Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dnes jsem potkal myslivce...

#1 07.04.2010 19:46:21

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Dnes jsem potkal myslivce...


Tak si dnes takhle vykračuju lesíkem,když tu náhle objeví se předemnou myslivec... ee2 Vytasil na mě nějakou placku,průkaz a říká mi že si moji rodiče mají přijít zaplatit pokutu na obecní úřad zato že jezdím na mašině po lese... ou1  Pak mi řek že měl příležitost mě chytil v lese na motorce a že můžu být rád že na mě nezavolal fízly... bliz2 Tak sem mu pak tu pokutu rozmluvil protože se trochu zná z moji máti tak mi to odpustil,´pak mi ještě pohrozil že jak mě ještě jednou chytne že už to bude pokuta atd..a odešel... hmm Nakonec ještě dodal že už ani těm zvířatům v lese nedopřejeme klid... ugh2 
Takže berte si země příklad a nejezděte po lese..! vyk! (neberte to vážně.. tongue )



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2_cz_550_american.png


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#2 07.04.2010 19:55:37

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


OFFMOTO:

Přesně táák... a24 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#3 07.04.2010 20:28:37

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


lidi, znate vy vubec myslivce ze je hanite?? ja jich troufnu si rict znam dost a to co tu pada obcas za zkresleny nazory to je teda sila sad je mi z toho docela smutno, rikame jak nas lidi nechapou, krivdi nam atp. a tady se to same dela treba na ty myslivce. stejne jako mezi nama jsou dobri a debilove, to same je u myslivcu. kdo tady kdy rek treba ze myslivci chodi krmit zver, ze si treba daj brigadu a dou sazet les, jdou a treba zemedelcum nahrazujou skody co ta zver nadela na polich, ze chodi do lesa nejen aby sli neco strelit??? nejak jsem to tu nikdy nepostreh, je to same: myslivci likvidujou zver, jsou to vrahove a kdesi cosi....   Sry, ale ja jsem musel. Ale co je pravda tak nekteri myslivci to s tim nasim jezdenim dost zvelicujou to zase ne ze ne, holt vsude se najde debil

 offline 

 

#4 07.04.2010 20:34:05

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


johnyquatro:

Však jasne já to chápu a někdy si tak říkám že musí být fájn být myslivcem a možná bych jim i chtěl být ale když mě chytne a začne do mě rýpat že nemám po lese co jezdit na motorce a sám tam na ní přijede,(a to jsem už i zažil a hodně krát viděl ano2 ) tak to už není moc fér... nee1 

Editoval jawacekk (07.04.2010 20:38:06)


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#5 07.04.2010 20:38:39

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jawacekk:

tj ale asi tam nejezdi na enduru za ucelem vyradit se ale treba jen zajet do krmelce ci na posed. jako nekdy to fakt hroti, tjn sad ale zas obcas kdyz nejakyho potkam tak snad az na jednoho byli vsici v cajku

 offline 

 

#6 07.04.2010 20:41:21

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


johnyquatro:

To já potkal myslivce asi 3krát a stoho dvakrát toho samého co mě dnes chytnul usch...


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#7 07.04.2010 21:13:55

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


johnyquatro:

Máš pravdu jsem taky myslivec, je to tak jak řikaš od začatku do konce udělají pro zvěř všechno co mužou. Hold pár jedinců je těch  heh11 proti nám.
Jedna věc chranit a druhá mít co chránit ,od toho tady je sčítaní zvěře a plánování odstřelu. Snad je tady dost lidí kteří to pochopí ,že ten odstřel musí být
kvuli počtu zvěře aby nedělala škody v okusu. Ale motorky mám moc rád jenom kdyby Lidi byli víc vstřícnější k nám.
U nás v rodné vísce taky byla motocrosová trať sice malá ale byla. Obec v roce cca 2005 dostala dotaci na rekultivaci pozemku a trať nám zrušili, poněvadž se tato trať nacházela na skládce a skládka se proměnila v krásnou přírodu. a7 Kde nic neroste a nic nemuže být postaveno. Tak lovu zdar a motořkářum čest a krásně projeté stopy  gp 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#8 07.04.2010 22:28:22

Rad
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 219
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: Yamaha XT600
Věk: 30
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


jawacekk napsal(a):

johnyquatro:

To já potkal myslivce asi 3krát a stoho dvakrát toho samého co mě dnes chytnul usch...

Jak tě poznal ???
Když někam jedu, tak más stejně SPZ zasranou a když ne, tak ji zakryju a je klid  a1 
Už jsem jich taky u nás potkal mraky a vždycky jenom koukaj a ještě mají s sebou psa. Tak jen vždycky čekám, až ho na mě pustí  hmm  , ale to nemůžou  ano 

 offline 

 

#9 07.04.2010 22:46:56

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


johnyquatro napsal(a):

jawacekk:

tj ale asi tam nejezdi na enduru za ucelem vyradit se ale treba jen zajet do krmelce ci na posed. jako nekdy to fakt hroti, tjn sad ale zas obcas kdyz nejakyho potkam tak snad az na jednoho byli vsici v cajku

.... zajet do krmelce ci na posed gp  na to je takovy krasny prislovi: kazat vodu a pit vino kdyz jede na masine na posed jede za svou zabavou, kdyz jede do krmelce tak tam jede krmit aby vykrmil svou zabavu, kdyz maji brigadu na opravu kazatelny tak tam dojede vetsina autem + si privezou material traktorem a delaji to na udrzbu sve zabavy.  takze jedinej rozdil je v tom ze oni se za svou zabavou do lesa jen dopravujou, kdezto my mame zabavu v te doprave.
takze az budou vsichni myslivci jezdit do lesa pro ulovky s trakarem nebo s platakem, na brigadu dojedou na voze nebo pesky, v zime vyrazi krmit na bezkach s ruksakem zrni a otypkou sena na zadech (tak jak to pro otce delam ja) a ne na ctyrkolce, tak potom muzou zacit picovat. ale do te doby nez si udelaji poradek ve vlastnich radach me muzou polibit prdel.  nejednou jsem v honitbe kterou maji pronajatou jen "podnikatele a policajti" potkal tatru nalozenou vykvasenym jecmenem ze sladovny jak objizdela krmeliste. ridic samozrejme vsechna jejich mista neznal kde ma odsypat, tak jel pred nim sam hospodar zdruzeni v offroadu a ukazoval mu kde to shodit ano 

co na reknes Johnyquatro, Pitr a ostatni co jsou tady myslivci. by me to fakt zajimalo.

edit: pismenka

Editoval kick-start (07.04.2010 22:55:36)

 offline 

 

#10 08.04.2010 14:23:40

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kick-start:

Souhlasím... ano  vyk! 
Ale já už to neřeším,když mě nějaký myslivec zase někdy bude zastavovat tak huknu po plynu a ujedu... gp 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#11 08.04.2010 19:58:00

Mitsubishi
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 62
Založená vlákna
Místo: u Kolína
Motorka: Yamaha XT6oo
Věk: 27
Web
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Srnomrdi zasraný  a13 


Není čas ztrácet čas
www.classic-mercedes.cz
605 804 959  gp
oko1 Odtah & dovoZ osobních aut oko1

 offline 

 

#12 08.04.2010 20:17:03

Iceman
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 55
Založená vlákna
Místo: Žďár nad Sázavou
Motorka: Yamaha XT 600
Věk: 32
Tel: Nokia :-)
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kick-start:

Dobře řečeno ano  mám s nima podobný zkušenosti a2 


Jezdím tak rychle,jak rychle stačí létat můj anděl strážnýtongue

 offline 

 

#13 08.04.2010 23:03:59

Dingo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 263
Založená vlákna
Motorka: XL600V
1 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Základ je nechovat se jako prase, nemít na moto výfuk ala dutá roura a neprasit několik hodin na jednom místě každou chvíli jak debil. A rozhodně se vyhejbat osetým polím školkám v lese atd......
A když už dojde k nějaké konfrontaci s někým  tak se rozhodně nechovat jak agresivní dement! A pokud druhá strana nebude "rozumná" tak nejlepší je se na to hádání dál vysrat a ujet pryč, nemá cenu se s někým dohadovat.


Ale všechno je o lidech.

Na podzim nám dva koňáci ukazovali brod a ať tam jedeme a o kus výš nad brodem mají koně výběh.  Když jsem to projeli, ještě nám maváli s palcem zvednutým a smáli se od ucha k uchu  heh2 (možná čekali že zapadnem do bahna, nevím, každopádně žádný nadávky..... apod)

Editoval Dingo (08.04.2010 23:04:39)

 offline 

 

#14 09.04.2010 19:10:39

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Tak jsem teď taky potkal myslivce  smile Hrál jsem si s nastavením MZty protože je to furt takový divný tak jsem to potřeboval projet a vydal jsem se na okružní cestu kolem hradu, cesta je normálně asfaltka ale vede lesem. Tak jsem jel pořád jsem šťoural v karbecu a kuckalo mi to a najednou jde proti mě chlápek se psem a máva abych zastavil, od vidění ho znam tak jsem zastavil a on prej " kluci, nelítejte nám tady po tom lese" tak jsem mu řekl že na MZtě asi v lese lítat nebudu a když viděl jak mi to kucká tak řekl že v pohodě  a1 
Jinak taky myslivce nějak neodsuzuju ale někdo to fakt přehání. Je to jako v každý komunitě, všude se najdou  nějaký blbci  ano 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#15 09.04.2010 22:35:26

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Ja sa považujem za ochrancu zvierat...
Odplašim srnku a polovnik ju nestihne odjebat ano 

 offline 

 

#16 10.04.2010 10:56:38

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


TTRmartin:

To je fakt... big_smile  ano 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#17 10.04.2010 13:34:58

pecan
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Motorka: TT 600R GSF 1200N
Věk: 27
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


Jo je to hlavně o lidech..
Stejně když jezdime po lesích tak skoro vždy po lesních cestách  vyk! tak co na tom vadí... a5 

 offline 

 

#18 10.04.2010 18:35:45

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


kick-start:

Samozřejmě každý má na to svůj názor. Nikomu to nevyvracím je to pravda jak říkáš, že se to tak provozuje nejenom se sladem ale i střeva z jatek hold je to tak. Ale muj názor je jednoznačný jezdit co to jde a moto vydrží. DO MĚ SI JEN TAK NĚKDO NERÝPNE usch 


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#19 20.04.2010 21:21:15

dr-z 400 e
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Místo: PEKLO
Motorka: RMX 450 Z
Věk: 28
0 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


zdar chlapi :-) jezdite nekdo nekde kde by jste neco nicili ? napr, lesni skolky  ? nejezdite , ja taky ne a vlastne nikdo . myslim ze to je asi nejcastejsi napadeni od myslivcu , ze jim nicime stromy a lec atd atd myslim ze par oskrabanych korenu nikoho nezabije  :-) vetsina z nas jezdi tam kde jsou cesty nebo stezky vyjezdene  . nebo po lesnich cestach nebo proste tak . tzn ze pokud tam byla cesta nebude tam asi lesno skolka neeee? to mate asi jedno . hlavne jsem chtel napsat ze myslivce jsem v lese potkal uz dvakrat jednou u prostred louky kde jsem mu mohl v klidu ujet , ale byl jsem slusnej a pockal jsem co z toho bude ale byl to takovy pitomec ze by si s paroubkem kvalitne rozumeli :-) no tak asi po jeho 10 minutovem vykladani jsem se zebral a pomalu odjel , a co se nestalo za 14 dni jedu poblize toho mista kde jsme se potkali a a kluci usati otamtud vytahovali klady a tak to tam rozmrdali za se po lesni ceste nedalo ujet  , tak jsem se zacal otacet a tu poti me paaan s flintou . zacal na me rvat jak tur at neutikam atd atd  , ja mu rikam ze neutikam ale ze tady neujedu ze se otacim a ze nad touhle cestou je jeste jedna cesta tak pojedu tam . no ale myslivecek byl aktivni takze tam byl drive a ze me nepusti dal, ja mu rikal ze nic nenicim ze se premistuju po lesni ceste jedu pomalu atd atd . no a on zase to svoje  . byl to kluk inteligentni a roztahl predemnou ruce ze dal nepojedu . tak jsem to nahryznul a vyhrknul jsem na břeh u cesty objel ho lesem zamaval mu a pokracoval dal . myslim ze jsou dobri a zli stejne tak jako u bahnaku . kazdopadne tohle byl mega pitomec. apropo mam dotatz , ma pravo na to odeme chtit doklady  ?

 offline 

 

#20 20.04.2010 21:37:50

Honza
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1010
Založená vlákna
Místo: v lese mezi Pv, Bk a Vy
Motorka: DRZ 400S (07')
Věk: 35
14 0

Re: Dnes jsem potkal myslivce...


dr-z 400 e napsal(a):

... ma pravo na to odeme chtit doklady  ?

no mám pocit, když má průkaz a placku lesní stráže a tím pádem je lesní stráž , tak ano, obyčejný myslivec nikoliv viz: zdroj http://www.uhul.cz/legislativa/289.php
§ 39

Práva a povinnosti lesní stráže

(1) Lesní stráž je při své činnosti povinna
a) prokázat se průkazem lesní stráže a nosit služební odznak,

b) dohlížet na dodržování povinností spojených s obecným užíváním lesů (§ 19 a 20),

c) oznamovat neodkladně zjištěné závady, nedostatky a škody podle jejich povahy buď vlastníku nebo uživateli lesa, nebo orgánu, který ji ustanovil, popřípadě v neodkladných případech též orgánům Policie České republiky nebo příslušným orgánům státní správy.

(2) Lesní stráž je při své činnosti oprávněna
a) zjistit totožnost osoby, která při obecném užívání lesa porušuje ustanovení tohoto zákona,

b) ukládat a vybírat pokuty za přestupky uvedené v § 53 tohoto zákona v blokovém řízení podle zvláštního předpisu, 24)

c) předvést bezodkladně policejnímu orgánu osobu, kterou přistihne při přestupku, nelze-li jinak zjistit její totožnost,

d) požadovat pomoc nebo součinnost orgánů Policie České republiky, popřípadě obecní policie, pokud nemůže splnění svých povinností zajistit vlastními silami a prostředky.


Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují.
T.A.Edison

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů