Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

rychlostka TTr

#1 23.06.2008 23:27:22

kwixo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 148
Založená vlákna
Motorka: YAMAHA TT600r
Věk: 22
0 0

rychlostka TTr


Zdar.Dnes sem si všim že mi na TTr-ce jdou hazet rychlosti nejak zvláštne. Nekdy jdou zlehka potom zase težce,nekdy ju tam nemohu za boha vsunout,nevíte co by stím mohlo bejt.Musí se na TTr-ce při podřazování dávat medziplyn

 offline 

 

#2 24.06.2008 09:25:36

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: rychlostka TTr


Na každé motorce by se mělo podřazovat s meziplynem. Já jinak než s meziplynem nepodřazuju a nemám problém


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 24.06.2008 10:06:07

Rush
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Motorka: XT 600 2kf
Věk: 25
0 0

Re: rychlostka TTr


Jj, mezi plyn. Jinak nahoru řadím bez spojky. Jen uberu, zařadim a zase dál sázím. Jinak jestli ti to jde blbě, tak to může být třema věcma. Buď  špatný ložisko na tý řadící hvězdičce s těma kolíkama, nebo se to zasekává v otm řadícím segmentu, jak to posouvá vidličky a nebo, co si myslím, že to nejspíš bude, by to mohlo být tou kladkou, co ti drží kvaldy v tý řadící hvězdici, která točí s řadícím segmentem. Rozdělej pravý víko, sundej spojkovej koš a startovací segment. Pak hned uvidíš, jestli je to tím, nebo je to v převodovce v motoru. Já jsem si jí teď dělal, protože mi vyskakovala dvojka, když jsem pořádně přidal plyn. Jakoby mi tam přeskakoval řetěz. Jianak je to super rozebírat celej motor. Hlavně pak na nic nezapomenout.  big_smile


Jen chudoba je bezpečná, velké bohatství přivolává nebezpečí. Proto zatím 2kf enduro bike.

http://img228.imageshack.us/img228/3413/xzrv2.th.png

 offline 

 

#4 24.06.2008 11:58:45

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: rychlostka TTr


Tak to já s podřazovánim bez meziplynu problém nemám, ale lip se to řadi s meziplynem, navic si tim člověk aji zamachruje wink  okok


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#5 24.06.2008 12:57:59

Rush
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Motorka: XT 600 2kf
Věk: 25
0 0

Re: rychlostka TTr


mikagen napsal(a):

Rush napsal(a):

Jj, mezi plyn. Jinak nahoru řadím bez spojky. Jen uberu, zařadim a zase dál sázím. Jinak jestli ti to jde blbě, tak to může být třema věcma. Buď  špatný ložisko na tý řadící hvězdičce s těma kolíkama, nebo se to zasekává v otm řadícím segmentu, jak to posouvá vidličky a nebo, co si myslím, že to nejspíš bude, by to mohlo být tou kladkou, co ti drží kvaldy v tý řadící hvězdici, která točí s řadícím segmentem. Rozdělej pravý víko, sundej spojkovej koš a startovací segment. Pak hned uvidíš, jestli je to tím, nebo je to v převodovce v motoru. Já jsem si jí teď dělal, protože mi vyskakovala dvojka, když jsem pořádně přidal plyn. Jakoby mi tam přeskakoval řetěz. Jianak je to super rozebírat celej motor. Hlavně pak na nic nezapomenout.  big_smile

Mě jde než sew motor pořádně prohřeje (cca 30 minut) řadit krásně, ale pak už nic moc, tak doufám, že to bude jen ta spojka?!
Jinak podřazuji též s mezi plynem, po 30 minutách bych jinak ani nepodřadil

A jakej tam leješ olej? Jestli ti neprokluzuje spojka, tak bych jí neměnil. Máš full syntetiku?


Jen chudoba je bezpečná, velké bohatství přivolává nebezpečí. Proto zatím 2kf enduro bike.

http://img228.imageshack.us/img228/3413/xzrv2.th.png

 offline 

 

#6 14.10.2008 20:56:10

kwixo
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 148
Založená vlákna
Motorka: YAMAHA TT600r
Věk: 22
0 0

Re: rychlostka TTr


Zdar kluci.Už mne jde praštit s tý převodofky.Špatne se mi přehazuje rychlost z jedničky do dvojky,nekdy se trafím do neutralu a jen tak přidám a vŕŕŕŕŕŕn přidávam na prázdno,protože mi to přehození de hrozne ťežko .Když dojezdím a zastavím tak tam zase za boha nemúžu trafit neutral,furt mi ti přeskakuje mezi  1-2,delám to pjekne s citem ale nedá se to,nevíte co by to mohlo bejt? mad

 offline 

 

#7 14.10.2008 22:16:41

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: rychlostka TTr


Podle mého ti málo vystavuje spojka. Není to jen seřídit lanko a spojkovou páčku. Seřizuje se to na přítlačáku je tam prý šroub a matka. Mikagen se s tímto taktéž dost dlouho trápil. key


Vem za ní

 offline 

 

#8 15.10.2008 08:02:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: rychlostka TTr


Rush napsal(a):

Buď  špatný ložisko na tý řadící hvězdičce s těma kolíkama, nebo se to zasekává v otm řadícím segmentu, jak to posouvá vidličky a nebo, co si myslím, že to nejspíš bude, by to mohlo být tou kladkou, co ti drží kvaldy v tý řadící hvězdici, která točí s řadícím segmentem. Rozdělej pravý víko, sundej spojkovej koš a startovací segment. Pak hned uvidíš, jestli je to tím, nebo je to v převodovce v motoru.

A nebo spojka

Těžkej sóhlas
cool  ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů