Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Názor na Husqvarna wr 360

#41 30.12.2011 14:48:43

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Dekuju vyskousim pak dam vedet rocnik je to 2002

 offline 

 

#42 11.03.2012 11:48:33

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Chlapi tak sem tu znova uz 3 mesice v servisu a furt na to nemuzou prijit gufero bylo spatne tak se vymenilo pritom i pist loziska na ojnici a dalsi spatne veci nedavno to doskladal a problem porad stejny pridal se k tomu i dalsi a porad nic tak nevim bud zapolovaci okruh nebo karbec jeste jak sem to mel doma tak nesel poladit volnobeh strasne nizky a kdyz se pridalo na stelovani tak se oprelo az o soupe a to se sekalo takze setinka zpatky a to uz bylo malo jehla se skousela ve vsechn polohach i trysky ale zmena zadna nejradsi byhc vyskousel jiny karbec ale nemam moznost nevi nahodou nekdo presny typ co tam ma byt jestli ho nekdo nevymenil nebo jiny kterym by se to dalo nahradit popripade jestli nekdo o nejakem karbcu nevi sezona uz zacina a ja furt chuja takze budu rad za nejake rady diky

 offline 

 

#43 12.03.2012 11:46:53

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Sc0field Hq 360 wr:

Poradím ti. Dej tu motorku k někomu kdo ji umí opravdu opravit  smile A to myslím vážně, ne ze srandy.  a2 

 offline 

 

#44 12.03.2012 18:44:23

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Jo ja byhc chtel ale je to u starsiho pana srdcar pres dvoutakty a jeho syn ma primo firmu na opravy motorek a ctyrkolek a uz jedou dlouho a od nas k nim chodi vsichni a stejne nic

 offline 

 

#45 18.03.2012 21:46:57

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Takze hq uz ma zasebou dva dny jezdeni ve vsech rezimech a svice porad jedna takze Juchu big_smile nedrzi volnobeh ale vubec takze se ceka na volnobezku a melo by to byt uplne ok a zavada je prisuzovana na gufero od kliky bralo olej z prevodovky bylo tam dane neoriginal a to bylo furt napicu takze jedine origo a svice drzi takze snad

 offline 

 

#46 16.04.2012 19:44:01

georgiss
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 147
Založená vlákna
Motorka: cr25,gg25,tiger9,p924
0 0

Re: Názor na Husqvarna wr 360


cau, tak hq jezdi?, zajma me to, protoze podobny problem sem resil u sve ktm 380 - velka spotreba, cerna svice, ve vysokych jela jak z praku ale volnobeh se udrzel pouze chvili po nastartovani, pak nedrzel, za tepla starty na micku, proste peklo

motor po nikasilu, pistu, loziskach, guferach - najeto tak 50 mth, takze ok, novy zapalko VAPE

karburator sem mel venku furt, trysek mam doma tak na pet motorek, vsemozny rozmery, i naky jehly

a ejhle, zakladni vec sem podcenil - klapky !!!

po go sem se na ne kouk - rikam klapky ok, a pak kdyz uz jsem nevedel co vymenit, tak sem je koupil novy

od prvniho startu s tema novejma klapicema jde jak vino !!!

takze treba to mas stejne jak ja, zdar 2T power

 offline 

 

#47 22.04.2012 22:44:09

peiwol
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 94
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450
Věk: 27
0 0

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Zdravim,
a kdyz jsi vymenil klapky, klesla i spotreba?

Díky.

 offline 

 

#48 26.04.2012 22:34:55

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Zdravím chlapi, taky jsem nedávno koupil WR 360 a je to strasně super stroj ale... dělá mi to přesně to same co tady popisujete. Starty v pohodě ale pak chvíli pojezdím a po hodině měním svíčky, pokaždé co jedu tak 2-3 svíčky to je hrůza  a19 Když ji vytáhnu tak je mokrá a celá černá a někdy ani nebije jiskru, taky jsem už zkoušel Brisky, všlijaké NGK a nic. Tak mě napadlo že mám od toho předchozího majitele v karburátoru manší trysky (370/30) tak jestli to nedělá proto anebo mám moc bohatou směs. Vůbec si nevím rady prosím o radu Díky enduráci  smile 

 offline 

 

#49 02.05.2012 18:13:28

georgiss
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 147
Založená vlákna
Motorka: cr25,gg25,tiger9,p924
0 0

Re: Názor na Husqvarna wr 360


opakuji - v mem pripade, jak sem psal vyse, tzn. za studena start relativne ok, pak po chvili uz nedrzel volnobeh a za tepla sla nastartovat jen s problemama---vse vyresily nove membrany do klapek !!

dodani trvalo asi dva tydny od objednani v ktm vlasim, cena smesna - 600,- kc, na soucasne modely stojej membrany do klapek cca 2500,- nebo V force za 5000,- me doporucili /ale ty jsou i s kleci/ holt tady je dobry mit vybehovej model

od te doby motorka chytne opravdu na prvni kvalitni kopanec a volnobeh je sametovej

zlepsil se prubeh motoru odspoda-hodne, predtim jen jakoby jen on - off

a ohledne spotreby fakt nevim, a ted je me to celkem jedno, ale logicky si myslim, ze bude mensi, koupil sem to uz pred delsi dobou a na vyssi spotrebu, nez maj kamosi se ctyrtaktama, uz sem si zvykl,

holt tankuju castejc, ale za ty vytahany predlokti to stoji !!  a v baglu mam vzdy petku

 offline 

 

#50 23.05.2012 22:52:16

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Takže už asi týden jezdím na svíci Brisk a za tepla bomba, jede jak z praku nedusí, nezalívá i teplé starty ok, jen zas to nemůžu startnout za studena..Poslední 2 vyjíždy mi pořád zalívalo svíčku až tak na  po 3ti co jsem ji před startem vytáhl a vyčistil chytla, ted už vůbec nechytne anebo mu po přidáni plynu chcípne. Kolega mi říká že to jsou ložiska na klice špatná a že tahá oil z převodovky, uvidime jak to rozeberu a zkouknu..

 offline 

 

#51 23.05.2012 23:29:46

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Navrc.WR-F:
No ono ty cr500 neměli moc kw taky jsem to chvíli měl,ale tam to táhl hlavně obsah ano  ano 


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#52 24.05.2012 05:13:22

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Bitrin:

Já ti čoveče nevim. CR 500R mělo origo myslim 50kW a 60Nm a to mi přijde na 100kg motorku docela dost. Já jsem měl laděnej vyfuk a závodní karbec a mělo to mít prej kolem 75koní a 70Nm. A musim řict že to fakt jelo. Docela často si řikám, že jsem neměl prodávat. Takovej kousek jak jsem měl už asi neseženu...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#53 26.05.2013 20:00:50

zetkarider
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: Prešov- Slovensko
Motorka: Ktm sx 250
Věk: 27
1 0

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Ja mam takisto HSQ  WR360 ročnik 1995 original sviečka NGK tam vydrži cca 2mth. obyčajna briska je na tom lepšie ale aj ta po neakom čase odide momentalne tam ma DENSO ale 3bodovu a ta drži perfektne, spotreba strašna mam tam karburator delorto VHSB 37 DS hlavna triska tam bola 180 vymenil som ju za 170 no ale stale to iste takisto som vymenil cely mechanizmus sytiča ale nič, štartovanie za studena bolo strašne ale našiel som si sposob ako na to ked treba to mať v polohe a potom kop alebo dva a ide volnobeh takisto nič moc.
Pridavam foto valca s ktorym som odjazdil takmer 2 sezony a motorka išla ako diva a aj krasne štartovala


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3562_pic_0129.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3562_pic_0057.jpg


BORSUK enduro team

 offline 

 

#54 25.09.2013 12:47:56

Re: Názor na Husqvarna wr 360


zdar chlapy mam husqvarnu wr 360 rv 2002 a po nastrtovani mi drzi vetsi volnobeh nez obvikle ale nasel sem ze mam praskly koleno vyfuku tak se chci zeptat jestli by mi nekdo poradil jestli to muze byt tim ze to ma diky prasklemu kolenu jine tlaky a je to tim diky za radu smile

 offline 

 

#55 25.09.2013 13:36:00

Re: Názor na Husqvarna wr 360


miky:

to nevim jestli to tim muze byt ale spise ne.. chvilku mi to taky foukako kolem kolene ve valci nez sem koupil gumicky a vsechno ok, spise ti to bude nekde prisavat vzduch.. na nake prirube muze bejt miny prasklina a nebo nevim jak to ma presne 360 ale nejhorsi moznost je ze to lehce prisava kolem gufera na klice

 offline 

 

#56 25.09.2013 20:20:51

Re: Názor na Husqvarna wr 360


allmotors:

takze nic zavaznyho ??

 offline 

 

#57 25.09.2013 21:18:28

Re: Názor na Husqvarna wr 360


allmotors:

a co je víc pravde podobny klika nebo ta priruba nekde ?

 offline 

 

#58 25.09.2013 21:55:46

Re: Názor na Husqvarna wr 360


miky:

no dle stari motorky to muze bejt cokoliv ale casto to byva prave ta priruba tou bych zacal poradne ji zkontroloval.. a pak to az to gufero.. Ja osobne to nikdy nezkousel, nekdo to doporucuje nekdo ne ale da se to zjistit i tak ze kdyz motor bezi tak okolo priruby striknes naky horlavy sprej ( prodavaji se na to specialni, ale staci vsechno co hori) a kdyz to chytne vetsi otacky tak to nekde saje ale s timhle vazne opatrne a volil bych to jako posledni moznost po komplet vycisteni a serizeni... a jestli je gufero pod zapalkem tak by mohlo byt videt ze je to okolo mastne nebo pak zase ten sprej.. ale jak sem psal, vse vycistit seridit a prohlidnout pak az takhle zkouset zacal bych karbecem a prirubou a kdyby to nepomohlo tak se podival na gufero jestli neni mastne kdyz jo je to jasne kdyz ne tak mozna tim sprejem fouknout okolo priruby a pak k tomu guferu.. takhle na dalku se blbe radi big_smile big_smile

 offline 

 

#59 26.09.2013 09:56:03

Re: Názor na Husqvarna wr 360


allmotors:

tak je to priruba co vede ke karburatoru a uz je to ok diky za radu

 offline 

 

#60 17.10.2016 16:25:47

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Názor na Husqvarna wr 360


Ahoj lidi, můj poslední 2t byl fichtl a rád bych zkusil nějaký velký 2T na blbnutí......na netu jsem našel jednu viz ODKAZ , je rozebraná, prý potřebuje menší GO, tak se vás chci zeptat jestli to má smysl do toho jít a jestli jí třeba někdo nezná, díky


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů