejake ceste na motorce.....oproti tomu ze utipne stareho pana s kverem mimo pouzdro. HOTOVO.  wink 

To ze reagoval siir na janka ma jinej podtext......to je citelne z dalsih radku co napise.
E: Janek jen rejpnul do rad policie....nic vic...treba ma v hlave ten hrdinskej vykon s tim ozbrojenym panem v hospode.

Editoval xfany (08.11.2016 18:18:12)

 offline 

 

#304 08.11.2016 18:29:06

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jen skoda ze nejni vic lidi jako siir....jak by videl poruseni zakona tasil by zbran treba i na Bureše.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_agf-final.png

 offline 

 

#305 08.11.2016 18:29:35

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

Přesně, teď jsi to napsal, měl se legitimovat atd. a jak jsem psal, nést za svůj prohřešek zodpovědnost. HOTOVO ano , jestli teda něco porušil.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#306 08.11.2016 18:34:13

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

xfany:

Přesně, teď jsi to napsal, měl se legitimovat atd. a jak jsem psal, nést za svůj prohřešek zodpovědnost. HOTOVO ano , jestli teda něco porušil.

A ted si vem ze nic neporusil.....neprojel zakazem....nic. A vytahne na policistu nejakej postizenej defektni dedek kver.....a policista v civilu odjede jak spraskanej pes, tak to holt janek ocenil tim co napsal no  lol 

Editoval xfany (08.11.2016 18:38:31)

 offline 

 

#307 08.11.2016 19:08:35

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Oni si lidi navic taky neuvedomujou ze zelezo neni na straseni...Kdyby sinta vytahnul picacku a nasypal mu do kozichu tak by se pak urco divil. Pri dnesnich zakonech by mel ale polizanici i tak. Je jednojestli mel oan plynovku nebo ostrou..

Editoval Jarynn (08.11.2016 19:09:25)

 offline 

 

#308 08.11.2016 19:15:02

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jarynn napsal(a):

Oni si lidi navic taky neuvedomujou ze zelezo neni na straseni...Kdyby sinta vytahnul picacku a nasypal mu do kozichu tak by se pak urco divil. Pri dnesnich zakonech by mel ale polizanici i tak. Je jednojestli mel oan plynovku nebo ostrou..

Samozrejme ze je fuk jestli plynovka ci atrapa dokonce drevena......a tim ze ho nechal, tim mu jen nalil novou krev do jeho skornatelich zil a dal pocit prava na jeho strane vyk! 

 offline 

 

#309 08.11.2016 19:32:26

Nightfuckers
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 492
Založená vlákna
Motorka: Exc300
Věk: 905 Před n.l.
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Myslím že ti dva se ještě potkají když je to jeho rajon usch 


Buď jedeš, nebo se jebeš

 offline 

 

#310 08.11.2016 19:33:12

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

Tak nejak... sad 

 offline 

 

#311 08.11.2016 20:33:45

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Zrovna dnes v radiu mluvili o klukovi, co dones do skoly airsoftku a zvolal alahu akbar ... Uz to ma za vytrznictvi + neco k tomu ... uz si presne nepamatuju.

 offline 

 

#312 08.11.2016 20:41:48

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek:

Jo, bylo to i ve večerních zprávách sad
Kluk donesl do školy airsoft pistoli a v hodině, že jde čůrat a pak vtrhl zpátky do třídy s pistolí a řval Alahu akbar, všichni se prej smáli, protože o tom věděli, učitelka ne a ta byla na mrtvici sad
Kluk se prej omlouval, ale hrozí mu minimálně rok a půl podmínka nebo rovnou basa....

 offline 

 

#313 08.11.2016 21:02:33

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Zazil jsem situaci s kvérem jednou v blbej čas na blbem mistě.
V tomto případě jsem dostal ještě podmínku že jsem týpka co tasil zbušil.
Loni mi nějakej týpek propích ksicht nějakým ostrým předmětem držka sešitá z obou stran-říkaj mi depejrak  smile jsem rad za kamoše ze me z nej sundali-nesedim v krimu misto nej mel toho sice víc za me dostal rok za lehke ublížení na zdraví co je těžké si nedokázu predstavit osobně bych mu napařil pokus o vraždu.
Jsem megnet na prusery tohoto typu od meho mladí vždy se k ničemu nachomejtnu ale přitom bitky nevyedavam a mam i defakto strach se prat asi je to taky tim prostředím kam člověk leze knajpy,disca,veřejné domy  a11 Kdyby člověk radši dřepěl doma problem je to že já mam po tom ježdění na motce hroznou žízeň a doma nepiju  smile 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#314 08.11.2016 21:08:16

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Přesně, teď jsi to napsal, měl se legitimovat atd. a jak jsem psal, nést za svůj prohřešek zodpovědnost. HOTOVO ano , jestli teda něco porušil.

A ted si vem ze nic neporusil.....neprojel zakazem....nic. A vytahne na policistu nejakej postizenej defektni dedek kver.....a policista v civilu odjede jak spraskanej pes, tak to holt janek ocenil tim co napsal no  lol 

To ale Fando už semnou řešíš něco, o čem jsem nepsal, ale dobře, nepsal jsem o tom kvéru záměrně, protože je snad každému jasný, ze Sinta pochybil, že to nechal být a déda absolutně ulítl, když to v téhle situaci, někde na cestě vytáhl a měl by za to tvrdě pikat, protože, jak píšeš a s tim se ztotožňuji, búh ví co se stane příště, když mu to teď prošlo.
Sirr to myslel asi jinak, protože ty 2 případy co tu dával za příklad znám dost dobře a absolutně stojím za těma co chránili svůj majetek. V tomto případě je situace, ale diamerálně jiná a viník je děda a kluci to neměli nechat být.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#315 08.11.2016 21:16:32

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Prochal11 napsal(a):

Zazil jsem situaci s kvérem jednou v blbej čas na blbem mistě.
V tomto případě jsem dostal ještě podmínku že jsem týpka co tasil zbušil.
Loni mi nějakej týpek propích ksicht nějakým ostrým předmětem držka sešitá z obou stran-říkaj mi depejrak  smile jsem rad za kamoše ze me z nej sundali-nesedim v krimu misto nej mel toho sice víc za me dostal rok za lehke ublížení na zdraví co je těžké si nedokázu predstavit osobně bych mu napařil pokus o vraždu.
Jsem megnet na prusery tohoto typu od meho mladí vždy se k ničemu nachomejtnu ale přitom bitky nevyedavam a mam i defakto strach se prat asi je to taky tim prostředím kam člověk leze knajpy,disca,veřejné domy  a11 Kdyby člověk radši dřepěl doma problem je to že já mam po tom ježdění na motce hroznou žízeň a doma nepiju  smile 

Mel jsem to nejak stejne hale.....ale proste zjistis ze je to tebou :-D No a ten zbytek si holt prohral.....ale udelal spravne.
Naposled sem mel 2 roky od samosoudce.....a ve finale sem nedostal ani pokutu na prestupkovem a druha strana 50 tis za nechozeni na projednani.
Dalsi strelec byl ochranka sportovniho letiste kde jsem nedaleko vencil psa....byl bustej ze by se to dalo krajet....ja mu rikal at me necha bejt.....take mel zelezo a kdyz ho sacovali mel k tomu 5 zasobniku.....to uz zpozornela i hlidka pcr. Ja 10 tis pokuta on bez zbrojaku.
Vsemu jde predejit.....jen chtit to plati na obe strany.

 offline 

 

#316 08.11.2016 21:18:47

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Přesně, teď jsi to napsal, měl se legitimovat atd. a jak jsem psal, nést za svůj prohřešek zodpovědnost. HOTOVO ano , jestli teda něco porušil.

A ted si vem ze nic neporusil.....neprojel zakazem....nic. A vytahne na policistu nejakej postizenej defektni dedek kver.....a policista v civilu odjede jak spraskanej pes, tak to holt janek ocenil tim co napsal no  lol 

To ale Fando už semnou řešíš něco, o čem jsem nepsal, ale dobře, nepsal jsem o tom kvéru záměrně, protože je snad každému jasný, ze Sinta pochybil, že to nechal být a déda absolutně ulítl, když to v téhle situaci, někde na cestě vytáhl a měl by za to tvrdě pikat, protože, jak píšeš a s tim se ztotožňuji, búh ví co se stane příště, když mu to teď prošlo.
Sirr to myslel asi jinak, protože ty 2 případy co tu dával za příklad znám dost dobře a absolutně stojím za těma co chránili svůj majetek. V tomto případě je situace, ale diamerálně jiná a viník je děda a kluci to neměli nechat být.

Ano uplne jinej kontext.....diametralne uplne odlisny pripady lol   ano 

 offline 

 

#317 09.11.2016 08:06:44

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr:
Jde o to , ze to každý vidí svýma očima, ty máš pravdu, ale je blbost, že děda v tak malicherné situaci tahá kvér( vůbec si neuvědomuje, co se mohlo stát, kdyby někdo z kluků měl taky zbraň a použil, pak je verzí několik), ale máš pravdu, že někteří lidi berou věci do svých rukou, když vidí, jak to tu chodí. Fanda má taky pravdu a to už tu bylo napsané. Každopádně nikdo přesně neví, jak to bylo a i já jsem názoru, že kdyby Sinta byl v právu nepřešel by to takhle lehce, ale určitě se kvůli tomu nemusíme osočovat apod.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#318 09.11.2016 08:23:23

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Co vím tak tady vždycky platilo, jak vytáhneš zbraň střílej nebo buď připraven střílet, ale vždy je lepší krok ustoupit ( zbraň nevytahovat pokud to situace dovolí ).
Dědu bych asi ofiko požádal o podání vysvětlení.


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#319 10.11.2016 10:11:03

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany:
pokud měl sinta v dané situaci máslo na hlavě, že by si přidělal problémy hlavně sobě jak psal,
tak principiálně jsou ty případy stejné, s nepřiměřenou obranou dědka  blee1 
Přesně jaks, psal...nemá smysl řešit nějaké kdyby, jakby atd...
Ty přece stojíš za sintou...
Vží se do situace, že vlastníš pozemky po svých předcích (+ okolní cesty,louky, lesy) celej život dřeš jen na pozemcích, seno, staráš se o zvířata a kydáš hnůj.....víkend co víkend v pravidelných intervalech ti partička "městskejch floutků" louky,lesy z dlouhé chvíle ořou motorkama, tobě jako majiteli už když slyšíš motory se vaří krev a všem místním taky, při obědové siestě..., hulákání a obrana hráběma několikrát selhala, než zavolá PČR jsou vždy všichni pryč...jaká je teda obrana?
Pokud dědek ukázal železo, tak to přehnal (nepřiměřená obrana) ... lidstvo denně páchá mnoho zla, tohle je jen zlomek a nenech se vyvést z rovnováhy...

Kamarád policajt  měl domluvenou s kámošem majitelem lesa uříznutí souše, v civilu v černákách jel v osobáku s vozejkem pro dřevo, po cestě z5 ho zastavil majitel sousedního lesa, že mu krade dříví....kámoš bengo mu to nedokázal vysvětlit a poslal ho do řítě a jel dál domů..
Ten majitel sousedního lesa nelenil, vše nafotil a podal stížnost na PČR....nikomu nic neprokázali ale kámošoj policajtoj bylo DOPORUČENO ODEJÍT od PČR! jinak by ho vyhodili...a neměl by nárok na ňáký prachy.
Jak má orgán problém se zákonem, který řeší inspekce, nemusí být prokázaná vina a stejně končí....

Kamarada mel na miste zastrelit a byl by jsi spokojenej, protoze co kdyz tomu majiteli lesa tam kradou neustale drevo a von chudak nevi kde a jak se dovolat pomoci :-(
To burani delaj ze si mysli, ze kdyz tam vyrostli muzou si drevo krast kde chtej a je jim fuk ze tam majitel lesa poti krev a kazdej den se o les stara cela rodina a nekolik generaci  a31 

S tveho prikladu je jasne co mel tvuj kamos udelat, jenze to tu uz vime ze to nechces proste pochopit.

Editoval xfany (10.11.2016 10:20:44)

 offline 

 

#320 10.11.2016 11:26:37

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany:
Nevím, nikde jsem nenapsal nic o střelbě, ani že měl někdo někoho střílet..., natož aby s tim byl někdo spokojenej.
Napsal jsem, že je v pořádku, chránit si "své" - to jak to kdo a jakým způsobem dělá, je věc druhá (otom co je a není přiměřené rozhoduje někdo jiný, kdo zkoumá a posuzuje danou situaci rekonstrukcí atd...)
To co kdo měl nebo neměl udělat a kdo je jak vinen neřeším..
Nechtěl bych aby jsi dál někoho zesměšňoval jakej je a dál vyhrožoval střelbou po parkovištích..
Toho koho se ta událost týká, to asi neřeší a já to to rozhodně dělat nehodlám ..

Ty jsi jen klasickej cechacek, breptas breptas.....
Pises tu o obrane majetku jak kdyby jsi vedel ze mu tam nekdo rajbuje motorkama uz 10let tu jeho cestu a ze patri jemu lol
Kdyz nekdo taha zbran, muze strilet.....proto ty primery.
Pokud vim ptal jsem se te jasne, zda si myslis ze je normalni tahat v teto veci kver. 
To co si dal plodil je tvoje vizitka a moje zase ze reaguju.
Priklady se strilenim a zesmesnovani primo tebe je jen reakce na tvoje hloupe priklady kdby asi mozna a kdo je co kdyz jezdi to a to.....
Pokud to neresis nemel jsi se zapojovat do diskuze uz zezacatku jak si reagoval.
Ale uz asi chapu v cem tkvi ta tva flustrace  gp 

Myslim ze jsme u konce...... 
Siir
Tohle je obraz čecháčkovství: piju víno, kážu vodu a ještě se tím zviditelňuju.... mad
sinta77 má jít příkladem jako orgán, přesto páchá sám zločin zakázanou činností a podivuje se nad tím, když mu např. majitel bránící svůj pozemek od ničení pohrozí legálně drženou zbraní...?  lol  lol  lol 

Editoval xfany (10.11.2016 11:41:04)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů