Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Platba do Ameriky

#1 01.03.2010 20:41:45

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Platba do Ameriky


Zdravim, tak zase otravuju  wink  Chci si objednat nějaký hadry (na normal nošení) z emeriky ale mam trošku problém s placením. Nějak nevim jak to funguje, jako platba kreditkou disk . Pay Pal už mam ozkoušený ale to bohužel nepodporujou nebo co stop . V FAQ maj napsáno

Q: What are my payment options?
A: For international orders placed online, Tactics will accept both Visa® and MasterCard®. For orders by e-mail or fax, Tactics accepts Visa®, MasterCard®, American Express®, Discover®, and JCB Card®. Money orders are not accepted.

Má s tim někdo zkušenosti?
Jinak mam embasovanou MasterCard takže by to mělo jít  oko1 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#2 01.03.2010 22:58:04

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Platba do Ameriky


A s tim placením cla atd je to teda jak? Píšou tam že doprava 40 USD a že se mam zeptat na úřadě, to maj jen asi jako nějaký svoje "krytí" ne? Nikdy jsem takhle neobjednával, akorát díly na MZ z polska a ta komunikace a všechno byl docela mazec. A nakonec jsem platil o asi 250,- navíc za převod peněz, to jsem ještě neměl PayPal.

Q: What about import taxes and fees?
A: Your international order may be subject to import customs, duties, taxes and brokerage fees. These charges are not included in the prices and shipping costs listed on Tactics.com and are not charges generated from Tactics. In some cases these fees can be substantial, so we recommend you contact your local customs office for an estimate prior to placing an order.


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#3 08.03.2010 19:28:56

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: Platba do Ameriky


Tak mi kámoš poslal článek ohledně toho cla kdyby se někdo chtěl informovat
http://www.celnisprava.cz/cz/clo/odbavo … fault.aspx
Jiank co mi řikal že celníci v tom maj trošku takovej "erotickej salon" že na méně drahý balíky musel platit clo a dražší věci naopak pustili bez, takže je to celý vlastně o štěstí  a1 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů