Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#261 14.04.2015 01:22:51

kossak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 413
Založená vlákna
Motorka: BETA300RR
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...

 offline 

 

#262 14.04.2015 09:48:34

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kossak:

Drsni hoši hmmm a2  a2  Šmejdi se najdou všude,co bych jim provedl za ty prasárny psát nebudu snad jednu historku od hospodského stolu s nimrodem.
Sedim na posedu a čekám na prase užuž chci střilet a najednou si to prase zapálilo cigáro.Pak že  kouřeni zabiji chichi.

 

#263 14.04.2015 10:13:16

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


https://www.youtube.com/watch?v=5iyNncvIrz8


toto je u me frajer, to je lovec jak cip


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#264 14.04.2015 16:51:45

toms
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: šetřím na elektrobajk :))
Věk: 30
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Já jsem včera sjížděl na motorce po totálně rozmrdané louce od lakatoša, protože na ní měli navezenou hromadu hnojiva, příjiždím k cestě (která je mimochodem v zákazu vjezdu) a zrovna tama projížděl nějaký čuráček v zabláceneném Samurajovi. Jel krokem, kolem něho běhal pes, asi ho venčil, a hned okýnko dolů, co že si to tam jako dovoluju jezdit a kdesi cosi. No já nasrany ještě z práce jsem ho pěkně od plic poslal do piče i s čoklem bez voditka a nahubku. a13 Chlapec vyskočil z auta jak čertik z krabičky,tak jsem to hned tipnul,myslel jsem že poleti na mě,ale on jak mě viděl že to davam na stojan,tak vzal čokla za chlupy,jebnul ho do auta a beze slova odjel.  ee5 
Lidi jsou piče,aby sam držel hubu že tam kdesi jezdi krosit, čokl mu tam běha jen tak, tak ještě bude dělat tlaky co já si to tam dovoluju a31 

 offline 

 

#265 27.10.2016 17:54:39

shark39
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 8
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE
Věk: 39
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jawson:

Hej taky jsem potkal jednou myslivce a promlouval mě do duše  usch  ale k srdci jsem si to zrovna nevzal....  blee1 

 offline 

 

#266 05.11.2016 22:01:55

sinta77
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Česká Skalice
Motorka: Honda XR 650 R, Honda xl 650 v Transalp, ex Triumph Tiger 955i, BMW R65, Yamaha TT 600 R,
Věk: 42
1 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tak mám z dneška taky "pěknou" zkušenost... Jedeme si s 2 kámošema po zpevněný lesní cestě, která vede do chatové oblasti a která je hojně užívaná a na cestě důchodce (v zelených kalhotách) cca 65 let s felicií. Tak kámoš zastavil, mi s kámošem taky, protože důchodce rozhazoval rukama. Chvilku jsme přemýšleli, že to otočíme. Mně to nedalo, protože to je můj rajón kde "pomáhám a chráním" a přijel jsem k němu, kde jsem zastavil cca 3 m před ním. Důchodce na mě, ať vypadnem, že tam nemáme co dělat a při tom na mě vytáhnul pistoli... Já jsem mu akorát řekl, co dělá, proč tahá pistoli, tak ji v ruce schoval za záda a řekl mně, že na něj najíždíme. Potom asi pochopil, že nic nenadělá a sedl do auta, kdy vzal mobil a někam volal. Mi jsme ho akorát slušně objeli a jeli jsme pryč....   a31 

 offline 

 

#267 05.11.2016 23:37:39

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sinta77:

No tak to je na skopani o kulata. Mel jsi vytahnout sluzebak, a nakopat ho do prdele,bud za neopravnene uziti nebo mozna ani nemel noty na kver. Kazdopadne kdyby ses do toho obul tak by si korinek uz nikdy ofiko nevystrelil.otazkou zustava jak moc bys byl v oruseru ohledne moto a mista kdes byl. Mam jen z mala veci obavu a toto je jedna z nich,nevim jak buch reagoval,jestli bych se posral nebo bych ho domlatil jak psa, duchodce neduchodce a tu filetu mu zapalil. Kver na me nikdo vytahovat nebude  a11 

 offline 

 

#268 06.11.2016 07:15:32

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sinta77:

chtělo by to kameru na helmu v takových případech, asi napíšu ježíškovi  usch 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#269 06.11.2016 12:31:57

sinta77
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Česká Skalice
Motorka: Honda XR 650 R, Honda xl 650 v Transalp, ex Triumph Tiger 955i, BMW R65, Yamaha TT 600 R,
Věk: 42
1 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Kameru na helmě kámoš měl, ale už byla vybitá... Škoda.
Pánův ksicht si pamatuju, takže jestli je místní, tak se někde potkáme.. :-)
Nechal jsem to být, možná měl plynovku, ale rozhodně bych si tím přidělal starosti sobě...

 offline 

 

#270 06.11.2016 13:42:39

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Hmm na policistu bit v civilu vytazena zbran a nechat to plavat, to chce kuraz  ano 

 offline 

 

#271 06.11.2016 14:32:15

seznam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 634
Založená vlákna
Motorka: WR250F
Věk: to nestojí za řeč
Tel: 0609 jsem celý vlhký
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sinta77:

tek ten policajt co srazil ksichtem k zemi chlapa za to ze sel na červenou byl taky v pravu a bez problemu.. a29 

takze srazit chlapa k zemi, za to ze na tebe miri zbrani???  ugh1   MX hadry byli prece utajeni, james bond taky jezdil po strese na CRF  lol  lol 


jez do polosyta, pij do vybuleňa..

 offline 

 

#272 06.11.2016 21:41:24

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jarynn napsal(a):

sinta77:

No tak to je na skopani o kulata. Mel jsi vytahnout sluzebak, a nakopat ho do prdele,bud za neopravnene uziti nebo mozna ani nemel noty na kver. Kazdopadne kdyby ses do toho obul tak by si korinek uz nikdy ofiko nevystrelil.otazkou zustava jak moc bys byl v oruseru ohledne moto a mista kdes byl. Mam jen z mala veci obavu a toto je jedna z nich,nevim jak buch reagoval,jestli bych se posral nebo bych ho domlatil jak psa, duchodce neduchodce a tu filetu mu zapalil. Kver na me nikdo vytahovat nebude  a11 

Přesně tak, to už je opravdu moc, já bych se určitě neudržel... a právě proto bych nezastavoval, nediskutoval a dopředu tomu objetim nebo ujetim předešel😉

 offline 

 

#273 08.11.2016 09:44:39

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sinta77 napsal(a):

Tak mám z dneška taky "pěknou" zkušenost... Jedeme si s 2 kámošema po zpevněný lesní cestě, která vede do chatové oblasti a která je hojně užívaná a na cestě důchodce (v zelených kalhotách) cca 65 let s felicií. Tak kámoš zastavil, mi s kámošem taky, protože důchodce rozhazoval rukama. Chvilku jsme přemýšleli, že to otočíme. Mně to nedalo, protože to je můj rajón kde "pomáhám a chráním" a přijel jsem k němu, kde jsem zastavil cca 3 m před ním. Důchodce na mě, ať vypadnem, že tam nemáme co dělat a při tom na mě vytáhnul pistoli... Já jsem mu akorát řekl, co dělá, proč tahá pistoli, tak ji v ruce schoval za záda a řekl mně, že na něj najíždíme. Potom asi pochopil, že nic nenadělá a sedl do auta, kdy vzal mobil a někam volal. Mi jsme ho akorát slušně objeli a jeli jsme pryč....   a31 

Pak se nediv, že si o vás fízlech lidi vyprávěj vtipy a jste více méně jen k smíchu (možná spíš k pláči), když tolerujete takovýhle porušování zákonů ne  ne 
Hlavně si potom ve službě nezapomeň stoupnout s radarem někam, kde je 50, ale rychlostí 60+ nikoho neohrožuješ viz 4proudovky ve městech atd. .... a sázej pokuty + bububu .... to je jen příklad.

 offline 

 

#274 08.11.2016 10:27:39

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

Tohle je obraz čecháčkovství: piju víno, kážu vodu a ještě se tím zviditelňuju.... mad 
sinta77 má jít příkladem jako orgán, přesto páchá sám zločin zakázanou činností a podivuje se nad tím, když mu např. majitel bránící svůj pozemek od ničení pohrozí legálně drženou zbraní...?
To že benga měřej useky kde 100% vedí že vyberou prachy, bych řek že maj nějakou quotou daný, kolik peňez maj vybrat/měsíc aby si vydělali na benzín do aut a vejplatu...

Tak ze je pro tebe v poradku ze lidi tahaj kvery?

 offline 

 

#275 08.11.2016 10:41:48

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

Tohle je obraz čecháčkovství: piju víno, kážu vodu a ještě se tím zviditelňuju.... mad 
sinta77 má jít příkladem jako orgán, přesto páchá sám zločin zakázanou činností a podivuje se nad tím, když mu např. majitel bránící svůj pozemek od ničení pohrozí legálně drženou zbraní...?
To že benga měřej useky kde 100% vedí že vyberou prachy, bych řek že maj nějakou quotou daný, kolik peňez maj vybrat/měsíc aby si vydělali na benzín do aut a vejplatu...

S těma kvótama atd. máš pravdu, ale nemůžeš odsoudit kluky od PČR, aby se nikdy nemohli svézt na motorce po lese. Spíš bych napsal, ať se zachovaj jako chlapi, když je u toho někdo chytne a nesou následky a ne jako ty chcípáci politici atd. co se pak vymlouvaj, jak 5-ti letý děti.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#276 08.11.2016 10:45:06

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jopr napsal(a):

sirr napsal(a):

Tohle je obraz čecháčkovství: piju víno, kážu vodu a ještě se tím zviditelňuju.... mad 
sinta77 má jít příkladem jako orgán, přesto páchá sám zločin zakázanou činností a podivuje se nad tím, když mu např. majitel bránící svůj pozemek od ničení pohrozí legálně drženou zbraní...?
To že benga měřej useky kde 100% vedí že vyberou prachy, bych řek že maj nějakou quotou daný, kolik peňez maj vybrat/měsíc aby si vydělali na benzín do aut a vejplatu...

S těma kvótama atd. máš pravdu, ale nemůžeš odsoudit kluky od PČR, aby se nikdy nemohli svézt na motorce po lese. Spíš bych napsal, ať se zachovaj jako chlapi, když je u toho někdo chytne a nesou následky a ne jako ty chcípáci politici atd. co se pak vymlouvaj, jak 5-ti letý děti.

sinta 77 psal ze jel po spevnene ceste hojne uzivane co vede do chatove osady tudis ucelova komunikace, i kdyby byla osazena znackou zakaz vjezdu (pro oba zucastnene) nikdo nema pravo tahat kvery, uz vubecne na nekoho kdo zna evidentne zakon o zbranich  !!!!

 offline 

 

#277 08.11.2016 10:50:51

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany:
Promě je v pořádku chránit si své , pokud někdo dokola porušuje pravidla, je jen naněm jak dalece to nechá zajít a čím to budu bránit...(opakujicí se situace atd..)
Pokud vědomně vím, že dělám něco špatně, někomu cizímu vzniká mým chováním škoda a podobně ... musím očekávat obranu, či trest, stáhnout krovky a dělat kocoura ze Šreka...
Né veřejně machrovat že jsem někomu něco zničil, dotyčný se sice bránil ale on je ten hajzl!
Říká ti něco "kořenová příčina"?
Mám pocit, že je to podobné jako když :
1)Majitel chatky měl několik vykradaček/rok...na obranu chatky na svém pozemku zhotovil samostříl - zloděj tam vlez za účelem loupeže,samostříl ho postřelil a žaloval majitele chatky, že ho zranil
2) chlap přejel kluka autem, polomrtvího ho naložil do auta a odvez do lesa ... kluk přežil, našli řidiče a řidič požadoval po klukoj náhradu za zničený auto...
Ty příběhy se staly (bylo to v mediích ...- to ti přijde jako normální?

Ani sem to necet sorry.....pojd se venovat tomuhle : Tak mám z dneška taky "pěknou" zkušenost... Jedeme si s 2 kámošema po zpevněný lesní cestě, která vede do chatové oblasti a která je hojně užívaná a na cestě důchodce (v zelených kalhotách) cca 65 let s felicií. Tak kámoš zastavil, mi s kámošem taky, protože důchodce rozhazoval rukama. Chvilku jsme přemýšleli, že to otočíme. Mně to nedalo, protože to je můj rajón kde "pomáhám a chráním" a přijel jsem k němu, kde jsem zastavil cca 3 m před ním. Důchodce na mě, ať vypadnem, že tam nemáme co dělat a při tom na mě vytáhnul pistoli... Já jsem mu akorát řekl, co dělá, proč tahá pistoli, tak ji v ruce schoval za záda a řekl mně, že na něj najíždíme. Potom asi pochopil, že nic nenadělá a sedl do auta, kdy vzal mobil a někam volal. Mi jsme ho akorát slušně objeli a jeli jsme pryč....

 offline 

 

#278 08.11.2016 10:54:53

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Protoze by sme mohli tahat kvery u kazdeho obchodniho centra na lidi co ti odrou opakovane auto kde lak stoji stejne jako chata nekde v severni morave a jeste cumi jak debilove jejich deti rozmazlene behaj kolem a rvou mamiii tatiii ja chciiiii zmrzkuuu.

 offline 

 

#279 08.11.2016 10:58:07

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Spevnena - ucelova komunikace vede k vetsine MX trati.....budu na tebe tahat zelezo protoze po ni jedes ty lumpe a me to strasne sere i kdyz po ni jedu taky svoji feldou a mam zalene kalhoty a zbran lol 

 offline 

 

#280 08.11.2016 11:02:49

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


sirr napsal(a):

xfany:
myslím si žes to přečet, ale nic k tomu nemáš...co taky když se takhle tady chová cca 90% uživatelů tohohle fóra  ano (všechna videa z lesa atd co sem dávate jsou toho důkazem..)
V celku mi je to jedno, neříkám že výhružky kvérem jsou OK...,jde mi o princip!
Pokud někdo dělá něco mimo zákon , musí počítat s trestem....

Jsi jak 87% tohodle fora neumis cist-nechces.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů