Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Moje nové TTR

#61 27.06.2008 11:13:51

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: Moje nové TTR


Navrc.TT-R napsal(a):

To TT-RE už prodává delši dobu, ale je to bez dokladů. Nebo aspoň bylo a prodával to za stejny prachy.

A toho borca bych obdaroval obsílkou

Jo,už jsem inzerát na tohle RE viděl snad loni na podzim...cena je divná,tohle se dá v poho prodat za 90 - 100.Buď je to čorka,nebo je to vylágrovaný.


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#62 27.06.2008 11:17:37

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Moje nové TTR


psal že to byl dovoz bez TP. A fakt už to prodával skoro před rokem


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#63 27.06.2008 11:18:52

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Moje nové TTR


mikagen> Hey chlape tak zkus z toho cypa aspoň něco vytáhnout. Takhle na tom proděláš ee4

Editoval Navrc.TT-R (27.06.2008 11:19:04)


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#64 27.06.2008 11:23:41

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: Moje nové TTR


mikagen napsal(a):

Je chlapy v kundě!!!
Největší páku jsem na něj měl tím, že nedodržel bod smlouvy a že nedodal velký TP a teď mi psal, že TP  dnes doporučeně odeslal na moji adresu, takže v pondělí tady je.
Skrytá vada - znalecký posudek 4 - 8000Kč... ptal jsem se u právničky.

Já Ti nechci zbytečně brát iluze...jen si myslím,že když už jsi šlápnul do hovna,tak nemá cenu se v něm ještě válet...nevysoudíš nic,už jen proto,že mu to nemůžeš vrátit ve stejném stavu,v jakém jsi to převzal...osobně bych to řešil bez vyhrožování...prostě bych k němu zajel a v klidu bych se mu snažil vysvětlit,že to byly všechny moje prachy a teď se s tím musí udělat tohle a bude to stát tolik a pokusil bych se domluvit slevu alespoň pár kaček...kdybys takhle jednal se mnou,pošlu Tě do prdele a klidně se se mnou suď...jo...a ten Tvůj bod 4,kde narážíš na řešení pomocí východních bratří...asi se moc koukáš na seriály...nic proTi Tobě,opravdu,je mi líto,že sis třeba naběhl,ale jsi příliš emotivní a to věci nikdy nesvědčí...prostě použitá věc,je použitá věc a to je vždycky riziko...taky jsem si párkrát naběhl,i když ne s motorkou...takový je život...pracuješ na tom,aby Tě to stálo ještě víc...
ne


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#65 27.06.2008 13:02:43

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: Moje nové TTR


mikagen napsal(a):

Petr 11 napsal(a):

mikagen napsal(a):

Je chlapy v kundě!!!
Největší páku jsem na něj měl tím, že nedodržel bod smlouvy a že nedodal velký TP a teď mi psal, že TP  dnes doporučeně odeslal na moji adresu, takže v pondělí tady je.
Skrytá vada - znalecký posudek 4 - 8000Kč... ptal jsem se u právničky.

Já Ti nechci zbytečně brát iluze...jen si myslím,že když už jsi šlápnul do hovna,tak nemá cenu se v něm ještě válet...nevysoudíš nic,už jen proto,že mu to nemůžeš vrátit ve stejném stavu,v jakém jsi to převzal...osobně bych to řešil bez vyhrožování...prostě bych k němu zajel a v klidu bych se mu snažil vysvětlit,že to byly všechny moje prachy a teď se s tím musí udělat tohle a bude to stát tolik a pokusil bych se domluvit slevu alespoň pár kaček...kdybys takhle jednal se mnou,pošlu Tě do prdele a klidně se se mnou suď...jo...a ten Tvůj bod 4,kde narážíš na řešení pomocí východních bratří...asi se moc koukáš na seriály...nic proTi Tobě,opravdu,je mi líto,že sis třeba naběhl,ale jsi příliš emotivní a to věci nikdy nesvědčí...prostě použitá věc,je použitá věc a to je vždycky riziko...taky jsem si párkrát naběhl,i když ne s motorkou...takový je život...pracuješ na tom,aby Tě to stálo ještě víc...
ne

O iluze jsem už přišel.
Mluvil jsem s firemní právničkou, která by mne zastupovala a říkala, mi, že by to neměl být problém a že to vidí na 85% úspěšnost - povídali jsme si o tom skoro 2 hodiny (ještě žeji platí firma), ale je to běh na dlkouho trať.

V klidu jsem se s nim bavil po telefonu pokaždé - stejné výmluvy jko jdi mi uvedl, všechny prachy, ještě jsem se zadlužil... On stále tvrdí, že nemá, jediné co nabízí , že sežene od nějakých trubek ND k opravě, samozřejmě z vrakoviště, nic víc žádné prachy.

Možnost řešení číslo 4 je snadné - pracuji v zahraniční firmě zabývající se vývozem dílů a autopříáslušenství na východ, takže moji kolegové jsou z Ukrajiny, Ruska, Kazachstánu, Grozny, Bosny... a ti se samozřejmě u nás kumulují, takže se tu znají s dalšími vlastenci a sami mi nabídli výpomoc, že pána navštíví, stačí, když je tam dovezu - zbytek mám nechat na nich-zaručují 100% úspěch. Ale nelíbí se mi to to řešení.

Hele,je mi to šumák...dělej jak myslíš...to je stejný,jako když se snažim rozumně poradit svý dceři ve skoro Tvym věku...taky si musí nabít hubu sama...


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#66 27.06.2008 13:27:28

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: Moje nové TTR


mikagen napsal(a):

MÁM MOŽNÉ ŘEŠENÍ:

Podla jsem inzerát za 75tkč, nechtěl jsem dávat hned 50, to by se nikdo asi neozval (podezřelé) a po telefonu se s nima domluvím co a jak, popřípadě, když budou kousek, tak rovnou na místě a budu selovat a slevovat a slevovat až se dostaneme na nějakou cenu, kterou, když budeme oba akceptovat, tak to bude nejlepší. Dám tam ještě alespoň tu spojku, aby to to bylo v pořádku a uvidíme. Chtěl bych narovinu alespoň 55 000Kč jinak si ji dnad rraději nechám, uskladním na dně garáže a jednou dám do kupy.

Hlavne uvidím až to dnes naplním novým olejem co s ebude dít - očekávám buď ránu a vymylováno a nebo sametový chod.

Chlapy jsem zoufalej z té to situace, když se mi podaří alespoň to pade, tak co dnes za 50 koupím?
mad

Myslím,že kdybys to prodal na díly s papírama,tak z toho vyvaříš víc,ale bude to dýl trvat...kdbys to nemohl udat,tak to za 30 vezmu... lol


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#67 27.06.2008 14:23:09

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: Moje nové TTR


mikagen napsal(a):

Přesně jak jsi řekl na díly a papíry bych z toho vydyndal víc, to sohlasím, ale také je pravda, že to bude trvat déle a víš jak to je, člověk chce jezdit, potáhne se to dlouho, napadlo mě ještě vimplantovat motor z XT, ale 1, to už je pak úplně neprodejné 2 . motor z TTR jede lépe a za 3. to je dalších min 10 000Kč  ee3   bliz2

Jojo,to znám,jsem se nedostal do lesa od Rumunska,ale snad to klapne v neděli...tak držím palce,ať z toho nějak vybruslíš,ale myslím,že když to nějak dáš dohromady a necháš siu jí,že to možná bude nejlepší řešení...alespoň budeš vědět,že je to v pořádku,ne?


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#68 27.06.2008 15:35:50

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: Moje nové TTR


mikagen napsal(a):

Petr 11 napsal(a):

mikagen napsal(a):

Přesně jak jsi řekl na díly a papíry bych z toho vydyndal víc, to sohlasím, ale také je pravda, že to bude trvat déle a víš jak to je, člověk chce jezdit, potáhne se to dlouho, napadlo mě ještě vimplantovat motor z XT, ale 1, to už je pak úplně neprodejné 2 . motor z TTR jede lépe a za 3. to je dalších min 10 000Kč  ee3   bliz2

Jojo,to znám,jsem se nedostal do lesa od Rumunska,ale snad to klapne v neděli...tak držím palce,ať z toho nějak vybruslíš,ale myslím,že když to nějak dáš dohromady a necháš siu jí,že to možná bude nejlepší řešení...alespoň budeš vědět,že je to v pořádku,ne?

To máš pravdu,ale bohužel jsem se vydal dost z peněz a nemám už další penízky na opravu, ale jinak by to bylo rozumné řešení, bych věděl, že je skoro po GO a že teď musí zase jen jezdit.

Jsi byl v Rumunsku???
A jaké to bylo - já plánuji (plánoval) UA usch

Nečteš,nevíš...
tongue
http://www.portal.offmoto.com/?p=831


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#69 27.06.2008 19:52:41

Taksnadtoto
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 314
Založená vlákna
Místo: Bahraim-Brázdim
Motorka: TT600R
Web
0 0

Re: Moje nové TTR


a nabo si pujč pade kup tu z těch chaber a máš 2 a jednu z toho dohtomady dáš určitě a ještě ti zbyde spoustu dílů na prodej,nebo jako nd,skoro celá mašina

 offline 

 

#70 27.06.2008 21:06:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Moje nové TTR


Chlape, asi mi zavolej. Mám pro tebe nejaky iformace. A cenné vyk!  vyk!  vyk! 587571224

Editoval Raduz TT600r (27.06.2008 21:18:02)


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#71 27.06.2008 21:42:11

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Moje nové TTR


A nemáš přiucpanej nějakej kanál nebo ohnutou řadící vidličku je to divný


OFFMOTO

 offline 

 

#72 27.06.2008 22:41:02

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Moje nové TTR


Promiň, ale nechci, abys lítal někde v oblacích a naopak si přeju, abys stál pevně nohama na zemi. Je to lepší hlavně pro tebe. Na pondělí ti nachystám ceny dílů od dealera Yamahy a paxi dáme vědět. Chlape jeden nešťastnej.... Hlavu vzhůru vyk!  vyk!  vyk!  cool  ano  Líp už bylo... hmm  wink


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#73 28.06.2008 10:22:36

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Moje nové TTR


ale vime, ale su na netu až teď  wink

sání 0,05-0,10

výfuk 0,12-0,17

Mělo by to byt jak u XT


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#74 28.06.2008 12:13:06

brzda.a
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 417
Založená vlákna
Motorka: TT600R
0 0

Re: Moje nové TTR


mikagen napsal(a):

Navrc.TT-R napsal(a):

ale vime, ale su na netu až teď  wink

sání 0,05-0,10

výfuk 0,12-0,17

Mělo by to byt jak u XT

A veředu pod těma dvěmna kulatýma zátkama jsou výfuky a vzadu pod oválem sací -je to tak.
Víš jak dvakrát měř a jednou řež  usch

ano

 offline 

 

#75 28.06.2008 12:37:56

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Moje nové TTR


jj, je to tak


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#76 28.06.2008 15:46:13

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Moje nové TTR


Viděl sem že už měls na motorkářich v bazaru odpověď. Takže se už někdo ozval?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#77 28.06.2008 23:09:52

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: Moje nové TTR


Čau Mikagene, tak sem z to ho volaký zmetený. neutral  šláp si asi do pěknýho lejna. Je mi tě docela líto, ale tu motorku určitě dáš dohoromady ano  držim palce. Co ti krom opravy převodovky ještě chybí?


Vem za ní

 offline 

 

#78 28.06.2008 23:33:49

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: Moje nové TTR


když máš teplej motor (po 30 minutách) a chcípneš to, utlačíš to se zmáčklou spojkou při zařazený jedničce? Jestli když je spoka ohřátá jestli neunáší


Vem za ní

 offline 

 

#79 29.06.2008 23:16:56

Taksnadtoto
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 314
Založená vlákna
Místo: Bahraim-Brázdim
Motorka: TT600R
Web
0 0

Re: Moje nové TTR


a máš na spojce vúli??

 offline 

 

#80 30.06.2008 10:03:39

Taksnadtoto
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 314
Založená vlákna
Místo: Bahraim-Brázdim
Motorka: TT600R
Web
0 0

Re: Moje nové TTR


páčka ti nesmí zabírat od začátku musíš mít asi 5mm vůli na páčce na řidítku

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů