Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#281 08.11.2016 11:05:29

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany napsal(a):

Spevnena - ucelova komunikace vede k vetsine MX trati.....budu na tebe tahat zelezo protoze po ni jedes ty lumpe a me to strasne sere i kdyz po ni jedu taky svoji feldou a mam zalene kalhoty a zbran lol 

příjezd k MX trati je povolen provozovatelem MX areálu ve stanovené termíny používání závodiště!
Mimo, tam nemáš co dělat..

Je to zpevnena cesta jako kazda jina......ucelova. Pokud nejni osetrena dodatkovejma tabulkama pod zakazem vjezdu. A i tak na tebe budu tahat kver protoze je to podle tebe normalni.

 offline 

 

#282 08.11.2016 11:15:03

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr:
,,Pokud někdo dělá něco mimo zákon , musí počítat s trestem.... "

To je docela logická úvaha, ale dost nelogický je v tomhle případě tahat kvér, je to minimálně nepřiměřený úkon, kterej by se při troše neopatrnosti mohl zvrtnout v tragédii. A Sinta žádnou bouchačku netasil.
A tak trochu si teda protiřečíš, když jednou napíšeš, že to není OK, ale pak že se musí počítat s trestem, když ta debata se tady odvíjí od toho tasení kvéru...

Editoval SojkinXR6R (08.11.2016 11:16:26)


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#283 08.11.2016 11:20:26

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


SojkinXR6R napsal(a):

sirr:
,,Pokud někdo dělá něco mimo zákon , musí počítat s trestem.... "

To je docela logická úvaha, ale dost nelogický je v tomhle případě tahat kvér, je to minimálně nepřiměřený úkon, kterej by se při troše neopatrnosti mohl zvrtnout v tragédii. A Sinta žádnou bouchačku netasil.
A tak trochu si teda protiřečíš, když jednou napíšeš, že to není OK, ale pak že se musí počítat s trestem, když ta debata se tady odvíjí od toho tasení kvéru...

Do prdele ti lezt nechci, ale diky ze tu je nekdo kdo to tak nejak chape.....kdyz se bavime tedy o taseni kveru na dane zpevnene ceste.

sirra trapi 100% neco jineho, dokazat to nemuzu ale cist umim.

 offline 

 

#284 08.11.2016 11:35:03

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


JJ uz jsi tam  lol 

 offline 

 

#285 08.11.2016 11:39:11

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany napsal(a):

sirra trapi 100% neco jineho, dokazat to nemuzu ale cist umim.

Možná neumím číst, ani psát, ale chápu základní lidské principy a nic mě netrápí...
Pokud bych dělal vědomě něco co se majiteli nelíbí a vytáhle namě ocelový domlouvátko, budu to respektovat ... prdelí cvakat kulatinu a urychleně přestanu (je to možná nějaký morál..?)

( PS: teda trápí chci koupit novou motorku a nemůžu sehnat za rozumný peníz, všechny dosavadní kontakty selhaly, jen sliby ...)

Korenova pricina

Tatínek čte v kuchyni noviny a z obýváku se ozývá
dcerka: • „Tatínku, já číhám.“ • „Číhej, pusinko, číhej.“
– Když se vydá do obyváku, jsou rozstříhané záclony.
Tato nežádoucí událost má rysy, se kterými se
běžně setkáváme: – Podíl lidského faktoru (dcerka) – Za lidskými chybami ale stojí nedostatky vedení
(tatínek)
– K nápravě nedojde, pokud vedení neuzná chybu a
nezmění přístup


S motorkou ti nepomuzu protoze me seres co si za cloveka.

 offline 

 

#286 08.11.2016 11:40:47

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

SojkinXR6R napsal(a):

sirr:
,,Pokud někdo dělá něco mimo zákon , musí počítat s trestem.... "

To je docela logická úvaha, ale dost nelogický je v tomhle případě tahat kvér, je to minimálně nepřiměřený úkon, kterej by se při troše neopatrnosti mohl zvrtnout v tragédii. A Sinta žádnou bouchačku netasil.
A tak trochu si teda protiřečíš, když jednou napíšeš, že to není OK, ale pak že se musí počítat s trestem, když ta debata se tady odvíjí od toho tasení kvéru...

Tobě něco říká "kořenová příčina" ?
- není škůdce - není spor
- napsal jsem tohle: Promě je v pořádku chránit si své , pokud někdo dokola porušuje pravidla, je jen naněm jak dalece to nechá zajít a čím to budu bránit...(opakujicí se situace atd..)
- to zda je nebo není přiměřené, řeši soud

Tu tvou kořenovou příčinu, nebo-li ,,root cause", řešim v práci obden. A vytvařim na to i čoveče nápravný opatření, neboli ,,corrective action" takže ti rozumim, opakovat to už nemusíš.
Ale asi nechápeš, nebo nechceš chápat situaci, poňáč když už se oháníš soudem, tak si nejdřív prostuduj pojmy přiměřená nebo nutná obrana a pokud teda znovu a dokola opakuješ že ,,Pro mě je v pořádku chránit si své .... a je jen na tobě jak dalece to necháš zajít" atd atd, tak tu nepřiměřenost ty daný situace O KTERÝ JE TU ŘEČ, opakuju tasení kvéru, prostě nechápeš..


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#287 08.11.2016 11:40:58

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


A že je sinta poliš na to se přišlo jak?Že jako pomáhá a chráni nebo že rajón?Možna jsem něco přehledl.

 

#288 08.11.2016 11:45:09

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


babaexc napsal(a):

A že je sinta poliš na to se přišlo jak?Že jako pomáhá a chráni nebo že rajón?Možna jsem něco přehledl.

Se ho zeptej po sz kdyz zase neco nechapes.

 offline 

 

#289 08.11.2016 12:05:38

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


[e=sirr]SojkinXR6R:

jo , takže přiměřená obrana by z tvého pohledu byla, kdyby důchodce nakop fichtla a vyzval tejpky na endurech na závod "stright rythm", nebo kdo vyjede vejš do kopce?  gp 

Ne typci meli vytahnout kver protoze duchodce tam byl s felicii ty vole. Hlavne nevolat policii mi si to vyridime sami!!

 offline 

 

#290 08.11.2016 12:06:37

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

sirr napsal(a):

Tohle je obraz čecháčkovství: piju víno, kážu vodu a ještě se tím zviditelňuju.... mad 
sinta77 má jít příkladem jako orgán, přesto páchá sám zločin zakázanou činností a podivuje se nad tím, když mu např. majitel bránící svůj pozemek od ničení pohrozí legálně drženou zbraní...?
To že benga měřej useky kde 100% vedí že vyberou prachy, bych řek že maj nějakou quotou daný, kolik peňez maj vybrat/měsíc aby si vydělali na benzín do aut a vejplatu...

S těma kvótama atd. máš pravdu, ale nemůžeš odsoudit kluky od PČR, aby se nikdy nemohli svézt na motorce po lese. Spíš bych napsal, ať se zachovaj jako chlapi, když je u toho někdo chytne a nesou následky a ne jako ty chcípáci politici atd. co se pak vymlouvaj, jak 5-ti letý děti.

sinta 77 psal ze jel po spevnene ceste hojne uzivane co vede do chatove osady tudis ucelova komunikace, i kdyby byla osazena znackou zakaz vjezdu (pro oba zucastnene) nikdo nema pravo tahat kvery, uz vubecne na nekoho kdo zna evidentne zakon o zbranich  !!!!

Já Fando reagoval, ale na sirra, ve smyslu si policajt, nesmis porušovat zákon, ale jít příkladem. To kde , kdo jel a někdo vytáhl železo mě nezajímá. Dle mého sirr jezdí mx a sereme ho mí co ničíme lesy, ok má pravdu, bohužel taky hrešim,  ale příjmu jakýkoli trest, až mě chytí.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#291 08.11.2016 12:27:15

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Mě se zas líbí keci typu: dědka bych tam nakopal dotyčný asi nikdy neměl kver u palice normalní člověk se v takové situaci musí dat do klidu a nasypat si popel na hlavu a ject do hajzlu pokud nechce mít mozek na zadní sedačce pač do hlavy nikomu nevidíš.


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#292 08.11.2016 12:29:18

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

xfany napsal(a):

jopr napsal(a):


S těma kvótama atd. máš pravdu, ale nemůžeš odsoudit kluky od PČR, aby se nikdy nemohli svézt na motorce po lese. Spíš bych napsal, ať se zachovaj jako chlapi, když je u toho někdo chytne a nesou následky a ne jako ty chcípáci politici atd. co se pak vymlouvaj, jak 5-ti letý děti.

sinta 77 psal ze jel po spevnene ceste hojne uzivane co vede do chatove osady tudis ucelova komunikace, i kdyby byla osazena znackou zakaz vjezdu (pro oba zucastnene) nikdo nema pravo tahat kvery, uz vubecne na nekoho kdo zna evidentne zakon o zbranich  !!!!

Já Fando reagoval, ale na sirra, ve smyslu si policajt, nesmis porušovat zákon, ale jít příkladem. To kde , kdo jel a někdo vytáhl železo mě nezajímá. Dle mého sirr jezdí mx a sereme ho mí co ničíme lesy, ok má pravdu, bohužel taky hrešim,  ale příjmu jakýkoli trest, až mě chytí.

On policista porusil zakon?

 offline 

 

#293 08.11.2016 12:32:24

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Prochal11 napsal(a):

Mě se zas líbí keci typu: dědka bych tam nakopal dotyčný asi nikdy neměl kver u palice normalní člověk se v takové situaci musí dat do klidu a nasypat si popel na hlavu a ject do hajzlu pokud nechce mít mozek na zadní sedačce pač do hlavy nikomu nevidíš.

Jenze jak vidis zlo plodi zlo.....tahas kver musis pocitat ze ho nekdo vytahne a bude pripravenejsi ho pouzit.

Nehkede na to ze tu resime proc kdo kuki cemu taha kver.
Pro me tedy lepsi keci ja bych ho nakopal, nez zit vedle cloveka jako je sirr a nahodou moje deti zabloudi na" jeho "cestu tvl!!!

Editoval xfany (08.11.2016 12:32:54)

 offline 

 

#294 08.11.2016 14:06:47

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


xfany:

Asi si nerozumíme, já tu neresim případ Sinta,  já reagoval na sirra  ( vůbec ne ve zlém ), jak psal o víně a vodě a že by měl jít příkladem ( Sinta), ale to o policistech jsem myslel globálně na všechny,  ne na případ , co tu řešíte.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#295 08.11.2016 14:19:09

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

..... Dle mého sirr jezdí mx a sereme ho mí co ničíme lesy, ok má pravdu, .....

Tak prvne by mel hledat korenovou pricinu tohoto problemu  vyk! ... a jestli ho tim jezdenim po lese seru, jsem rad  lol  lol  lol 

 offline 

 

#296 08.11.2016 14:37:26

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

..... Dle mého sirr jezdí mx a sereme ho mí co ničíme lesy, ok má pravdu, .....

Tak prvne by mel hledat korenovou pricinu tohoto problemu  vyk! ... a jestli ho tim jezdenim po lese seru, jsem rad  lol  lol  lol 

Mě ty vaše kořeny nezajímají,  nemám zapotřebí někoho pořád ponižovat a urážet na základě offmota,  když toho člověka osobně neznám, ale asi je to tu národním sportem.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#297 08.11.2016 15:39:50

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Prochal11 napsal(a):

Mě se zas líbí keci typu: dědka bych tam nakopal dotyčný asi nikdy neměl kver u palice normalní člověk se v takové situaci musí dat do klidu a nasypat si popel na hlavu a ject do hajzlu pokud nechce mít mozek na zadní sedačce pač do hlavy nikomu nevidíš.

Ano ,proto jsem psal že netuším jak by to dopadlo.Fakt nevím co bych udělal, jestli by zvítězil zdravý rozum ,nebo tma před očima....Za sebe doufám že bych se posral a zdrhnul  a1 

 offline 

 

#298 08.11.2016 16:21:50

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

Janek napsal(a):

jopr napsal(a):

..... Dle mého sirr jezdí mx a sereme ho mí co ničíme lesy, ok má pravdu, .....

Tak prvne by mel hledat korenovou pricinu tohoto problemu  vyk! ... a jestli ho tim jezdenim po lese seru, jsem rad  lol  lol  lol 

Mě ty vaše kořeny nezajímají,  nemám zapotřebí někoho pořád ponižovat a urážet na základě offmota,  když toho člověka osobně neznám, ale asi je to tu národním sportem.

Uz zase zacinas? lol 

 offline 

 

#299 08.11.2016 17:31:57

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


 Janek:
 ano2  a19  a19 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#300 08.11.2016 17:41:06

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany napsal(a):

On policista porusil zakon?

pochopil jsem , že ano :
sinta 77 napsal v příspěvku 266 : Jedeme si s 2 kámošema po zpevněný lesní cestě .. a na cestě důchodce (v zelených kalhotách) cca 65 let s felicií.
- lesní cesta dle wikepedie https://cs.wikipedia.org/wiki/Lesn%C3%AD_cesta
- na lesní cesty se zpravidla vztahuje lesní zákon. Některé lesní cesty patří přímo vlastníkovi lesa, některé patří jiným vlastníkům.
Užívání :
Pokud jsou lesní cesty chápány jako součást lesa, vztahuje se ně obecný zákaz vjíždět do lesa motorovými vozidly podle lesního zákona. Tento zákaz se nevztahuje na vlastníka a nájemce lesa a vlastník lesa je oprávněn ze zákazu udělovat výjimky. (proto mohl důchodce felícií jako majitel s vyjímkou vjíždět)
I kdyby sinta 77 jel po pozemní komunikaci bez zákazu, měl motocykl způsobilí pro pozemní komunikace ???(homo výfuk, osvětlení, pneu, spz atd...)

- dle poznámky o zelených kalhotách, důchodce mohl být vlastník, či nájemce jako myslivec - bránící "svůj" majetek, mohli mu prasknout nervy, protože se situace mohla opakovat...

sinta 77 napsal v příspěvku 266 :protože to je můj rajón kde "pomáhám a chráním" , sinta 77 napsal v příspěvku 269 : Nechal jsem to být, možná měl plynovku, ale rozhodně bych si tím přidělal starosti sobě... - je dost možné, že se jedná o osobu PČR viz označení Janka v příspěvku 274

At je to tak či tak, "každý by si měl nejdřív nasypat popel na hlavu" než zveřejní nějaké jednaní zda to je-či není košér...

zpevněný lesní cestě, která vede do chatové oblasti a která je hojně užívaná........ ucelova komunikace

Zbytek co pises jsou domneky...typu by mohl mozna je asi a kdyby, predmetem diskuze je uplneneco jineho a ychazime s faktu....

Popel na hlavu je ok.....kvery ne.
Teorie kdyby asi on je vlastnik atd je scestna.....mel se tedy slusne predstavit vykazat a upozornit kdyz to nema osefovane znackou.....popripade zavolat policii cr

Tahani zbrane u tohodle pripadu je nesmysl tim hur ze to vytahl na cloveka pocitam znaleho zakona a to i o zakonu o zbranich!!!
Pak je vse jako ten pripad s holcickou a jejiho "číhám" Pokud tohle panackovi proslo tak potez panbuh kam to muze zajit....kdyz nedostal ten vychovny efekt ze se za chybu plati. Hotovo konec.

Je videt ze jsi mimo i v tomhle.....ani nechci vedet vcem ses dobrej jestli teda v necem a31 

Dnes pri praci aspon bylo tema kdo co jak nosi a bud rad ze jezdis sirre podle predpisu a nikomu neslapes po trave, palis v kamnech co mas, platis dane, striktne dodrzujes zakony čr......protoze by jsi ve meste neprezil....totiz plno lidi chodi ostrejch.

Jen jeden ze 4 dnes tazanych se zbrojnim prukazem me mile prekvapil co ma nabito jako prvni 3 , kdyz uz musi mit.
S tim bych te ani nevaroval podle tvych uchylnych vzorcu, kdyz by jsi mi odrel auto na parkovisti pred Priorem jelikoz mi to uz pred tebou udelalo asi 30 lidi, tak ty to odseres bez varovani vysvetleni a zavolani policie. Proste jen proto ze si spachal "prestupek"!!!

Tasit zbran je hloupost.....v tomto pripade, vis to moc dobre i kdyby jen za nehet co by se veslo to vis!!!

Cus, i presto drzim palce aby jsi sehnal levnou novou motorku a nejlepe omrdanou krz dph a uzival bezchybneho zivota, staci sice jedna mala chyba a oni te zastreli ale to je fuk  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_14964235_1205989309439439_2041049770_o.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_14971578_1205989316106105_573924235_o.jpg

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů